Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: Tech 2009-04-25, 17:42
Autor Wiadomo¶æ
lolejko
Wys³any: 2007-10-07, 13:42   Konserwacja podwozia!!!
0
UP DOWN

Posty: 135
Chcia³bym zakonserwowaæ podwozie w jednym miejscu poniewa¿ zdar³a mi siê ta masa bitumiczna! Czy mam kupiæ sobie pistolet jaki¶ najtañszy na allegro i do niego t± masê, czy jaki¶ ¶rodek nak³adany sprayem, czy pêdzlem wystarczy? Pomó¿cie mi co bêdzie najlepsze i jak± masê do tego zalecacie! Pistolet prawdopodobnie u¿yjê raz, ale nie wiadomo co w ¿yciu mo¿e siê przyda¿yæ! Zalê¿y mi na bardzo dobrym zabezpieczeniu!
_________________

 
 

maras 
Wys³any: 2007-10-07, 16:49   
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 211
Sk±d: Sokolniki k.Poznania
Proponuje kupiæ pistolet, teraz mo¿na ju¿ dostaæ za 24z³, mam podobny i jest jak najbardziej ok,jestem z niego zadowolony. Najlepiej by³o by daæ jakiego¶ baranka, a potem masê bitumiczn±, je¶li masz ju¿ masê bitumiczn± na pod³odze, to musisz to dok³adnie oczy¶ciæ, bo baranek nie bêdzie sie trzymaæ. Co do UBSów w sprayu, nie polecam, s± zbyt rzadkie, ta warstwa, któr± daj± jest zbyt cieñka
 

lolejko
Wys³any: 2007-10-07, 21:57   
0
UP DOWN

Posty: 135
No tego spraya to w³a¶nie w ostateczno¶ci bym bra³! Mówisz ¿eby jeszcze barankiem przelecieæ? A jakbym potraktowa³ to miejsce jakim¶ podk³adem? W³a¶nie szukam najlepszej opcji na zabezpieczenie tego!
_________________

 
 

maras 
Wys³any: 2007-10-08, 01:06   
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 211
Sk±d: Sokolniki k.Poznania
A co?? jest zdarte do blachy?? Je¶li tak, to daj epoksyd. Ja daje baranka, Teraz praktycznie wszystkie pod³ogi fabrycznie pokrywane s± ró¿nymi masami syntetycznymi i na to najwy¿ej bitumiczna, chocia¿ przewa¿nie spotyka³em siê z samym barankiem(lub co¶ barankopodobnego :wink: )
 

lolejko
Wys³any: 2007-10-08, 18:10   
0
UP DOWN

Posty: 135
Miejscami prze¶wit do blachy i muszê zedrzeæ to wszystko! Chyba zrobiê jak mówisz na³o¿ê baranka! Dziêki!
_________________

 
 

maras 
Wys³any: 2007-10-11, 01:36   
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 211
Sk±d: Sokolniki k.Poznania
Nie ma za co :smile:
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Technologia i materia³y

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group