Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: Tech 2012-05-13, 05:01
Autor Wiadomo¶æ
maykel
Wys³any: 2011-10-16, 14:37   sprzedam sate 4000 B RP 1.2

Posty: 35
Witam sprzedam sate 4000 R RP 1.2 u¿yta parê razy zakupiona 3 miesi±ce temu u przedstawiciela, w pude³ku, cena 1300 z³ . Zainteresowanych proszê pisaæ na PW.
 

maykel
Wys³any: 2011-12-05, 20:41   

Posty: 35
Nadal aktualne ;-)
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2011-12-05, 20:45   

Posty: 3753
maykel,
Digital?
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

maykel
Wys³any: 2011-12-05, 21:04   

Posty: 35
Nie.
 

gugun 
Wys³any: 2011-12-06, 10:39   



Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
maykel napisa³/a:
Nie.
Lackdoctor napisa³/a:
Digital?
ciut chyba duzo w takim przypadku za nia wolasz...
 
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2011-12-06, 18:43   

Posty: 3753
maykel,
Z moich obserwacji powiniene¶ dostaæ oko³o 1200 z³.
Ostatnio na allegro sprzedawa³a sie taka sata bez kubka za ok 1000 z³.
Ale za pierwszym razem kupuj±cy odpu¶ci³.
Hmmm, co do tych 1200 z³..... tamta by³a z digitalem.

Ja rok temu kupi³em satê 4000 1.3 rp digital za 1500 z³ od dobrego znajomego, bo inaczej dla tak ma³ej róznicy w cenie nie kupi³bym z drugich r±k.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

senior
Wys³any: 2011-12-06, 23:32   

Posty: 415
maykel napisa³/a:
sprzedam sate 4000 R RP 1.2 u¿yta parê razy zakupiona 3 miesi±ce temu
Witam. Osobi¶cie guny ju¿ mam ale zapytam o: Powód Sprzeda¿y?
 

maykel
Wys³any: 2011-12-07, 21:10   

Posty: 35
@up
Malowaniem tym pistoletem zajmowa³em siê po godzinach. Obecnie rezygnujê z tego systemu pracy, gdy¿ po prostu brak mi czasu. Nie widzê w takim uk³adzie sensu, aby taka "zabawka" marnowa³a swój ¿ywot w pude³ku. Zawsze mo¿e pos³u¿yæ komu¶ innemu ;-)

Odno¶nie ceny.
Jest ona w pe³ni adekwatna do stanu w jakim znajduje siê ta SATA. W autoryzowanym sklepie Spies Heckera kosztowa³a mnie prawie 1700 z³.
Wiêc jak kto¶ chce taniej - nie widzê problemu - to zapraszam do szukania na allegro.
Moim zdaniem ten pistolet jest wart ka¿dych pieniêdzy. Osoby, które posiadaj± SATE wiedz± co to jako¶æ wykonania i samego natrysku, a to jest chyba dla ka¿dego lakiernika najwa¿niejsze ;)

Pozdrawiam
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2011-12-07, 21:35   

Posty: 3753
maykel napisa³/a:
Wiêc jak kto¶ chce taniej - nie widzê problemu


Z moich obserwacji rynku wtórnego pistoletów markowych mogê stwierdziæ jedno.
Jak masz to nie sprzedawaj, lub musisz pogodziæ siê z du¿± strat±.
Taki jest rynek markowych sprzêtów, ale ja nic nie ka¿ê Ci opuszczaæ.
Na allegro nowe zaczynaj± siê od 1520 z³ a 1550 to ju¿ standard.

Ja bym nie sprzedawa³, lub wystawi³ na allegro do skutku, lub zrobi³ licytacjê np. z cena minimaln±.
Zobaczysz jakie jest zainteresowanie i ile Ci bêd± proponowaæ.
To tyle, powodzenia.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

maykel
Wys³any: 2011-12-07, 21:44   

Posty: 35
Dziêki za sugestie ;-)
 

maykel
Wys³any: 2011-12-08, 18:48   

Posty: 35
Je¶li kto¶ bêdzie zainteresowany pistoletem na powa¿nie to informujê, ¿e istnieje mo¿liwo¶æ rozs±dnej negocjacji cenowej.
 

lakierok 
Wys³any: 2011-12-09, 08:15   

Posty: 423
Sk±d: Okolice
maykel napisa³/a:
Je¶li kto¶ bêdzie zainteresowany pistoletem na powa¿nie to informujê, ¿e istnieje mo¿liwo¶æ rozs±dnej negocjacji cenowej.


wiêc jak pisa³ Lackdoctor zapewne za 1200 zl te¿ sprzedasz ?
 

gugun 
Wys³any: 2011-12-09, 10:44   



Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
dla mnie taka rozsadna cena to niestety 1000zl.... tez za swoja 3k dalem kiedys 1700 a teraz moze by z 500 ktos dal moze nie... :x: zostaw sobie ja,masz dobry sprzecik,praktycznie dozywotni jesli bedziesz go sporadycznie uzywal.
 
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2011-12-09, 11:55   

Posty: 3753
gugun,
Prawda.
Ja bym nie robi³ takich prezentów, bo dzi¶ sprzeda¿ za 1000 z³ a za 3 miechy kupisz gunse za 500 zl i ????
Jaki tu zysk?
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

gugun 
Wys³any: 2011-12-09, 12:26   



Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
dokladnie,od przybytku glowa nie boli...na chleb chyba kolega ma???wiec niech pistolet lezy i czasem sie przydaje jak masz go za bezcen sprzedac.
 
 

Miki
Wys³any: 2011-12-09, 14:32   

Posty: 523
Poczeka z rok i nawet 1000 nie dostanie.
_________________
Mart-Dent
 

maykel
Wys³any: 2011-12-11, 19:22   

Posty: 35
Nie potrzebuje rzeczoznawców przewiduj±cych przysz³o¶æ, lecz potencjalnych klientów ;-)
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2011-12-11, 20:32   

Posty: 3753
maykel,
Da³e¶ na allegro?
Widzê ¿e ciê¿ko jest, ale nie Ty pierwszy.
Kolega sprzedawa³ sata jet 90 ostatnio i sza³u nie by³o.
Kryzys czy jak ?
Kiedy¶, nie tak dawno sata 3000 sprzedawa³a sie w okolicach 900 zl bez digi... wiêc o co tu chodzi panowie lakiernicy???
Nikt niema lu¼nej gotóweczki na prezencik pod choinkê??
Dla siebie :spoko: :spoko: :spoko: :spoko:
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

lakierok 
Wys³any: 2011-12-12, 08:17   

Posty: 423
Sk±d: Okolice
Ja by³em u kolegi maykela i ogl±da³em pistola , stan super rzeczywi¶cie ma ok 4 miesiêcy , nie wiem czy wstawi³ na allegro muszê zobaczyæ : , my¶lê ze komu¶ pos³u¿y jeszcze d³ugo
:tak:
_________________
Mieszalnia Lakierów

Frostt.pl
 

gugun 
Wys³any: 2011-12-12, 10:40   



Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
Lackdoctor napisa³/a:
wiêc o co tu chodzi panowie lakiernicy???

http://allegro.pl/sata-je...1981550781.html
bo tu masz nowizne za 1500 od ktorej mozesz sobie odliczyc ok 300zl i kosztuje cie 1200 wiec kto da wiecej z uzywke niz za nowa sztuke???taki jest powod wlasnie tk mlego zainteresownia,mimo ze zapewne pistolet jest w idealnym stanie to itak drozszy od nowej sztuki...wiec powiem tak swiatecznie,z choinki zes sie urwal maykel??:)
 
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2011-12-12, 11:57   

Posty: 3753
gugun napisa³/a:
mozesz sobie odliczyc ok 300zl

Mówisz o podatku vat a gdzie do tego odlicz dochodowy i pistolecik tak naprawde nowy kosztuje 1000 z³ :spoko:

Ale ilu z nas ma firmy?
Ja , Ty i kto jeszcze ma firme a niema markowego pistoletu.

Amator czy profesjonalista robi±cy tak ... dla rodziny :fiu: nie odliczy sobie niczego i dlatego tak sobie gdybam ¿e cena 1000 z³ za taki pistolet mo¿e by przesz³a.

Zreszt± teraz s± dziwne czasy i ciê¿ko sprzedaæ z ma³± strat± markowy sprzêt.
Projekter o tym pisa³.

£Atwiej by³o sprzedaæ markowe pistolety rok temu... jak dopiero zacz±³ pisaæ i u¶wiadamiaæ lakiernikom ¿e warto sprawiæ sobie taki sprzêcik a nie gów*nem siê ca³y czas odpychaæ i uwa¿aæ ¿e tak jest ok. :blee:

PS

Ja mam te¿ co¶ na sprzedanie... potencjalnie sata hvlp wsb digital.
Zreszt± zaraz zrobiê odpowiedni temat.
Druga od lewej... http://screenshooter.net/2200499/elnfpnf

Powód jest skromny... pod choinkê sprawiam sobiê ...
IWATA SUPERNOVA WS400 WS-400 1.3 1.3HD BASE CLEAR

Nowa nora, nowy wyci±g, nowy pistolet :spoko:
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

lakierok 
Wys³any: 2011-12-12, 12:30   

Posty: 423
Sk±d: Okolice
gugun napisa³/a:
Lackdoctor napisa³/a:
wiêc o co tu chodzi panowie lakiernicy???

http://allegro.pl/sata-je...1981550781.html
bo tu masz nowizne za 1500 od ktorej mozesz sobie odliczyc ok 300zl i kosztuje cie 1200 wiec kto da wiecej z uzywke niz za nowa sztuke???taki jest powod wlasnie tk mlego zainteresownia,mimo ze zapewne pistolet jest w idealnym stanie to itak drozszy od nowej sztuki...wiec powiem tak swiatecznie,z choinki zes sie urwal maykel??:)



wiesz gugun nie stojê tu po niczyjej stronie , ale nie ka¿dy ma firmê i nie ka¿dy jest na wacie zeby sobie odliczyæ i co cie to interesuje kto i po ile chce sprzedaæ ????

to tak jak kto¶ by przyiechal do ciebie czy do mnie i powiedzia³ by¶ klientowi ze robisz po 300 za element a klient na to ze¶ siê z choinki urwa³ bo tam robiê po 150 za element ?

tyle ceni i to jego sprawa i mo¿e sprzeda mo¿e nie taki jest handel , a mondrowaæ to siê ka¿dy umie i co z tego wynika ?
 

gugun 
Wys³any: 2011-12-12, 12:31   



Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
w najgorszym wypadku mozna wziasc na znajomego co ma firme i podzielic sie:)
no to wkoncu ktos bedzie mogl cos na temat tych pistoletow powiedziec...mysle ze wtedy sata juz calkiem w odstawke pojdzie:)ja sie nie madruje tylko stwierdzm fakty...cena spada z kazdym dniem wiec jak chce sprzedac to jak najszybciej...niestety takie sa fakty...ja powiedzialem swoje zdanie na ten temat bo wydaje mi sie ze cena jest zbyt wysoka...i nie porownuj tego do ceny lakierowania bo w tym przypadku tu sata i tu sata,identycznie taka sama,a jak ty lakierujesz po 150 to twoja sprawa i zapewne szalu nie ma,co nie wynika z twoich umiejetnosci a oszczednosci.
  
 
 

lakierok 
Wys³any: 2011-12-12, 12:34   

Posty: 423
Sk±d: Okolice
a podzielisz siê ?
_________________
Mieszalnia Lakierów

Frostt.pl
 

gugun 
Wys³any: 2011-12-12, 12:37   



Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
lakierok napisa³/a:
a podzielisz siê ?
a czemu by nie??sam jak kupowalem moja 3k to na znajomego i mi polowe oddal a przy okazji sam sobie zarobil:)materialy tez bralem kiedys na niego bo ma duza firme i zawsze mi polowe oddawal vatu...za kazdego tysiaka wydanego w mieszalni mialem 100zl gratis a on drugie tyle wiec uklad ok:)
 
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2011-12-12, 13:04   


Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
Koledzy "takie rzeczy" to proponuje "omawiaæ" na PW a nie tu na "ogólnym" ;) Wiecie ¿e S³u¿by Skarbowe "nie ¶pi± tylko czuwaj±" ;)
Pozdrawiam! :spoko:
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2011-12-12, 13:27   


Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
Lackdoctor napisa³/a:
Kolega sprzedawa³ sata jet 90 ostatnio i sza³u nie by³o

Ta Sata to model Sata jet 90-2 ,to bardzo rzadki model na naszym rynku podobnie jest z nim tak¿e nawet na rynku niemieckim :tak: To model który jest bardzo popularny ale w USA. Tam jest ogólnie dostêpny i na tamten "rynek" tworzony. Dlatego by³o takie s³abe zainteresowanie odkupieniem tego egzemplarza :tak:
Wiadomo ¿e jak czego¶ nie znamy to mamy do tego obawy ;) Co innego jest z "starszym bratem" modelem Sata jet 90 który to jest bardzo popularny i mo¿na wszystko do niego dostaæ ,zarówno u nas jak i "za Odr±" ;) I powiem wam ¿e ostatni model g³owicy w Sata jet 90 oznaczony BS (o rozmiarach 1.3 i 1.4) jest taki sam jaki ma jego "m³odszy brat" Sata jet 90-2 :tak:
Tak¿e jak nie ma ró¿nicy "to po co przep³acaæ" ;)
Pozdrawiam! :spoko:

ps. A co do tej Sata 4000 RP to koledzy "dajcie spokój sprzedaj±cemu" ,to ile chce to jest jego sprawa i "potencjalnego kupuj±cego" ,ale tak jak napisa£ Lackdoktor ¿e lepiej bedzie jak wystawi ten pistolet na sprzeda¿ nie tylko na forach lakierniczych :tak:
Tutaj kolego raczej "kupca" to chyba nie znajdziesz ;)
 

lakierok 
Wys³any: 2011-12-13, 08:35   

Posty: 423
Sk±d: Okolice
Robertlodz09 napisa³/a:
Koledzy "takie rzeczy" to proponuje "omawiaæ" na PW a nie tu na "ogólnym" ;) Wiecie ¿e S³u¿by Skarbowe "nie ¶pi± tylko czuwaj±" ;)
Pozdrawiam! :spoko:


ja takich praktyk nie stosowa³em i nie stosuje !
 

maykel
Wys³any: 2011-12-13, 19:08   

Posty: 35
Widzê, ¿e w temat by³ do¶æ burzliwy ;) Niestety muszê uci±æ spekulacje, gdy¿ pistolet siê sprzeda³ :) Otrzyma³em za SATÊ takie pieni±dze jakich oczekiwa³em, tj. 1200 z³ ;)

Reasumuj±c... Je¶li sprzêt jest wart wiêkszych nak³adów finansowych, a jego stan jest adekwatny do ceny to i klient siê znajdzie ;)

Dziêki wszystkim za sugestie i celne - b±d¼ te¿ trochê mniej - uwagi :D

Pozdrawiam ;)
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2011-12-13, 19:14   

Posty: 3753
maykel napisa³/a:
Niestety muszê uci±æ spekulacje, gdy¿ pistolet siê sprzeda³ Otrzyma³em za SATÊ takie pieni±dze jakich oczekiwa³em, tj. 1200 z³

Cieszê siê ,bo jest nadzieja na moj± satê 3000 hvlp digital... szansa na dobr± cenê. :spoko:
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

gugun 
Wys³any: 2011-12-13, 19:16   



Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
ku... a chcialem zaproponowac tysiaka jak sie nie sprzeda wrazie i sobie zrobic prezent na swieta:)za moja 3k moze by ktos dal z 500 to bym duzo nie musial dokladac a zawsze 4k to nie 3 :D
 
 

lakierok 
Wys³any: 2011-12-13, 19:38   

Posty: 423
Sk±d: Okolice
gugun jeste¶ bandzior :rotfl: haha oczywi¶cie ¿artuje

nagada³e¶ ze za drogo a sam chcia³e¶ kupiæ !!!! zapewne odstraszy³e¶ nie jednego go¶cia co mia³ chêæ na taki u¿ywany prawie nowy pistol ^^ zapewne nie jeden ¿a³uje ¿e Ciebie pos³ucha³ .

pozd.
_________________
Mieszalnia Lakierów

Frostt.pl
 

marer 
Wys³any: 2011-12-13, 21:51   

Posty: 285
Sk±d: Podkarpacie
Gugun
A Ty naprawdê chcia³by¶ sprzedaæ swoj± satê 3k za 500 z³ ? hvlp masz ?
 
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2011-12-14, 09:43   


Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
Ju¿ pisa³ przecie¿ kolega Gugun (w innym temacie) ¿e ma Sate 3000 RP z dysz± 1.4 ;)
Pozdrawiam! :spoko:
 

gugun 
Wys³any: 2011-12-14, 12:29   



Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
marer napisa³/a:
A Ty naprawdê chcia³by¶ sprzedaæ swoj± satê 3k za 500 z³ ? hvlp masz ?
jak juz ci robert nap. a co w tym dziwnego???sprzet ma 2 lata,zestaw naprawczy za jakis czas bedzie trzeba zakupic,ale poki co jeszcze ladnie maluje wiec juz bedzie ok tysiaka,a w zamian mialbym 4k:) lakierok, w jednym z pierwszych postow nap. ze ok tysiaka jest warta i tyle tez bym dal:) a moja wtedy bym odsprzedal w promocji niech sobie ktos polakieruje,bo przy amatorskim mocno lakierowaniu jeszcze dlugo wytrzyma bez naprawy.
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Og³oszenia » Rodzaj og³oszenia » Sprzedam

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime