Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: Tech 2009-04-25, 17:41
Autor Wiadomo¶æ
kaczmi 
Wys³any: 2007-06-25, 22:20   Czy na bazê rozcieñczalnikow± mo¿na k³a¶æ bazê wodn± ?
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 102
Sk±d: Mazowieckie
Przypu¶my, ¿e mamy do przemalowania bia³ego merca na kolor niebieski ale mamy ma³o bazy wodnej !!

Czy mo¿na najpierw przypruszyæ go baz± rozcieñczalnikow±(rzywiczn±) aby nabra³ koloru a potem dopiero na wyschnêt± t± bazê po³o¿yæ w³a¶ciw± bazê wodn± ?
nic siê niestanie ? nic siê nie zwa¿y ? nic siê po czasie niestanie,jak po³o¿e na to klarak to nie zajdzie jaka¶ reakcja i siê nie spierniczy ?
 
 

baqo 
Wys³any: 2007-06-26, 12:26   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 1553
Sk±d: ko³obrzeg
po co kombinowaæ! chyba nie po to jest woda by malowaæ rozciêczalnikiem.albo go lecisz wod± albo rozpem.jak masz obawy ¿e ci zbraknie to sobie dorób . rozciêczalnikiem to mo¿esz wnêki przemalowaæ,komora silnika itp. :arrow: no ale polak potrafi szukaæ oszczêdno¶ci :!: pozdr.
 
 

kaczmi 
Wys³any: 2007-06-26, 17:58   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 102
Sk±d: Mazowieckie
dzisiaj z technkami rozmawia³em i stwierdzili mi ¿e mo¿na bez problemu ale po pomalowaniu baz± rozcieñczalnikow± trzeba odczekaæ a¿ przeschnie i papierem 2000 delikatnie na sucho przelecieæ, chodzi o to ¿e klient przywióz³ mi kolor jaki mu umiêszali w h.... wie jakiej mieszalni i podczas zlewania pigmentów decydowa³ sam jakiego dolaæ wiêcej,powiedzia³ ¿e umiêszany kolor by³ zbyt jasny dolali mu kilka pigmêtów wiêcej ;) :) )))) teraz pojecha³em dorobiæ do innej mieszalni i mi powiedzieli ¿e niebêd± kombinowaæ z takim czym¶ bo to niewchodzi im w nic.... a to dok³adnie o co mi chodzi³o to niepotrafi± sami stwierdziæ bo na bazê rozcieñczalnikow± po wyschniêciu i po³o¿eniu na to wodn± jeszcze czegho¶ takiego niesprawdzali bo takie co¶ to tylko czas poka¿e ........prawdopodobnie zacze³o by od³aziæ..........
 
 

baqo 
Wys³any: 2007-06-26, 22:32   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 1553
Sk±d: ko³obrzeg
2000 PAPIEREM ZMATOAÆ BAZÊ-TYSI¡CEM JEST CIʯKO.MUSI DOBRZE WYSCHNÊÆ INACZEJ ZAKLEJA. NA TWOIM MIEJSCU TEMU GO¦CIOWI TO BYM TROCHÊ NAGADA£ :twisted: I NIE BAWI£ SIÊ W TAKIE RZECZY,NIECH ROBI KOLOR KONKRETNIE A NIE WYMY¦LA JAKIE¦ ZLEWKI.TO JEST PAPRAJSTWO :!: TRZYMAJ SIÊ :wink:
 
 

looqasch 
Wys³any: 2007-06-28, 10:54   
0
UP DOWN

Posty: 60
a nie pewniej dorobiæ bazê wodn± o zblizonym kolorku jako pierwsz± warstwê ?
 

Amiggo 
Wys³any: 2007-06-28, 22:32   
0
UP DOWN


Pomóg³: 4 razy
Posty: 356
To s± silne kombinacje, ale je¿eli ju¿ to musi napewno porz±dnie doschn±æ potem papierek 1500-2000 lub w³uknina ja mam tak± miedzian± z 3M pod elementy do cieniowania. Ale osobi¶cie to bym siê w takie rzeczy bo to piep...nie a nie malowanie.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Technologia i materia³y

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania