Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomość
ksawery
Wysłany: 2010-11-23, 13:21   Pytanie o koszt
0
UP DOWN

Posty: 3
Witam.
Mam takie pytanie ile orientacyjnie kosztowalo by zakonserwowanie 2 tylnych nadkoli, usuniecie okolo 6cm babla z jednego nadkola i polerka calego samochodu? Ile na to mniej wiecej poszlo by lakieru? Lakier metalik. Z gory dziekuje za odpowiedzi.
 

lorakkr21 
Wysłany: 2010-11-23, 13:49   
0
UP DOWN
lorakkr21

Pomógł: 4 razy
Posty: 123
A jaki samochód który rok itp ?? Pod b¹blem mo¿e byÌ dziura wszystko zale¿y co bêdzie jak ktoœ to oczyœci podaj wiêcej szczegó³ów to ci ktoœ powie dok³adniej !! a i sk¹d jesteœ jakie woj itp
 
 

ksawery
Wysłany: 2010-11-23, 22:47   
0
UP DOWN

Posty: 3
Auto passat sedan b5 z 2000 roku. Lakier taki troche nietypowy, taki morski metalik. Zalozmy ze pod bablem jest dziura.. Jestem ze slaska.
 

camel
Wysłany: 2010-11-24, 10:19   
0
UP DOWN

Pomógł: 1 raz
Posty: 94
Skąd: KrakĂłw
Wow 2000 B5 i bÂąble na bÂłotniku, ja miaÂłem takiego paska z 1998 i oprĂłcz tylniej klapy uwazam go za wzĂłr zabezbieczeĂą antykorozyjnych :) . Obawiam siĂŞ, Âże to sÂą slady po czyjejÂś wczesniejszej robocie
_________________
amator
 

ksawery
Wysłany: 2010-11-24, 11:32   
0
UP DOWN

Posty: 3
No niestety masz racje.. auto bylo troche poobijane z jednej i drugiej strony.. A ktos po prostu spartolil robote i bezposrednio na szpachle kladl baze.. No i ponawiam pytanie jaki byl by koszt zrobienia tego co napisalem w pierwszym poscie?
 

LAKIEROWANKO Strona Główna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Blacharstwo i inne naprawy

Odpowiedz do tematu  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group