Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
mercedes207
Wys³any: 2010-06-23, 20:37   mercedes 208D kaczka wstawienie progu
0
UP DOWN

Posty: 46
witam muszê wstawiæ próg pod drzwi suwne (zaznaczony na foto), jest skorodowany ze 4 cm od spodu, chce go wstawiæ na zak³adkê za pomoc± nitów (nie mam spawarki).

Czy t± reperaturke bêdê musia³ równie¿ przymocowaæ nitami do wzmocnieñ . Jak przymocowaæ go po bokach ???

 

jedi9 
Wys³any: 2010-06-23, 22:50   
0
UP DOWN

Pomóg³: 3 razy
Posty: 167
Sk±d: ¯yglin
kolego na "nitach" ? to jest totalna pora¿ka . Nie masz jakiego¶ znajomego ze spawark± ? a co do boków bedzie spawarka -> nie bêdzie problemu. :spoko:
 

Dawid1989 
Wys³any: 2010-06-23, 23:11   
0
UP DOWN

Pomóg³: 8 razy
Posty: 324
Sk±d: okolice Mielca
przedmówca ma racje. Na pewno kto¶ w okolicy ma miga. w domu wytnij co trzeba dopasuj w miare potrzeby a potem skocz do kogo¶ ¿eby to pospawa³. Na pewno nie bêdzie to kosztowaæ maj±tku
 

mercedes207
Wys³any: 2010-06-24, 09:21   
0
UP DOWN

Posty: 46
bêdê jeszcze jecha³ do kowala ¿eby mi wzmocni³ resory i wywa¿y³ wa³. Kowal te¿ wstawia takie progi czy nie ?


Jeszcze jedno pytanko czy mo¿na malowaæ auto wa³kiem lakierem samochodowym,?
 

kamfrontera
Wys³any: 2010-06-24, 11:46   
0
UP DOWN


Posty: 37
O Bo¿e d...e se umaluj wa³kiem !
_________________

 

czarlz 
Wys³any: 2010-06-24, 14:37   
0
UP DOWN

Posty: 8
Sk±d: Wroc³aw
Pomys³ z wyciêciem progu i podskoczeniem do kogo¶ ¿eby wstawiæ nowy nie jest najlepszym rozwi±zaniem. W konstrukcjach samono¶nych progi spe³niaj± pewn± dodatkow±, oprócz wygl±dania ³adnie (?), funkcjê - o czym czêsto zapominaj± ci, którzy próbuj± zalepiaæ je byle czym. Potem jest tylko bezcennie wygl±daj±ce zdziwienie, ¿e co¶ ostatnio drzwi siê ciêzko domykaj±, je¶li robi± to w ogóle :D .
P.S. Chyba, ¿e w.w. Mercedesik jest na ramie... ;-)
 
 

crystal
Wys³any: 2010-06-24, 20:44   
0
UP DOWN


Pomóg³: 9 razy
Posty: 611
kamfrontera, jakie oprócz efektu wizualnego i niemo¿liwo¶ci pracy m/m masz obiekcje odno¶nie malowania wa³kiem?
 

jacenty 741
Wys³any: 2010-06-24, 21:17   
0
UP DOWN

Pomóg³: 39 razy
Posty: 1343
Sk±d: Maków Mazowiecki
Trzeba kotu zap...liæ kuwetê,a one tego nie lubi±,wiem co¶ o tym,bo mam w³a¶nie 6 !!!!
 
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2010-06-25, 03:24   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
To ju¿ lepiej kolego poszukaj pistoletu zasilanego odkurzaczem! :tak: Jeszcze takie mo¿na "spotkaæ". Lepsze "rozwi±zanie" ni¿ malowanie wa³kiem! :tak: Chocia¿ "efekt" bedzie chyba "podobny" :tak: Pozdrawiam! :spoko:
A próg od tych drzwi ,to lepiej wstaw migiem :tak: Bedzie lepsza sztywno¶æ tej "budy". Nity to nie jest rozwi±zanie :nie:
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Blacharstwo i inne naprawy

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group