Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
MODULAR 
Wysłany: 2009-09-21, 19:32   WŁASNY WARSZTAT ZA 10 000 ZŁ !
0
UP DOWN
PROJEKTER

Obiecywałem i obiecywałem ( PROJEKTER ) i pisałem że kiedyś będzie dostępny tani i refundowany warsztat samochodowy … szybko budowany objęty dotacją … z wszystkimi formalnościami w ofercie …. a teraz MODULARNY WARSZTAT jest już dostępny … dla tych którzy chcą tanio i profesjonalnie zbudować i wyposażyć własny warsztat. Kto jest zainteresowany zapraszam na stronę :

http://www.modularny-warsztat.pl/

Dużo informacji umieszonych zostało w katalogach PDF … kto jest bardzo zainteresowany
inwestycją i jej przebiegiem niech koniecznie pobierze te katalogi.

Odpowiem na wszystkie pytania ale proszę … najpierw poszukajcie na stronie www.

Organizacyjnie mam prośbę żeby pytania o bardziej prywatnym charakterze planowanych przez was inwestycji kierować na adres e-mail projekter@projekter.pl ponieważ podana przy Nicku MODULAR poczta - modular@modularny-warsztat.pl odbierana jest przez kilka komputerów i może trochę potrwać zanim odpowiem.

Tym którzy czekali i wysyłali pytania jak postępują prace nad tym projektem … dziękuję za cierpliwość i zainteresowanie … oraz cenne uwagi które uwzględniliśmy w tym programie !

pozdrawiam PROJEKTER

Siekiera
Wysłany: 2009-09-21, 20:34   
0
UP DOWN

Stronka coś nie chce wchodzić :nie:

MODULAR 
Wysłany: 2009-09-21, 21:17   
0
UP DOWN
PROJEKTER

NIE MOŻLIWE !!! u mnie wchodzi z trzech różnych komputerów !
aktywne są oba linki i ten w tekście i ten w podpisie. Wchodzi też przez google !

optionall 
Wysłany: 2009-09-22, 07:21   
0
UP DOWN
sklep z lakierami

działa zarówno na firefoxie pod linuxem jak i windowsem, nawet pod ie6 działa !

DrCruel
Wysłany: 2009-09-22, 07:47   
0
UP DOWN

Przeczytałem stronkę i uważam, że należy się "piątka z plusem" za projekt merytoryczny, czegoś takiego nie opracowuje się łatwo a za plan finansowania to dam nawet "6" bo jak wiadomo wszelkie inwestycje najtaniej wychodzą z kapitałów obcych. Mam tylko jedną małą uwagę i proszę tego nie traktować w kategorii "złośliwość" a raczej jako "życzliwa uwaga". Mianowicie, firma opracowująca stronę nie popisała się. Jest dużo literówek i błędów gramatycznych a przy takiej dużej pracy włożonej w projekt to aż się prosi o dopracowanie tego. Pozdrawiam.

MODULAR 
Wysłany: 2009-09-22, 08:38   
0
UP DOWN
PROJEKTER

Tak między nami DrCruel to MIÓD NA MOJE USZY !!!

Grafikę opracował nasz zaprzyjazniony grafik i serdecznie go polecam bo też uważam że jest świetna. Teksty przygotowali specjaliści z rożnych dziedzin i były one sprawdzane i korygowane wiele razy usuwająć najmniejsze nawet błędy ... ale w trakcie obróbki przez Webmastera zdania zmieniały szyk a tekst objętość. Stronę wdrażała firma z Krakowa ( podobno ma 12 tyś klientów ) w oparciu o wybrany przez nas szablon.

Absolutna żenada ... miało być tanio i konkurencyjnie wyszło drogo i amatorsko ... miało być szybko max 4 dni trwało 23 dni. Zdania tworzyły jeden wyraz, znaki interpunkcji zlewały się z wyrazami, kolory tła szare i szaro niebieskie Bleeeeeee, a katalogów pdf. wogóle nie dawało się pobrać !

Po ogromej awanturze 12 Września poprawion większość elementów ... ale nie było już czasu na dalsze zabawy ... dałem słowo że strona i program ruszy w połowie wakacji, a przez taki drobiazg jak amatorski grafik cały program czekał bezsensu na poprawki błędów ortograficznych w tytułach opisów !!! ... i ruszył 14 września ... po czyn strona się blokowała i zawieszała dzialanie ! Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !

Z tego powodu pod linkiem www.projekter-technologia.pl do dziś nie ma strony www ... i serdecznie za to przepraszam.... a uwierzcie na słowo, że materiały które zostały na nią przygotowane to w większości odpowiedzi i szerokie omówienie tematów poruszanych na forum LAKIEROWANKO ! Są tu ( raczej będą ) publikacje na temat przepisów dotyczących lakierni z kruczkami i pułapkami, jak sobie radzić z kontrolami ... co gdzie kiedy i za ile żeby dostać pozwolenie na budowę warsztatu, jak adoptować budynek na warsztat, lub garaż na lakiernię ... jak pozyskać środki finansowe na małe inwestycje w jednoosobową lakiernię, wzory ponad 30 projektów małych i średnich lakierni. Ta strona to większości zasługa nacisków i pytań wielu z was ! Koncepcyjnie wydzielona została z tematów przemyslowych i dużych inwestycji za miliony. Te dane będą na stronie www.projekter-group.pl , a tu znajdą się informacje specjalnie dla amatorów planujących "żyć" z lakierowania i profesjonalistów planujących rozwinięcie swojego biznesu. Mogę tylko przeprosić za "profesjonalne" działanie firmy webmastrskiej.... zresztą podpisali się na dolnym pasku... i zrobić wszystka aby druga strona była pomocna dla wielu z was !

