Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: DrCruel 2009-04-25, 05:40
Autor Wiadomo¶æ
bohater13 
Wys³any: 2007-06-07, 15:35   Kameleon a flipflop
0
UP DOWN


Pomóg³: 2 razy
Posty: 17
Jaka jest róznica miêdzy lakierami kameleon a tzw. flipflop. Czy chodzi jedynie o ilosæ mieni±cych siê kolorów. Czy o sk³ad chemiczny? Bede wdzieczny za odpowiedz lub jakies linki
 

Bodzio 
Wys³any: 2007-06-07, 15:54   
0
UP DOWN
--B_C_G--


Pomóg³: 9 razy
Posty: 405
Sk±d: lubuskie
Na moje oko to kameleon ma wiêcej kolorów (³adniej wygl±da :) ) no i jest dro¿szy :/
_________________
http://img714.imageshack....p?id=aa001z.jpg
 
 

online 
Wys³any: 2007-06-07, 23:12   
0
UP DOWN
MTGarage.

Pomóg³: 10 razy
Posty: 722
Sk±d: ¦l±sk - ¦wierklaniec
A kij prawda. To tylko Polacy wymy¶lili, ¿e Flop i Kameleon to 2 ró¿ne rzeczy. Flip flop w PL nazywamy co¶, co jest kameleonem i jest mniej wydajne. To na zachodzie i w innych krajach mówi siê Flip Flop a kameleon to spolszczona nazwa.

Ja osobi¶cie polecam dodaæ 100z³ wiêcej od litra a zobaczysz jaka jest oszczêdno¶æ materia³u (barziej wydajny od bazy:) ).

Pozdro.

[ Dodano: 2007-06-09, 00:03 ]
Tak czytam sobie mojego posta i nie napisa³em jeszcze czego¶.

Kameleona mozna podzieliæ na 2 kategorie-te mniej i bardziej efektywne.
Polacy na te mniej efektywne mówi± Flipflop a na te bardziej kameleon.
 
 

_tomo_ 
Wys³any: 2007-07-17, 21:11   
0
UP DOWN
m³ody adept


Posty: 5
Sk±d: Ostrów Mazowiecka
Flip flop to 2 mieniace sie kolory a kameleon 3 (tak przynajmniej pisza)
 
 

online 
Wys³any: 2007-07-18, 10:55   
0
UP DOWN
MTGarage.

Pomóg³: 10 razy
Posty: 722
Sk±d: ¦l±sk - ¦wierklaniec
Na moim kameleonie za dobre pare stów na moto dominuj± 3 kolory Zielony, Niebieski i Cytrynowy, jednak miêdzy nimi jest kilkaziesi±t kolorów przej¶ciowych-tj. blêkitne odcienie, typowo morskie, zielonkawe, seledynowe- z kazdym centymetrem poruszenia siê widza widaæ inne odcienie, do tego widac w s³oñcu (mocnym s³oñcu) masakryczny broktat- czyt. bardzo gryby :mrgreen:

Ten sam producent ma tañsz± wersjê kameleona- kosztuje ok. 500 a ktos mo¿e powiedzieæ, ¿e jest bardziej efektywnieszjy, poniewa¿ dominuje fiolet/czerwien i mied¼. Przejscie miêdzy nimi jest p³askie, ostre nie tak jak na moim-g³adkie i "subtelne", nie ma tego brokatu... :roll:

Jedne kolory s± dla jednego efektywniejsze, dla innego inne. Mi najbardziej zale¿a³o na brokacie (grubym i du¿ym) i taki mam. Na drugim miejscu chcia³em kolor zielony a na 3 lakier, w którym dominuje wiele odcieni a nie kolorów. :wink:
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Systemy mieszalnikowe

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group