Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
malina 
Wys³any: 2009-10-11, 10:07   Moj Fiat 126p 600
0
UP DOWN


Posty: 8
Sk±d: Kraków
Jeden z wielu moich projektów, robi³em go przez ostatnie trzy tygodnie wakacji. Poszukam jaki¶ zdjêæ z remontu to wrzucê. Póki co efekt koñcowy :) . Planuje jeszcze trochê go dopie¶ciæ.

http://www.polskajazda.pl/Samochody/Fiat/126/75884

Na tych zdjêciach lakier wyszed³ tak trochê dziwnie mo¿e ze wzglêdu na swoist± budowê malucha ;p do poprawienia jest tylko maska, zreszt± kto¶ z czujnym okiem siê dopatrzy.
 

Ryba 
Wys³any: 2009-10-11, 17:26   
0
UP DOWN


Pomóg³: 5 razy
Posty: 430
Sk±d: Radomsko
Jak dla mnie to ... s³abo/przeciêtnie. Lakier wygl±da na "przymulony" - nie ma po³ysku. Pas przez ¶rodek to rzeecz gustu. Szpachlowanie niedok³adne (drzwi kierowcy i b³otnik lewy z ty³u)
:fiu: :blee:

Ale ogólnie mówi±c dobrze, ¿e dzia³asz a auto nie posz³o na z³om !
 
 

adams90-90 
Wys³any: 2009-10-11, 18:59   
0
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 400
Sk±d: Krasiniec
Halo halo jaka 600! 600 pojemnosc wychodzila porzed rokiem 79 600 powinny miec stare felgi i chrom zderzaki i te auta zasluguja juz na pelna renowacje i takim sku..synom korzy je krzywdza urwam bym jajka bo kocham youngtimery!!
 
 

malina 
Wys³any: 2009-10-11, 21:14   
0
UP DOWN


Posty: 8
Sk±d: Kraków
Ryba napisa³/a:
Jak dla mnie to ... s³abo/przeciêtnie. Lakier wygl±da na "przymulony" - nie ma po³ysku. Pas przez ¶rodek to rzeecz gustu. Szpachlowanie niedok³adne (drzwi kierowcy i b³otnik lewy z ty³u)
:fiu: :blee:

Ale ogólnie mówi±c dobrze, ¿e dzia³asz a auto nie posz³o na z³om !


Tak i to s± w³a¶nie jego wady, mog³em siê bardziej postaraæ i zrobiæ to lepiej, niestety goni³ mnie czas przy tym projekcie ;/ lakier w rzeczywisto¶ci wygl±da o niebo lepiej. Na zdjêciach jest przykurzony i to mo¿e dlatego.

adams90-90 napisa³/a:
Halo halo jaka 600! 600 pojemnosc wychodzila porzed rokiem 79 600
powinny miec stare felgi i chrom zderzaki i te auta zasluguja juz na pelna renowacje


Wiem jak wygl±da 600, ale wiem te¿ co mam wpisane w dowodzie i jaki mam silnik ;)

adams90-90 napisa³/a:
i takim sku..synom korzy je krzywdza urwam bym jajka bo kocham youngtimery!!


Tak o mnie uwa¿asz? bo nie do koñca zrozumia³em.
 

adams90-90 
Wys³any: 2009-10-12, 14:24   
0
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 400
Sk±d: Krasiniec
Nie o tobie ale jak widze malucha na chromie ktorego dorwal jakis TJUNINGER to serce sie kraje
 
 

malina 
Wys³any: 2009-10-12, 21:27   
0
UP DOWN


Posty: 8
Sk±d: Kraków
Aha, mam to samo... Nie znoszê g³upich nie przemy¶lanych przeróbek i bezsensownego niszczenia klasyków.
 

maciejowski
Wys³any: 2009-10-13, 01:30   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 68
panowie, nie ma siê co ci¶nieniowaæ. widaæ, ¿e auto w przesz³o¶ci mia³o wymienian± budê albo konkretny remont, a z orygina³u zosta³ papier i wspomnienie.
a co do samego lakierowania to szpachla na lewym boku wygl±da strasznie i lakier te¿ jaki¶ chropowaty.
jakie auto taki remont ;P
 

michalLbn
Wys³any: 2009-10-13, 08:17   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 184
Autko zapewne malowane akrylem. Co¶ mi sie zdaje ze chcia³e¶ tego akrylu ma³o zu¿yæ bo taki prze¶wit na masce to po ciemku nie wiem czy bym zostawi³ :) . Tak poza tym to za ma³o wylana ostatnia warstwa. Je¿eli na budzie jest trochê tej farby to pomy¶l o lekkiej polerce. Dach powinien bez problemu i przecierek siê spolerowaæ. Poza tym szacunek za ratowanie malca :spoko:
 

malina 
Wys³any: 2009-10-14, 22:00   
0
UP DOWN


Posty: 8
Sk±d: Kraków
W³a¶nie maska do poprawienia, z³e ¶wiat³o mia³em i chyba dlatego moje niedopatrzenie. Jak siê wypoleruje ca³e autko to wtedy powinien byæ znacznie lepszy efekt, bo jak póki co to od malowania nic z nim nie robi³em prócz uzbrojenia gdy¿ chcia³em siê przejechaæ ;p.

Pierwszy raz w pe³ni samodzielnie robi³em ca³e autko w zasadzie od podstaw, efekt i jako¶æ mo¿e nie powalaj± ale wydaje mi siê ¿e i tak nie¼le wysz³o a kolejne bêd± coraz lepsze :D . Dziêki za pozytywne jak i negatywne oceny ;].
 

ps89
Wys³any: 2009-10-22, 23:54   
0
UP DOWN

Posty: 3
moje zdanie na temat szpachli jest ze jak siê chce co¶ odnowiæ to bez wzglêdu na wszystko powinno siê to zrobiæ dobrze a nie szybko a co do tych pasów to sory ale ja bym go da³ w klasyk... ale to jest moje zdanie wiec my¶l co chcesz :)
 

kula 
Wys³any: 2009-10-31, 21:03   
0
UP DOWN
konrad

Posty: 4
Sk±d: Koñskie
od czego¶ trzeba zacz±æ, te¿ próbowa³em na takich sprzêtach moja koncepcja malucha to brak klamek, wlotów, nisko g³adko i przerobiony silnik :spoko:
 
 

Bodzio 
Wys³any: 2009-11-01, 14:47   
0
UP DOWN
--B_C_G--


Pomóg³: 9 razy
Posty: 405
Sk±d: lubuskie
Czyli "wiejski tuning"... hehehehe ^^
_________________
http://img714.imageshack....p?id=aa001z.jpg
 
 

kula 
Wys³any: 2009-11-01, 20:26   
0
UP DOWN
konrad

Posty: 4
Sk±d: Koñskie
zobaczyæ dobrze utrzymanego klasyka jakim jest fiat 126p mo¿na u jakiego¶ dziadka który chce zachowaæ legendê, tu chodzi o przekaz m³ody ³eb wsiada do takiego przerobionego malucha i pogina po szutrach ,,szlifuj±c,, swoje umiejêtno¶ci, bo gdy zarysuje auto ojca to bêdzie musia³ sprzedaæ legendê ¿eby pokryæ lakier... ^^
 
 

Bodzio 
Wys³any: 2009-11-02, 12:25   
0
UP DOWN
--B_C_G--


Pomóg³: 9 razy
Posty: 405
Sk±d: lubuskie
Tylko takie m³ode ³by bez prawa jazdy i pojêcia o bezp. je¼dzie l±duj± na drzewach i nie daj bo¿e rani±c innych... jak siê nie ma sprzêtu to siê nie ¶wiruje, bo rozpêdziæ kaszlaka mo¿na, ale zatrzymaæ siê to inna bajka... to jest tak samo jak np w motocrossie... przerabiaj± wsk, cz-ty itp i skacz±, bo maj± b³otniki wy¿ej itp, a prawda jest taka ¿e to g... prawda. By³ ju¿ u mnie taki jeden co przerabia³, to jak raz kiedy¶ wyskoczy³, amory odbi³y tylne przy zeskoku za mocno i wyl±dowa³ w szpitalu po³amany z kier± wbit± miêdzy twarz i kask... Te¿ lubiê adrenalinê, ale na odpowiednim sprzêcie, jakim w moim przypadku by³a Hania cr125... i szpitala nie by³o...
_________________
http://img714.imageshack....p?id=aa001z.jpg
 
 

shalashaska 
Wys³any: 2009-11-11, 11:12   
0
UP DOWN


Pomóg³: 1 raz
Posty: 190
Sk±d: Kraków
Bodzio napisa³/a:
Czyli "wiejski tuning"... hehehehe ^^


Popatrz na ten tjuning gdzie go¶æ hammeraitem i pêdzlem pomalowa³ co nie co.

SSA56137.jpg
Plik ¶ci±gniêto 129 raz(y) 149.16 KB

SSA56409.jpg
Plik ¶ci±gniêto 151 raz(y) 133.59 KB

 

kondzik 
Wys³any: 2009-11-20, 04:05   
0
UP DOWN

Posty: 97
Sk±d: CK&Ft.Myers
znajomego fiat






a ten Twoj to mi sie srednio podoba, a ten bialy pasek pasuje mu jak...
 

Tech 
Wys³any: 2009-12-23, 08:39   
0
UP DOWN



Pomóg³: 2 razy
Posty: 52
Lakierowania mo¿e jeszcze nie ma, ale rozmach jest - Fotorelacja ze Szwedzkiego forum.
Fiat 126 med Yamaha R1 MC-motor
 
 

kamilmjk 
Wys³any: 2009-12-23, 14:46   
0
UP DOWN


Posty: 97
Sk±d: WGM
http://www.youtube.com/watch?v=FIMOB2WcUGs

Mniej wiêcej co¶ takiego siê szykuje:)

Prawie jak Honda
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Fotorelacje

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group