Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
herlak
Wysłany: 2010-09-22, 02:04   [Poszukuję] Lakiernika ze Śląska który doprowadzi moje auto

Witam, posiadam Volvo v40. Owe volvo dostało pare lat temu strzał porządny i w tej chwili ruda zaczyna wychodzić. Poszukuje kogoś ze śląska, kto podjął by sie doprowadzenia mojego auta do dobrego stanu, nie za monstrualne pieniądze jakie życzą sobie blacharze. Próg prawy jest cały zerdzewiały i to zamierzam zrobić u blacharza(chyba że ktoś dobrze umie to zrobić). Malowanie błotnika, malowanie drzwi i najgorsze usuniecię w jakiś sposób spękań powstałych na lakierze na dachu. Tu są zdjęcia http://picasaweb.google.p...feat=directlink , ktoś zainteresowany?

pawelc 
Wysłany: 2010-09-22, 08:26   

chcesz to dobrze zrobić?

kup drugie auto -auto wygląda jak po dachowaniu -według mnie nieopłacalna naprawa ,chyba że retusz tylko i na sprzedaż ale radziłbym w tym momencie uprzedzić kupującego co kupuję

aha ja nie jestem lakiernikiem z zawodu (amator ) -tak że może niech ktoś się wypowie z zawodowców

herlak
Wysłany: 2010-09-22, 12:58   

Kupiłem to za 1000 złotych, posiada silnik T4 tj 1,9T 200km, próg wymienie u blacharza, drzwi i błotnik już mam. Potrzeba coś z tym dachem zrobić, mogą być nawet jakieś miejscowe naprawki na rok czy dwa. Auto z dobrą blachą i takim wyposażeniem zaczynaja sie od 12 tysiecy

pawelc 
Wysłany: 2010-09-22, 15:35   

1000zł to niewiele ale według mnie nie warto za wiele inwestować w te auto bo może się okazać że koszt przekroczy wartość ,prawdopodobnie jest ruszony dach bo wygląda to na spękaną szpachlę ..
Najlepiej weź miernik grubości lakieru i zobacz gdzie łapie w ogóle pomiar i co zostało nieruszone w tym aucie da to jakiś obraz czy warto naprawiać czy tylko za retuszować i jeździć tak

Kiedyś oglądałem xedosa 6 właśnie po dachu ulepionego -tam nie było elementu bez szpachli -oby Twój okazał się lepszy bo tamtym to strach jeździć

herlak
Wysłany: 2010-09-22, 17:13   

chodzi mi własnie o zaretuszowanie bo za rok lub dwa będę jeździł nową fabią.

crystal
Wysłany: 2010-09-22, 22:32   

Kupy się to wszystko nie trzyma :roll:
zamień na jakieś porządne auto np Volvo 740

herlak
Wysłany: 2010-09-22, 23:18   

crystal, jeśli znajdziesz mi 200 konne volvo 740, wiedząc co ma wymienione pod maską chętnie wezme. Tego auta nie sprzedam, chce je pozlepiać i mieć na rok lub dwa

Mart-Dent
Wysłany: 2010-09-23, 07:33   

herlak napisał/a:
crystalchce je pozlepiać i

I zapier...ć nim w słup jak się rozpadnie przy 200km/h przy okazji kończąc żywot kilku bogu ducha winnych przechodniów Zastanów się człowieku co robisz, co chcesz zaszpanować przy kolegach że masz 200 koni w rozpadającej się strychninie poskładanej z przystanków?

crystal
Wysłany: 2010-09-23, 21:41   

Słuszna uwaga Mart-Dent.
herlak, jeśli chodzi o wyretuszowanie jak sam piszesz, to w zaistniałej sytuacji polecam naklejki z nazwiskami rajdowych mistrzów.

b-rad
Wysłany: 2010-09-24, 21:05   

Kup anglika z padnietym silnikiem za grosze i złóż z dwóch jeden. koszt mały czasu dużo a efekt będzie najlepszy. Ewentualnie karoserie kompletną.

herlak
Wysłany: 2010-09-25, 14:57   

Mart-Dent, co ma lakierowanie dachu do zabijania ludzi o.0 180 pojedzie kazde auto. Volvo v40 T4 jest niskozawieszone, mam dobre szerokie laćki, jeszcze mi to auto na zakrecie nie ucieklo o cm a wchodzilem przy duzych predkosciach, wyposazenie jest full opcja i to mi odpowiada. Jesli potrzebowalbym rade na temat posiadania koni mechanicznych w swoim samochodzie nie pisałbym tu.
crystal, kolejny o.0 chce zaretuszować pękniecia lakieru na dachu zeby ruda tak bardzo nie wyłaziła.
b-rad, zabawa ze scianą grodziową, numerami vin itd

crystal
Wysłany: 2010-09-25, 18:32   

Hmmm noto może gont bitumiczny?
Będzie fajnie powiewał przy 180.

młody19
Wysłany: 2010-09-25, 23:32   
Ćwicz ćwicz ćwicz :D

Ludu dajcie spokoj ;/ szuka lakiernika a nie propozycji czy kupic inne auto czy opie.... dach gontami

polski
Wysłany: 2011-02-15, 20:07   

herlak, smignales juz to auto? chodzi mi czy doprowadziles do takiego stanu jak chciales?czy na wysoka jakosc, czy byle jak ,ale to trzeba zeszlifowac do golej blachy,(a jesli bedziesz mial szczescie i ta blacha tam bedzie ^^to zart ) to jak juz tak daleko bedzie , pare kilo szpachli i najlepiej ,szprycszpachle.......i zrobic to w miare dobrze za jednym stresem,dluzej jak 3 lata nie potrzyma przy takiej warstwie kitu ;) ale szczerze 5000tys :tak: .granice bolu,2 tygodnie,8 m-cy gwarancji ;)

LAKIEROWANKO Strona Główna » POZOSTAŁE » Ogłoszenia

Odpowiedz do tematu