Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Ari29
Wys³any: 2009-11-09, 09:37   Pytanie baza
0
UP DOWN

Posty: 81
Witam
Moze ktos mi podpowie mam do pomalowania czesc elementu chodzi mi dokladnie jak zrobic zeby nie bylo widac ³±czenia starej bazy z nowa przy malowaniu bezbarwnym zakoncze rozpuszczalnikiem do cieniowania z tym nie mam problemu ale z ta baza nie zawsze mi wychodzi czy jest moze jakis sposob czy to kwestia wprawy
 

jacenty 741
Wys³any: 2009-11-09, 15:54   
0
UP DOWN

Pomóg³: 39 razy
Posty: 1343
Sk±d: Maków Mazowiecki
Now± bazê zrób w 3 warstwach,ka¿d± kolejn± nieco szerzej,ostatni± zrób,jak siê to czasami mówi,miote³k± w stronê starej bazy,czyli wykonuj±c taki ruch jak przy zamiataniu,¿eby przej¶cie by³o stopniowe, i ¿eby wygubiæ ewentualne ró¿nice w odcieniach.Mo¿esz te¿ miejsce przej¶cia zapruszyæ z wiêkszej odleg³o¶ci,zawsze jednak gubiæ kolor nale¿y w kierunku starej bazy.
 
 

Ari29
Wys³any: 2009-11-09, 16:40   
0
UP DOWN

Posty: 81
ok dzieki za podpowiedz jak robilem drzwi do polowy do zalamania blachy to nie bylo widac ale ostatnio robilem czesc maski i bylo troche widac mysle ze to kwestia w wprawy
 

No-limit
Wys³any: 2009-11-10, 17:14   
0
UP DOWN


Pomóg³: 34 razy
Posty: 1179
Ari29 napisa³/a:
ok dzieki za podpowiedz jak robilem drzwi do polowy do zalamania blachy to nie bylo widac ale ostatnio robilem czesc maski i bylo troche widac mysle ze to kwestia w wprawy

To jest kwestia izolacji przeszlifowanej warstwy bezbarwnego/klaru/.Po³o¿y³e¶ podk³ad akr.na przeszlify?I ewenualnie miêdzywarstwê o odpowiednim VS ;) I ostatnie,tak do cieniowania trzeba mieæ wyczucie /rêka ,pistolet,gêsto¶æ lakieru/.
 

Ari29
Wys³any: 2009-11-10, 22:41   
0
UP DOWN

Posty: 81
By³ dany podk³ad akrylowy cieniowanie po bezbarwnym nawet mi wychodzi tylko z ta baza czasem nie wyjdzie tak jak nalezy ale jeszcze potrenuje moze bedzie lepiej
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group