Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: Tech 2009-04-25, 17:42
Autor Wiadomo¶æ
raper
Wys³any: 2007-08-21, 14:38   Kilka pytan o kwiatki odpryski i lakierowanie samemu
0
UP DOWN

Posty: 13
otoz mam tico 3kwiatki po 6-7mm na masce rog maski i 3cm na dzrwiach oczysci³em to wszystko na³ozy³em pedzelkim podk³ad antykorozyjny wieksze ubytki poszpachlowa³em i jeszcze raz zapodk³adowa³em wszystko akrylowym podk³adem w sprayu ,brzeg maski na zakole 10cm mam baze metalic 250ml na pistolet i klar spray mam kilka pytqan pistolet mam z allegro jakis tani za 30z³ z dysza 1,5mm nada sie to do malowania takich rzecxzy ca³ej maski i drzwi nie bede malowa³ chce to jakos wycieniowac aby by³o ma³o widoczne prosze o uwagi co do tego jak mam i jak powinienem to robic (jestem ma³oobeznany w temacie)
 

Amiggo 
Wys³any: 2007-08-21, 22:38   
0
UP DOWN


Pomóg³: 4 razy
Posty: 356
Napisz jaki to kolor (numer farby). Pistolet jak najbardziej siê nada ale nie wiem po jakie licho ci lakier w spreju. Pod pistolet by³by lepszy do wcieniowania i trwalszy. :wink:
 

raper
Wys³any: 2007-08-22, 11:30   
0
UP DOWN

Posty: 13
72U a spray klarowy wzio³em bo nie by³o akurat na pisto jak mowicie ze da rade to dzieki a zabezpieczenie w postaci podk³adu antykorozyjnego wystarczy mozna na to malowac??
 

Amiggo 
Wys³any: 2007-08-22, 21:31   
0
UP DOWN


Pomóg³: 4 razy
Posty: 356
No nie wiem dok³adnie jaki to podk³ad i czy na niego wolno od rzau z baz±. Musisz poczytaæ na opakowaniu albo zapytaæ w sklepie gdzie kupowa³e¶. :wink:
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Technologia i materia³y

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group