Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
michalLbn
Wys³any: 2009-09-10, 12:32   Mój citroen Zx- kapitalka
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 184
No to teraz koledzy ja siê pochwalê autem które na raty robi³em ca³e lato. Robi³em go w miêdzyczasie robi±c jednocze¶nie auta klientów, ale od pocz±tku. W Pa¼dzierniku 2008 sta³em siê posiadaczem citroena zx 2.0i 16v 155KM. Rocznik 1993. Auto wynios³o mnie naprawdê ¶mieszne pieni±dze, wiec warto by³o do niego do³o¿yæ trochê kasy. Zacz±³em nim je¼dzic i poczu³em ¿e to auto dla mnie. By³o zaniedbane serwisowo jak i lakier by³ w fatalnym stanie. Zacz±³em wymieniaæ na nowe: przeguby, ³±czniki stabilizatora, koñcówki, sworznie, silentblocki, belkê tyln± od citroena xsary 2.0 vts, mechanizm zmiany biegów, szybê czo³ow±, olej, termostat, p³yn, paski, tarcze, klocki. Auto zaczê³o je¼dziæ jak marzenie. Teraz jeszcze wymieniam hamulce z przodu na jeszcze wiêksze od xsary vts. W maju zdecydowa³em siê aby polakierowac ca³e auto poniewa¿ na tylnym prawym b³otniku pêka³a szpachla, drzwi mia³y niewielkie wgniotki, nak³adki body kit by³y porysowane, zderzak przeni popêkany, a jedynym dobrym elementem by³a tylna klapa. Maska nadal czeka na wymianê bo ta czarna ma korozjê. Korozja by³a te¿ na prawym progu i zosta³ on wymieniony. Obecnie lakieruj± siê klamki, kompletuje detale i to bêdzie koniec. Na wiosnê bêd± ³adne felgi.

Fotki przed, po i z przebiegu prac:
































Kiepskiej jako¶ci zdjêcia nie moga oddaæ efektu. Lakier siê mieni na bia³o kremowo niebieski. Per³a deber.
Pozdrawiam!
 

Ryba 
Wys³any: 2009-09-10, 18:03   
0
UP DOWN


Pomóg³: 5 razy
Posty: 430
Sk±d: Radomsko
Super robota ;) I wersja tego zx ciekawa, nawet nie wiedzia³em, ¿e takie robili. Poza tym ostro polecia³e¶ z kitem na prawym boku :D

Tylko 1 zawsze mnie boli - zmieniasz kolor a pod mask±, we wenêtrzu i w baga¿niku zostaje stary :nie: Wnêtrze, o ile ma wszêdzie dywany i plastiki mo¿na odpu¶ciæ, ale resztê ?
 
 

michalLbn
Wys³any: 2009-09-10, 19:11   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 184
My¶la³em ju¿ o polakierowaniu baga¿nika. We wnêtrzu nie widaæ nic. Komora silnika bêdzie polakierowana w przysz³ym roku, bo wtedy zawita prawdopodobnie inny silnik o mocy 167KM. i przy okazji siê try¶nie :) .
Wersja ciekawa. Jest ich w Polsce tylko kilkana¶cie. Full wypas. Pe³na elektryka i szyber elektryczny, siedzenia kube³kowe, zestaw wska¼ników ze wska¼nikami ci¶nienia oleju i temperatury oleju, 3 ramienna fabryczna kierownica itp. :) . Lubiê go :)
 

Arbiter
Wys³any: 2009-09-15, 21:19   
0
UP DOWN

Posty: 34
Fajnie polakierowany, ale maskê bedziesz jeszcze lakierowa³? Bo troche wyglada jakby¶ j± od innego pojazdu ze schrottu dorwa³:(
 

Ryba 
Wys³any: 2009-09-15, 21:40   
0
UP DOWN


Pomóg³: 5 razy
Posty: 430
Sk±d: Radomsko
ee mnie nawet ta maska w macie pasuje. Zobacz sobie w necie fotki hond w stylu tuningowym JDM, tam takie bajerki to standard :D
 
 

Siekiera
Wys³any: 2009-09-16, 08:25   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 988
Fajnie wygl±da ten bia³y, ostatnio jecha³em za bia³ym ¶wie¿o pry¶niêtym Stratusem i te¿ mi siê widzia³. Czasami wystarczy trochê wysmakowanych dodatków do autka i zwyk³y bia³y kolor nabiera ciekawego wygl±du.
 

kamilmjk 
Wys³any: 2009-11-18, 10:56   
0
UP DOWN


Posty: 97
Sk±d: WGM
Wersja 167HP z maneti marelli? Tych jest kilkana¶cie...zwyk³ych 2.016v jest sporo. Na pocz±tku mia³em tak± cytrynê...zajebi¶cie wygodnie siê je¼dzi³o, nie by³o pola, po którym by nie przejecha³. no i mia³a ocynk:) a teraz vtec rulez.

Bia³y pasuje, czarna klapa ¶rednio, ale To Twoje auto. Gratulacje zakoñczonej pracy
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Fotorelacje

Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang