Szukaj FAQ Album



Otwarty przez: Tech 2008-07-17, 11:06
Autor Wiadomo¶æ
airbrush 
Wys³any: 2007-07-16, 18:02   TrueFire by airbrush
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 84
Oto kolejna moja praca zamieszczona na tym forum, s± to moje drugie namalowane ognie TrueFire, wiem ¿e przedemn± jeszcze wiele nauki, ale ma³ymi kroczkami cz³owiek nabiera wiêcej do¶wiadczenia.


Shot with DSC-W7 at 2007-07-16

Shot with DSC-W7 at 2007-07-16
 

acidhouse
Wys³any: 2007-07-17, 09:53   
0
UP DOWN
Kustom Kulture


Pomóg³: 10 razy
Posty: 267
¦wietna praca - bardzo mi siê podoba. Widaæ troszkê bazy ale super, praca na maxa dobra, musisz popracowaæ nad bezbarwnym bo nie robi³e¶ mokro na mokro i lakier siê nie rozla³, poza tym gratulacje
_________________
Training all life
 
 

airbrush 
Wys³any: 2007-07-17, 13:46   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 84
Co moge zrozumieæ przez to ¿e "widaæ bazê" ?
Z braku mocniejszego kompresora, na prace nak³adam lakier akrylowy w sprayu.
Ale zauwa¿y³em ¿e po jego na³o¿eniu w niektórych miejscach baza siê "warzy" niewiem czemu.
Piszesz ¿e powinienem nak³adaæ lakier mokro na mokra, a ja my¶la³em ¿e powierzchnia musi wyschn±æ przed na³o¿eniem lakieru.
Dziêki Acidhouse za komenta¿e które s± dlamnie bardzo wa¿ne, szczególnie od takich osób jak TY, czyli maj±cych duuuuuuu¿o do¶wiadczenia w tym "sporcie " :razz:
Pozdrawiam.
 

acidhouse
Wys³any: 2007-07-17, 15:54   
0
UP DOWN
Kustom Kulture


Pomóg³: 10 razy
Posty: 267
Widaæ kolory bazowe, nak³adaj±c lakier w sprayu wymieszaj go przez d³ugi czas i wstaw w cieple miejsce i jeszcze raz dok³adnie wymieszaj, nano¶ w 3 fazach i z daleka (tak 40 cm najmniej), koñcówka powinna byæ czy¶ciutka, tak ¿eby oczko nie chlapa³o, no i uwa¿aj jak trzymasz palec tak by by³ na koñcówce, a nie wystawa³ za ni±
1 cienka warstwa, druga ¶rednia po podeschniêciu pierwszej i trzecia mokra na mokr± drug± po nieca³ej minucie, ale tak ¿eby element by³ na p³askim i siê rozp³yn±³ ³adnie lakier zgodnie z grawitacj±, ale nie przesad¼ ¿eby zacieków nie by³o (dlatego z daleka szybkimi sprawnymi ruchami, nie zatrzymuj siê).
Baza siê wa¿y z lakierem bo prawdopodobnie albo jest zabrudzona (t³uszczem lub py³ami - bo prawdopodobnie nie odpylasz ¶ciereczk± antystatyczn±) albo co bardziej prawdopodobne s± zró¿nicowane chemicznie (czytaj ró¿nych producentów) od A do Z powinno u¿ywaæ siê podobnych chemicznie produktów lub po prostu tej samej firmy.
Pozdrawiam.
_________________
Training all life
 
 

airbrush 
Wys³any: 2007-07-17, 16:34   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 84
Dziêki Acidhouse za bardzo pomocn± odpowiedz, kurcze co do sciereczki antystatycznej to mam ale musze siê przyznaæ ¿e jej nieurzy³em.
Niewiem czy dobrze my¶le ale ¿eby nie by³o widaæ kolorów bazowych to musze bardziej zwrócic uwagê na cieniowanie ?
 

acidhouse
Wys³any: 2007-07-17, 16:44   
0
UP DOWN
Kustom Kulture


Pomóg³: 10 razy
Posty: 267
Jakich farb u¿ywasz?
S± w¶ród nich Candy orange? i transparentna zó³æ? - je¶li nie, to dlatego kolory s± bazowe (nietransparentne i niepo³yskliwe)
_________________
Training all life
 
 

airbrush 
Wys³any: 2007-07-17, 18:53   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 84
U¿ywam jak narazie zwyk³ych baz o podstawowych odcieniach, sam mieszam i uzyskuje potrzebne kolory.
Nie u¿ywam jak narazie farb transparêtnych.
 

mrlucky
Wys³any: 2007-08-21, 22:35   
0
UP DOWN

Posty: 15
Witam!!!A na moje oko to za duzo tu ¿ó³tego,je¶li by¶ zostawi³ wiêcej czerwonego(a mam nadzieje ze od tego zaczyna³es p³omienie)to wygl±da³oby to ca³kiem inaczej,transparent ¿ó³ty by napewno poprwi³ efekt,ale i bez tego mo¿na zrobiæ fajne p³omienie.Tylko trzeba siê pobawiæ cieniami.Tak my¶le(choæ nie wiem czy dobrze) :razz: :evil: :evil: :evil: Pozdrawiam!!!
 

Reptile 
Wys³any: 2007-09-04, 14:03   
0
UP DOWN

Posty: 10
Mysle ze brakuje nieco wiecej przestrzeni w tym plomieniu...tzn. ja tu widze tylko 1szy i 2gi plan...przydalby sie i 3ci. Moze i sie myle:/
Ale i tak wyglada to swietnie!!!
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Galeria Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang