Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
1Sz5ary6
Wys³any: 2010-03-02, 21:13   Pytanie o ¦rodek zwiêkszajacy przyczepnosæ ...
0
UP DOWN

Posty: 10
Tak jak w temacie chodzi Mi o ¶rodek zwiêkszajacy przyczepnosæ a dok³adniej oto czy msuze plastik do niego zmatowaæ i czy po po³o¿eniu go muszê matowaæ znowu plastik ¿eby po³o¿yæ podk³ad ?????
 

jacenty 741
Wys³any: 2010-03-02, 23:47   
0
UP DOWN

Pomóg³: 39 razy
Posty: 1343
Sk±d: Maków Mazowiecki
Surowy plastik musisz potraktowaæ chocia¿ w³óknin± szar± lub br±zow± np. ze zmywaczem silikonu,osuszyæ,na³o¿yæ dwie cienkie warstwy w odstêpie kilku min,i bez ¿adnego matowania w ci±gu 5-10 min na³o¿yæ podk³ad.
 
 

1Sz5ary6
Wys³any: 2010-03-03, 10:02   
0
UP DOWN

Posty: 10
Surowy tzn. chodzi Ci o Nowy plastik nigdy nie malowany ja piszê ca³y czas o takim który by³ ju¿ wcze¶niej lakierowany i Teraz chcê go znowu polakierowaæ.
 

No-limit
Wys³any: 2010-03-03, 15:07   
0
UP DOWN


Pomóg³: 34 razy
Posty: 1179
1Sz5ary6 napisa³/a:
Surowy tzn. chodzi Ci o Nowy plastik nigdy nie malowany ja piszê ca³y czas o takim który by³ ju¿ wcze¶niej lakierowany i Teraz chcê go znowu polakierowaæ.


PZP tylko na przeszlify do go³ego plastiku po zmatowaniu ca³o¶ci,pó¿niej podk³ad na ca³o¶æ.
 

pepi 
Wys³any: 2010-03-03, 19:56   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 158
Sk±d: krzczonów
nie wiem jaki ty podklad bêdziesz aplikowa³ bo niektóre s± tylko na nowe plastiki -bo potem to z³azi mi dali takie czarne co¶ nie pamientam jak to siê nazywa i to mo¿na stosowaæ na stare plastiki
 

No-limit
Wys³any: 2010-03-04, 14:54   
0
UP DOWN


Pomóg³: 34 razy
Posty: 1179
pepi napisa³/a:
nie wiem jaki ty podklad bêdziesz aplikowa³ bo niektóre s± tylko na nowe plastiki -bo potem to z³azi mi dali takie czarne co¶ nie pamientam jak to siê nazywa i to mo¿na stosowaæ na stare plastiki

Powinien zastosowaæ podk³ad akrylowy z dodatkiem 5% obj. uelastyczniacza.
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2010-03-07, 06:49   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
Widze ¿e koledzy udzielili autorowi kompletnej odpowiedzi. Co do uelastyczniacza to proponuje zastosowaæ sie do zaleceñ producenta w jakiej ilo¶ci go nale¿y dodawaæ. Spotka³em siê z takimi gdzie zalecali ponad 20% dodawaæ.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime