Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
malenstwo79
Wys³any: 2011-02-28, 19:06   Spawanie glupie pytanie
0
UP DOWN

Posty: 26
Witam mam takie pytanko czy nieduze dziury mozna nadgonic spawem nie dajac wstawki a potem zacynowac czy moze to czyms grozic w przyszlosci ?? Pare zdjec pogladowych , wiadomo ze bede jeszcze poprawial tylko chcialem zapytac czy jest sens :)



Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 

lesnik 
Wys³any: 2011-02-28, 21:50   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 43
Sk±d: Rypin
Je¿eli masz WIELK¡ wprawê to spróbuj, jednak je¿eli to mo¿liwe ja pod³o¿y³bym kawa³ek miedzianej blachy od spodu, potem zaspawa³ je¶li bêdzie mo¿liwe wyjêcie miedzi po spawaniu. Ewentualnie widzia³em filmik na youtube jak go¶ciu przyspawa³ kawa³ek drutu od tiga albo gazowego do jedznej krawêdzi i zaspawa³. Linki ni¿ej. Jak masz dostêp do gazów spróbuj drugim sposobem z drugiego filmu.

http://www.youtube.com/us...u/6/e_oNo5gEqQA


http://www.youtube.com/us...187/Oz98d0skjNM
_________________
Pozdrawiam lesnik.. ;)
 

³ysy73 
Wys³any: 2011-03-01, 00:50   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 978
Wycinasz szerzej do zdrowszego miejsca, wycinasz szerszy pasek z blachy grubszej ni¿ ori, wsuwasz do wewn±trz pod ori i spokojnie spawasz po krawêdziach prowadz±c wiêksz± czê¶æ luku po nowej grubszej blasze. Po co ³ataæ i siê sraæ, jak efekt bêdzie gorszy a robota 10x d³u¿sza.
Pozro
 

sharpshuter 
Wys³any: 2011-03-02, 19:50   
0
UP DOWN

Posty: 26
Mi siê wydaje ¿e ta blacha z której zebrana by³a rdza to jest cienka jak pergamin i bêdzie siê piêknie topi³a :) na wypalasz dziur a jak ju¿ od czego¶ zaczniesz smarkaæ to bêdzie to jak przeprowadzanie narodu ¿ydowskiego przez morze czerwone. Ja bym wstawi³ ¶wie¿± piêkn± blachê zamiast pudrowaæ trupa... Ale niech siê Homer Simpson wypowie on jest wybitnym specjalist± w tej dziedzinie :)
 

malenstwo79
Wys³any: 2011-03-03, 19:14   
0
UP DOWN

Posty: 26
Jako¶ posz³o bez wstawki nie wiem czy dobrze ale jak zacynuje powinno byc cacy no a blacha pergamin troche leciala:)) Aha jeszcze takie pytanko po cynowaniu musze to czyms przemyc np. glasuritem jak pisalo czy wystarczy walnac na to reaktywny np. z lesonala??Dzieki za pomoc i pozdrawiam




Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us
 

erbe
Wys³any: 2011-03-22, 02:08   
0
UP DOWN

Posty: 12
robilem tak wiele razy. ale zawsze powodem byl chwilowy brak blachy na ³±ty. robota syzyfowa. zazwyczaj powypalalem 10x wiecej niz byla poczatkowa dziura. no i spaw mial czasem nawet kilkanascie milimetrow grubosci. o ilosci zuzytego drutu i gazu szkoda nawet gadac. generalnie bez sensu. po spawaniu w cholere szlifowania zawsze bylo. ogolnie syf.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Blacharstwo i inne naprawy

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group