Szukaj FAQ Album



Zamkniêty przez: Bodzio 2009-09-26, 14:59
Autor Wiadomo¶æ
gff
Wys³any: 2009-09-09, 15:51   Fuszerka lakiernika?
0
UP DOWN

Posty: 2
W maju odda³em auto do blacharza i lakiernika gdzie robione by³y m.in. zgnite ranty nadkoli, tylny pas, progi i tylna klapa.
Od pocz±tku nie wszystko mi sie podoba³o ale przymkn±³em oko. Ale dzisiaj widzê m.in:

1. Tylny dolny pas: nierówno po³o¿ony baran w dwóch miejscach (tu akurat pan lakiernik siê przyzna³ do bubla):


2. Wg mnie za s³abo pokryty farb± tylny pas (lakiernik stwierdzi³ ¿e na baranku tak w³a¶nie s³abawo pokrywa i drugiej warstwy siê nie k³adzie). Na zdjêciu nie widaæ tego dobrze:


3. Przy listwie dachowej lekko odpryskuje lakier (lakiernik chyba nie ¶ci±ga³ tej listwy maluj±c bok auta a wydaje mi siê, ¿e powinno siê ¶ci±gaæ tak± listwê):


4. Na tylnej klapie wokó³ spryskiwacza szyb oraz wokó³ lampek o¶wietlaj±cych rejestracjê zauwa¿y³em malutkie pêcherzyki (takie "babolki"). Na zdjêciu ma³o to widaæ ale s±. Wg mnie trochê za wcze¶nie co¶ takiego wysz³o jak po 4 miesi±cach od lakierowania. Niby nic ale wg mnie po zime mo¿e z tego wyj¶æ co¶ wiêkszego:


5. No i pod rejestracj±. Pan lakierniczy nie ¶ci±gn±³ mocowañ na rejestracjê. No i teraz to popêka³o. Mo¿e tak ma byæ. Wg mnie fucha jakich ma³o. Do tego na ¶rodku pod rejestracj± jest pêkniêty lakier:





Prosi³bym Was- szczególnie tych obeznanych w temacie lakiernictwa- czy jechaæ do faceta i go konkretnie zje....æ czy tak po prostu wygl±da w Polsce lakierowanie i to ja jestem tylko przewra¿liwiony.

Dziêki... Pozdrawiam...
 

adams90-90 
Wys³any: 2009-09-09, 16:01   
0
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 400
Sk±d: Krasiniec
Zalezy czy to byl lakiernik czy "lakiernik" po ile placiles za element bylo robione w garazu czy w prod\fesjonalnej lakierni
 
 

gff
Wys³any: 2009-09-09, 16:44   
0
UP DOWN

Posty: 2
No wiêc lakiernik "licencjonowany"- normalny zak³ad z komor± do suszenia i jak na moje laickie oko to wygl±da³o tam wszystko przyzwoicie. Cena za element u lakiernika: 200 z³
 

gola 
Wys³any: 2009-09-09, 20:41   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
gff napisa³/a:
... Cena za element u lakiernika: 200 z³

no to za te pieniadze kolego...
jakosc idzie w parze z cena ;)
 

baqo 
Wys³any: 2009-09-09, 21:46   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 1553
Sk±d: ko³obrzeg
ja to ju¿ nawet nie wzi±³bym takiej roboty. klientowi by to siê nie o p ³ a c a ³ o . ludzie czêsto po tym ,jak tu widzê na forum sami sobie robi± takie rzeczy . wtedy maj± solidnie i bez pretensji do nikogo ¿e mu zchrzanili. :idea:
 
 

camel
Wys³any: 2009-09-22, 15:10   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 94
Sk±d: Kraków
Jak siê podj±³ roboty w takiej cenie to jego problem, wg mnie spartolone i powinno byæ poprawione - to pêkniecie pod rejestracj± to lipa przecie¿ jakich ma³o.
 

mebArth 
Wys³any: 2009-09-22, 17:40   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Za te pieni±dze to masz to co widzisz. jakbys p³aci³ jak we Fordzie w krakowie po 900/el. to bys mia³ i gwarancjê i orygina³ i jako¶æ. Za 200 to masz co masz. Nie rób wiochy u lakiernika bo Ci powie to samo co ja.
wg mnie temat jest do zamkniêcia bo pierwszy post mówi wszytsko.
_________________
Bart
 
 

Bodzio 
Wys³any: 2009-09-26, 14:59   
0
UP DOWN
--B_C_G--


Pomóg³: 9 razy
Posty: 405
Sk±d: lubuskie
mebArth, ¦wiêta prawda :spoko:
_________________
http://img714.imageshack....p?id=aa001z.jpg
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Off Topic

Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group