Dziękuję za uwagi DrCruel ... najważniejsze dla mnie, że sam program modularny-warsztat wzbudza zainteresowanie bo z założenia miał być hitem i szansą dla wielu na własny profesjonalny obiekt. Tu nie ma ściemy i ekonomicznych cudów to tylko mądre rozwiązania połączone w całość ... i stąd niska cena nowoczesnego obiektu !
Mam nadzieję że apetyty inwestora stojących za jego realizacją i budową tego nie zepsują i ceny pozostaną na kalkulowanym przez nas poziomie ... niestety i tak liczone są w setkach tysięcy złotych i

glover
Wysłany: 2009-09-22, 12:33   
0
UP DOWN

A jednak można rozsądnie podejść do kosztów a pamiętam jak na początku mówiłeś o 3-4 milionach. Jeszcze z rok, dwa i bedziesz miał duzo klientów na ten produkt, niech tylko urzedasy zaczną szaleć.

vojvod
Wysłany: 2010-11-18, 20:55   
0
UP DOWN

warsztat za 10 tys?

ten w galerii co jest , to ze 2 mil kosztuje oczywiscie wyposazony

ja mam o polowe mniejszy ok 500m2 za 1,5 mil:)

PROJEKTER
Wysłany: 2010-11-18, 22:07   
0
UP DOWN

10 tyś to średnia rata kredytu na pięć lat za obiekt o wartości 500 tyś.

W zasadzie w ofercie MODULAR nie ma obiektów za 2 miliony, bo te obiekty są do 8 max 10 modułów. Powyżej są już nie ekonomicznie usytuowane bo taki obiekt ma prawie 50 metrów długości i przy 10 stanowiskach są fajniejsze pomysły na ustawienie serwisu w hali.
Nie zapominajmy że to oferta dla małych inwestorów. My to już nazywamy "TANIE BUDOWANIE"

To co jest w galerii zdjęć na stronie www to OKRĘGOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW. w systemie Modular, ale te obiektu buduje mój wspólnik, bo SKP rządzi się własymi prawami i zasadami formalno-prawnymi. Ja robię dla nich tylko projekty.

Te obiekty za 3- 4 miliony o ktorych wspomina @glover to serwisy konkurujące koncepcyjnie z systemem MODULAR - obiekt CAR SATELITTE firmy NUSSBAUN.

To np. 534 000 EUR za obiekt pięcio stanowiskowy mechaniki samochodowej z kompletnym wyposażeniem. MODULAR w takim standardzie ( ok 360 m/kw z kompletnym wyposażeniem ) wychodzi ok 650 tyś zł , ale NUSSBAUN kończy swoją inwestycję od wejścia na budowę do wykonania pierwszej naprawy mechanicznej już po 14 dniach. W programie Modular potrzeba na to prawie czterech miesięcy. Ich obiekt jest naprawdę imponujący jeżeli chodzi o rozwiązani techniczne. ( daleko nam do nich bo to wszytko prefabrykaty na szybkich łącznikach ). Modular miał być obiektem zgodnym z przepisami i wytycznymi technologicznymi dla serwisów samochodowych i możliwie najtańszy w budowie z dostępnych rozwiązań i systemów w Polsce.

Zadanie wykonaliśmy perfect bo cenowo oferta nie do pobicia, a standard obiektu zawsze można podnieść jak ktoś ma takie życzenie. Zresztą ... poważni inwestorzy myślący o przyszłość zmieniają wiele rzeczy na solidniejsze ... np grubość osłony, czy posadzkę ... a także robią piwnice, lub piętra nad częścią socjalno-biurową. Każdy formuje MODULAR tak jak potrzebuje, a ponieważ to tylko zaawansowana koncepcja obiektu, a nie "gotowiec" z magazynu ... to naprawdę dużo można tu zmienić ... Niestety potanić inwestycji ... nikomu się jeszcze nie udało.

vojvod
Wysłany: 2010-11-19, 23:33   
0
UP DOWN

duza inwestycja!

kupic ziemie,wybudowac,wyposazyc,zatrudnic ludzi i dzialac.

bez zagwarantowanej roboty na przyszlosc ciezko ruszyc z czyms takim ale cuda sie zdazaja.pozdro

baqo 
Wysłany: 2010-11-20, 08:37   
0
UP DOWN

Cytat:
ja mam o polowe mniejszy ok 500m2 za 1,5 mil:)
vojvod,mógłbyś coś opowiedzieć jakwystartowałeś ze swoim warsztatem ,od czego musiałeś zacząć ,jak w trakcie budowy ,odbiory .
chętnie obejrzałbym zdjęcia z realizacji i po zakończeniu .
musi być fajny warsztacik ?
dzięki !

Abbyxie
Wysłany: 2011-05-20, 04:02   
0
UP DOWN

thanks for you suggestion, I wil take this into consideration.

kropen16 
Wysłany: 2011-05-20, 13:24   
0
UP DOWN
Przemo

Abbyxie, moglbys pisac po polsku bo ajk piszesz po ang to zasmeicasz forum. :x:

p3rlik
Wysłany: 2016-05-06, 09:20   
0
UP DOWN

Otworzył ktoś kiedyś warsztat za tyle ? To jest minimum? czy taki średni próg? Od czego w ogóle zacząć?

LAKIEROWANKO Strona Główna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Warsztat

Odpowiedz do tematu