Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
Mcdevil 
Wysłany: 2010-05-10, 00:54   Devil,s AB
0
UP DOWN

Siedzę jakiś taki... to wrzucę kilka swoich, chyba tych lepszych. Aero zajmuję się relatywnie od niedawna, po małym wypadku miałem w cholerę czasu. Plan; zacząć mazać motorki i po swoich może robić trochę hajsu z tego, bo zapieprzanie w magazynach na wyspach jest ku... nudne. :paw:

W miarę chronologicznie;

Panna z Underworld3, podobieństwo cienko, nawet po jakimś czasie poprawiłem szczenę i cienie ale żeby było luz to trza by od początku strzelić

Lucky girl tu byłem 100 happy :D

Vampire girl tu mimo nie wykończenia otoczenia nadal jestem happy ;)

Funky ragga Giger, narazie jedyna koszula.

Dzieciak znajomych w dwóch wersjach, jakoś ciężko mi było się zabrać do tego.

Głód samotność na morzu ;) , ostatnia wprawka na papierze, przed atakiem na blachy i moto. Praktycznie wszystkie są robione na A3 papier medea textilie. W większości z łapy, ale im dalej, tym próbuję więcej wycinanek.
Kombinuję teraz atak na moto. Lipa bo nie znam żadnego lakiernika i próbuję wszystko wyłapać z neta. Sprzęt już skompletowałem teorio ciut też, obadamy za jakiś czas.
Pozdro

LoboLoco 
Wysłany: 2010-05-10, 06:43   
0
UP DOWN

Gdy zobaczyłem pierwszą pracę, myślę... skąd znam tego kolesia :D podpis okazał się pomocny ;) ... nad techniką wiadomo, musisz popracować, ale ogólnie prace fajne... reklama strike'ów miodzio, śniadaniowa papuga ostro przyprawiona... o funky gigerze się nie wypowiadam ;)

Mcdevil 
Wysłany: 2010-06-11, 21:42   
0
UP DOWN

Dzięk LoboLoco za koment, jeszcze sporo przede mną, na razie przede wszystkim rozebrana NTV,ka ;)

Yo i pierwsza blacha. "Atak diabła":twisted: , jeszcze przed wylaniem klaru, zanim nie spierniczę ;)

Aluminium ok A3 auto-air
Pozdro

Mcdevil 
Wysłany: 2010-06-22, 18:55   
0
UP DOWN

Więcej czerwonego ;)

Również przed lakierem, cholernie się boje :sciana:

Błotnik auto air

Mcdevil 
Wysłany: 2010-07-03, 23:47   
0
UP DOWN

Wojna o NtV, bitwa druga, top baku, autoair przed klarem ok a4.

Neonis 
Wysłany: 2010-07-04, 13:55   
0
UP DOWN
aerografit.pl

Naprawdę świetnie ci wychodzą te prace, nawet tematyka budzi ciekawość, ale wydaje mi się, że miewasz problemy z uzyskaniem cienkiej linii... (Sprzęt?)

Mcdevil 
Wysłany: 2010-07-04, 14:13   
0
UP DOWN

Dzięki za koment. Sprzęt raczej nie ;) , trochę mam żelastwa, czyli raczej problem jest we mnie :(. Sprecyzuj może jeszcze w których miejscach. Przy baku miałem problem z kryciem czarnej i z czuprynki nie jestem zadowolony, ale myślę że z czasem zakumam. Może wielkość :) , wampirzyce mają 20cm szerokości, piratka tyle samo wysokości, diabeł z aero niecałe szer. czerwony na błotniku od szczeny do końca gogli ma 12cm.
Pozdro

Mcdevil 
Wysłany: 2010-07-05, 01:41   
0
UP DOWN

Neonis im dłużej gapię się na zdjęcie włosów wampira tym bardziej mnie irytują :) . A będę musiał gapić się na nie do zmiany motorka, czyli dłuuugo ;) . Jak się wyrobię to je poprawię.
Dzięki
p.s. jak spierniczę bardziej to cię znienawidzę ;)
Pozdro

Neonis 
Wysłany: 2010-07-05, 15:25   
0
UP DOWN
aerografit.pl

Jeśli mam sprecyzować to najbardziej w takich miejscach (u wampirzyc) jak: rzęsy, brwi, (nieszczęsne) włosy, zagięcia palców, poniekąd paznokcie również... myślę, że ogólnie najbardziej w tych miejscach gdzie malowałeś wolną ręką, a wymagały precyzji... Wiem, że to nie jest łatwe, a format na jakim działałeś wcale Panoramą Racławicką nie jest...

