Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: Tech 2009-04-25, 17:41
Autor Wiadomo¶æ
DrCruel
Wys³any: 2007-05-25, 12:31   Klar siê nie rozla³ + zacieki. Co robiæ?
0
UP DOWN


Posty: 418
Go¶æ






Wys³any: Pi± Maj 12, 2006 9:04 pm Temat postu: Co radzicie!!!!!!!!!!

--------------------------------------------------------------------------------

Mam pytanie malowa³em maske klarem i jakis lipny ten klar by³ bo w ogole mi sie nie rozla³ a do tego wysza³ mi firanka i moje pytanie jest nastepujace czy da rade usunac jakos czyli zeslifowac albo wyrownac nierownosci i zmatowic sam klar bez bazy a potem na³ozyc od nowa sam klar czy trzeba zeslifowa i polozyc baze a potem klar co radzicie??????

Powrót do góry


andrew



Do³±czy³: 11 Lut 2006
Posty: 179
Sk±d: gdynia
Wys³any: Sob Maj 13, 2006 8:52 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

nie klar lipny, tylko da³es cia³a, nie da siê nierozlac i zrobiæ zwisa.
je¿eli po³ozysz równo , to albo wyjdzie Ci kasza po ca³o¶ci albo lustro z zwisami.
zmatuj wszystko, jesli przeszlifujesz klar wal od nowa baza , jak zejdzie wszystko bez przeszlifu tylko sam klar, ale tez zalezy od koloru, jezeli to srebrny to lepiej wal od razu baze, bo rysy od ciêcia bêda widoczne.
jezeli nie chce sie rozlewaæ daj d³u¿szy rozpuszczalnik, rozcieñcz delikatnie mocniej.
sprawd¿ jeszcze raz pistolet, mo¿e pluæ , lub dawaæ któr±¶ stron± mocniej.
je¿eli jest tak obróc dysze do góry stron± która dakje mocniej, i tak mamy tendencje do prostowania nadgarstka.

Powrót do góry


Go¶æ






Wys³any: Sob Maj 13, 2006 10:28 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

No wiem ze mi nie wysz³o z tym klarem .Kolor jakim maluje to jest ciemy niebieski wpadajacy w granat wiec sproboje tylko seszfilowc sam klar moze mi cos z tego wyjdzie jak nie to bede musia³ walnac baza od nowa i dopiero klar jeszcze jedno pytanie do ANDREWA jakim najlepiej papierem zeszlifowac ten klar czy to mam robic papierem na sucho czy papierem na wode poradz mi bo nie mam pojecia jakim papierem to zrobic pozdrawiam.

Powrót do góry


andrew



Do³±czy³: 11 Lut 2006
Posty: 179
Sk±d: gdynia
Wys³any: Nie Maj 14, 2006 8:05 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

zalezy od tego jak to wygl±da.
zwisa trzeba ¶ci±æ na pewno 600 - potem poprawiæ drobniejszym.
ja bym uzy³ wodnego , chocia¿ te¿ mo¿na maszyny, papier 360 .

Powrót do góry


Go¶æ






Wys³any: Nie Maj 14, 2006 1:19 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Zwisuw zaciekow to w sumie nie ma bo juz usune³em tylko jakos ten bez barwny spier....em i pasowa³ by mi jeszcez raz to wymalowac to sproboje troche wodnym a troche maszynowo i zobacze ktory daje lepszy efekt

Powrót do góry


andrew



Do³±czy³: 11 Lut 2006
Posty: 179
Sk±d: gdynia
Wys³any: Nie Maj 14, 2006 1:24 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

na sucho szybciej
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Technologia i materia³y

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi