Szukaj FAQ Album



Otwarty przez: Tech 2008-07-17, 11:05
Autor Wiadomo¶æ
nadziszon
Wys³any: 2007-09-04, 18:52   poczatki
0
UP DOWN

Posty: 31
\Witam to i ja wtawilam swoje prace. \aero to moje dosc nowe hobby narazie mam chinski sprzet i oplakane warunki |(maly garazyk) planuje kupic leprzy aero i zajac sie tym troszke powazniej i poswiecic temu wiecej czasu a moze cos z tego kiedys wyjdzie. |co myslicie o moich pracach? :)







 

Bodzio 
Wys³any: 2007-09-04, 19:53   
0
UP DOWN
--B_C_G--


Pomóg³: 9 razy
Posty: 405
Sk±d: lubuskie
Maska zar±bista, ³adne prace, ale ten junak to przesada... nie lubiê jak kto¶ zabytki niszczy :cry: Sam mam WFM z 65r i staram siê do orygina³u j± doprowadziæ. Na twoim miejscu malowa³bym jakie¶ chiñskie g..a a nie Polskie motorki :) No ale to tylko moje zdanie, nie obra¼ siê :)
_________________
http://img714.imageshack....p?id=aa001z.jpg
 
 

nadziszon
Wys³any: 2007-09-04, 22:13   
0
UP DOWN

Posty: 31
Spoko :) po 1 to nie niszczenie zabytka bo w kazdej chwili mozna pomalowac na oryginal problemu nie widze :) ja swoj motocykl przemalowuje co roku na inny kolor :) Pozdrawiam
 

airbrush 
Wys³any: 2007-09-04, 22:52   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 84
Siemka, czego¶ tu nie rozumie, to s± twoje pocz±tki przygody z airbrush-em a ju¿ masz w swojej kolekcji pomalowanych kilka pojazdów.
Hm nie ¿ebym zazdro¶ci³ ale ja ju¿ oko³o roku "bawiê" siê airbrushem i jak narazie to pomalowa³em 1 wlot paliwa, a reszta to albo obudowy ze starych komputerów albo poprostu papier.
Nie wiem jaka jest tego przyczyna. Dlatego nie piszcie ¿e to s± wasze pocz±tki, tylko ¿e dajeci na forum kilka pierwszych powa¿nych prac airbrush, a mo¿e ja siê poprostu czepiam, je¶li tak to BARDZO PRZEPRASZAM.
_________________
Airbrush i'ts my life!!!
 

acidhouse
Wys³any: 2007-09-05, 07:51   
0
UP DOWN
Kustom Kulture


Pomóg³: 10 razy
Posty: 267
Dok³adnie popieram - prace s± na prawdê przyzwoite, wiêc na uszy makaron to laskom spod liceum :twisted:
_________________
Training all life
 
 

matheurzsz 
Wys³any: 2007-09-05, 23:14   
0
UP DOWN


Posty: 48
Sk±d: Konstantynów ³ódzki
Cytat:
Maska zar±bista, ³adne prace, ale ten junak to przesada... nie lubiê jak kto¶ zabytki niszczy :cry: Sam mam WFM z 65r i staram siê do orygina³u j± doprowadziæ.


Zgadzam siê w 100% nie powinno sie tak traktowaæ Junaka. Korzystaj±c z okazji chcia³bym siê pochwaliæ swoimi pupilami. Linki poni¿ej.


http://www.polmot.skip.pl...mode=view&id=16

http://www.polmot.skip.pl...mode=view&id=19
 
 

rafipro 
Wys³any: 2007-09-06, 14:20   
0
UP DOWN

Posty: 12
Sk±d: Bia³a Podlaska
No matheusz sprzety zajebiste tez posiadam cos w stylu wojej wfm a dok³adnie wsk odrestaurowuj± ja na podobny efekt jaki sam uzyska³es pozdro
 
 

Bodzio 
Wys³any: 2007-09-06, 20:03   
0
UP DOWN
--B_C_G--


Pomóg³: 9 razy
Posty: 405
Sk±d: lubuskie
No maszynka super (jedna i druga) A co do WFM, to malowa³e¶ j±, czy to jeszcze oryginalna farba :?: Masz mo¿e mo¿liwo¶æ dobrania z fiszek koloru :?: A i jeszcze jedno, sk±d masz taki pokrowiec :?: Nie produkuj± takich teraz, no chyba ¿e da³e¶ do tapicera star± kanapê i dorobi³ ci :) Napisz co¶ na PW. Bêdê wdziêczny :)
_________________
http://img714.imageshack....p?id=aa001z.jpg
 
 

nadziszon
Wys³any: 2008-02-12, 20:06   
0
UP DOWN

Posty: 31
airbrush napisa³/a:
Siemka, czego¶ tu nie rozumie, to s± twoje pocz±tki przygody z airbrush-em a ju¿ masz w swojej kolekcji pomalowanych kilka pojazdów.
Hm nie ¿ebym zazdro¶ci³ ale ja ju¿ oko³o roku "bawiê" siê airbrushem i jak narazie to pomalowa³em 1 wlot paliwa, a reszta to albo obudowy ze starych komputerów albo poprostu papier.
Nie wiem jaka jest tego przyczyna. Dlatego nie piszcie ¿e to s± wasze pocz±tki, tylko ¿e dajeci na forum kilka pierwszych powa¿nych prac airbrush, a mo¿e ja siê poprostu czepiam, je¶li tak to BARDZO PRZEPRASZAM.

tak to sa moje poczatki wczesniej nie cwiczylam aerografem na zadnych papierach i innych. wyciagnelam aerograf z pudelka i praktycznei odrazu wzielam sie za pomalowanie junaka pozniej gitara koszulki i maska a dopiero teraz cwicze by prace byly jak nalezy[chodzi tu o technike malowania]... pozdrawiam serdecznie
 

danielpainter 
Wys³any: 2008-02-14, 21:51   
0
UP DOWN
AIRBRUSH:D:D:D:D

Pomóg³: 6 razy
Posty: 256
Sk±d: Zgierz
bardzo fajnie, tak trzymaj :!: Owocnej pracy zycze :!:
ale janka przemaluj :wink:
Pozdrawiam
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Galeria Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime