Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Dawid1989 
Wys³any: 2010-11-28, 13:06   klepanie dachu >sposoby i patenty.
0
UP DOWN

Pomóg³: 8 razy
Posty: 324
Sk±d: okolice Mielca
Panowie robiê szkodê ca³kowit± przód i dach(nad szyb±) przód ju¿ prawiê skoñczony lecz pasuje mi sie zabraæ za dach>takie wiêksze uszkodzenie jest pod wzmocnieniem zaraz przy szybie.Zeby siê do niego dostaæ pasuje mi wyci±æ przynajmniej po³owê wzmocnienia.I tu moje pytanie.Rozwierciæ na zgrzewach i zdemontowaæ ca³o¶æ czy tylko po³owê pod któr± jest uszkodzenie.Chodzi o to ¿eby by³o profesjonalnie.Warsztat jest bardzo bardzo nowoczesny rama car o lider pomiar spanesi zgrzewarki itp shit. Pomó¿cie koledze :)
 

baqo 
Wys³any: 2010-11-29, 12:29   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 1553
Sk±d: ko³obrzeg
kilka zgrzewów wiêcej i odstrzelisz ca³y panel.
ale,o ile dobrze ciê zrozumia³em jest to u góry nad szyb±,tu gdzie s± s³oneczniki.
jak tak to u¿yj wpierw do tego ³y¿ki .
rozklej od spodu masê ,powypychaj dach ,a potem doklepiesz wzmocnienie i po³o¿ysz now± gumê dla usztywnienie.
oczywi¶cie przymiarka szyby .
 
 

Dawid1989 
Wys³any: 2010-11-30, 00:14   
0
UP DOWN

Pomóg³: 8 razy
Posty: 324
Sk±d: okolice Mielca
No to nie takie ³atwe bo go¶æ wbi³ sie pod takie ogromne p³ugi i troche na dachu odbi³ siê kszta³t lemiesza ^^ dzisiaj rozebra³em wzmocnienie i jutro zabiorê sie do klepania i czujê ¿e bêdzie meksyk bo blacha jest fest poprzeci±gana
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Blacharstwo i inne naprawy

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group