Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
3M
Wys³any: 2011-01-23, 10:44   lakierowanie na wlasnej posesji na wlasny u¿ytek
0
UP DOWN

Posty: 23
Jak to jest gdy bede lakierowal sobie z garazu na wlasnej posesji. Z jednej strony mieszka s±si±d a z drugiej strony jest mala firma ktora takze uzywa kompresora i pistoletu do malowania czegos tam. Ogolnie nikt chyba nie mozoe mi nic zrobic, jak to jest orientuje sie ktos? Wiem ze na mojej ulicy mieszkaja osoby ( starsze mochery) ktore z pewnoscia bed± chcialy mi zaszkodzic gdy tylko us³ysz± lub cos poczuj± pewnego ranka:)
 

kropen16 
Wys³any: 2011-01-23, 11:09   
0
UP DOWN
Przemo

Pomóg³: 11 razy
Posty: 324
Sk±d: MKW
Moga ci dac co najwyzej mandat. Bo lakierowac tak nie mozna ale lakieruja :devil: decyzja nalezy do ciebie. By³ na forum taki przypadek; :spoko:
 
 

3M
Wys³any: 2011-01-23, 12:15   
0
UP DOWN

Posty: 23
Dlaczego niby nie moge polakierowac swojego samochodu na wlasnej posesji?? Bo tego nie rozumiem wytlumacz mi to?
 

kropen16 
Wys³any: 2011-01-23, 12:44   
0
UP DOWN
Przemo

Pomóg³: 11 razy
Posty: 324
Sk±d: MKW
Bo ich zdaniem zanieczyszczas srodowisko :D . Nie masz gdzie wylac ropuszczalnika i wiaze sie z tym ochrona srodowiska. Poszukaj na tym forum bylo juz o tym . Identyczny przypadek tylko tyle ze w namiocie ktos malowal i sasiedzi zadzwonili po policje. Dostal chyba 200zl mandatu i wszytko.
 
 

3M
Wys³any: 2011-01-23, 13:10   
0
UP DOWN

Posty: 23
a kto mi udowodni ze uzywam jakis rozpuszczalnikow moze maluje wod±. Moze ktos jeszcze sie wypowie
 

Mart-Dent
Wys³any: 2011-01-23, 14:26   
0
UP DOWN


Pomóg³: 4 razy
Posty: 178
Wystarczy ¿e wejd± i zobacz± co masz na pó³kach. I powiedz gdzie kupiæ klar wodorozciêczalny :D Podobno jest ale siê jeszcze nie spotka³em.
 

3M
Wys³any: 2011-01-23, 14:43   
0
UP DOWN

Posty: 23
Po pierwsze zeby wejsc na moje podrowko musza miec nakaz po drugie jak mi udowodnia ze uzywam lakier bezbarwny ? Nic na pu³kach nie bede trzyma³ w widocznym miejscu :) Po mojemu to mog± mi nasko**c :) Ale slucham jeszcze innnych moze macie jakies doswiadczenia w takich przypadkach
 

jacenty 741
Wys³any: 2011-01-23, 15:30   
0
UP DOWN

Pomóg³: 39 razy
Posty: 1343
Sk±d: Maków Mazowiecki
3M napisa³/a:
Po pierwsze zeby wejsc na moje podrowko musza miec nakaz
Za du¿o naogl±da³e¶ siê amerykañskich filmów.Jak jest zg³oszenie o tym,¿e m±¿ nap...la ¿onê siekier±,to te¿ nie mog± wej¶æ,bo nie maj± nakazu?Skala mo¿e mniejsza,ale zasada taka sama.
 
 

3M
Wys³any: 2011-01-23, 17:15   
0
UP DOWN

Posty: 23
jacenty a widzisz cos wspolnego z napier... zony siekier± a zg³oszeniem jakiegos mohera ze sasiad ha³asuje i smierdzi mu z podworka?
Ale zgodze sie zyjemy w panstwie policyjnym moga wszystko nawet to czego nie ma w przepisach...
ale dopuki nie maja dowodow lub nie przypalia mnie na gor±cym uczynku z pistoletem w reku nie moga mi nic zrobic. Tak mi sie wydaje :tak:
 

jacenty 741
Wys³any: 2011-01-23, 21:32   
0
UP DOWN

Pomóg³: 39 razy
Posty: 1343
Sk±d: Maków Mazowiecki
No w³a¶nie,tak Ci siê wydaje.Wiêc spróbuj powiedzieæ policjantom,jak przyjad± do Ciebie po zg³oszeniu tego mohera,¿e mog± sobie postukaæ w sztachetkê,jak nie maj± nakazu,a potem podaj adres,to Ci wy¶lê paczkê.
Pañstwo policyjne...Ch³opie,gdzie ty mieszkasz,sk±d piszesz,mo¿e z Wenezueli?
Bo my tutaj w Polsce mamy demokracjê,i tylko niektórym siê wydaje,¿e polega ona na tym ¿e na swoim podwórku,balkonie czy w piwnicy mog± robiæ co im siê ¿ywnie podoba.Ale demokracja pozwala s±siadowi powiedzieæ:jak nie masz wszystkich wymaganych PRAWEM pozwoleñ,to licz siê z k³opotami.I mo¿e tylko dziêki temu nie masz za p³otem spalarni bakutylu.
 
 

PROJEKTER
Wys³any: 2011-01-23, 22:14   
0
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
3M napisa³/a:
... ale dopuki nie maja dowodow lub nie przypalia mnie na gor±cym uczynku z pistoletem w reku nie moga mi nic zrobic. Tak mi sie wydaje :tak:


Chcesz polakierowaæ raz na rok swój w³asny samochód we w³asnym gara¿u ? Lakieruj ... nikt ci nic nie zrobi. ... ale spróbuj jeszcze zrobiæ koledze b³otnik w jego samochodzie i cioci drzwi, a swojej dziewczynie przód po lekkiej st³uczce ... i w koñcu siê przekonasz jak dzia³a US, PSP, PNB, WIO¦ lub RDO¦ ... ale wbrew pozorom nie gro¿± ci ¿adne sankcje z SANEPIDu.

Zastanów siê chwilê co by¶ zrobi³ jakby s±siad za p³otem za³o¿y³ sobie schronisko dla psów i te mi³e pachn±ce "zwierz±tka" wy³y by po nocach i sra³y przy twoim p³ocie ... a on by siê t³umaczy³, ¿e ma dobre serce i ratuje zwierzaczki. Mo¿e czy nie mo¿e ?

Dla wiêkszo¶ci normalnych ludzi lakiernictwo to ¶mierdz±ce i truj±ce zajêcie. Nikt normalny nie chce mieæ lakierni pod domem ... ani legalnej, ani nie legalnej ! ... a najskuteczniejszy w wykañczaniu takich nielegalnych lakierni nie jest wcale WI Ochrony ¦rodowiska ... tylko Urz±d Skarbowy. Tu jedno pismo z "Uprzejmie donoszê ... " i koniec z lakierowaniem ... niby .... "po kole¿eñsko za darmo".
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

3M
Wys³any: 2011-01-25, 17:57   
0
UP DOWN

Posty: 23
jacenty moze tam u ciebie w tym makowie policja trzyma sie praw
ale u mnie w Warszawie lamie te prawa tyle
 

jacenty 741
Wys³any: 2011-01-25, 19:21   
0
UP DOWN

Pomóg³: 39 razy
Posty: 1343
Sk±d: Maków Mazowiecki
A,to wiem,mieszka³em w tej nêdznej mie¶cinie kilka lat,i never again!To wylêgarnia szczurów,które pó¼niej ¿yj± tam,by uczestniczyæ w szczurzym wy¶cigu.
Sorki,Kalbi :D
 
 

³ysy73 
Wys³any: 2011-01-25, 21:11   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 978
3M napisa³/a:
jacenty moze tam u ciebie w tym makowie policja trzyma sie praw
ale u mnie w Warszawie lamie te prawa tyle
Bo czê¶æ ludzi idzie do Policji aby móc legalnie ³amaæ prawo nie ponosz±c ¿adnych konsekwencji i na dodatek aby mieæ jeszcze przy tym ochronkê.

Poza tym pamiêtajmy, ¿e ¿yjemy w dziwnym kraju, gdzie nie jest codzienno¶ci± mi³o¶æ, uprzejmo¶æ, ¿yczliwo¶æ, ...... tylko wrodzona nienawi¶æ, szyderczo¶æ, zawi¶æ i nieopisana rado¶æ z uprzykrzenia komu¶ ¿ycia....

I tu nawi±¿ê do tego co wspomnia³ kolega PROJEKTER:
PROJEKTER napisa³/a:
Urz±d Skarbowy. Tu jedno pismo z "Uprzejmie donoszê ... " i koniec z lakierowaniem ... niby .... "po kole¿eñsko za darmo".
Panowie czy kto¶ Was mia³ tak± delegacjê u siebie? Ja mia³em w³a¶nie z takiego "¿yczliwego donosu": tylko o nielegalnym warsztacie i kradzionych samochodach rozbieranych na czê¶ci.
Musia³em siê t³umaczyæ ze wszystkiego: ka¿dego auta, ka¿dej czê¶ci tej do monta¿u i tej zdemontowanej, ka¿dego narzêdzia, starych puszek po farbach {z symbolami i markami aut}, z ka¿dej opony w magazynku, ka¿dego papierku, .... Z kompletnie wszystkiego co znajdowa³o siê na terenie placu a nie tylko budynku.... Uwierzcie mi na s³owo, ze jest to bardzo ale to bardzo dra¿ni±ce...
Ale to trzeba prze¿yæ aby siê o tym przekonaæ.
A co do wtargniêcia to rozmawia³em ju¿ na ch³odno "z nimi" o tym i na Kontrolê Skarbow± nie ma kozaka. Na pace ich terenówki jest wsio: m³oty, ³omy brechy, i inny niezbêdny sprzêt do pokonania wszelkich zamków i zamkniêæ ^^ ^^

Tak¿e ju¿ wiadomo jak najszybciej i naj³atwiej uprzykrzyæ komu¶ ¿ycie ;)

Nie ¿yczê, ale Pozdrawiam.
 

kalbi 
Wys³any: 2011-01-25, 21:46   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
jacenty 741 napisa³/a:
To wylêgarnia szczurów,które pó¼niej ¿yj± tam,by uczestniczyæ w szczurzym wy¶cigu.
tylko ta wylêgarnia to 90% nie warszawiacy, temat d³ugi i szeroki, nikt nie lubi warszawiaków
_________________

 
 

Adam Rentel
Wys³any: 2011-01-26, 16:27   
0
UP DOWN

Posty: 70
D³ugo siê zastananawia³em czy do³o¿yc swoje 5 groszy do tego tematu,powiem tak ja mam takie samo podej¶cie do tej sprawy jak kolega 3M,bo mam te¿ na posesji tak± hobbystyczn± lakiernie(s± zdjêcia na forum temat"CA£O¦CIÓWKA HONDA CRX)no bo panowie ja wiem ¿e pszepisy musz± byæ i inne regu³y gry,ale nasz kraj bije wszelkie rekordy!!ALE jak kto¶ siê tak zastanowi nad tym "bo kto¶ sobie lakieruje w swoim gara¿u na swojej posesji i nie mo¿e" bo skarbowy siê zamelduje,hmm :roll: czyli widze ¿e nie bêde móg³ zainpregrowaæ na nowy sezon mojej 'ALTANKI",bo puszka zostanie(mandat) ^^ acha i jeszcze pewnie mi skarbowy zarzuci ¿e ¯ONA MI ZA T¡ ROBOTE P£ACI I ZNOWU "MANDAT" ^^ mora³ lepiej niech ALTANE kornik zje :D rower ¿onie mia³em zamiar polakierowaæ te¿ niemoge :blee: p³ot malowaæ te¿ nie bo farba,farba i jeszcze raz farba :shock: , to co mo¿na robiæ na swojej posesji ? zero prac ,ani hobby,myæ auta te¿ nie ,acha jeszcze trawe kosze kurcze te¿ przestane,bo policja przyjedzie i stwierdzi ze robie to po browarku(bo robie ^^ )itd.powiem wam tylko jedno ,to ¿e tak jest ,a nie inaczej to jest tylko wina nas wszystkich bo POLAK daje sobie tak ³atwo wszystko narzucaæ ze strony "Naszego Ukochanego Pañstwa" :tak: pozdrawiam wszystkich :spoko:
 

PROJEKTER
Wys³any: 2011-01-26, 19:25   
0
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
Porz±dek musi byæ. Jak jest anarchia to wszytko jest do d..... gdy ka¿dy robi co chce.

Jednak jak obserwujê na jakim poziomie jest w Polsce robione PRAWO pod rz±dami SLD, PIS i PO ( np. ustawa o handlu dopalaczami w tydzieñ po nocach i po tygodniu to co by³o legalne latami ju¿ nie jest i ludzi na bruk a jak chc± swój zakupiony legalnie towar odebraæ ze sklepu to w kajdankach do radiowozu i wyrok 3 lata. W sobotê uczciwy obywatel biznesmen, a w poniedzia³ek przestêpca handluj±cy narkotykami ). Nie ma siê wiêc co dziwiæ ze nie mo¿na malowaæ altanek rowerów i ha³asowaæ kosiark± dzi¶ to ¶mieszne jutro bêdzie na to paragraf.

W ustawie sejmowej Prawo Budowlane s± u³atwienia dla inwestorów ... w Rozporz±dzeniach ministrów do tej ustawy .... szereg utrudnieñ i z³o¶liwo¶ci. W urzêdach gminy i starostwach nikt nic nie wie i jak zadajesz pytanie :

Dzieñ dobry .... chcia³em wybudowaæ .... NIE MA ¯ADNEGO BUDOWANIA - WYNOCHA !

Faktura p³atna przelewem ... to tak jakby¶ komu¶ odda³ towar za darmo ... wszyscy biedniej± w ca³ej europie, a w Polsce ¿eby by³o l¿ej VAT do góry i sk³adka ZUS ... Nie chcê narzekaæ na kraj w którym siê urodzi³em i ¿yjê ... ale jak ¿yje tak takiego burdelu formalno prawnego to jeszcze nie widzia³em odk±d prowadzê firmê, a to ju¿ 13 lat !

... i najwa¿niejsza sprawa gospodarcza dla 40 milionów Polaków od której zale¿y egzystencja ca³ego narodu ... czy M.A.K nak³ama³ w raporcie o Smoleñsku ?



kalbi napisa³/a:
... nikt nie lubi warszawiaków

Ja tam lubiê. Najfajniejsze firmy i interesy ( jak dot±d ) zrobi³em w Warszawie. Normalni ludzie Nie dziaduj±, ka¿dy rozumie bez zbêdnych s³ów gdzie jest czyj interes w trakcie wspó³pracy. Wiele rzeczy idzie na "gêbê" i "s³owo honoru" bez ¿adnych umów i aneksów. W Krakowie, Poznaniu, Wroc³awiu jest znacznie gorzej. Za to Lublin i np. Katowice z okolicznymi miejscowo¶ciami super .... najgorzej jest .... w Czêstochowie. Absolutnie specyficzne miasto pod wzglêdem formalnym i w powi±zaniach, kto komu co za co ? Warszawa jest OK.
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

jacenty 741
Wys³any: 2011-01-27, 00:15   
0
UP DOWN

Pomóg³: 39 razy
Posty: 1343
Sk±d: Maków Mazowiecki
PROJEKTER napisa³/a:
Warszawa jest OK
Biznesowo.Ale nie mentalnie.Mo¿na tu robiæ pieni±¿ki,ale mieszkanie jest prze...ne.Sorki za mocne okre¶lenie,ale mam po kilku latach mieszkania na Tarchominie wawkowstrêt.
 
 

kalbi 
Wys³any: 2011-01-27, 16:34   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
jacenty 741 napisa³/a:
ale mam po kilku latach mieszkania na Tarchominie wawkowstrêt
dla mnie prawobrze¿na Warszawa to te¿ tak jakby nie Warszawa...
_________________

 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Firma

Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group