Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Tytexo
Wys³any: 2009-08-25, 13:56   Podk³ad do plastików z allegro.pl
0
UP DOWN


Posty: 241
Sk±d: Dzia³oszyn
Witam. Zamówi³em taki oto podk³ad do plastików motocyklowych z allegro:

http://www.allegro.pl/ite...pont_imron.html

Wla³em w pistolet i zacz±³em nak³adaæ jak siê okaza³o widzê w tym ponad 90% rozpuszczalnika wyparowuje pod wp³ywem powietrza a bez dmuchania powietrzem w kilkana¶cie sekund. "Podk³ad" ten jest zabarwiony na ciemn± zieleñ z czego na owiewkach zostaje trudny do zauwa¿enia zielony osad i to tylko w takich miejscach gdzie zosta³ zaciek zreszt± pod placem nie czuæ ¿e co¶ tam jest. I czujê siê oszukany zamówi³em litr zielonego rozpuszczalnika (bardzo rzadki i zapach identyczny jak rozpuszczalnik) popsika³em tym ¶lady na plastikach mniejsze ni¿ znikome jak to ma byæ ja nie wiem??

Zamawia³ kto¶ co¶ takiego lub jak powinien wygl±daæ i rozprowadzaæ siê taki podk³ad.
 

adams90-90 
Wys³any: 2009-08-25, 14:03   
0
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 400
Sk±d: Krasiniec
Kolego na ten podklad to trzeba dac jeszcze akrylowy podklad! Tym podkladem dajesz cienka warstwe, przy takich temperaturach jak sa to szchniecie jest blyskawiczne
 
 

Tytexo
Wys³any: 2009-08-25, 14:08   
0
UP DOWN


Posty: 241
Sk±d: Dzia³oszyn
Wiem ¿e dla wype³nienia nale¿y daæ podk³ad akrylowy no ale ¿eby to ten podk³ad sk³ada³ siê z rozpuszczalnika wiem ¿e on ma daæ lepsz± przyczepno¶æ powierzchni ale ja na niej nie widze ani ¶ladu. Co do podk³adu akrylowego mo¿e byæ taki jak do lakierowania aut czyli podk³ad plus utwardzacz czy musze kupiæ specjalny z uelastyczniaczem a mo¿e do takiego zwyk³ego mo¿na dodaæ uelastyczniacz??
 

jacenty 741
Wys³any: 2009-08-25, 14:16   
0
UP DOWN

Pomóg³: 39 razy
Posty: 1343
Sk±d: Maków Mazowiecki
Zwyk³y podk³ad akrylowy,uelastyczniacza mo¿esz dodaæ,je¶li s± gêtkie plastiki,je¶li twarde i nieelastyczne,to mo¿esz z niego zrezygnowaæ
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime