Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
Kris178
Wysłany: 2010-10-26, 20:52   [Sprzedam] Aparat oddechowy 3M S-200!

Witam

Chciałbym Wam zaproponować kupno zestawu oddechowego do masek całotwarzowych jak i półmasek firmy 3M. Dokładne parametry oraz zdjęcia poniżej. System to znakomite rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wysoki komfort pracy. Co mam na myśli mówiąc komfort?

-Powietrze podawane jest do maski wężem który zawsze wpinaliśmy do pistoletu z tym, że tutaj wpinamy go do reduktora znajdującego się na pasku, z którego to wędruje przez rurki bezpośrednio do maski(ilość powietrza podawanego do maski w pełni regulowana), do reduktora podpinamy sobie odcinek węża o dł.1,2m który będzie wpinany do pistoletu do lakierowania.

-W masce nie tworzy się znana wszystkim wilgoć i woda ponieważ powietrze podawane przez kompresor zapobiega temu procesowi.

-System posiada wbudowane filtry węglowe znajdujące się w adapterach podpinanych do maski co sprawia, że powietrze nie posiada nieprzyjemnego zapachu.

-Podczas malowania wielu detali nie pocimy się a oddychanie jest łatwiejsze z racji wymuszonego nawiewu do maski.

-Do zestawu dołączone są zawory nadmiarowe dopinane C-340 upuszczające nadmiar powietrza w masce ale po ich zainstalowaniu musimy być ciągle podpięci do węża, aby mieć możliwość odpięcia się od węża i swobodnego dolania farby bez potrzeby ściągania maski należy zamiast zaworów nadmiarowych zainstalować zwykłe filtry 3M A2 z pylakami, które to będą nam od tej pory służyły wyłącznie w momencie odpięcia się od sieci pneumatycznej i będą jednocześnie spełniać rolę zaworów nadmiarowych.

Sam na codzień pracuję w takim aparacie i muszę powiedzieć, że maski firmy 3M lub SATA w standardowych wersjach to bardzo dobre rozwiązanie ale po podłączeniu tego zestawu praca staje się niezmiernie przyjemna i mniej męcząca.

Cena nowego systemu to 1600zł. Dodam, że w skład zestawu wchodzi:
-aparat oddechowy
-węże powietrzne
-zawory nadmiarowe
-pasek

Mam możliwość sprzedaży kilku takich zestawów nowych jak i używanych zamiezczam zdjęcia zestawu używanego aby pokazać, że są one naprawdę w idealnym stanie. Zestawy przywiezione są przeze mnie z Niemiec gdzie udało mi się je odkupić od człowieka prowadzącego dużą lakiernię. Niektóre z nich były użyte dosłownie dwa lub trzy razy.

Zestawy nie obejmują maski pokazanej na zdjęciu!

Moja cena za nowy zestaw to 700zł a za używany 500zł. Gwarantuję pełną satysfakcję i nie mówie tego jako handlarz ale jako lakiernik z ponad 20-letnim doświadczeniem w pracy na różnym sprzęcie zarówno w Polsce jak i za granicą.

Zainteresowanych proszę o kontakt i wszystkie pytania na maila krzysiekemail@gmail.com lub pod nr telefonu 601797693 (od 8-20).

Najbardziej profesjonalny wybór dla prawdziwych profesjonalistów.

Kris178
Wysłany: 2010-12-01, 08:28   

Aktualizacja.
Z okazji świątecznej promocji cena za zestawy to 450zł. W takiej cenie będe je miał tylko do końca grudnia tego roku. Zapwniam, że taniej się już ich nie znajdzie a jest to towar naprawdę rzadko spotykany. Do tej pory udało mi się sprzedać 6 sztuk i wszyscy klienci niesamowicie sobie chwalą zalety tego urządzenia zwłaszcza podczas pracy w zimie gdy woda nadmiernie skrapla się w masce lub latem gdy się mocno pocimy i możemy zaczerpnąć świeżego oddechu bez konieczności wysiłku zasysania powietrza przez filtry.
Polecam i w razie czego proszę o kontakt.

LAKIEROWANKO Strona Główna » POZOSTAŁE » Ogłoszenia

Odpowiedz do tematu