Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: Tech 2009-04-22, 15:59
Autor Wiadomo¶æ
sawmaster 
Wys³any: 2007-08-06, 16:19   sprê¿arka t³okowa do 1600z³ do hvlp?
0
UP DOWN

Posty: 563
Sk±d: Bia³ystok
co¶ co siê nie psuje...
 

kaczmi 
Wys³any: 2007-08-06, 18:26   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 102
Sk±d: Mazowieckie
za takie pieni±dze nie kuposz sprê¿arki do tego pistoletu( chyba ¿e bardzo u¿ywanego starocia.
Pistolet HVLP np Saty potrzebuje ci¶nienie sta³e na wej¶ciu 8-10 bar i wydajno¶æ ok 300 l na minute wiêc za takie nieni±dze sprê¿atra siê nienada a starocia to odradzam bo ka¿dy pisze ¿e niezawodny i kupe czasu bezawarynie siê sprawowal a przychodzi do zaku[pu i po kilu u¿yciach zaczynaj± sioê problemy,na dobry kompresor do hvlp musisz wydaæ minimum 4 ty¶.
 
 

Bodzio 
Wys³any: 2007-08-06, 20:24   
0
UP DOWN
--B_C_G--


Pomóg³: 9 razy
Posty: 405
Sk±d: lubuskie
kaczmi_company piszesz o roboczym 8-10 bar?? Bo i mnie szef ma satê 3000 i roboczego 2-2,3 bara mu wystarcza. Co do wydajno¶ci to masz racjê, sporo tego powietrza potrzebuje :razz:
_________________
http://img714.imageshack....p?id=aa001z.jpg
 
 

sawmaster 
Wys³any: 2007-08-06, 21:17   
0
UP DOWN

Posty: 563
Sk±d: Bia³ystok
a z wydajno¶ci± efektywn± 340litrów/minute nada siê, bo wole ju¿ kupiæ pistolet w systemie LVLP
 

maras 
Wys³any: 2007-08-07, 01:02   
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 211
Sk±d: Sokolniki k.Poznania
Ja rok temu kupi³em u¿ywanego, polskiego WANa,z warsztatu stolarskiego. Mia³ 13lat, ale od kilku lat by³ u¿ywany sporadycznie(s± na nim jeszcze wszystkie naklejki). Nie ma z nim ¿adnego problemu, oleju nie puszcza, bardzo wydajny. Zbiornik niby tylko 120l,ale w zupe³no¶ci wystarcza. My¶lê,¿e do hvlp by siê te¿ nada³, bo z hp radzi sobie zapasem. Jednak zastanawiam siê nad kupnem lvlp i Tobie te¿ to radzê. Ja za swojego p³aci³em chyba 1300-1400, ale na allegro widzia³em je za 2000 i wiêcej :neutral:
 

kaczmi 
Wys³any: 2007-08-07, 01:03   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 102
Sk±d: Mazowieckie
nie mylcie wyj¶cia z wej¶ciem wej¶cie 10 a wyj¶cie 2 bary aby uzyskaæ 2 bary na wyj¶ciu musicie mieæ na wej¶ciu minimum 8 te¿ ma sate jet 3000 hvlp digital a kompresor 500 na min i w zupe³no¶ci taki wystarcza

[ Dodano: 2007-08-07, 01:06 ]
ps ja swojego Wana w [rawdzie troszke starszego bo ok 17 lat (270 litrów butla i dochodzi³ nawet do 9 barów sprzeda³em za 300 z³ z uszkodzonym zaworkiem
 
 

DrCruel
Wys³any: 2007-08-09, 11:53   
0
UP DOWN


Posty: 418
kaczmi_company napisa³/a:
nie mylcie wyj¶cia z wej¶ciem wej¶cie 10 a wyj¶cie 2 bary


kaczmi nie zgadzam siê :razz:

przy hvlp:
- na wej¶ciu do pistoletu: 2 bary ustawione na reduktorze przy pistolecie (manual lub digital)

- na wyj¶ciu z pistoletu czyli na dyszy jest ok. 0,7 bara ale na to wp³ywu nie mamy, wynika to z konstrukcji pistoletu

- a na sprê¿arce (butli) mo¿esz mieæ i 20 barów je¿eli wytrzyma :roll: , wa¿ne aby daæ to na reduktor przy sprê¿arce i zredukowaæ do ok. 6-8 aby zbytnio nie obci±¿aæ reduktora przy pistolecie bo to delikatne konstrukcje. Redukcja do 2 barów na reduktorze przy sprê¿arce jest b³êdem bo w zale¿no¶ci od d³ugo¶ci i ¶rednicy wê¿a s± spore straty.

Generalnie trzeba zrobiæ tak aby przed samym pistoletem by³o 2 bary.
 

rbfm 
Wys³any: 2007-10-12, 18:33   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
hej
tez mam sata 300 hvlp digital i instrukcja podaje aby ustawic na wyswietlaczy 2 bary. a zeby tego dokonac trzeba dac prawei 9 bar na wejsciu. cos mi tu nie gra w sumie ale tak podobno ma byc. pobor powietrza przez ten gun jest miazdzacy. mam kompresor dwucylindrowy 3,75 kW i ledwo daje rade.
 

Amiggo 
Wys³any: 2007-10-12, 22:50   
0
UP DOWN


Pomóg³: 4 razy
Posty: 356
Tak jak pisa³ Administrator spadek ci¶nienia od zbiornika do samego pistoletu zale¿ny jest od ¶rednicy i d³ugo¶ci przewodu. Na zbiornikach , mo¿e byæ i 20 barów, a przy do¶æ d³ugim przewodzie na jego koñcu, bêdzie za ma³o. :wink:
 

rbfm 
Wys³any: 2007-10-23, 15:14   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
przyjmuje sie spadek 0,6 bara na kazde 10 metrow rury o srednicy wew. 10mm. tak podaje instrukcja do sata jet3000 hvlp
 

online 
Wys³any: 2007-10-23, 21:28   
0
UP DOWN
MTGarage.

Pomóg³: 10 razy
Posty: 722
Sk±d: ¦l±sk - ¦wierklaniec
Daj przed pistolet reduktor z barometrem z tego ma³ego kompresorka, którego masz w gara¿u :] Na próbe chodzby. Ja tak sobie zrobi³em, jest b. dok³adne, nie jest to "delikatn± konstrukcj±" a ma³e :wink:

Pzdr.
 
 

Go¶æ
Wys³any: 2007-12-04, 05:01   
Go¶æ
DrCruel napisa³/a:
kaczmi_company napisa³/a:
nie mylcie wyj¶cia z wej¶ciem wej¶cie 10 a wyj¶cie 2 bary


kaczmi nie zgadzam siê :razz:

przy hvlp:
- na wej¶ciu do pistoletu: 2 bary ustawione na reduktorze przy pistolecie (manual lub digital)

- na wyj¶ciu z pistoletu czyli na dyszy jest ok. 0,7 bara ale na to wp³ywu nie mamy, wynika to z konstrukcji pistoletu

- a na sprê¿arce (butli) mo¿esz mieæ i 20 barów je¿eli wytrzyma :roll: , wa¿ne aby daæ to na reduktor przy sprê¿arce i zredukowaæ do ok. 6-8 aby zbytnio nie obci±¿aæ reduktora przy pistolecie bo to delikatne konstrukcje. Redukcja do 2 barów na reduktorze przy sprê¿arce jest b³êdem bo w zale¿no¶ci od d³ugo¶ci i ¶rednicy wê¿a s± spore straty.

Generalnie trzeba zrobiæ tak aby przed samym pistoletem by³o 2 bary.


Witam, kolego nie wprowadzaj ludzi w b³±d, nie ma takich pistoletów. Je¶li pistolet ma w g³owicy rozpylaj±cej 0,7 bara to na pewno ci¶nienie na wej¶ciu do pistoletu jest du¿o wieksze ni¿ podajesz. Chyba pomyli³y Ci siê modele pistoletów HVLP z TrasTech :lol:
 

go¶æ
Wys³any: 2007-12-04, 05:09   
Go¶æ
rbfm napisa³/a:
przyjmuje sie spadek 0,6 bara na kazde 10 metrow rury o srednicy wew. 10mm. tak podaje instrukcja do sata jet3000 hvlp

Typowy w±¿ lakierniczy powinien mieæ przekrój wew. 9mm i nie d³u¿szy ni¿ 10m, to gwarantuje ¿e pistolet otrzyma odpowiedni± ilo¶æ powietrza w litrach. Ilo¶æ powietrza w litrach jest tak samo wa¿na jak jego ci¶nienie. Info. dodatkowe przy przekroju 9mm spadek ci¶nienia na 1m to 0,1 atm.
 

rbfm 
Wys³any: 2007-12-04, 10:54   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
go¶æ napisa³/a:
rbfm napisa³/a:
przyjmuje sie spadek 0,6 bara na kazde 10 metrow rury o srednicy wew. 10mm. tak podaje instrukcja do sata jet3000 hvlp

Typowy w±¿ lakierniczy powinien mieæ przekrój wew. 9mm i nie d³u¿szy ni¿ 10m, to gwarantuje ¿e pistolet otrzyma odpowiedni± ilo¶æ powietrza w litrach. Ilo¶æ powietrza w litrach jest tak samo wa¿na jak jego ci¶nienie. Info. dodatkowe przy przekroju 9mm spadek ci¶nienia na 1m to 0,1 atm.


instrukcja do sata jet3000 hvlp podaje ze waz ma miec min 10mm przekroju wewnetrznego, ale nie mowi nic o max 10 metrach dlugosci.
 

Go¶æ
Wys³any: 2007-12-04, 20:15   
Go¶æ
rbfm napisa³/a:
go¶æ napisa³/a:
rbfm napisa³/a:
przyjmuje sie spadek 0,6 bara na kazde 10 metrow rury o srednicy wew. 10mm. tak podaje instrukcja do sata jet3000 hvlp

Typowy w±¿ lakierniczy powinien mieæ przekrój wew. 9mm i nie d³u¿szy ni¿ 10m, to gwarantuje ¿e pistolet otrzyma odpowiedni± ilo¶æ powietrza w litrach. Ilo¶æ powietrza w litrach jest tak samo wa¿na jak jego ci¶nienie. Info. dodatkowe przy przekroju 9mm spadek ci¶nienia na 1m to 0,1 atm.


instrukcja do sata jet3000 hvlp podaje ze waz ma miec min 10mm przekroju wewnetrznego, ale nie mowi nic o max 10 metrach dlugosci.


Intrukcja do³±czona do pistoletu Sata Jet 3000HVLP nie podaje te¿ jaki model kompesora masz zastosowaæ i jak wykonaæ instalacjê sprê¿onego powietrza :lol:
Wszystkie inne firmy i chyba nawet lepsze ni¿ SATA podaj±, ¿e 10m to najbardziej optymalna d³ugo¶æ dla typowego stanowiska lakierniczego "Ale nie musisz mi wierzyæ, ja tylko czytam te posty"-jak na reklamie banku :wink: . A tak w ogóle, nie powiniene¶ sie opieraæ tylko na instrukcji do jednego modelu pistoletu.
Pozdrawiam
 

rbfm 
Wys³any: 2007-12-04, 21:26   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
a po co instrukcja ma podawac jaki kompresor uzyc? wystarczy ze podaje jakie cisnienie ma byc ustawione i to wystarczy. po tym parametrze dobierzesz kompresor.
 

Go¶æ
Wys³any: 2007-12-04, 22:37   
Go¶æ
rbfm napisa³/a:
a po co instrukcja ma podawac jaki kompresor uzyc? wystarczy ze podaje jakie cisnienie ma byc ustawione i to wystarczy. po tym parametrze dobierzesz kompresor.

Szkoda mojego czasu, nic do ciebie nie dociera :sad:
 

rbfm 
Wys³any: 2007-12-04, 22:52   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
Go¶æ napisa³/a:
rbfm napisa³/a:
a po co instrukcja ma podawac jaki kompresor uzyc? wystarczy ze podaje jakie cisnienie ma byc ustawione i to wystarczy. po tym parametrze dobierzesz kompresor.

Szkoda mojego czasu, nic do ciebie nie dociera :sad:


ok to wytlumacz laikowi co daje informacja jaki kompresor trzeba uzyc. podana informacja to cisnienie robocze i min srednica weza oraz zapotrzebowanie na powietrze. czy przypadkiem te parametry nie sa czesciowo parametrami kompresora? skoro sata pisze ze potrzeba 435(czy jakos tak) litrow na min to nie wystarczy dla ciebie zeby wiedziec juz jaki kompresor bedzie potrzebny? dla mnie ta informacja w zupelnosci wystarcza.

aha pewnie powinni napisac ze wymagany jest kompresor SATA model XXX :D bo na innym nie bedzie dzialac ?

[ Dodano: 2007-12-04, 22:54 ]
Go¶æ napisa³/a:
A tak w ogóle, nie powiniene¶ sie opieraæ tylko na instrukcji do jednego modelu pistoletu.


rozumiem ze wg ciebie, uzywajac saty 3000 powinienem sie kierowac instrukcja do np. devilbissa gti ?
 

Go¶æ
Wys³any: 2007-12-04, 23:13   
Go¶æ
rbfm napisa³/a:
Go¶æ napisa³/a:
rbfm napisa³/a:
a po co instrukcja ma podawac jaki kompresor uzyc? wystarczy ze podaje jakie cisnienie ma byc ustawione i to wystarczy. po tym parametrze dobierzesz kompresor.

Szkoda mojego czasu, nic do ciebie nie dociera :sad:


ok to wytlumacz laikowi co daje informacja jaki kompresor trzeba uzyc. podana informacja to cisnienie robocze i min srednica weza oraz zapotrzebowanie na powietrze. czy przypadkiem te parametry nie sa czesciowo parametrami kompresora? skoro sata pisze ze potrzeba 435(czy jakos tak) litrow na min to nie wystarczy dla ciebie zeby wiedziec juz jaki kompresor bedzie potrzebny? dla mnie ta informacja w zupelnosci wystarcza.

aha pewnie powinni napisac ze wymagany jest kompresor SATA model XXX :D bo na innym nie bedzie dzialac ?

[ Dodano: 2007-12-04, 22:54 ]
Go¶æ napisa³/a:
A tak w ogóle, nie powiniene¶ sie opieraæ tylko na instrukcji do jednego modelu pistoletu.


rozumiem ze wg ciebie, uzywajac saty 3000 powinienem sie kierowac instrukcja do np. devilbissa gti ?

No naprawdê przestañ, nic a nic nie skuma³e¶....... :lol:
czyta³em twoje posty i wydawa³o mi sie ¿e kumasz czacze, ale widaæ dzisiaj nie jestes w formie.. :lol:
dam Ci radê, przestañ æpaæ to nitro... :lol:
Koniec tematu......
 

rbfm 
Wys³any: 2007-12-04, 23:37   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
Go¶æ napisa³/a:
rbfm napisa³/a:
Go¶æ napisa³/a:
rbfm napisa³/a:
a po co instrukcja ma podawac jaki kompresor uzyc? wystarczy ze podaje jakie cisnienie ma byc ustawione i to wystarczy. po tym parametrze dobierzesz kompresor.

Szkoda mojego czasu, nic do ciebie nie dociera :sad:


ok to wytlumacz laikowi co daje informacja jaki kompresor trzeba uzyc. podana informacja to cisnienie robocze i min srednica weza oraz zapotrzebowanie na powietrze. czy przypadkiem te parametry nie sa czesciowo parametrami kompresora? skoro sata pisze ze potrzeba 435(czy jakos tak) litrow na min to nie wystarczy dla ciebie zeby wiedziec juz jaki kompresor bedzie potrzebny? dla mnie ta informacja w zupelnosci wystarcza.

aha pewnie powinni napisac ze wymagany jest kompresor SATA model XXX :D bo na innym nie bedzie dzialac ?

[ Dodano: 2007-12-04, 22:54 ]
Go¶æ napisa³/a:
A tak w ogóle, nie powiniene¶ sie opieraæ tylko na instrukcji do jednego modelu pistoletu.


rozumiem ze wg ciebie, uzywajac saty 3000 powinienem sie kierowac instrukcja do np. devilbissa gti ?

No naprawdê przestañ, nic a nic nie skuma³e¶....... :lol:
czyta³em twoje posty i wydawa³o mi sie ¿e kumasz czacze, ale widaæ dzisiaj nie jestes w formie.. :lol:
dam Ci radê, przestañ æpaæ to nitro... :lol:
Koniec tematu......



takimi postami przyczyniasz sie do tego ze powoli stajesz sie dla mnie niepowazny. w zasadzie to juz nawet nie chce mi sie ciebie prosic zebys napisal cos merytorycznie.
nawet nie wiadomo do kotrej czesci mojego posta sie odnosisz....
 

Go¶æ
Wys³any: 2007-12-04, 23:57   
Go¶æ
rbfm napisa³/a:
takimi postami przyczyniasz sie do tego ze powoli stajesz sie dla mnie niepowazny. w zasadzie to juz nawet nie chce mi sie ciebie prosic zebys napisal cos merytorycznie.
nawet nie wiadomo do kotrej czesci mojego posta sie odnosisz....


Faktycznie, ¼le cytujê cytowane wypowiedzi i doprowadza to do dezorientacji. ¬le siê rozumiemy. Z instrukcjami od pistoletów lakierniczych chodzi³o mi o to, ¿e ka¿da sugeruje co innego. W zwi±zku z tym nie mo¿na siê nimi podpieraæ. Dobór d…ugo¶ci wê¿a oraz samego kompresora (jego wydajno¶ci) powinny byæ ¶ci¶le dopasowane do parametrów danego pistoletu, np. ci¶nienie robocze, ilo¶æ zu¿ywanego powietrza.
Dlatego te¿ chcia³em wyt³umaczyæ, ¿e ¶cis³e stosowanie siê do wspomnianej przez Ciebie instrukcji SATA jest bez sensu w przypadku innego modelu pistoletu lakierniczego. Ustawienia danego modelu SATA nie odpowiadaj± innym modelom tej firmy a ju¿ w ogóle innych producentów (Devilbiss itp.).
Dlatego nale¿y stosowaæ siê do ogólnie przyjêtych zasad i korygowaæ w zale¿no¶ci od modelu pistoletu.
Przepraszam, niezrozumienie wynika z mojej s³abej znajomo¶ci obs³ugi forum internetowego (to mnie to nitro powali³o :wink: :lol: )
 

DrCruel
Wys³any: 2007-12-05, 00:23   
0
UP DOWN


Posty: 418
Go¶æ napisa³/a:
DrCruel napisa³/a:
kaczmi_company napisa³/a:
nie mylcie wyj¶cia z wej¶ciem wej¶cie 10 a wyj¶cie 2 bary


kaczmi nie zgadzam siê :razz:

przy hvlp:
- na wej¶ciu do pistoletu: 2 bary ustawione na reduktorze przy pistolecie (manual lub digital)

- na wyj¶ciu z pistoletu czyli na dyszy jest ok. 0,7 bara ale na to wp³ywu nie mamy, wynika to z konstrukcji pistoletu

- a na sprê¿arce (butli) mo¿esz mieæ i 20 barów je¿eli wytrzyma :roll: , wa¿ne aby daæ to na reduktor przy sprê¿arce i zredukowaæ do ok. 6-8 aby zbytnio nie obci±¿aæ reduktora przy pistolecie bo to delikatne konstrukcje. Redukcja do 2 barów na reduktorze przy sprê¿arce jest b³êdem bo w zale¿no¶ci od d³ugo¶ci i ¶rednicy wê¿a s± spore straty.

Generalnie trzeba zrobiæ tak aby przed samym pistoletem by³o 2 bary.


Witam, kolego nie wprowadzaj ludzi w b³±d, nie ma takich pistoletów. Je¶li pistolet ma w g³owicy rozpylaj±cej 0,7 bara to na pewno ci¶nienie na wej¶ciu do pistoletu jest du¿o wieksze ni¿ podajesz. Chyba pomyli³y Ci siê modele pistoletów HVLP z TrasTech :lol:


Witam kolegê równie¿.

Ja nie uwa¿am siê za wszystkowiedz±cego, dlatego jak czego¶ nie jestem pewny to siê nie wypowiadam. Muszê powiedzieæ, ¿e informacjê o tych 0,7 bara mia³em od niemca z Saty i przyj±³em j± jako prawdziw± i wiarygodn±. Twoje zastrze¿enie zmusi³o mnie do potwierdzenia tego w internecie. Niestety nie uda³o mi siê znale¼æ takich informacji w jêzyku polskim ale uda³o siê za to w rosyjskim :grin: Jest tam taka fajna tabelka.

http://www.devilbiss.ru/UsefulInformation.shtml


A swoj± drog± warto aby¶ siê zarejestrowa³ na forum, czym wiêcej ludzi z wiedz± tym lepiej. Zapraszam.
 

rbfm 
Wys³any: 2007-12-05, 00:33   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
Go¶æ napisa³/a:
Dlatego te¿ chcia³em wyt³umaczyæ, ¿e ¶cis³e stosowanie siê do wspomnianej przez Ciebie instrukcji SATA jest bez sensu w przypadku innego modelu pistoletu lakierniczego. Ustawienia danego modelu SATA nie odpowiadaj± innym modelom tej firmy a ju¿ w ogóle innych producentów (Devilbiss itp.).
Dlatego nale¿y stosowaæ siê do ogólnie przyjêtych zasad i korygowaæ w zale¿no¶ci od modelu pistoletu.
Przepraszam, niezrozumienie wynika z mojej s³abej znajomo¶ci obs³ugi forum internetowego (to mnie to nitro powali³o :wink: :lol: )


zgadza sie ale dlaczego uwazasz ze ja tego nie wiem?
tlumacze raz jeszcze : po co mam sie interesowac parametrami kompresora czy tez instalacji wymaganych np dla devilbissa, skoro sam posiadam sate i do niej mam dopasowane?

czy ty majac sprzet X i kupujac do niego osprzet sugerujesz sie parametrami sprzetu Y ?
od tego nitro cos chyba z twoja logika jest nie tak.
 

Go¶æ
Wys³any: 2007-12-05, 00:43   
Go¶æ
DrCruel napisa³/a:

Witam kolegê równie¿.

Ja nie uwa¿am siê za wszystkowiedz±cego, dlatego jak czego¶ nie jestem pewny to siê nie wypowiadam. Muszê powiedzieæ, ¿e informacjê o tych 0,7 bara mia³em od niemca z Saty i przyj±³em j± jako prawdziw± i wiarygodn±. Twoje zastrze¿enie zmusi³o mnie do potwierdzenia tego w internecie. Niestety nie uda³o mi siê znale¼æ takich informacji w jêzyku polskim ale uda³o siê za to w rosyjskim :grin: Jest tam taka fajna tabelka.

http://www.devilbiss.ru/UsefulInformation.shtml


No w³a¶nie, tabelka potwierdza to co wcze¶niej mówi³em. Pistolety które maj± w g³owicy rozpylaj±cej ci¶nienie 0,7 atm musz± byæ zasilane ci¶nieniem 3-4 atm, a nie tak jak podawa³e¶ wcze¶niej ci¶niem 2 atm.
 

DrCruel
Wys³any: 2007-12-05, 00:52   
0
UP DOWN


Posty: 418
Nieeeeee, no kolego ja wiem ¿e po rusku siê gorzej czyta ale chyba tabela jest na tyle czytelna, ¿e widaæ czarno na bia³ym:

pistolety konwencjonalne: zasilanie 3,5-6 bar na g³owicy: 3-4 bar
pistolety HVLP: zasilanie: 1,7 - 2,5 bar na g³owicy: 0,7 bar
pistolety Trans Tech zasilanie: 1,5 - 2 bar na g³owicy: 0,7 -1,2 bar
 

rbfm 
Wys³any: 2007-12-05, 12:09   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
DrCruel napisa³/a:
Nieeeeee, no kolego ja wiem ¿e po rusku siê gorzej czyta ale chyba tabela jest na tyle czytelna, ¿e widaæ czarno na bia³ym:

pistolety konwencjonalne: zasilanie 3,5-6 bar na g³owicy: 3-4 bar
pistolety HVLP: zasilanie: 1,7 - 2,5 bar na g³owicy: 0,7 bar
pistolety Trans Tech zasilanie: 1,5 - 2 bar na g³owicy: 0,7 -1,2 bar


nalezy dodac ze tu chodzi o cisnienie robocze czyli przy wcisnietym spuscie pistoletu.
 

baqo 
Wys³any: 2007-12-05, 12:41   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 1553
Sk±d: ko³obrzeg
:roll:
 
 

rbfm 
Wys³any: 2007-12-05, 13:25   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
baqo napisa³/a:
:roll:


?
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Warsztat

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group