Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
prisonerhatred
Wys³any: 2010-09-30, 13:43   Jak uzyskaæ podobny efekt??
0
UP DOWN

Posty: 5
Dzieñ dobry mam kilka pytañ odno¶nie malowania plastików do moto. Kupi³em motocykl w takim malowaniu jak na zdjêciu jednak mia³em niemi³± przygodê zwi±zan± ze ¶lizgiem po asfalcie. Uda³o mi siê skompletowaæ na nowo owiewki , mam jako takie pojêcie jak przygotowaæ plastiki (bo wcze¶niej malowa³em b³otnik sprayem i wyszed³ spoko) nie wiem jak pomalowaæ by uzyskaæ taki sam efekt. ( g³ównie chodzi mi o te czarne paski na bia³ym tle bo szachownice na dole raczej nie da³bym rady zrobiæ). Bardzo proszê o pomoc do¶wiadczonych lakierników w jaki sposób i jakimi materia³ami (np. do oklejania) po kolei zrobiæ to tak aby mia³o rêce i nogi.

( bêdê próbowa³ malowaæ pistoletem )

Z góry dziêkujê za udzielon± mi pomoc , pozdro

moto1.JPG
Plik ¶ci±gniêto 94 raz(y) 106.45 KB

 

Giezet 
Wys³any: 2010-09-30, 20:37   
0
UP DOWN


Pomóg³: 4 razy
Posty: 123
Sk±d: Krosno
Kolego "sprayowanie" z lakierowaniem wiele wspólnego nie ma, ale jak masz checi, to próbuj..

Ciekawa F3 :d

Co do "pasków" to wydaje mi sie, ze to paski od Hondy CBR 600 F4i Sport, lub bardzo podobne, bedzie bardzo ciezko uzyskac taski efekt na ta¶mach do obklejania..

Moze lepiej zainwestowac w naklejki?
Popatrz na link ponizej, i zwróc uwage na paski na boku..

http://www.motorcyclespec...600f4S%2001.htm

pozdro.
 

prisonerhatred
Wys³any: 2010-10-01, 08:56   
0
UP DOWN

Posty: 5
Na tym F4 wygl±da podobnie ale w rzeczywisto¶ci to te naklejki z niej wygl±daja inaczej , patrzy³em na allegro i nie podejda :/

czy kto¶ jeszcze ma moze jaki¶ pomys³?? :help:
 

Giezet 
Wys³any: 2010-10-03, 23:54   
0
UP DOWN


Pomóg³: 4 razy
Posty: 123
Sk±d: Krosno
Jezeli to mozliwe to sie skontaktuj z poprzednim w³ascicielem, i jezeli to on robi³ to masz problem rozwi±zany...
 

prisonerhatred
Wys³any: 2010-10-04, 11:45   
0
UP DOWN

Posty: 5
niestety nie jest to mozliwe , poprzednim w³ascicielem by³ jakis stary niemiec ...lipa straszna
 

prisonerhatred
Wys³any: 2011-02-02, 14:33   UP
0
UP DOWN

Posty: 5
Czy jest kto¶ z okolic Brzegu , Opola , kto podjo³ by siê takiego malowania ?? przy okazji ile za wykonanie??
 

samurajek
Wys³any: 2011-02-02, 16:13   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 68
Sk±d: Wroc³aw
Witam
Jestem z Wroc³awia mogê siê podj±æ bez problemu .
Jak jeste¶ zainteresowany to zapraszam na priv.
pozdro :cool:
 

gugun 
Wys³any: 2011-02-02, 20:24   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
wszystko idzie,mysle ze kazdy lakiernik ci to zrobi bez problemu,nawet z ta szachownica,zaplacisz moze z 200-400zl za taka owiewke a bedziesz mial ladnie
prisonerhatred napisa³/a:
Czy jest kto¶ z okolic Brzegu , Opola , kto podjo³ by siê takiego malowania ?? przy okazji ile za wykonanie??
zawsze mozna poczta przeslac czy kurierem z tym ze bez moto bedzie ciezko paski dopasowac,ale wszystko sie da:)samemu raczej nie warto bo nie kupisz nigdzie 0,1l podkladu i tez cie material dosc duzo wyniesie a napewno wez doswiadczenia tego nie zrobisz konkretnie
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group