Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomość
gugun 
Wysłany: 2011-08-27, 11:11   gugun
0
UP DOWN



Pomógł: 52 razy
Posty: 2819
Skąd: kuj-pom
tak wiec obiecalem wiec wstawiam warunki sa jakie sa (nie mam czasu dokonczyc garazxu)ale wychodzi jak wychodzi...caly asortyment mipy i app

ZdjĂŞcie-0040.jpg
dodatkowo ibiza
Plik ściągnięto 484 raz(y) 198.08 KB

ZdjĂŞcie-0037.jpg
klar 1,5 warstwy
Plik ściągnięto 485 raz(y) 139.06 KB

ZdjĂŞcie-0033.jpg
Plik ściągnięto 457 raz(y) 192.96 KB

ZdjĂŞcie-0030.jpg
po wszystkim
Plik ściągnięto 362 raz(y) 184.52 KB

ZdjĂŞcie-0028.jpg
w vs/ie
Plik ściągnięto 418 raz(y) 149.39 KB

 
 

gugun 
Wysłany: 2011-08-27, 11:14   
0
UP DOWN



Pomógł: 52 razy
Posty: 2819
Skąd: kuj-pom
dodam ze skoda po dachowaniu...kilka obrotow zrobila wiec bylo z czym walczyc :D :D
 
 

gugun 
Wysłany: 2011-08-27, 11:24   
0
UP DOWN



Pomógł: 52 razy
Posty: 2819
Skąd: kuj-pom
dodatkowo yarisa i xsara


yarista po szczale w dupcie


 
 

gall
Wysłany: 2011-08-27, 12:04   
0
UP DOWN

Posty: 235
Lusterko... :spoko:


PS.
Dobre jakoÂściowo fotki wyszÂły. Czym pstrykaÂłeÂś ??
 

Sw.Piotrek 
Wysłany: 2011-08-27, 12:33   
0
UP DOWN

Pomógł: 2 razy
Posty: 635
Skąd: ÂŁĂłdÂź
Bardzo Âładnie lakierujesz. Czy to pomieszczenie masz wentylowane i ogrzewane :?:
_________________
http://niezalezna.pl/
 

gugun 
Wysłany: 2011-08-27, 12:33   
0
UP DOWN



Pomógł: 52 razy
Posty: 2819
Skąd: kuj-pom
gall napisał/a:
Dobre jakoÂściowo fotki wyszÂły. Czym pstrykaÂłeÂś ??
zwyklym samsungem solidem co aparat ma ponizej 3 pikseli zapewne..wiec az takie ladne to nie wyszly...w realu lepiej wygladalo...
gall napisał/a:
Lusterko...
o to chyba chodzi...
 
 

gugun 
Wysłany: 2011-08-27, 12:35   
0
UP DOWN



Pomógł: 52 razy
Posty: 2819
Skąd: kuj-pom
Cytat:
Bardzo Âładnie lakierujesz. Czy to pomieszczenie masz wentylowane i ogrzewane
wentylacja zwykly wentylator na sile,ale daje czadu...piec nadmuchowy,cos na podobe takiego co we foliach maja,10min troche wegla i 50st jest:)i to podstawa,oprocz tego plany co do garazu byly wielkie,no ale jak juz sie zaczelo robic to nie ma czasu tego skonczyc:)
 
 

rude.boy
Wysłany: 2011-08-28, 11:59   
0
UP DOWN


Posty: 203
piknie to wyglada :spoko:
_________________
Honda The Power Of Dreams

"zawsze pod prÂąd, bo z prÂądem pÂłynÂą tylko Âśmieci"
http://youtu.be/3o55ca8rSPE
http://youtu.be/vU_R980SZVs

http://youtu.be/b6m9DDlBGu4

Semper Fidelis
 

xxtomeckxx
Wysłany: 2011-08-28, 12:48   
0
UP DOWN

Posty: 3
przyjemnie to wyglÂąda :D
napisz coÂś o materiaÂłach i sprzĂŞcie :)
 

Robertlodz09 
Wysłany: 2011-08-28, 12:52   
0
UP DOWN


Pomógł: 61 razy
Posty: 3388
Skąd: ÂŁĂłdÂż
Za te "powyklejane gazety" to chyba ciebie tutaj co poniektĂłrzy "pojadÂą" ,Âże to nie jest Profi itd..... ;) Pozdrawiam! :spoko:
 

gugun 
Wysłany: 2011-08-29, 06:22   
0
UP DOWN



Pomógł: 52 razy
Posty: 2819
Skąd: kuj-pom
Robertlodz09 napisał/a:
Za te "powyklejane gazety" to chyba ciebie tutaj co poniektĂłrzy "pojadÂą" ,Âże to nie jest Profi itd..... Pozdrawiam!
to nie sa gazety,poprostu kupuje taki papier w mieszalni,czasem sa narysowane swinki,czasem krowki,wymiar normalny jak szary do oklejania i jakosciowo lepszy bo bardziej sliski i nic z niego nie leci,ale w nastepnym tygodniu mam dostac folie antystatyczna wiec juz nie bedzie swinek :D :D a po 2 to nie ja nawet oklejam,przewaznie pracownik,a on rubi po flejosku urwac zamiast wyciac itp a mi sie nigdy nie chce poprawiac i jade...:D
xxtomeckxx napisał/a:
napisz coÂś o materiaÂłach i sprzĂŞcie
materialy tylko mipa i app baza dupont lesonal sporadycznie dyna...pistolet sata 3000 do lakieru,bazy niskocisnieniowka za ok 500zl do podkladu chinol zwykly co jakis czas zastepowany nowym jak przestaje malowac..
 
 

Lackdoctor 
Wysłany: 2011-08-29, 09:12   
0
UP DOWN

Pomógł: 40 razy
Posty: 3753
gall napisał/a:
Lusterko...

To nie jest lusterko, to bardzo Âładna strukturka, Âłuska, czy tam jak kto woli.
Bardzo fajnie wylane, lakieru mipa nieznam, ale przedstawia siĂŞ przekonujÂąco.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

gugun 
Wysłany: 2011-08-29, 13:03   
0
UP DOWN



Pomógł: 52 razy
Posty: 2819
Skąd: kuj-pom
Lackdoctor napisał/a:
To nie jest lusterko, to bardzo Âładna strukturka, Âłuska, czy tam jak kto woli.
Bardzo fajnie wylane, lakieru mipa nieznam, ale przedstawia siĂŞ przekonujÂąco.
podziekowal :) w sumie poczatkowo kupilem na probe bo w mieszalni zachwalali,mial byc na tansze autka jakby co,drozsze lakierowalem dupontem,no ale jak polakierowalem sobie pare elementow na 1,5 warstwy to bylem w ogromnym szoku,myslalem ze na nastepny dzien zmatowieje ale nadal wygladal ladnie wiec juz tak zostal...dodatkowo jest bardzo gesty wiec bez rozcienczania go przy w miare dobrym sprzecie mozna smialo malowac na 1,5warstwy...
 
 

Homer S. 
Wysłany: 2011-08-29, 15:20   
0
UP DOWN


Pomógł: 19 razy
Posty: 861
gugun napisał/a:
Lackdoctor napisał/a:
To nie jest lusterko, to bardzo Âładna strukturka, Âłuska, czy tam jak kto woli.
Bardzo fajnie wylane, lakieru mipa nieznam, ale przedstawia siĂŞ przekonujÂąco.
podziekowal :) w sumie poczatkowo kupilem na probe bo w mieszalni zachwalali,mial byc na tansze autka jakby co,drozsze lakierowalem dupontem,no ale jak polakierowalem sobie pare elementow na 1,5 warstwy to bylem w ogromnym szoku,myslalem ze na nastepny dzien zmatowieje ale nadal wygladal ladnie wiec juz tak zostal...dodatkowo jest bardzo gesty wiec bez rozcienczania go przy w miare dobrym sprzecie mozna smialo malowac na 1,5warstwy...

Czytam ale nie wiem o jakim lakierze jest tu mowa :?:
_________________

 

gugun 
Wysłany: 2011-08-29, 15:59   
0
UP DOWN



Pomógł: 52 razy
Posty: 2819
Skąd: kuj-pom
Homer S. napisał/a:
Czytam ale nie wiem o jakim lakierze jest tu mowa
tak wyglada mipa c50 skoda na 1,5warstwy xara i yarisa na 2 z tego pierwsza lekko wylana i odrazu 2ga..oczywiscie bez zadnego dodatku rozpucha
 
 

Lackdoctor 
Wysłany: 2011-08-29, 20:47   
0
UP DOWN

Pomógł: 40 razy
Posty: 3753
gugun napisał/a:
mipa c50

Ja myslaÂłem Âże jak juÂż zachwalasz mipĂŞ to tÂą LAKIER BEZBARWNY MIPA C85 HS
lub chociaÂż tÂą... LAKIER BEZBARWNY MIPA C75 MS

Bo to co u¿ywasz to raczej nie wró¿y wiele dobrego na przysz³oœÌ.

No i ms wylany na 1.5 warstwy????
Dobre to Âże chociaÂż bez rozpucha, bo by cienko byÂło, oj cienko.
 

Sw.Piotrek 
Wysłany: 2011-08-30, 00:54   
0
UP DOWN

Pomógł: 2 razy
Posty: 635
Skąd: ÂŁĂłdÂź
SkÂąd bierzecie informacje takie jak powyÂżej wymieniÂł Lackdoctor :?:
_________________
http://niezalezna.pl/
 

Homer S. 
Wysłany: 2011-08-30, 06:09   
0
UP DOWN


Pomógł: 19 razy
Posty: 861
Sw.Piotrek napisał/a:
SkÂąd bierzecie informacje takie jak powyÂżej wymieniÂł Lackdoctor :?:

Informacje z praktyki bo MS- y to raczej na 2-3 warstwy a wynika to z iloÂści czÂąstek staÂłych w produkcie.
_________________

 

gugun 
Wysłany: 2011-08-30, 10:11   
0
UP DOWN



Pomógł: 52 razy
Posty: 2819
Skąd: kuj-pom
Cytat:
Ja myslaÂłem Âże jak juÂż zachwalasz mipĂŞ to tÂą LAKIER BEZBARWNY MIPA C85 HS
lub chociaÂż tÂą... LAKIER BEZBARWNY MIPA C75 MS

Bo to co u¿ywasz to raczej nie wró¿y wiele dobrego na przysz³oœÌ.

No i ms wylany na 1.5 warstwy????
Dobre to Âże chociaÂż bez rozpucha, bo by cienko byÂło, oj cienko.
tym lakierem bez rozpucha nie idzie pomalowac na 3 warstwy,2 to jest max.jak dlugo lakieruje to nie spotkalem sie z gesciejszym bezbarwnym,hs/y z app i wielu innych firm to przy tym woda w konkretnym tego slowa znaczeniu,przy samym zakupie jak mi go dali w mieszalni to pytali czy mam dobry pistolet bo byle czym go nie wyleje bo nim sie jedzie na 1,5 warstwy bez rozpucha,sami maja profesjonalna lakiernie wiec raczej wiedza...raz probowalem dac 3 warstwy to wyszlo jakbym duxonem ktory tez jest dosc gesty dal conajmniej z 5..poprostu jekies odstepstwo od normy :D w karcie technicznej jest napisane ze z 10% dodatkiem rozpucha do lakierowania na 2 warstwy wiec dobre 1,5 bez rozpucha to chyba to samo??
Lackdoctor napisał/a:
a myslaÂłem Âże jak juÂż zachwalasz mipĂŞ to tÂą LAKIER BEZBARWNY MIPA C85 HS
przymierzam sie dopiero do zakupu bo skoro c50 taki przyzwoity to 85 powinien byc jeszcze lepszy:)
 
 

gugun 
Wysłany: 2011-08-31, 12:51   
0
UP DOWN



Pomógł: 52 razy
Posty: 2819
Skąd: kuj-pom
 
 

Sw.Piotrek 
Wysłany: 2011-08-31, 15:42   
0
UP DOWN

Pomógł: 2 razy
Posty: 635
Skąd: ÂŁĂłdÂź
MaskĂŞ odkrĂŞciÂłeÂś do lakierowania :?:
_________________
http://niezalezna.pl/
 

gugun 
Wysłany: 2011-08-31, 16:46   
0
UP DOWN



Pomógł: 52 razy
Posty: 2819
Skąd: kuj-pom
tak maska i blotniki i maska byly odkrecone i najpierw pomalowane w pol macie od srodka,przylozone na auto i polakierowane.dlatego tez ze drzwi byly do przecieniowania i chcialem malowac wszystko w jeden dzien a nie zmmiescil bym w garazu 5x7 auta,wiszacej maski,zderzaka i 2 blotnikow,a ze polmat szybko schnie to najpierw wszystko od srodka...
 
 

Robertlodz09 
Wysłany: 2011-09-01, 08:07   
0
UP DOWN


Pomógł: 61 razy
Posty: 3388
Skąd: ÂŁĂłdÂż
MiaÂłem takÂą Brave w tym kolorze 712 Fiata ,(teÂż miaÂła caÂły przĂłd malowany) ;) Baze z jakiego mieszalnika zastosowaÂłeÂś ? Pozdrawiam! :spoko:
 

gugun 
Wysłany: 2011-09-01, 10:33   
0
UP DOWN



Pomógł: 52 razy
Posty: 2819
Skąd: kuj-pom
Robertlodz09 napisał/a:
Baze z jakiego mieszalnika zastosowaÂłeÂś ?
baza mix z dyny,mix bo auto po cajmersku bylo polakierowane wczesniej tak ze nie szlo z fiszek nic dopasowac wiec mi cos dokrecil,oczywiscie 712 zrobil+jakas domieszka mala...dyna dlatego ze auto dobrego kolegi ktorego wypadalo potraktowac bardzo ulgowo,bo tez mnie tak traktuje no i juz wlozyl w niego 4tysiaki bo pojechal na wakacje i komus wjechal,to zamiast sciagac 500km to dal zrobic komus na miejscu,dodatkowo cholowanie...wiec za tysiaka mu zrobilem przod i przecieniowalem drzwi,wiec musialem troche zaoszczedzic i brac materialy z mojej drugiej poleczki na te tansze auta bo inaczej bym dolozyl :D
 
 

gugun 
Wysłany: 2011-09-01, 18:48   
0
UP DOWN



Pomógł: 52 razy
Posty: 2819
Skąd: kuj-pom
wy tez tak robicie???auto 3dni temu odebrane od "lakiernika" dalekiej konkurencji z wysokim mniemaniem o sobie...na zderzaku pekl kit,jak sie okazalo uzyty do klejenia zostal zszywacz :help: :help: :help: na blotniku pekl kit,jak sie okazalo,przykitowane na rdze bylo.dodam ze oprocz tych zszywek na rancie widac cos polograglego,to jest kawalek podkladki wklejonej na super glu ktora zastapila kawalek zderzaka.fotki podgladowe

 
 

kropen16 
Wysłany: 2011-09-01, 21:25   
0
UP DOWN
Przemo

Pomógł: 11 razy
Posty: 324
Skąd: MKW
o jpd gugun, wspolczuje jesli masz to poprawiac.
 
 

gall
Wysłany: 2011-09-01, 21:26   
0
UP DOWN

Posty: 235
Ciekawa ta metoda na zszywki. :shock:

Do tego spawarki nie trzeba tylko w takim razie czym to zostaÂło zrobione... :shock:
 

gugun 
Wysłany: 2011-09-02, 09:44   
0
UP DOWN



Pomógł: 52 razy
Posty: 2819
Skąd: kuj-pom
kropen16 napisał/a:
wspolczuje jesli masz to poprawiac.
zaraz zwalam listwe,wykroje calkiem ten kit ktory sam odpada bo nawet nie przyszlifowali przed i kleje.dzisiaj przy dobrych wiatrach podklad bo oprocz mam jeszcze 2 rzuty na dzis na gotowo do malowania.
gall napisał/a:
Ciekawa ta metoda na zszywki.
metoda jak metoda,sam czasem dawalem drut od miga w ksztalcie zszywki ale to tylko w celu wzmocnienia spawu go wtapialem,ale zeby na same...nic dziwnego ze 3 dni tylko od odbioru wytrzymalo :D :D no ale jak oni robia po 1200zl przemalunki to nie ma sie co dziwic:)
 
 

gugun 
Wysłany: 2011-09-05, 18:59   
0
UP DOWN



Pomógł: 52 razy
Posty: 2819
Skąd: kuj-pom
no i wkoncu skoda gotowa,jeszcze tylko drobne popraweczki i jutro wyjazd :D :D :D i kto by pomyslal ze z auta praktycznie do kasacji mozna jeszcze przy pomocy kilku kg kitu i majac troche checi cos zrobic:)

  
 
 

gall
Wysłany: 2011-09-05, 19:08   
0
UP DOWN

Posty: 235
... i do Âżyda. :D

WymaÂż rejestracjĂŞ bo siĂŞ klient zeÂźli.
 

gugun 
Wysłany: 2011-09-05, 19:11   
0
UP DOWN



Pomógł: 52 razy
Posty: 2819
Skąd: kuj-pom
gall napisał/a:
WymaÂż rejestracjĂŞ bo siĂŞ klient zeÂźli.
itak nie od niego.zebys wiedzial ze do zyda...mam nadzieje ze nikt tego miernikiem brac nie bedzie bo mu sie przegrzeje:)
 
 

kropen16 
Wysłany: 2011-09-05, 19:47   
0
UP DOWN
Przemo

Pomógł: 11 razy
Posty: 324
Skąd: MKW
gugun, na mierniku wyskoczy ERROR:D
 
 

senior
Wysłany: 2011-09-06, 12:35   
0
UP DOWN

Pomógł: 8 razy
Posty: 415
gugun weÂź po wewnĂŞtrznej stronie tego pĂŞkniĂŞcia jak bĂŞdziesz ÂłataÂł to wtop siatkĂŞ tuningowÂą.
Bardzo Âłatwo jÂą wczeÂśniej wyprofilujesz w ksztaÂłt zderzaka i po jej wtopieniu jest zajebi...tym wzmocnieniem ;) ;)
 

senior
Wysłany: 2011-09-06, 12:43   
0
UP DOWN

Pomógł: 8 razy
Posty: 415
I jeszcze co dodam od siebie to oklejenie nadkoli: Zamiast zakrywaÌ same ko³a to weŸ szersz¹ taœmê i j¹ przylep od wewnêtrznej strony do ranciku nadkola a póŸniej do tego co wystaje od siebie drugi raz {ja walê to ju¿ szerokoœci 50mm} i do tego co bêdzie wystawa³o od wewnêtrznej strony dopiero papier.
Klei siĂŞ szybko, nie zamalowujÂą siĂŞ nadkola i inne oraz duÂżo mniejsze prawdopodobieĂąstwo wydmuchania z nadkola piachu i innego syfu.
Pozdro
 

Lackdoctor 
Wysłany: 2011-09-06, 12:47   
0
UP DOWN

Pomógł: 40 razy
Posty: 3753
senior napisał/a:
weÂź szerszÂą taÂśmĂŞ i jÂą przylep od wewnĂŞtrznej strony do ranciku

Jak czyÂścisz takie nadkola od wewnÂątrz aby taÂśmĂŞ przykleiĂŚ?
Karcherem myjĂŞ ale jednak taÂśma sie nie keli :fiu: a w zakamarkach i innych dziwnych profilach zawsze cos zostanie.
RozcieĂączalnik ekstrakcyjny pomaga, ale i tak nie na 100% sie keli :shock:
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

senior
Wysłany: 2011-09-06, 12:52   
0
UP DOWN

Pomógł: 8 razy
Posty: 415
{NITRO :D :D :D :D :D :D :D Wszystko zmywa i odtÂłuszcza :D :D }
 

gugun 
Wysłany: 2011-09-06, 19:08   
0
UP DOWN



Pomógł: 52 razy
Posty: 2819
Skąd: kuj-pom
jak piszesz...czsem sie przylepi czasem nie,czasem sie przylepi a odpadnie podczas malowania wiec juz z tego wyroslem :D wole wziasc to cudowne nitro i ten zakurz zmyc niz sie rypac godzine z oklejaniem...
 
 

Sw.Piotrek 
Wysłany: 2011-09-08, 02:01   
0
UP DOWN

Pomógł: 2 razy
Posty: 635
Skąd: ÂŁĂłdÂź
Masz moÂże zdjĂŞcie Fabii przed szpachlowaniem itp?
_________________
http://niezalezna.pl/
 

vasyl
Wysłany: 2011-09-08, 09:34   
0
UP DOWN

Posty: 20
dobra robota :spoko: ale najstraszniejsze jest to,¿e mo¿na siê naci¹Ì na kupno takiego auta "ig³y" i przep³aciÌ :shock: (tylko dlatego,¿e fachowiec jest za dobry ;) -¿art :D )
 

gugun 
Wysłany: 2011-09-08, 10:39   
0
UP DOWN



Pomógł: 52 razy
Posty: 2819
Skąd: kuj-pom
Sw.Piotrek napisał/a:
Masz moÂże zdjĂŞcie Fabii przed szpachlowaniem itp?
niestety...nie myslalem ze ja tu wstawie wiec nie robilem,ale auto praktycznie dostalem od kolegow ze szrotu wiec podejrzewam ze oni kupili to za bezcen po calkowitej szkodzie bo chyba nie bylo na niej elementu ktorego by nie trzeba bylo kitowac:)
vasyl napisał/a:
ale najstraszniejsze jest to,¿e mo¿na siê naci¹Ì na kupno takiego auta "ig³y" i przep³aciÌ
nie jeden sie nacial i nie jeden sie natnie a z 2 str. jesli auto dosc dobrze i na spokojnie zrobione to nie powinno przez dlgi czas sie nic dziac,no chyba ze ktos ja obetrze i cos odpadnie:)
 
 

gugun 
Wysłany: 2011-09-08, 10:45   
0
UP DOWN



Pomógł: 52 razy
Posty: 2819
Skąd: kuj-pom
no i na koniec wczorajszy dzien "oba" auta polerka tylko miejscowa bo az zal inaczej :D
polo zszywka po naprawie i cordoba


 
 

pitervr6 
Wysłany: 2011-09-08, 12:54   
0
UP DOWN


Posty: 167
Skąd: rze
klar mipy czy app ? slicznie to wyglÂąda :shock:
 

gugun 
Wysłany: 2011-09-08, 13:52   
0
UP DOWN



Pomógł: 52 razy
Posty: 2819
Skąd: kuj-pom
pitervr6 napisał/a:
klar mipy
:tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak:
 
 

pitervr6 
Wysłany: 2011-09-09, 15:46   
0
UP DOWN


Posty: 167
Skąd: rze
a pomieszczenie przygotowujesz jakos specjalnie przed malowaniem ? tzn polewasz posadzke wodÂą ? psikasz moze czyms na owady bo muchy wszedzie sie wepchaja i puzniej siadajÂą
 

gugun 
Wysłany: 2011-09-10, 10:55   
0
UP DOWN



Pomógł: 52 razy
Posty: 2819
Skąd: kuj-pom
nie robie praktycznie nic..poprostu kilka h przed malowaniem wl wyciag zamiatam i dmucham sciany ale to dlugo przed bo kurz dosc dlugo szaleje w powietrzu.a pozniej juz nie szaleje z zadna woda na scianach i podlodze zeby nie bylo za wilgotne powietrze..jak juz chcesz to dzien przed mozesz wymyc sciany i podloge...podstawa jest czysty kombinezon i pistolet bo od ciebie bierze sie najwiecej kurzu i innych....a z muchami nie mam problemu bo staram sie malowac po widnemu jak jeszcze ich tak nie ma,a jak cos wpadnie to zanim przejdzie mi caly element to sikne ja zawsze bezbarwnem i odrazu zdycha :D :D :D :D
 
 

gugun 
Wysłany: 2011-09-12, 16:56   
0
UP DOWN



Pomógł: 52 razy
Posty: 2819
Skąd: kuj-pom
dzisiejsza astra



 
 

pitervr6 
Wysłany: 2011-09-12, 18:23   
0
UP DOWN


Posty: 167
Skąd: rze
konkret robota :spoko: jak widac bez komry tez na igÂłe mozna pomalowaĂŚ
 

Lackdoctor 
Wysłany: 2011-09-12, 21:25   
0
UP DOWN

Pomógł: 40 razy
Posty: 3753
Podoba mi siĂŞ. :spoko: :spoko: :spoko:
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

gugun 
Wysłany: 2011-09-16, 07:36   
0
UP DOWN



Pomógł: 52 razy
Posty: 2819
Skąd: kuj-pom
wczorajszy scenik...troche slabo rozlany no ale musialem uwazac na rant..kto lakierowal scenika to wie jak z niego lubi leciec :D na progu oberwany papier zeby przesikac rozpuchem do cieniowania bo nie chcialo mi sie jechac calego progu bo w drzwiach bylo za duzo wody a juz czas ponaglal :D



 
 

senior
Wysłany: 2011-09-16, 09:06   
0
UP DOWN

Pomógł: 8 razy
Posty: 415
gugun napisał/a:
troche slabo rozlany no ale musialem uwazac na rant..kto lakierowal scenika to wie jak z niego lubi leciec
Zaraz zaraz ale Ty lakierujesz przeciez Sat± - a Saty PONOÆ nie robi± zacieków to czego siê obawiasz :D :D :D :D
gugun napisał/a:
na progu oberwany papier zeby przesikac rozpuchem do cieniowania bo nie chcialo mi sie jechac calego progu bo w drzwiach bylo za duzo wody a juz czas ponaglal
:D :D :D No takkkkkkkkkkkk ÂściekajÂąca woda po rancie drzwi nie ma wpÂływu na Âświerzo nakÂładany lakier - co najmniej mleczenie :D :D :D :D
Typowy PRYWACIARZ - czas czas czas = kasa kasa kasa :D :D :D :D :D :D
Pozdro ;)
 

LAKIEROWANKO Strona Główna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Fotorelacje

Odpowiedz do tematu  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang