Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
kurczak126p
Wys³any: 2011-09-26, 11:10   Lakierniernik-blacharz warszawa lub okolice Fiat 126p

Posty: 5
Witajcie jestem nowy kupi³em niedawno maluszka z 1996r celem pozostawienia dla przysz³ych pokoleñ- mechanicznie w miarê ok bardziej zale¿y mi na tym by brzydkie zaprawki i inne kwestie lakierniczo blacharskie zrobiæ na tip-top. Szukam blacharza lakiernika który móg³by siê nim zaj±æ w wolenj chwili bez po¶piechu czy ci¶nienia pozdrawiam ew. proszê o info na mail marek.skrzecz@gmail.com pozdrawiam i dziêkujê.

Marek
 

gugun 
Wys³any: 2011-09-26, 11:47   



Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
a zdajesz sobie sprawe ile trzeba zaplacic za takie tip top??
 
 

kurczak126p
Wys³any: 2011-09-26, 14:56   

Posty: 5
Nie wiem :) ! wiem - tylko tyle , ¿e pomys³ mam by kupiony fiacik pozosta³ dla przysz³ych pokoleñ :) nie kupi³em go jako auto urzytkowe tylko bardziej by sobie go wyszykowaæ i trzymaæ jako sentymentalne auto. I mój ojciec i ja takim samochodami je¼dzili¶my i teraz pomy¶la³em ¿e mo¿e warto zachowaæ 1szt. w rodzinie!
 

gugun 
Wys³any: 2011-09-26, 15:02   



Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
taki pozadny malunek calego auta wraz z jakas konserwacja itp to koszt ok 3-5tysia.mowie tu o twoim maluszku i PROFI robocie...drobnej blacharce konserwacji i ladnym blyszczacym lakierze...
 
 

kurczak126p
Wys³any: 2011-09-27, 08:41   

Posty: 5
Tutaj mo¿na zapoznaæ siê z fotkami du¿ej rozdzielczo¶ci i filmem w HD . Do ¶ci±gniêcia jakby kto¶ by³ ciekawy. http://www.megaupload.com/?d=41X01USG


pozdrawiam

Marek
 

aurelius1
Wys³any: 2011-09-27, 11:04   

Posty: 1
Sprawd¼ na stronce http://www.blacharstwolakiernictwo.pl

Tam masz adres do dobrego blacharza.
 

Simon 
Wys³any: 2011-10-02, 10:39   
in¿


Posty: 97
Sk±d: Zgierz
odezwij siê do mnie na PW je¶li nie przera¿a ciê odleg³o¶æ 100km od wawy.
_________________

 
 

darkmilten
Wys³any: 2013-01-25, 12:21   

Posty: 47
jak chcesz to znam taniego lakiernika zrobil by to dosc nie drogo. Dlugo robi ale tani
 

936
Wys³any: 2013-12-25, 16:49   

Posty: 905
3-5 ty¶. Chyba sobie ¿artujecie, ¿e "Profesjonalnie" kto¶ siê podejmie takiej naprawy, która ma wystarczyæ na kilka dekad ?!
Po pierwsze to inwestycja d³ugoterminowa !
Po drugie stosuj±c materia³y do "refiniszu"
Szlag go trafi po 4 latach i do kogo bêdziesz mieæ pretensje ?
Na
Autonostalgii widzia³em tylko 4 pojazdy, które nadawa³y siê do prezentacji jako odrestaurowane.
Pozosta³a reszta to pojazdy do ponownej odbudowy.
Tanio naprawione.
Ps.Nie pod±¿aj t± drog±.
Pozdrawiam
 

slawciu 
Wys³any: 2013-12-25, 17:11   

Posty: 259
Sk±d: Kielce
za 5 tysi mogê siê podj±æ je¶li bêdzie przywieziony go³y po sodowaniu bez kompletnie ¿adnego osprzêtu i ja go sk³ada³ nie bêdê.
PS. maluszek z 1996 nie ma i nie bêdzie mia³ zadnej warto¶ci bo ich jest i bêd± tysi±ce. warto¶æ przedstawiaj± te z minimalnym przebiegiem i oryginalnym lakierem lub niemal oryginalnym na ca³o¶ci samochodu z chromami i na du¿ych bêbnach.
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2013-12-25, 18:01   


Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
Panowie "archeolodzy" to temat z przed 2 lat :tak:
uwa¿acie ¿e kto¶ bêdzie szuka³ tyle czasu miejsca gdzie mu naprawi± tego Fiacika ;)
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Og³oszenia

Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime