Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
slawciu 
Wys³any: 2011-08-23, 16:48   Warsztat blacharski-jakie urz±dzenia??
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 259
Sk±d: Kielce
Jakie potrzebne s± urz±dzenia w malym zakladzie blacharskim?
takie jak dobry migomat szlifierki wiertarki i mlotki to wiem ale co wiecej
co siê najcze¶ciej przydaje?? pó³ramy? spotery? jakie? najlepiej podajcie firmy i modele tych urz±dzeñ? a na priv prosze o sklep internetowy z jak najwiekszym asortymentem w przyzwoitej cenie bo wiadomo, ¿e za dobre narzedzie trzeba zaplacic.
 

Zuraw 
Wys³any: 2011-12-08, 11:01   
0
UP DOWN


Posty: 14
Sk±d: Warszawa
Czyli wnioskujê, ¿e kolejny ''fachowiec'' planuje otwarcie biznesu o którym zielonego pojêcia nie ma... :>
Otwórz knajpê...Nie musisz siê za bardzo znaæ, tylko mieæ kasê. Robota czysta, a do tego pe³na kicha :D
_________________
www.civicklub.pl
 

gugun 
Wys³any: 2011-12-08, 13:21   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
w blacharce najwazniejsze jest pojecie i rozumienie tego co sie robi i dlaczego...ja mam miga silowniki 2 mlotki lyzke jakas babeczke i tez robie drobne blacharki....z tym ze wiem co robie i mysle przy tym i jakos zawsze sobie radze.za to moj kolega ma super rame i sprzet bo duzo mial dodatkowo dostal dotacje a cala blacharka u niego polega na wkrecaniu wkretow :D :D :D wiec jesli nie masz o tym pojecia to nie zaczynaj tematu bo to chyba trudniejsze od lakierowania,zrobic naprawde blacharke na poziomie a nie oszlifowac wszystko tarcza bo wtedy nie widac ze krzywo,wkrecic 10 niepotrzebnych regipsiakow i poucinac ranty drzwi zeby szparki sie zgadzaly :D
 
 

kubazjan
Wys³any: 2011-12-08, 19:50   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 246
wkrecic 10 niepotrzebnych regipsiakow i poucinac ranty drzwi zeby szparki sie zgadzaly



^^ ^^ ^^ ^^ ^^
 

gugun 
Wys³any: 2011-12-09, 10:37   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
kubazjan napisa³/a:
wkrecic 10 niepotrzebnych regipsiakow i poucinac ranty drzwi zeby szparki sie zgadzaly
smieszne...ale widzialem juz wielu takich asow co podobnie robia...glownie sa to auta na handel...sciagasz zderzak do malowania i szukasz ....szukasz i szukasz bo wszystko odkrecona a on 3ma :D smieszne ale tragiczne....blacharka nie jest taka prosta...jak ktos ma glowe na karku to wie gdzie zlapac i gdzie puknac,a jak ktos ma szprzet a marna wiedze to wtedy kombinuje...
 
 

slawciu 
Wys³any: 2011-12-09, 11:03   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 259
Sk±d: Kielce
trochê pojecia mam. Zuraw, a ty jeszcze siê kole¿ko nie wykaza³e¶ na forum :sciana: . bo nabijanie postów i odkopywanie starych tematów nic nie daje. mo¿e poka¿esz co potrafisz bo jak narazie to tylko miniaturki umiesz sobie ustawiæ. ^^ ^^

A co do tematu, to poje¼dzilem po tych co z prac ludzie s± zadowoleni i w³a¶nie widza³em ¿e wiekszo¶æ tych dobrych ma s³aby sprzet, ale maj± co¶ czego siê nie da kupiæ :olej w g³owie.
kupilem sobie 2 zestawy rozpierakow, m³otki blacharskie i babeczki. na wiosne bede kupowa³ dozera. narazie robie samochody swoje na handel i wychodzi coraz lepiej.
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2011-12-09, 11:56   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
slawciu napisa³/a:
i wychodzi coraz lepiej.

I tak trzymaj, bo blacharzem do du¿ych robót nie staniesz siê z dnia na dzieñ.
Ale lekkie unfale.... dlaczego nie. :spoko:
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

ZIEMBA
Wys³any: 2011-12-09, 12:09   
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 380
Krzychu, co oznacza ten link w Twoich postach, robisz na sprzêcie festoola czy tak tylko to wrzuci³e¶?
S³awciu, podstawa to rama. Najprostrze u¿ywane mo¿na kupic ju¿ za pare tysiêcy.
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2011-12-09, 12:12   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
ZIEMBA napisa³/a:
co oznacza ten link w Twoich postach,

Jeden filmik nieraz wiêcej powie ni¿ kilka postów t³umaczenia jak siê obrabia element.
Mi ten filmik siê podoba.

U mnie tylko rupes, hebel elektryczny, dwa skorpio i polerka. :spoko:
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

ZIEMBA
Wys³any: 2011-12-09, 12:17   
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 380
Lackdoctor napisa³/a:
ZIEMBA napisa³/a:
co oznacza ten link w Twoich postach,

Jeden filmik nieraz wiêcej powie ni¿ kilka postów t³umaczenia jak siê obrabia element.
Mi ten filmik siê podoba.

U mnie tylko rupes, hebel elektryczny, dwa skorpio i polerka. :spoko:


No tak mi sie zdawa³o, ¿e Ty masz u siebie rupesy.

Jak wszystko dobrze pujdzie twu twu twu :D to mo¿e jutro kupie pare zabawek do warsztatu to te¿ sie nimi pochwale ;)
 

Dawid1989 
Wys³any: 2011-12-09, 16:02   
0
UP DOWN

Pomóg³: 8 razy
Posty: 324
Sk±d: okolice Mielca
slawciu, Podstawa to Migomat,rama. cyrkiel pomiarowy,zestaw babek,m³otków.M³otek bezw³adno¶ciowy, !!!Grzebieñ!!!,!!!Spotter!!!pilnik blacharski, szlifierka trzpieniowa ,lisek....jest tego wiele.to jest podstawa a wyzsza pó³ka to plazma .pomiar .zgrzewarka .lutospawarka.
Wszystko zale¿ny czy chcesz robiæ blacharkê czy maniane ;)
 

Zuraw 
Wys³any: 2011-12-09, 20:29   
0
UP DOWN


Posty: 14
Sk±d: Warszawa
slawciu napisa³/a:
trochê pojecia mam. Zuraw, a ty jeszcze siê kole¿ko nie wykaza³e¶ na forum :sciana: . bo nabijanie postów i odkopywanie starych tematów nic nie daje. mo¿e poka¿esz co potrafisz bo jak narazie to tylko miniaturki umiesz sobie ustawiæ. ^^ ^^

A co do tematu, to poje¼dzilem po tych co z prac ludzie s± zadowoleni i w³a¶nie widza³em ¿e wiekszo¶æ tych dobrych ma s³aby sprzet, ale maj± co¶ czego siê nie da kupiæ :olej w g³owie.
kupilem sobie 2 zestawy rozpierakow, m³otki blacharskie i babeczki. na wiosne bede kupowa³ dozera. narazie robie samochody swoje na handel i wychodzi coraz lepiej.


Wazne ze w zawodzie siê wykaza³em, na forum nie mia³em okazji... ^^ A stare tematy nie znacz±, ¿e xxUjowe :D
Jak widzisz sporo osób je odkopa³o. ;P
Skoro znasz siê na robocie to czemu pytasz o sprzêt, nie zalogowa³em siê na forum aby siê z kogo¶ na¶miewaæ w przeciwieñstwie do ciebie.
_________________
www.civicklub.pl
 

slawciu 
Wys³any: 2011-12-10, 12:00   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 259
Sk±d: Kielce
Zuraw, moze i w zawodzie sie wykaza³e¶ ale chamskie odzywki na tym forum nie s± w moim przekonaniu najlepsze. blacharki troche robie. wiadomo nie jest to profi robota dlatego zalozylem temat aby dowiedziec sie czegos wiecej. oraz zeby ludzie potrafi±cy uzywac opcji szukaj juz wiecej nie zadawali tego samego pytania.Dawid1989, migomat, puller i troche mlotów jest juz u mnie od dawna wiec troche jeszcze mi brakuje ale nie mam czegos takiego ze brakuje mi czegos w czasie roboty, poprostu biore to co wiem ze zrobie.
PS.Zuraw, mam nadzieje ze nastepnym razem moge liczyc na Ciebie jako doswiadczonego blacharza
 

Zuraw 
Wys³any: 2011-12-10, 23:04   
0
UP DOWN


Posty: 14
Sk±d: Warszawa
slawciu napisa³/a:
Zuraw, moze i w zawodzie sie wykaza³e¶ ale chamskie odzywki na tym forum nie s± w moim przekonaniu najlepsze. blacharki troche robie. wiadomo nie jest to profi robota dlatego zalozylem temat aby dowiedziec sie czegos wiecej. oraz zeby ludzie potrafi±cy uzywac opcji szukaj juz wiecej nie zadawali tego samego pytania.Dawid1989, migomat, puller i troche mlotów jest juz u mnie od dawna wiec troche jeszcze mi brakuje ale nie mam czegos takiego ze brakuje mi czegos w czasie roboty, poprostu biore to co wiem ze zrobie.
PS.Zuraw, mam nadzieje ze nastepnym razem moge liczyc na Ciebie jako doswiadczonego blacharza


S³awicu, oboje nas ponios³o. :/
Jak chcesz to mogê ci wys³aæ na miala ca³± listê potrzebnych naerzêdzi (kartka A4), od A-Z
Kiedy¶ w drodze do roboty pisa³em z nudów:)))
Ja tak naprawdê chcia³bym siê wymieniæ do¶wiadczeniami, a przy okaazji nauczyæ lakierowania.
_________________
www.civicklub.pl
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Blacharstwo i inne naprawy

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group