Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
g00ral
Wys³any: 2011-02-17, 09:27   Â¼le wspawany s³upek - porada
0
UP DOWN

Posty: 3
Witam. Jaki¶ czas temu mia³em st³uczkê. Do wymiany poszed³ s³upek, jednak "fachowiec" który mi to robi³ musia³ ¼le go pospawaæ, poniewa¿ uszczelka drzwi nie dolega w okolicach spawania do s³upka(brakuje ok. 0,5 cm). Podobno spaw wci±gn±³ s³upek do ¶rodka. Czy mo¿na jako¶ wypchn±æ ten s³upek ¿eby by³o cacy? My¶la³em, ¿eby mo¿e dodatkow± uszczelkê albo jak±¶ gumê kupiæ, coby nie wia³o w czasie jazdy ale nie wiem czy to w ogóle bêdzie mia³o sens...
pozdrawiam
 

kalbi 
Wys³any: 2011-02-17, 19:47   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
a czy nie pro¶ciej i¶æ do tego fachowca by poprawi³?
_________________

 
 

Dawid1989 
Wys³any: 2011-02-17, 23:36   
0
UP DOWN

Pomóg³: 8 razy
Posty: 324
Sk±d: okolice Mielca
to nie by³ fachowiec tylko ****milimetr roznicy to jest du¿a a co dopiero pó³ centa. jed¼ do typa i sk³adaj reklamacje
 

g00ral
Wys³any: 2011-02-17, 23:52   
0
UP DOWN

Posty: 3
oczywi¶cie, ¿e tak zrobiê, tylko chcia³em sie najpierw tutaj spytaæ w jaki sposób on to mo¿e poprawiæ, ¿eby jeszcze bardziej nie zwalil roboty bo do cz³owieka nie mam ju¿ zaufania. Wyci±gn±æ go?
 

Dawid1989 
Wys³any: 2011-02-18, 00:23   
0
UP DOWN

Pomóg³: 8 razy
Posty: 324
Sk±d: okolice Mielca
ciêzko powiedzieæ nie widz±c tego na oczy ale raczej trzeba wyci±æ s³upek i ponownie wstawiæ zgodnie z d³ugo¶ciami i przek±tnymi pionowymi i poziomymi branymi z roznych punktów.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Blacharstwo i inne naprawy

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group