Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Shielu
Wys³any: 2010-02-20, 17:10   Pistolet DEVILBISS SLG-600
0
UP DOWN

Posty: 15
Witam mam takie pytanie dotycz±ce tego pistoletu: DEVILBISS SLG-600
http://moto.allegro.pl/it..._600_warto.html

z tego co widzia³em to ma bardzo ma³y pobór powietrza bo tylko nieca³e 140 L/min wiêc spokojnie da³by sobie radê mój kompresor z nim tylko czy ten pistolet jest warty tych pieniêdzy czy to jaki¶ szit.... proszê o pomoc
 

devilbiss
Wys³any: 2010-02-20, 19:54   
0
UP DOWN

Posty: 43
devilbiss slg nie powinien byc sprzedawany w Polsce i w dodatku sluzy do pomalowania ... roweru hehe wart jest moze 100 zl. Nie kupuj tego gowna
 

Shielu
Wys³any: 2010-02-20, 20:59   
0
UP DOWN

Posty: 15
to dorad¼cie mi co¶ do kompresora o niskiej wydajno¶ci okolo 230 L/min
 

lukasz509
Wys³any: 2010-02-20, 22:44   
0
UP DOWN

Posty: 389
devilbiss, dlaczego ten pistolet nadaje sie tylko do pomalowania roweru??o z nim nie tak?? czemu taka cena skoro nie wart ty6le? pozdrawiam
 

crystal
Wys³any: 2010-02-20, 23:36   
0
UP DOWN


Pomóg³: 9 razy
Posty: 611
I dlaczego gorszy pistolet do roweru? rowery lakieruje siê tymi samymi materia³ami co auta.
 

devilbiss
Wys³any: 2010-02-21, 17:02   
0
UP DOWN

Posty: 43
to jest bardzo tania linia, przeznaczony dla amatorów. w nich niema powtazalno¶ci, kiepska jakosc rozpylania, kup sobie inny pistolet do 300zl. a jak masz troche wiekszy budzet to devilbiss FLG polecam.
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2010-02-21, 23:56   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
Niestety zakupy pistoletu na podstawie zdjecia i opisu sprzedawcy to jest wielka niewiadoma. Czy tak ciê¿ko jest i¶æ lub jechaæ do sklepu i zobaczyæ taki lub inny pistolet ? W sklepach nie maj± "badziewia" poniewa¿ nikt by im tego nie kupi³ ,takie "cudowne" pistolety to tylko na aukcjach w necie s± do kupienia.
 

Shielu
Wys³any: 2010-02-22, 17:30   
0
UP DOWN

Posty: 15
no to ja tak w³a¶nie zrobi³em poszed³em do mieszalni i zapyta³em o jaki¶ lepszy pistolet i sprzedawca poleci³ mi w³a¶nie ten uzasadniaj± jego doskona³o¶æ tym ¿e jeszcze pó³ roku temu kosztowa³ 800 z³ a teraz 400z³
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2010-02-22, 19:46   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
To jaki kolega kupi³ pistolet ? za 800z³ czy za 400z³ ? Bo ju¿ nie wiem!
 

Shielu
Wys³any: 2010-02-22, 20:11   
0
UP DOWN

Posty: 15
jeszcze nie kupi³em tylko ten DEVILBISS SLG-600 sprzedawca powiedzia³ ¿e pó³ roku temu kosztowa³ 800 z³ a teraz 400 z³ i dlatego niby jest bardzo dobry :O
 

devilbiss
Wys³any: 2010-02-22, 21:16   
0
UP DOWN

Posty: 43
DEVILBISS SLG nigdy nie kosztowal 800 zl ani nawet 400 zl.... i nigdy tak nie bedzie... robiony jest gdzies w kraju trzeciego swiata na rynek trzeciego swiata. Europa niepozwala spzredawac go na swoim etrytorium i uwierzcie mi ze ten kto dostarcza te guny do sklepow sprzedaje je po cenie okolo 200-250 zl

Porzadny devilbiss jak i sata ma znak CE i ATX czy urzadzenie nie iskrz±ce a CE oznacza ze sobie krzywdy nim nie zrobisz. Wezcie pod uwage ze sam rozpylacz do GTI PRO kosztuje wiecej niz ten caly pistolet...
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2010-02-23, 13:37   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
Kolego jak chcesz pistolet z tej firmy to kup ten podst. czyli FLG ,kosztuje pomiedzy 550 a 600z³ i bedziesz ju¿ na nim smiga³. A je¶li nie mia³e¶ jeszcze ¿adnego pistoletu to kup sobie jaki¶ taywan do nauki bo tak do z tego dro¿szego jak znam ¿ycie i ludzi to zrobisz "trupa" po kilku miesi±cach nauko-pracy na nim. A tak to bedziesz mia³ dwa pistolety: jeden do podk³adu a drugi do pracy! Ja osobi¶cie mam kilka pistoletów: do podkladu ,do bazy ,do szpachlówki i do bezbarwnego czy nawierzchniowego akrylowego. U mnie przedstawicielem w £odzi DEVILBISS-a jest firma "2W" i na ich stronie kolega znajdzie wszyskie interesuj±ce go wiadomo¶ci o tych pistoletach ,mo¿na równie¿ zadzwoniæ. Naprawde polecam bo nie robi± ¶ciemy tylko podaj± rzetelne dane zarówno materia³ów jak i o pistoletach. Pozdrawiam
 

Shielu
Wys³any: 2010-03-04, 19:35   
0
UP DOWN

Posty: 15
powiedzmy ¿e teraz pozmienia³o siê co nie co i mam nowy problem... mianowicie ju¿ wiem ¿e potrzebujê pistoletu który jest dobry ale ma niskie zapotrzebowanie na powietrze.. patrz±c trochê na forum i trochê na allegro waham siê pomiêdzy 3 pistoletami:

- EVO-T-4000 LVLP
http://moto.allegro.pl/it..._4000_lvlp.html

- LEADER LVLP
http://moto.allegro.pl/it...eader_lvlp.html

- Air Gunsa IWATA AZ3 HTE2
http://moto.allegro.pl/it...arancja_ss.html


czy mia³ kot¶ styczno¶æ z którym¶ z tych pistoletów ? je¿eli tak to proszê napisaæ i pomóc mi dokonaæ wyboru.
 

crystal
Wys³any: 2010-03-05, 00:40   
0
UP DOWN


Pomóg³: 9 razy
Posty: 611
Ja bym bra³ air gunse :roll:
 

Coscast
Wys³any: 2010-03-05, 09:01   Devilbiss slg-600
0
UP DOWN

Posty: 11
witam, czy móg³by mi kto¶ napisaæ czy pistolet devilbiss slg-600 taki: http://moto.allegro.pl/it..._600_warto.html to jest LVLP, HP, czy HVLP czy jeszcze jaki¶ inny? bo nie moge nigdzie znale¼æ takiej informacji.
 

Travolta 
Wys³any: 2010-03-05, 19:00   
0
UP DOWN


Posty: 100
Sk±d: Radom
Shielu napisa³/a:

- EVO-T-4000 LVLP
http://moto.allegro.pl/it..._4000_lvlp.html


Ja Bym bra³ ten i chyba go wezmê( w przysz³osci jak nie trafi sie cos ciekawszego;))
Ogólnie dobrze sie o nim wypowiadaj± i do tych opini mozna do³ozyc fakt ze nie jes markowy i nie p³aci sie za firme Tak jak zapewne jest w przypadku IWATY AZ3 HTE2 i
Devilbissa SLG 600
_________________
to nie prawda ze obama nie lubi hopcoli ;)
 

Shielu
Wys³any: 2010-03-06, 15:32   Re: Devilbiss slg-600
0
UP DOWN

Posty: 15
Coscast napisa³/a:
witam, czy móg³by mi kto¶ napisaæ czy pistolet devilbiss slg-600 taki: http://moto.allegro.pl/it..._600_warto.html to jest LVLP, HP, czy HVLP czy jeszcze jaki¶ inny? bo nie moge nigdzie znale¼æ takiej informacji.


pisze wyra¼nie w opisie aukcji:
Cytat:
"Pistolet ¶rednioci¶nieniowy Devilbiss SLG-600"


czyli LVLP
 

domagalka 
Wys³any: 2010-03-06, 18:54   
0
UP DOWN

Pomóg³: 3 razy
Posty: 223
Sk±d: Beszowa
Travolta napisa³/a:
Shielu napisa³/a:

- EVO-T-4000 LVLP
http://moto.allegro.pl/it..._4000_lvlp.html


Ja Bym bra³ ten i chyba go wezmê( w przysz³osci jak nie trafi sie cos ciekawszego;))
Ogólnie dobrze sie o nim wypowiadaj± i do tych opini mozna do³ozyc fakt ze nie jes markowy i nie p³aci sie za firme Tak jak zapewne jest w przypadku IWATY AZ3 HTE2 i
Devilbissa SLG 600

No to teraz to napisa³e¶. Kupuj±c Iwatê p³acimy za firmê????? To za co p³acimy w przypadku kupna WYNALAZKU który ty wybra³e¶??? bo mi sie wydaje ¿e p³acimy za za co¶ pod czym ¿adna firma siê nie podpisze bo co to za sprzêt. Iwata jest znana na ¶wiecie nie jako firma tylko jako producent jednych z najlepszych i bezawaryjnych sprzêtów na ¶wiecie co sam mogê potwierdzi¶ bo mam ju¿ dwa takie pistole Air Gunsa, do podk³adu i do bazy a teraz chcê co¶ z Anest Iwata do baz. Tym do podk³adu robiê ju¿ prawie drógi rok i jestem pewny w 100% ¿e lakier czy bazê nawet dzi¶ zrobi super. Kumpel kupi³ ten twój wynalazek mniej wiecej w tym samym czasie co ja to moje i on ju¿ w pierwszym roku wrzuci³ to do kosza a robiê ni± nie ma³o .
 

stek
Wys³any: 2010-03-06, 20:40   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 235
Sk±d: ok kraków
domagalka napisa³/a:
Travolta napisa³/a:
Shielu napisa³/a:

- EVO-T-4000 LVLP
http://moto.allegro.pl/it..._4000_lvlp.html


Ja Bym bra³ ten i chyba go wezmê( w przysz³osci jak nie trafi sie cos ciekawszego;))
Ogólnie dobrze sie o nim wypowiadaj± i do tych opini mozna do³ozyc fakt ze nie jes markowy i nie p³aci sie za firme Tak jak zapewne jest w przypadku IWATY AZ3 HTE2 i
Devilbissa SLG 600

No to teraz to napisa³e¶. Kupuj±c Iwatê p³acimy za firmê????? To za co p³acimy w przypadku kupna WYNALAZKU który ty wybra³e¶??? bo mi sie wydaje ¿e p³acimy za za co¶ pod czym ¿adna firma siê nie podpisze bo co to za sprzêt. Iwata jest znana na ¶wiecie nie jako firma tylko jako producent jednych z najlepszych i bezawaryjnych sprzêtów na ¶wiecie co sam mogê potwierdzi¶ bo mam ju¿ dwa takie pistole Air Gunsa, do podk³adu i do bazy a teraz chcê co¶ z Anest Iwata do baz. Tym do podk³adu robiê ju¿ prawie drógi rok i jestem pewny w 100% ¿e lakier czy bazê nawet dzi¶ zrobi super. Kumpel kupi³ ten twój wynalazek mniej wiecej w tym samym czasie co ja to moje i on ju¿ w pierwszym roku wrzuci³ to do kosza a robiê ni± nie ma³o .


[ Dodano: 2010-03-06, 20:42 ]
[quote="domagalka"][quote="Travolta"]
Shielu napisa³/a:

- EVO-T-4000 LVLP
http://moto.allegro.pl/it..._4000_lvlp.html


J

Witam, te¿ mam air gunse, i ¶miga jak trza, super gun jak za te pieni±dze. Pozdrawiam. ( @domaga³ka, chyba nawet w tym samym czasie siê zaopatrywali¶my,)
 

domagalka 
Wys³any: 2010-03-06, 22:06   
0
UP DOWN

Pomóg³: 3 razy
Posty: 223
Sk±d: Beszowa
No mo¿liwe ale potem kupi³em now± i jest do klaru a tamta pierwsza teraz robi najczê¶ciej podk³ady czasem jak mam co¶ typu astra 1 czy co¶ takiego to walê ni± baze i lakier.
 

Shielu
Wys³any: 2010-03-07, 14:36   
0
UP DOWN

Posty: 15
podsumowuj±c pewnie wybiorê Air Gunse bo wiele osób jest z niego zadowolonych... a co do tego ¿e "p³acisz za firmê" to te¿ twierdzê ¿e to nie p³aci siê za "firme" tylko za jako¶æ.. bo jak kto¶ ma te 380 z³ na pistolet to te 100 z³ jeszcze nie zrobi takiej ró¿nicy... a mi bardziej chodzi³o o to ¿eby kto¶ napisa³ co jest dobre i warte pieniêdzy i dziêki temu ju¿ wiem zaraz dodam punkty !! dziêki ch³opaki !! ;)
 

Travolta 
Wys³any: 2010-03-08, 00:30   
0
UP DOWN


Posty: 100
Sk±d: Radom
domagalka napisa³/a:
No to teraz to napisa³e¶. Kupuj±c Iwatê p³acimy za firmê????? To za co p³acimy w przypadku kupna WYNALAZKU który ty wybra³e¶??? bo mi sie wydaje ¿e p³acimy za za co¶ pod czym ¿adna firma siê nie podpisze bo co to za sprzêt. Iwata jest znana na ¶wiecie nie jako firma tylko jako producent jednych z najlepszych i bezawaryjnych sprzêtów na ¶wiecie co sam mogê potwierdzi¶ bo mam ju¿ dwa takie pistole Air Gunsa, do podk³adu i do bazy a teraz chcê co¶ z Anest Iwata do baz. Tym do podk³adu robiê ju¿ prawie drógi rok i jestem pewny w 100% ¿e lakier czy bazê nawet dzi¶ zrobi super. Kumpel kupi³ ten twój wynalazek mniej wiecej w tym samym czasie co ja to moje i on ju¿ w pierwszym roku wrzuci³ to do kosza a robiê ni± nie ma³o .

S³uchaj kolego Ja nie namawiam do kupna EVO Poprostu mówie co ja bym zrobi³ O Evo s³ysza³em duzo dobrych opini wiec przekazuje co wyczyta³em Nie mia³em zadnego z tych pistoletów w rêku Do IVATY nic nie mam wiem ze to jest znakomita firma produkuj±ca swietny sprzêt jednak proponuje nie sugerowaæ sie sam± firma Warto tez czasem poczytac Masz ciekawego Demota ^^
http://demotywatory.pl/10...-sie-nie-podoba
Odnosnie twojego kolegi to wydaje mi sie ze kolega wyrzuci³ EVO bo stwierdzi³ ze to szajs natomiast jesli zepsó³a by mu sie IVATA stwierdzi³ by ze ma pecha w zyciu i zawsze trafi na jakis felerny sprzêt :D Taka jest juz natura ludzka :tak:
_________________
to nie prawda ze obama nie lubi hopcoli ;)
 

PROJEKTER
Wys³any: 2010-03-08, 09:36   
0
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
Ale jednak SATA, DeVilbiss i IWATA to czo³ówka w tej bran¿y i zawsze jak kto¶ ju¿ co¶ postanowi podrobiæ .... to jedn± z tych trzech firm. Po drugie z praktyki serwisowej wynika ... oraz z wielu postów na forum, ¿e 90 % pistoletów markowych które siê popsu³y to nie prawid³owa obs³uga przy czyszczeniu, lub ich monta¿u po umyciu. Te urz±dzenia bez okre¶lonej marki psuj± siê nawet w rêkach fachowca który ostro¿nie obchodzi siê z ka¿dym pistoletem. ... dlatego powinno wam przy¶wiecaæ stare porzekad³o :

Ludzi biednych nie staæ na tanie rzeczy ! .... chyba ¿e to jednorazowa przygoda z lakierowaniem.
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

Travolta 
Wys³any: 2010-03-08, 12:03   
0
UP DOWN


Posty: 100
Sk±d: Radom
PROJEKTER napisa³/a:
Ale jednak SATA, DeVilbiss i IWATA to czo³ówka w tej bran¿y i zawsze jak kto¶ ju¿ co¶ postanowi podrobiæ
No to wyt³umacz mi prosze po co DeVilBiss stworzy³ model SLG-600? i dlaczego uwa¿asz ze EVO to podróbka? Nie wierze ze wszystkie inne firmy oprócz tej czo³ówki produkuj± sam szajs No i wyt³umacz mi jak stac sie takim producentem jak ci z tej czo³ówki skoro wszyscy bed± uwazalii ze produkuje szajs? (a kolega domaga³ki tez móg³ uszkodzic EVO podczas mycia lub skrêcania po umyciu)
Ale nie zrozumcie mnie ze jestem jakim¶ sprzedawca EVO Byc moze jak bede mia³ kupowac jakis pistolet to kupie IVATE poprostu kiedys przeczyta³em o EVO pare dobrych opini a to by by³o dobra alternatyw± dla tych którzy chcieli by kupic pistolet "do 400z³" :D
_________________
to nie prawda ze obama nie lubi hopcoli ;)
 

devilbiss
Wys³any: 2010-03-08, 21:45   
0
UP DOWN

Posty: 43
model SLG nie byl tworzony na Europe czy USA. On trafil na wschod itp tylko zawsze znajdzie sie ktos kto chce zarobic szybko kase na pistolecie amatorskim ... i tacy ktorzy mysla ze Devilbiss zrobil promocje i sprzedaje nowy rownie dobry model SLG za 1/5 ceny GTI PRO
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Warsztat

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group