Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
Asellus5
Wysłany: 2009-11-14, 16:20   Twarz z gazety!
0
UP DOWN

Kolejny etap w poszukiwaniu koloru skory i dazeniu do fotorealizmu! fotka nieco przeklamuje!
Mix mediow! poczawszy od goldenow przez FW a skonczywszy na Louvre! a wszystko to na papierze kredowym

hlecter
Wysłany: 2009-11-14, 20:29   
0
UP DOWN

świetne ślepka, włosy również , geometria samej twarzy cos nie tak z nią i szyja prosta taka. a kolor skóry....co mozna powiedziec trzeba by zobaczyc fotke bo kolorów skóry odcieni itd są setki , zalezy od oświetlenia, opalenizny , rasy , makijazu itd.... praca podoba mi się;D moze jak skończy mi sie maturalne urwanie dupy i zaczne miec wiecej czasu doścignę Cię w malowaniu;D pzdr

sebsa
Wysłany: 2009-11-14, 20:39   
0
UP DOWN

jak dla mnie zajebioza od strony technicznej tylko to ucho jakies takie ale ja wlasnie mam tak czasami ze jak maluje portret to jakas czasc ciala mi nie bardzo pajuje mimo ze jest jak na zdjeciu zawsze wtedy sie zastanawiam czy robic cos z tym bo wiadomo ze w portrecie chodzi o dokladne odwzorowanie twarzy ,napisz mi jeszcze czy wlosy sa robione transparentami??a no i jaki format i ile ci to zajelo

Asellus5
Wysłany: 2009-11-14, 21:53   
0
UP DOWN

Zgadzam sie z wami ze ucho jest niedorobione,kark skrecony ^^ poszerzany,lewego ucha calkiem brak, ;P i jeszcze wiele mankamentow ktorych nie widzicie (narazie) ale nie oto tu chodzilo,wciaz wyprubowuje cos nowego,nowe techniki,nowe materialy,raz maskowanie,raz z reki! raz pedzel a innym razem mgla z "waty"! tutaj chodzilo o kolor i o maskowanie! czas jest nie istotny,jak cos mi nie wychodzi zamalowywuje i od nowa,teraz to sama twarz namaluje w 1,5-2 godz ale ta zajela mi ok 20 godz w formacie A2 a wiec twarz w skali 1:1
wlosy nie sa malowane transparentami!

kkk
Wysłany: 2009-11-15, 13:03   
0
UP DOWN

Duże uznanie za włosy - kolor i faktura - super! Oczy też dają naprawde niezłe wrażenie. Kiepskie usta,pewnie wystarczyło by jeszcze chwile przy nich posiedzieć i dopracować, szczególnie tuż nad górną wargą. O szyji chyba nie warto wspominac ;P Kolorki jak dla mnie trafione :)
Ja też próbuje i niedługo może coś wypsikam co się nadaje do pokazania :rotfl:

Asellus5
Wysłany: 2009-11-15, 21:39   
0
UP DOWN

usta i oczy byly maskowane,wlacznie z nosem,ale efekt zaden przy portretach kontur jest zbyt duzy,nie ma to jak free hand :)

Krys_G 
Wysłany: 2009-11-16, 00:18   
0
UP DOWN

Świetna praca podoba mi się włosy super, Asellus5 używasz jakiegoś retardera, czy samej wody destylowanej, jak twoim zdaniem te farbki Louvre, ja używam Liquitex basic i FW, może te twoje lepsze?.

LoboLoco 
Wysłany: 2009-11-16, 08:17   
0
UP DOWN

Włosy jak żywe, i te świdrujące oczęta.... pani zbyt ładna nie jest , ale to nie twoja wina asellus5 ;)

Tadeusz 
Wysłany: 2009-11-16, 11:08   
0
UP DOWN

Postępowa praca. Podoba mi się Twój/pracy styl, zauważalny również w poprzedniej pracy pt. "ona i on". Myślę, że osiągasz swój zamierzony efekt i przekaz, a to, że sama forma nosi znamiona niedostatków technicznych pierwszych prac, to już do zniwelowania doświadczeniem kolejnych. I chyba praca bardziej testowa do popróbowania? Już wiesz co tak co nie.

Asellus5
Wysłany: 2009-11-16, 21:54   
0
UP DOWN

Dobrze kombinujesz ''Tadeusz'' kazda kolejna praca to nauka testy,proby co jest dobre a co nie! wszystko sie zbiera w jedna calosc! kiedys,ale jeszcze nie teraz bede gotow aby zebrac wszystko w calosc i stworzyc cos naprawde fajnego poki co ucze sie! dzieki swojej pracy,cierpliwosci,dzieki wam i temu forum,kazda kolejna praca to progres,niezawsze idealny i dokonczony projekt,ale zawsze wyciagniete wnioski i nauka na przyszlosc!
krys_G----posiadam tez Liqitex basic,tusz FW tez sie znajdzie,ale staram sie wyprobowywac tez to co jest pod reka w sklepach plastycznych,Liqitex sa transparentne,z Louvre wzialem nietransparentne aby kryly olowek (szkic)
Farbki obsychaja na igle,do szczegolow nie polecam,goldeny daja rade! Retardera nie uzywam!jakos nie widze fizycznie roznicy z nim czy bez niego!

LoboLoco 
Wysłany: 2009-11-17, 08:03   
0
UP DOWN

Ech ten ołówek... nieżle sprawdzają się kredki akwarelowe, szkic można machnąć odrazu w odcieniu tocelowego koloru i nie przebijają się tak jak ołówek...

Asellus5
Wysłany: 2009-11-17, 17:17   
0
UP DOWN

Racja! uzywam tez suchych pasteli w sztyfcie,ale nie na 'lazdym materiale siadaja

LAKIEROWANKO Strona Główna » AIRBRUSH » Galeria Airbrush

Odpowiedz do tematu