Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Sachem
Wys³any: 2010-03-30, 21:14   Mieszalnik i obs³uga programu
0
UP DOWN

Posty: 3
Witam mam pytanie jestem ¶wie¿y w tym temacie planuje otworzyæ w³asn± mieszalnie ale nie wiem jaki mieszalnik wstawiæ rozmawia³em z przedstawicielem novola i on mi wciska dwa bazowy i akrylowy ale nie mam tyle kasy co by¶cie polecili to bêdzie nie du¿y sklep .

Nastêpna sprawa to obs³uga programu recepturowego na jakiej zasadzie on dzia³a ,chodzi mi oto ¿e jak przyjdzie klient z numerem i wlewem od paliwa jak to dalej wygl±da .
Mo¿e macie namiary na jakie¶ szkolenia albo filmy instrukta¿owe by³ bym wdziêczny

Dock.jpg
Plik ¶ci±gniêto 38 raz(y) 309.46 KB

 

Benos77
Wys³any: 2010-03-30, 21:36   
0
UP DOWN

Posty: 133
Sk±d: Szczecin
Sachem napisa³/a:
jestem ¶wie¿y w tym temacie
Naprawdê dobra rada jest taka- Daj sobie spokój. To nie jest taka prosta sprawa. Lepiej otwórz spo¿ywczy.
 

caci 
Wys³any: 2010-03-30, 21:59   
0
UP DOWN


Posty: 156
Jesli ju¿ musisz jeden to na pewno bazowy. Ale i tak czesc klientow cie oleje bo albo masz wszystko albo nic. Proponowalbym zanim otworzysz sam mieszalnie porobiæ przez kilka miesiecy w jakiejs innej mieszalni, nabraæ doswiadczenia, popatrzeæ, pouczyæ siê, nawet za grosze, inaczej ciezko ci bedzie daæ sobie radê na swoim.
 

Sachem
Wys³any: 2010-03-30, 22:14   
0
UP DOWN

Posty: 3
Dziêki caci spróbuje siê poduczyæ w jakiej¶ mieszalni ogólnie to pracowa³em jako blacharz i pomocnik lakiernika ale z mieszania nie mam na razie za du¿o pojêcia ale chêtnie siê z tym zapoznam dziêki za rade
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime