Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Erni 
Wys³any: 2009-08-30, 18:47   Pierwszy raz
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 153
Witam,
chcia³em zaprezentowaæ pierwsze bazgro³y. Temat bêdzie pewnie do wyrzucenia, ale musze komu¶ pokazaæ... Rysunek znany, banalny, co niektórzy zrobiliby go w 5min z zamkniêtym oczami, ale jest. Dodam, ¿e aero trzyma³em w rêku pierwszy... nie no drugi raz w ¿yciu bo wcze¶niej go wyjmowa³em z pude³ka. A i rysunek generalnie z g³owy bo drukarka mi zaszwankowa³a.
Format A4, zwyk³a kartka farby bodaj¿e decoral akryl + pigment.
Chcia³em dodatkowo pozyskaæ uwagi. Nie wiem czego to wina, ale nie mogê zrobiæ ³adnej cienkiej linii, ju¿ nie chodzi o niewprawion± rêkê, po prostu aerograf "kropkuje" nie rysuje kreski tylko kropki przy ma³ej dawce farby. Co mo¿e byæ przyczyn±? Aerograf to chiñski tg-130, farba? a moze cisnienie? próbowalem regulowac ale nadal kropkuje.

airbrush_vamp.jpg
Plik ¶ci±gniêto 155 raz(y) 652.78 KB

 

Kanabeer 
Wys³any: 2009-08-30, 20:15   
0
UP DOWN


Posty: 64
Sk±d: D±browa Górnicza
Byæ mo¿e chodzi o zbyt gêst± farbe ,spróbuj ja rozzrzedziæ popróbuj z ci¶nieniem optymalne do aero to 1-2 bar (przynajmniej dla mnie).Rysunek fajny jak na pierwszy raz ...praktyka czyni mistrza jak to mówi±.Pozdro
 

sebsa
Wys³any: 2009-08-30, 21:16   
0
UP DOWN


Posty: 331
robia sie kleksy bo farba jest za gesta rozciencz ja dobrze i naj lepiej przepusc przez jakas rajstope albo cus zeby zanieczyszczenia odzielic ktore moga zapychac dysze,a co do pracy to staraj sie najpierw zrobic szkic im lepszy szkic tym lepsza praca koncowa.ale chinskim to bedziesz sie dlugo meczyl wiem bo sam maluje chinskim dopiero teraz zamowilem pozadny aero.
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-08-31, 07:48   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
kropkowanie mo¿e byæ równie¿ spowodowane nagromadzeniem farby na koñcu ig³y, lecz wszystkie te okoliczno¶ci, czyli chiñczyk + gêsta farba + za niskie ci¶nienie daj± w³a¶nie kropkowanie przy ci±gniêciu kresek. Obrazek jak na pierwszy raz w normie ;) oczywi¶cie mówie o tym po lewej... proponuje zmieniæ farbe na wy¿szej klasy akryle dla plastyków mieszane z wod± demineralizowan± + retarderem... powodzenia.
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

Erni 
Wys³any: 2009-09-22, 20:20   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 153
drugie podejscie, szalg trafia z tym calym sprzetem ale juz wiem mniej wiecej czemu jest ¼le. na pocz±tku ig³a nie by³a dopchniêta i farba lecia³a po naci¶niêciu tylko powietrza, no i trzeba czê¶ciej szy¶ciæ. tutaj zabrak³o ju¿ cierpliwo¶ci na z±bki i s± jakie s±, kleksy to przez aero bo raz zamiast dysz± to przez dekielek polecia³o ;P
aha format a4

wiedzmin.jpg
drugi
Plik ¶ci±gniêto 244 raz(y) 242.66 KB

_________________
"S± dwie rzeczy nieskoñczone - wszech¶wiat i g³upota ludzka, ale co do tego pierwszego nie jestem pewien"-A.E
 

Erni 
Wys³any: 2009-09-22, 20:32   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 153
czaszka na koszulce, nos i wiêksze fragmenty czerni od szablonu, reszta z rêki. G³ównym celem by³o æwiczenie cienkiej kreski. No i z tego co narazie widze to du¿o lepiej maluje sie na p³ótnie ni¿ na kartce ;)
zygzak dla siostrzeñca, ale te¿ zabrak³o cierpliwo¶ci...
pozdrawiam aha zygzak na a4 pokryty klarem dlatego tak siê ¶wieci

Obraz 041.jpg
Plik ¶ci±gniêto 555 raz(y) 273.96 KB

skull.jpg
Plik ¶ci±gniêto 136 raz(y) 197.06 KB

_________________
"S± dwie rzeczy nieskoñczone - wszech¶wiat i g³upota ludzka, ale co do tego pierwszego nie jestem pewien"-A.E
 

Kanabeer 
Wys³any: 2009-09-22, 20:36   
0
UP DOWN


Posty: 64
Sk±d: D±browa Górnicza
Bez szaleñstwa ale patrz±c na format ,sprzêt i praktyke to postêpowo wygl±da.Trza siê uczyæ na b³êdach :spoko: .Pozdr
 

Erni 
Wys³any: 2009-11-07, 14:16   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 153
kolejna próba z koszulk±. Troche nie dokoñczone bo mi aero zacz±³ puszczaæ b±belki przez otwór gdzie jest spust, prawdopodobnie jaki¶ oring... do tego problem z bia³± farb± (chcia³em troche wykoñczyæ ale nie da rady)

Obraz 002_l.jpg
ty³
Plik ¶ci±gniêto 10851 raz(y) 34.89 KB

Obraz 003_l.jpg
front
Plik ¶ci±gniêto 10851 raz(y) 33.68 KB

_________________
"S± dwie rzeczy nieskoñczone - wszech¶wiat i g³upota ludzka, ale co do tego pierwszego nie jestem pewien"-A.E
 

glover
Wys³any: 2009-11-07, 14:40   
0
UP DOWN

Pomóg³: 7 razy
Posty: 303
Ta ostatnia praca z dzio³ch± od ty³u to fajna jest :D
 

Erni 
Wys³any: 2009-11-07, 15:44   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 153
fajny motyw, ale praca... wiem ¿e mog³aby byæ du¿o lepsza, generalnie by³oby fajnie gdyby na usta wystarczy³o cierpliwo¶ci bo wszystko szpec±. Ale tak to jest z chiñczykami szczególnie ¿e zimno mam w gara¿u i mimo ¿e dogrzewam przestrzeñ i farbe to gêstnieje po jakim¶ czasie, i chce zrobiæ cieniutk± kreske a ten "parsk" i h..j bombki strzeli³.
_________________
"S± dwie rzeczy nieskoñczone - wszech¶wiat i g³upota ludzka, ale co do tego pierwszego nie jestem pewien"-A.E
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-11-09, 08:09   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
Ca³kiem ciekawa komiksowa kreska.... widaæ postêpy :spoko:
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

Erni 
Wys³any: 2010-01-04, 23:11   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 153
po dosyæ d³ugiej roz³±ce z aerografem, pierwsza próba nowym sprzêtem na t-shirtcie.
zdjêcie z telefonu.
_________________
"S± dwie rzeczy nieskoñczone - wszech¶wiat i g³upota ludzka, ale co do tego pierwszego nie jestem pewien"-A.E
 

LoboLoco 
Wys³any: 2010-01-05, 07:37   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
A teraz t³o, potem cieniowanie z kolorkiem najlepiej, nastêpnie troche detali i koszulka gotowa... nie zatrzymuj siê w po³owie drogi ;)
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

Erni 
Wys³any: 2010-01-05, 09:49   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 153
wiem wiem, ale "po jednym grzybku w barszcz" póki co na razie wszystko testuje. Nastêpn± pracê postaram siê zrobiæ kompletn±
_________________
"S± dwie rzeczy nieskoñczone - wszech¶wiat i g³upota ludzka, ale co do tego pierwszego nie jestem pewien"-A.E
 

Erni 
Wys³any: 2010-01-30, 10:17   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 153
prezentujê kolejn±, pracê. Mo¿ecie krytykowaæ, komentowaæ i radziæ :) zapraszam. Pozdrawiam

flora.jpg
flora
Plik ¶ci±gniêto 94 raz(y) 605.19 KB

_________________
"S± dwie rzeczy nieskoñczone - wszech¶wiat i g³upota ludzka, ale co do tego pierwszego nie jestem pewien"-A.E
 

Tadeusz 
Wys³any: 2010-01-31, 01:03   
0
UP DOWN

Posty: 99
Kompozycja, kreska, dobór kolorów... we w³asno-stylowym sosie. Podoba siê. Dobra praca, pogratulowaæ.
 

Erni 
Wys³any: 2010-01-31, 23:35   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 153
Dzieki :) fajnie napisa³e¶ "we w³asno-stylowym sosie" chcia³em ¿eby takie by³o ciesze siê ¿e siê komu¶ podoba. pozdrawiam
_________________
"S± dwie rzeczy nieskoñczone - wszech¶wiat i g³upota ludzka, ale co do tego pierwszego nie jestem pewien"-A.E
 

dzm
Wys³any: 2010-02-06, 22:05   
0
UP DOWN

Posty: 28
widaæ postêpy. z tego co czyta³em brakuje ci cierpliwo¶ci, mam to samo :D fajnie ¿e kolorem próbujesz, ja niedawno kupi³em farby ale jako¶ nie mogê siê zabraæ za co¶ w kolorze, ci±gle nie czuje siê na si³ach:/ czekam a¿ zaprezentujesz jaka¶ dopracowana dziewoje :cool:
 

Neonis 
Wys³any: 2010-02-08, 20:07   
0
UP DOWN
aerografit.pl


Posty: 186
Sk±d: O¶wiêcim
Cytat:
jako¶ nie mogê siê zabraæ za co¶ w kolorze, ci±gle nie czuje siê na si³ach


dzm: Radzê ci ju¿ teraz uderzyæ w kolory, bo jak siê nauczysz robiæ tylko w jednym kolorze to z czasem mo¿esz siê do tego zbyt bardzo przyzwyczaiæ, a potem ciê¿ko ci siê bêdzie "przestawiæ" na kolory.
_________________
Artystyczne malowanie aerografem tirów, motocykli, kasków, samochodów - Aerografit Studio
 

Erni 
Wys³any: 2010-02-11, 19:51   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 153
Pierwszy taki

panienka.jpg
Plik ¶ci±gniêto 69 raz(y) 412.92 KB

_________________
"S± dwie rzeczy nieskoñczone - wszech¶wiat i g³upota ludzka, ale co do tego pierwszego nie jestem pewien"-A.E
 

Erni 
Wys³any: 2010-02-28, 12:17   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 153
mi³y mi¶ :)

misio.jpg
Plik ¶ci±gniêto 94 raz(y) 213.27 KB

_________________
"S± dwie rzeczy nieskoñczone - wszech¶wiat i g³upota ludzka, ale co do tego pierwszego nie jestem pewien"-A.E
 

Asellus5
Wys³any: 2010-02-28, 13:22   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 290
Rozbrajajacy mis! i po szramie na oku widac ze waleczny,te oczy i te zabki :spoko: tak mnie ubawil gdy go zobaczylem ze nawet nie pomyslaem o wykonaniu! Pomysl na szostke! Wielki plus :spoko:
 

LoboLoco 
Wys³any: 2010-03-01, 08:30   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
Prawdziwy ¿adziol ! ^^ bezcenny...
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

Erni 
Wys³any: 2010-03-02, 19:48   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 153
dzieki :) kolega chcia³ dla dziewczyny co¶ innego, z ty³u mia³ byæ kot ze shreka, ale za braklo czasu i chyba nie czuje sie na silach zeby go naniesc na koszulke. A mi¶ sam przyznam, ¿e szokuj±cy :) co do wykonania, wiadomo b³êdy, b³êdy, ale efekt zamierzony jest, koledze sie podoba wiec i ja jestem zadowolony.
pozdrawiam
_________________
"S± dwie rzeczy nieskoñczone - wszech¶wiat i g³upota ludzka, ale co do tego pierwszego nie jestem pewien"-A.E
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Galeria Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group