Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Grzesiek_1981 
Wys³any: 2010-01-04, 22:28   Migomat BESTER 1800
0
UP DOWN

Posty: 45
witam wszystkich wa³snie dzisiaj by³em w leroy merlin i patrzy³em migi bestera zauwazy³em ze Pó³automat spawalniczy + reduktor gazu MIG 1800 BESTER kosztuje 1739z³ a taki sam drugi tylko bez reduktora Pó³automat spawalniczy MIG 1800 BESTER kosztuje 1598z³ a jeszcze goscio mi mowi³ ze moge wziasc rabat 5% na zakup urzadzenia do domu to czyli 1598Z£ -60z³=1538z³.to jest model z zasilaniem na 230 i 400V ma 2 przewody zasilaj±ce wyprowadzone z urz±dzenia, pierwszy na 230V, drugi na 380V,a parametry jego to sa takie
#
Napiêcie znamionowe:
230/400 V
#
Pr±d spawania:
40 - 160 A
#
Pobór mocy:
-
#
Cykl pracy:
0.1
#
Dopuszczalne ¶rednice drutu:
0,6 - 0,8 mm
#
Masa drutu spawalniczego:
5 - 15 kg
#
System ch³odzenia:
wentylator
#
Wyposa¿enie:
uchwyt spawalniczy
#
Wymiary urz±dzenia:
890 x 680 x 450 mm
#
Waga:
50 kg
#
Gwarancja:
2 lata

dobra jest jego cena potrzebny by mi by³ bardziej do blacharki samochodowej bo chce w Viki wymienic progi i reperaturki ale jeszcze musze dokupic kompresor http://www.allegro.pl/ite...r_525l_min.html
wystarczy??
doradzcie w sprawie miga brac czy nie bo jak mam brac chinola za 1000z³ to wole dop³acic 500z³ i bedzie polski bester.pozdrawiam
 
 

Ari29
Wys³any: 2010-01-05, 15:00   
0
UP DOWN

Posty: 81
Smia³o mozesz kupic bestera u¿ywam w³asnie takiego spawa³em reperaturki w aucie bez problemu jak i grube zawiasy od drzwi ja uzywam tylko na 400V cienkie rzeczy tez da sie pospawac ale jak kto woli a je¶li chodzi o kompresor to tez da rade zalezy te¿ jaki masz pistolet
 

Grzesiek_1981 
Wys³any: 2010-01-05, 15:27   
0
UP DOWN

Posty: 45
witam w³asnie nie mam jeszcze pistoleta ani kompresora a pistolet to juz czyta³em na foru duzo tego jest doradza taki drugi nie ze zg³upiec mozna a mi jest potrzebny taki na poczatek co mug³bym pomalowac lakier baza bezbarwnym i podk³ad,wiec musze kupi 2szt i jeszcze jeden do konserwacji do baranka ale to juz wiem jaki.jedno mnie gnebi dlaczego muj kolega uzywa jednego pistoleta do wszystkiego czyli maluje podk³adem baza bezbarwnym,nom coz czasy sie zmieniaja moze tak trzeba to doradzcie na poczatek jaki na tu na forum znalaz³em ja goscio malowa³ 2 tylne b³otniki w Vectra i czy te pistolety ktore je uzywa³ to da³y rade a kompresor mia³ 25l podaje linka
http://lakierowanko.info/...ighlight=vectra
pozd prosze odpowiedzi
 
 

Ari29
Wys³any: 2010-01-05, 15:48   
0
UP DOWN

Posty: 81
Ja tez uzywam jednego pistoletu Sata3000 hvlp do tego kompresor 200l wydajnosc 500l na minute spokojnie pomalujesz jednym pistoletem poszukaj na forum jest du¿o o pistoletach a co do kompresora to im wiekszy tym lepszy 50l tez mozna pomalowac ale maly element i trzeba bardzo pilnowac cisnienia bo albo zlew albo baran i do tego jeszcze male doswiadczenie równa sie klapa tak¿e pistolet jest wa¿ny ale kompresor bardziej
 

Nurglepl 
Wys³any: 2010-01-05, 15:54   
0
UP DOWN

Pomóg³: 9 razy
Posty: 305
Sk±d: Gryfino
Witam
Ogólnie to fobo u¿ywam obecnie do podk³adu, bo do bazy i klaru to siê nie nadajê. Trzeba sporo polerowaæ.
Polecam Tobie pistolecik przynajmniej Star EVO-t z dysz± 1,4 (ok 375 z³), albo oszczêdniejszego dla powietrza Air Gunsa 1,3, bo jak masz zamiar kupiæ migomat za 1800, sprê¿arkê za 1500, to s±dzê ¿e masz zamiar zainwestowaæ solidnie, wiêc takie pistolety Ci polecam.
Nie zapomnij te¿ o reduktorze, przewodzie (najlepiej 10 mm w ¶rodku, kupisz go w castoramie za 4,30 z³ /metr), filtrze powietrza (polecam firmy CKD) no i dla swojego zdrowia proponuje kupiæ maskê.

Tym star evo-t, czy te¿ Air Guns± na³o¿ysz bazê i klar.
Do podk³adu radzê kupiæ tani pistolet (przyk³adowo FOBO HP z dysz± 2.0, albo 1,8 inni polecaj±.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Warsztat

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group