Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
raper66
Wys³any: 2011-04-08, 16:22   Otwarcie mieszalni co potrzeba
0
UP DOWN

Posty: 85
Mam pomys³ na biznes chcê otworzyæ mieszalnie mam dobra lokalizacjê i trochê funduszy na wyposa¿enie co mi bêdzie potrzebne ? skad wzi±¶æ wyposa¿enie z góry dziêki za porady
 

berag1 
Wys³any: 2011-04-09, 10:12   
0
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 266
raper66 napisa³/a:
co mi bêdzie potrzebne ? skad wzi±¶æ wyposa¿enie z góry dziêki za porady

Bêdzie Ci potrzebny dobry kolorysta, a systemów mieszalnikowych na rynku masz od groma.
 
 

raper66
Wys³any: 2011-04-11, 10:07   
0
UP DOWN

Posty: 85
berag1 napisa³/a:
raper66 napisa³/a:
co mi bêdzie potrzebne ? skad wzi±¶æ wyposa¿enie z góry dziêki za porady

Bêdzie Ci potrzebny dobry kolorysta, a systemów mieszalnikowych na rynku masz od groma.


jak bym chcia³ np R-M to co musze zrobiæ od producenta dostaje mieszalnik i sprzet czy kupuje sam jakie s± ceny +- za system czyli wagi ,pigmenty itp wyposa¿enie?
 

berag1 
Wys³any: 2011-04-11, 15:09   
0
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 266
osprzêt czyli rama mieszalnika, waga stolik, wzorniki, tablice kolorystyczne, program do recepturowania i czasami kompa dostajesz w dzier¿awê zazwyczaj, a za miksy trzeba p³aciæ.
 
 

raper66
Wys³any: 2011-04-14, 12:16   
0
UP DOWN

Posty: 85
Jaki by by³ orientacyjny koszt wyposazenia takiej mieszalni zak³adam ze lokal mam w³asny lade itp
 

berag1 
Wys³any: 2011-04-14, 17:15   
0
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 266
Cytat:
Jaki by by³ orientacyjny koszt wyposazenia takiej mieszalni zak³adam ze lokal mam w³asny lade itp

Wszystko zale¿y od tego na jaki system chcesz siê zdecydowaæ bo to mo¿e byæ spory wydatek i jakie¶ 25-30 ty¶ na materia³y lakiernicze typu papiery na sucho i na wodê podk³ady ,szpachle, lakiery, folie, ta¶my, rozcieñczalniki, jakie¶ drobne narzêdzia dla lakiernika i przygotowacza powierzchni typu heble, pasty polerskie, baranki, konserwacje itp. ;)
 
 

raper66
Wys³any: 2011-04-19, 11:54   
0
UP DOWN

Posty: 85
berag1 napisa³/a:
Cytat:
Jaki by by³ orientacyjny koszt wyposazenia takiej mieszalni zak³adam ze lokal mam w³asny lade itp

Wszystko zale¿y od tego na jaki system chcesz siê zdecydowaæ bo to mo¿e byæ spory wydatek i jakie¶ 25-30 ty¶ na materia³y lakiernicze typu papiery na sucho i na wodê podk³ady ,szpachle, lakiery, folie, ta¶my, rozcieñczalniki, jakie¶ drobne narzêdzia dla lakiernika i przygotowacza powierzchni typu heble, pasty polerskie, baranki, konserwacje itp. ;)



dziêki
 

zbyszek64wr
Wys³any: 2011-05-12, 18:04   Re: Otwarcie mieszalni co potrzeba
0
UP DOWN

Posty: 2
raper66 napisa³/a:
Mam pomys³ na biznes chcê otworzyæ mieszalnie mam dobra lokalizacjê i trochê funduszy na wyposa¿enie co mi bêdzie potrzebne ? skad wzi±¶æ wyposa¿enie z góry dziêki za porady


[ Dodano: 2011-05-12, 18:05 ]
jestem przedstawicielem na po³udniowo - zachodni± Polskê angielskiej firmy Tetrosyl, najnowszej technologi mieszalników w systemie wodnym , zainteresowane warsztaty proszê o kontakt
 

berag1 
Wys³any: 2011-05-12, 20:56   
0
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 266
zbyszek64wr napisa³/a:
jestem przedstawicielem na po³udniowo - zachodni± Polskê angielskiej firmy Tetrosyl, najnowszej technologi mieszalników w systemie wodnym , zainteresowane warsztaty proszê o kontakt

Dobra firma je¶li chodzi o kosmetyki, a woda - zostawiam bez komentarza.
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Systemy mieszalnikowe

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group