Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
mariann
Wys³any: 2010-03-24, 19:27   lakier metalik
0
UP DOWN

Posty: 160
witam wszystkich na forum potrzebujê polakierowaæ kilka elementów w swojej hondzie civic , odczyta³em kod lakieru i napisane jest Granada Black Metallic Clearcoat NH-503P chcia³ bym zapytaæ czy ten kolor jest bardzo wymagaj±cy , czy mo¿na go zast±piæ np czarnym akrylem czy lepiej dobraæ bazê i nie kombinowaæ , Jak sie kszta³tuj± z regu³y ceny czarnych metalików chodzi mi czy s± najdro¿sze czy najtañsze, ile dobraæ gotowej bazy na maskê z dwóch stron zderzaki i b³otnik ,a ile claru kupiæ.
dziêki i pozdrowionka....
 

jacenty 741
Wys³any: 2010-03-24, 19:41   
0
UP DOWN

Pomóg³: 39 razy
Posty: 1343
Sk±d: Maków Mazowiecki
Cenowo nie odbiega od innych kolorów,¶rednia pó³ka za ok 200 z³ za litr,nie ma specjalnych trudo¶ci w aplikacji,na pewno ³atwiejszy ni¿ srebro albo jakie¶ z³oto.Zast±piæ akrylem zawsze mo¿esz,ale w cenie ró¿nica niewielka (ok 40 z³ z litra),a i tak wszystko zale¿y od przygotowania powierzchni i umiejêtno¶ci lakiernika.Ja kupi³bym0,6-0,8 litra gêstej bazy (1,2-1,5 gotowej),i min litr bezbarwnego.Maj±c dobry sprzêt (a pewnie takiego nie masz ?) i do¶wiadczenie (?) da³oby radê zrobiæ mniejsz± ilo¶ci±,ale lepiej trochê wiêcej,na ,,za¶".
 
 

mariann
Wys³any: 2010-03-24, 20:37   
0
UP DOWN

Posty: 160
1,5 litra bazy nie zadu¿o troche
 

jacenty 741
Wys³any: 2010-03-25, 01:47   
0
UP DOWN

Pomóg³: 39 razy
Posty: 1343
Sk±d: Maków Mazowiecki
Mówiê o gotowej,po rozcieñczeniu,nie wiem,jak± kupisz.0,3-0,4 na maskê,po 0,2 na b³otniki,0,25 na zderzak-to litr,Jak pisa³em-jak masz sprzêt i pojêcie,a do tego kupisz porz±dny produkt,dobrze kryj±cy,to zrobisz ca³o¶æ spokojnie litrem,mo¿e nawet 0,8 gotowej.
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group