Aha... jeszcze jedno - krew wypływająca z szyi ofiary niezbyt ci siadła... Myślę, że (hmmm...) zbyt spokojnie spływa z tych tętnic, a powinna (moim zdaniem) zachlapać pół twarzy zbrodnicielki :D

odp na p.s.: Jeśli spierniczysz możesz i mnie znienawidzić... A jeśli naprawisz to co? Pokochasz mnie? :D

Erni 
Wysłany: 2010-07-06, 07:42   
0
UP DOWN

krew już wyciekła i panie się umyły do sesji :p malujesz chyba dużo z freehendu co pewnie zaowocuje w przyszłości :) graty za malunek bo fajny i klimacik gites i w ogóle, wiadomo jest pare szczegółów ale... mi to bardziej przypomina pewien styl niż niedociągnięcia ;) więc jedziesz dalej z koksem :spoko:
P.S. chociaż... te włosy to jednak mógłbyś poprawić ;P

Mcdevil 
Wysłany: 2010-07-24, 15:17   
0
UP DOWN

Siema
Sebsa co do niektórych wymienionych spraw to kombinuję trochę inaczej.
Fotorealizm nie za bardzo mnie pociąga. Chociaż to co niektórzy wyciskają to jest szok.
Nie podchodzę do całej powierzchni jednakowo i bawię się coby nie musieć każdej rzęski dziabać. Jeszcze sporo pracy przede mną ;)
Dzięki za komenty panowie.
Co do krwi to zyskało by gore, kosztem erotyzmu, w fazie projektów obadałem to.

Detal przed klarem

W następny weekend finał, no i w końcu po półrocznej przerwie na moto pośmigam :)

Mcdevil 
Wysłany: 2010-07-24, 16:31   
0
UP DOWN

Nie Sebsa tylko NEonis :)

Mcdevil 
Wysłany: 2010-08-10, 16:30   
0
UP DOWN

Muszę wykombinować nowego lakiernika. Poprzednie zdjęcie się posypało za to wrzucam jeszcze raz już po poprawkach.

i

Pozdro

hlecter
Wysłany: 2010-08-12, 13:15   
0
UP DOWN

podobają mi sie te cycki;D fajnie cieniujesz skórę , czekam na cąłość:D pzdr

Mcdevil 
Wysłany: 2010-08-23, 23:50   
0
UP DOWN

Masa stresu ostatnio, myślałem że trochę odsapnę i się wyluzuję a tu lipuncia.:(

Gościu nie odebrał kasku, mam poprawić. Najgorszy jest jakiś syf pod klarem na samej grafie w trzech miejscach, widoczne na 2 zdjęciu. Do tego trochę włosków kurzu, dwa zacieki. Jest to moje pierwsze zlecenie i takie problemy :(. Jutro spróbuję zjechać wszystkie mankamenty lakiernicze i niestety podretuszuję grafę, co ciągnie za sobą konieczność kolejnego lakierowania. Osobiście mi się wydawało że jest spoko.
Kasy z tego nie będzie i fama też nie najlepsza. Na przyszłość mam nauczkę, żeby nie brać na siebie czegoś, czego samemu się nie wykonuje.

Neonis 
Wysłany: 2010-08-24, 16:25   
0
UP DOWN
aerografit.pl

To jak to? Sam to lakierowałeś?

Mcdevil 
Wysłany: 2010-08-24, 21:02   
0
UP DOWN

Robił lakiernik:(, dzisiaj od rana papiry i usunołem wszystkie defekty, potem jeszcze poprawiłem grafe i podmalowałem przy okazji orzełka. Gość sam odda do jakiegoś. Masakra nauczka i wnioski.
Pozdro

Mcdevil 
Wysłany: 2010-08-26, 16:32   
0
UP DOWN

No i po wielu wątpliwej przyjemności przygodach finał.

VampireTop

Devil Rage

Angel Redemption

Na koniec ogólny

Jeszcze zostały plastiki i poskładanie bestyji ;)
Pozdro

Mcdevil 
Wysłany: 2011-11-06, 18:37   
0
UP DOWN

Tak abym nie spadł na następną stronę ;) , po sporych przerwach. Ciężko jest być robolem :nie:
Odgrzewany kotlecior z laba
Tower aka Phropet & Lil whore

I z mocnym światłem na metalikach.

Kilka żeczy do obadania szczególnie zbyt ostre odcięcia no i włosy. Ogólnie happy nie mogę się doczekać jakiegoś baczku ;) .
60x40, papier, głównie AA i Medea

Niezbyt porywający temat :/ , ale pobawiłem się po tych wyżej wycinankach, łapą po blejtramie. Wcześniej nie byłem przekonany do płótna bez faktórki pędzla. Ale zabawa jest. Wszystko jak żul, skubaniec wypije :)
75x50 Podobrazie Medea i test ComAir(pozytywny)
Pozdro

Erni 
Wysłany: 2011-11-13, 13:58   
0
UP DOWN

babki skończone :) piekne. A ten malun zakochanych jak dla mnie świetny z początku myślałem że to nietypowe zdjęcie ;)
pozdro

Mcdevil 
Wysłany: 2012-02-06, 23:07   
0
UP DOWN

Ha ostatnio po wyj...niu starego CTXa się osłabiłem. Sporo zdjęć w galeri jest rozjaśniona a przy Tower w cześci pozbawiona nasycenia koloru. Ale zlewa.

Girl, czyli pimp my fona

Wolna łapa i testing paru spraw; Wicked na podkładzie AA seller white. Próba zaprzyjaźnienia się z Iwatką 1.8, oraz po wk...ie wylanie klaru "parówą VL" po 2miesiącach schnięcia grafy.
I w miarę happy z zabiegów jestem ;)

Mcdevil 
Wysłany: 2012-02-29, 08:39   
0
UP DOWN

Trochę lepsza focia

A tu podwójny autoportret ;)

Drugi strzelony phone dla funu. Jak wyżej

Andy 66 
Wysłany: 2012-02-29, 17:10   
0
UP DOWN