Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
wazzie 
Wys³any: 2010-02-03, 12:21   zacynowanie felca
0
UP DOWN

Posty: 30
Sk±d: Rzeszów
Witam,
Mam takie lu¼ne pytanko do znawców. Za³ó¿my, ¿e wymieniam poszycie drzwi. P³at blachy jest zawijany/felcowany na wewnêtrzn± czê¶æ drzwi. Zawsze najwiêcej problemów pozostawia zabezpieczenia takiej zawijki. Co my¶licie o pomy¶le zacynowania tego?
 

crystal
Wys³any: 2010-02-03, 12:38   
0
UP DOWN


Pomóg³: 9 razy
Posty: 611
Co z topnikiem pozostaj±cym wewn±trz drzwi?
 

wazzie 
Wys³any: 2010-02-03, 13:28   
0
UP DOWN

Posty: 30
Sk±d: Rzeszów
Nie wiem, pytam.
my¶la³em raczej, ¿eby spróbowaæ pobieliæ to past± Wurtha, usun±æ wszelkie syfki, a dopiero potem zafelcowaæ, po³apaæ migomatem, oblaæ cyn± polakierowaæ.
Pytam po prostu bo nie wiem jak skutecznie zabezpieczyæ takie cos zeby ruda nie wylaz³a za 2 lata.
 

ZIEMBA
Wys³any: 2010-02-03, 15:33   
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 380
Jest specjalna maszyna do odwijania i zawijania tego felca na drzwiach. Co do cynowania tego felca rzeby rdza nie wchodzi³a to dla mnie to bezsens. Jak chcesz ¿eby nie rdzewia³o to pry¶nij to reaktywnym, na to akryl i pomaluj. Od ¶rodka zalej ca³e drzwi od gory do do³u rozpuszczonym smarem w oleju. Ruda na pewno nie wyjdzie przez wiele lat. Cynowanie to jest poprostu lepszy sposód szpachlowania, dobre jest na jakies spawy a nie na felce w drzwiach.
 

wazzie 
Wys³any: 2010-02-03, 16:40   
0
UP DOWN

Posty: 30
Sk±d: Rzeszów
machiny nie mam. jako¶ sobie poradze m³otkiem. warto na podk³ad akrylowy dawaæ jeszcze gume?
 

ZIEMBA
Wys³any: 2010-02-03, 16:45   
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 380
No pewnie, o wiele ³adniej bêdzie to wygl±dac. tylko ³adnie estetycznie j± po³u¿.
 

robi
Wys³any: 2010-02-03, 17:04   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 32
@ZIEMBA masz mo¿e zdjêcie takiego urz±dzenia?
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Blacharstwo i inne naprawy

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group