Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Booster 
Wys³any: 2010-05-26, 16:39   "matowy" lakier bezbarwny
0
UP DOWN

Posty: 1
Witam
jestem nowy i siegam po pomoc ... mam pytanie ost zrobi³em zaprawki bo rdza jad³a moje autko szpachla podk³ad wszystko ³adnie kolor nalo¿ony ladnie zej¶cie ledwo co widaæ .... ale po na³o¿eniu lakieru bezbarwnego KICHA :sciana:
matowy sie zrobil jakby chropowaty czy co¶ .... zapewne b³±d przy nak³adaniu lakieru :x: bezbarwnego ba³em siê o zacieki i ma³ymi warstwami malowa³em .... wiec teraz mam pytanie co zrobiæ ¿eby od nowa nie malowac ?? kolorem wystarczy ¿e papierem wodnym zmatowieje ten bezbarwny co jest teraz i ponownie nalo¿e bezbarwny ale teraz w "wiekszej" ilo¶ci ? i potem polerka ?? :help:
oto fotki
 

kalbi 
Wys³any: 2010-05-26, 18:58   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
ale kicha, jed¼ do lakiernika...
_________________

 
 

Nurglepl 
Wys³any: 2010-05-26, 19:40   
0
UP DOWN

Pomóg³: 9 razy
Posty: 305
Sk±d: Gryfino
Skucha wysz³a :) , baze to nawet dziecko po³o¿y :) , czy go o klarze ju¿ siê nie powie, no chyba ¿e zaleje i wielki zaciek ¶cieknie z elementu :) to te¿ bêdzie g³adkie ;) .

Nie uratujesz tego w 100%. Na bank bêdzie widaæ, ale mo¿na z³agodziæ to trochê papierem ¶ciernym. U¿yj 2000 delikatnie, i nastêpnie pasta polerska, ale nie wyskakuj z past± tempo, bo za tdzieñ bêdziesz mia³ matowe. Kup sobie pastê polersk± np. Mirka (nie brudzi), G3 (brudzi), pasty 3M, ale to ju¿ s± koszty. No i polerujesz.
 

Whistrax
Wys³any: 2010-05-27, 22:47   
0
UP DOWN

Posty: 31
nawet bym sie nie bawil w polerke szkoda kasy czasu i nerwow. matowania cudowania polerowania nic tu nie pomoga. jak nie denerwuja Cie to jezdzij tak jak masz.
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2010-05-28, 08:35   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
Jak siê szybko je¿dzi to tego nie widaæ! :tak: A tak na powa¿nie to trzeba to zrobiæ jeszcze raz (chodzi o bezbarwny) ,przeszlifowaæ i jeszcze raz po³o¿yæ bezbarwny! :tak: Pozdrawiam! :spoko:
 

misiek707
Wys³any: 2010-05-28, 23:42   
0
UP DOWN

Posty: 126
Robertlodz09 napisa³/a:
Jak siê szybko je¿dzi to tego nie widaæ! :tak: A tak na powa¿nie to trzeba to zrobiæ jeszcze raz (chodzi o bezbarwny) ,przeszlifowaæ i jeszcze raz po³o¿yæ bezbarwny! :tak: Pozdrawiam! :spoko:


Na ca³ym elemencie? A klar nie ma obawy o to , ¿e klar mo¿e pogry¼æ siê z tym sprejem? Nic siê nie zwa¿y czy co¶?
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2010-05-29, 09:47   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
A gdzie kolego misiek707 autor tematu napisa³ ¿e malowa³ sprayem? Tylko napisa³ w 1 wiad. ¿e nak³ada³ :"ba³em siê o zacieki i ma³ymi warstwami nak³ada³em" :tak: Je¶li malowa³ sprayem ,to moja wskazówka jest nic nie warta! :nie: Pozdrawiam! :spoko:
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group