Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
micri 
Wys³any: 2011-02-12, 22:08   Wycena naprawy blacharskiej (budowa rajdówki astra gsi)
0
UP DOWN

Posty: 5
Sk±d: ¦widnica
Witam mia³em w zesz³ym roku powa¿nego dzwona na rajdzie a mianowicie drzewo stron± pilota i w³a¶nie jestem w trakcie budowy nowej rajdówki.Mam ju¿ karoserie od gsi klatka max rozbudowana IRECO i przyszed³ czas na blacharkê.Ile Panowie kosztowa³a by taka robótka bo chcia³bym wiedzieæ zanim postawie auto do blacharza. W ramach przypomnienia karoseria OPEL ASTRA GSI 3 DRZWIOWA HATCHBACK.

-Tylnie prawe nadkole skorodowane wymiana reperaturki + wlew paliwa
-zaspawanie otworów w tylniej scianie po zapinkach klapy (2 otwory wielko¶ci palca wskazujacego hehe)
-wstawienie pod³ogi pod fotelem pasa¿era

Czekam na info i pozdrawiam wszystkich
 
 

matejko 
Wys³any: 2011-02-14, 00:08   Re: Wycena naprawy blacharskiej (budowa rajdówki astra gsi)
0
UP DOWN
matejko


Posty: 12
Sk±d: google
micri napisa³/a:
Witam mia³em w zesz³ym roku powa¿nego dzwona na rajdzie a mianowicie drzewo stron± pilota i w³a¶nie jestem w trakcie budowy nowej rajdówki.Mam ju¿ karoserie od gsi klatka max rozbudowana IRECO i przyszed³ czas na blacharkê.Ile Panowie kosztowa³a by taka robótka bo chcia³bym wiedzieæ zanim postawie auto do blacharza. W ramach przypomnienia karoseria OPEL ASTRA GSI 3 DRZWIOWA HATCHBACK.

-Tylnie prawe nadkole skorodowane wymiana reperaturki + wlew paliwa
-zaspawanie otworów w tylniej scianie po zapinkach klapy (2 otwory wielko¶ci palca wskazujacego hehe)
-wstawienie pod³ogi pod fotelem pasa¿era

Czekam na info i pozdrawiam wszystkich


--------------------------------------------------------------------------------------------------------
witam czesc

powiem ci koledze w vw golfie 3 jak by³ sie pytaæ za sama reperaturke tu gdzie wlew paliwa spiewali nawet do 300z³ oczywiscie bez malowania:)

ale znalaz³ ch³opaków poza miastem i zrobili mu pieknie za 150z³ z konserwacja tego co wymieniali
³acznie wysz³o mu 150z³ robota +40z³ reperaturka =190z³ teraz tylko malowanie :)

ale pewnie za ta robote co ty masz to zap³acisz z 500z³ to spokojnie + -

nie jestem blacharzem
_________________

 

fan_audi
Wys³any: 2011-02-14, 11:18   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 15
o ile pamietam to reperaturka w calosci nie obejmuje wlewu paliwa w astrze i raczej wymiana calego tylnego blotnika by wchodzila jesli masz skorodowany wlew .ja mialem skorodowane nadkole i wstawilem reperaturke.2 lata pozniej musialem wyciac wlew bo klapka odpadla i nie bylo do czego przyspawac to ze szrota innego wycialem i wstawilem.i pewnie wewnetrzna strona blotnika jest ostro skorodowana (w mojej byla jedna wielka dziura)zobaczysz jak odchylisz tapicerke to napewno podniesie lekko koszty.u nas biora 250 za lakier+100 za wstawienie ale chlopaki tez robia po godzinach i tu stawka jest zdecydowanie inna :cool:

[ Dodano: 2011-02-14, 11:21 ]
zapomnialem dodac ze normalnie wujo w serwisie bierze od 350 w gore za samo lakierowanie a za blacharke lepiej nie pytac pozdr
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Blacharstwo i inne naprawy

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group