Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
NOVOL SUPPORT 
Wys³any: 2010-09-20, 06:26   Opinie poszkoleniowe w firmie NOVOL.
0
UP DOWN
PN.-PT. 7:30-15:30


Posty: 83
Zak³adam oddzielny w±tek aby pozostali u¿ytkownicy forum mogli zobaczyæ, ¿e szkolenie które przeprowadzili¶my dla niektórych forumowiczów nie by³o ¿artem ale naprawdê siê odby³o. Proszê o wypowiedzi osoby, które by³y na ostatnim (forumowym) szkoleniu ale tak¿e na innych, wcze¶niejszych. Proszê o opinie i pomys³y. Pozdrawiam!!
_________________
NOVOLCustomerNETSupport. CarColorIT. NOVOL IT
 
 

scooter1978 
Wys³any: 2010-09-20, 18:41   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 37
Witam. By³em na tym szkoleniu przyznam ¿e mia³em pewne obawy (bo wszystko odby³o siê drog± mailow±) ale ze szczerym sercem mogê poleciæ szkolenie w NOVOLu. By³o super. Przyznam ¿e by³em ju¿ na kilku szkoleniach ale w NOVOLu wszystko ¶wietnie wyt³umaczone ,pokazane i wypróbowane. Kolega werbuj±cy na szkolenie Micha³ bardzo konkretny facet. Je¶li Masz okazjê jed¼ zobacz a nie po¿a³ujesz. Jeszcze raz Dziêkujê. :spoko: :spoko: :spoko: :spoko: :spoko:
_________________

 

walo
Wys³any: 2010-09-20, 22:00   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 12
Witam. Mieli¶my obawy jakie pisze scooter1978. Piszê w imieniu swoim, brata i szwagra :D i ka¿dy jest tego samego zdania, ¿e szkolenie by³o SUPER. Co prawda nie mia³em okazji uczestniczyæ w wielu takich szkoleniach ale dziêki Micha³owi, który nam to umo¿liwi³ (jeszcze raz WIELKIE DZIÊKI) no i oczywi¶cie prowadz±cemu Romanowi, który jest fachowcem nad fachowcami wyja¶ni³o siê wiele rzeczy. Gdzie pope³niali¶my b³êdy jak równie¿ pokaza³ nam kilka sztuczek jak usprawniæ prace i zaoszczêdziæ kasê. Szkolenie na jakie mo¿na je¼dziæ wiele razy i zawsze cz³owiek wraca m±drzejszy. Roman wielki szacunek dla Ciebie i bardzo Ci dziêkuje za to co nam pokaza³e¶. Niech ¿a³uj± Ci co siê nie zapisali bo maj± czego.
Oczywi¶cie Micha³a trzymamy za s³owo (obieca³e¶ kolejne szkolenie a My na nie czekamy) :spoko: :spoko:
No i oczywi¶cie ekipa na szkoleniu równie¿ bardzo fajna.
 

lakierok 
Wys³any: 2010-09-20, 23:05   
0
UP DOWN

Pomóg³: 9 razy
Posty: 423
Sk±d: Okolice
Ja te¿ im jeszcze dos³odzê, podziêkowania dla ca³ej firmy Novol nie bêdê tu wymienia³ bo wiadomo, koledzy ju¿ napisali kto zaprosi³ i kto wyt³umaczy³ ja dodam ze Kto¶ jeszcze za to zap³aci³ .
Dodam ze Ja nie mia³em ¿adnych obaw, a osobi¶cie chcia³ bym aby Novol pi±³ siê w górê bo to firma Made in POLAND !!!!! ;)
 

Giezet 
Wys³any: 2010-09-26, 14:55   
0
UP DOWN


Pomóg³: 4 razy
Posty: 123
Sk±d: Krosno
No wiêc i ja jeszcze swoje trzy grosze dodam, jak wszyscy koledzy powyzej, z którymi mia³em okazje w realu sie spotkac, i pogadac.. :D


Oczywiscie potwierdzam, ze to szkolenie nie by³o ¿adna ¶ciem±, tylko na prawde w nim uczestniczylismy ;P
Tak, jak napisa³em w innym temacie dot. tego szkolenia jestem bardzo wdzieczny Micha³owi(NOVOL SUPPORT), i instruktorowi Romanowi za pe³en profesjonalizm w swojej pracy zarówno od ca³ej strony organizacyjnej(Micha³), po fachowe wyk³ady teoretyczne, i zajêcia praktyczne w kabinie(Roman).

Takiej porcji przydatnych informacji tych zarówno teoretycznych, jak i praktycznych, jak± przerobili¶my w dwa dni nie znajdziecie na ¿adnym forum..

Tak, jak @walo pisze - liczymy na kolejne szkolenie, jeszcze raz dzieki za wszystko, i do zobaczenia.. :spoko:
 

Dementor
Wys³any: 2010-09-27, 10:50   
0
UP DOWN


Posty: 364
A co na takim szkoleniu przerabiacie? Chodzi mi o zakres tematyczny.
 

Giezet 
Wys³any: 2010-09-27, 22:35   
0
UP DOWN


Pomóg³: 4 razy
Posty: 123
Sk±d: Krosno
Ogólnie to poszczególne etapy odbudowy pow³oki lakierniczej, zaleznie od danego przypadku, czyli np. jaka metoda przy piaskowaniu, co na go³± blache, jakie szpachle na dan± powierzchnie, dlaczego reaktywny, a nie epoksyd, jaki akrylowy, dlaczego tak, a nie inaczej, itd, itd ;)

Zakres tematyczny bardzo szeroki - staralismy sie trzymac wytyczonego programu, aby jak najefektywniej go zrealizowac ale wiadomo jak to jest w tym temacie - kazdy mia³ jakies pytania, niejasnosci, bo u nas sie robi tak, a u was inaczej...

Wiêc zakres tematyczny by³ bardzo szeroki - tak jednym zdaniem :D
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Systemy mieszalnikowe

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime