Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: Tech 2012-05-13, 05:01
Autor Wiadomo¶æ
teodor2424 
Wys³any: 2011-10-28, 01:32   [Sprzedam] Sprzedam SATA JET 90-2 RP 1,3 jak nowa

Posty: 1
Sprzedam bardzo ma³o u¿ywany pistolet Saty.
Dla zainteresowanych podajê linka do allegro:
http://allegro.pl/pistole...1902235169.html

Cena jaka mnie interesuje to 950z³.

kontakt tel 608-897-685
 
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2011-10-28, 13:42   

Posty: 3753
teodor2424 napisa³/a:
Cena jaka mnie interesuje to 950z³.

Dam 100 zl???
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2011-10-28, 22:45   


Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
Lackdoctor napisa³/a:
Dam 100 zl???

A ja 500 ,"w ciemno" ;)
Pozdrawiam! :spoko:
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2011-10-28, 23:47   

Posty: 3753
Robertlodz09,
Zartowa³em.
Chcia³em zobaczyæ jaki odzew moja akcja bedzie mia³a.
500 to ju¿ co¶ a wymierna warto¶æ tego pistoletu jest ciê¿ka do okre¶lenia.
Mo¿e jakie¶ 700 zl max, naprawdê niewiem.
Tak se gdybam.

Robert mo¿e wiedzieæ cos na temat takich pistoletów, wiec daj±c w ciemno 500 wie co robi.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

senior
Wys³any: 2011-10-30, 15:18   

Posty: 415
teodor2424 napisa³/a:
bardzo ma³o u¿ywany pistolet Saty.
A gdzie¶ Ty tego antyka uchowa³? Bo to chyba zabytek kupowany jeszcze w PEWEXIE za dolary z USA który le¿a³ æwieræ wieku opatulony kocami na dnie wersalki :D
Robert tak z ciekawo¶ci siê zapytam: jaki to rocznik? Bo wygl±dem to zaje¿d¿a retrem.

I pytanie o pasuj±ce do niego czê¶ci od modelu 3000: ale jego pysk jest przecie¿ inny ni¿ w 3000 wiêc.... trochê dziwne to stwierdzenie o wymiennych bebechach.
Pozdrawiam i powodzenia
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2011-10-30, 15:30   

Posty: 3753
senior napisa³/a:
A gdzie¶ Ty tego antyka uchowa³?

Projekter kolege na to cacko namówi³.
Teraz ¿ycie zweryfikuje rzeczywist± warto¶æ tego sprzêtu.
Bez znaczenia jest tu jego dobra jako¶æ a bardziej technologia w której zosta³ wykonany.
500 zl od Robertlodz09, to dobra propozycja, bo taka zwyk³a sata 4000 1.3 rp DIGITAL wczoraj sprzeda³a siê za skromne 900 z³ i nikt na koniec aukcji nie przebija³ ani nie walczy³.
Zakup tego pistoletu jako antyk na biurko prezesa to fajna sprawa.
Do lakierowania te¿ - w to nie w±tpiê.
Ale w odsprzeda¿ jako antyk, to trochê za wcze¶nie na dobr± cenê.

Ja na Twoim miejscu teodor2424, wcale bym tego pistoletu nie sprzedawa³.
Choæby przez mój sentyment do Projektera.
A tak na powa¿nie, to ...... nie sprzedawaj z powodów finansowych bynajmniej.

Je¶li musisz, to chyba te 500 zl to bêdzie swojego rodzaju max.. i to w ciemno.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

senior
Wys³any: 2011-10-30, 16:09   

Posty: 415
No ja pytam bo niby nie jestem wielkim wielbicielem Sat bo dla mnie s± lepsze pistolety ni¿ tej marki ale przynajmniej modele znam i siako tako ¶ledzê wszystkie marki.
I o ile znam modele: mini, 100, 1000, 2000, 3000, 4000 to tego ni groma. I temu pytam sk±d to siê wziê³o bo designem jest jak zabytki z lat 90-tych {mo¿e i model od tego jest zaczerpniêty?} a wygl±dem nówka sztuka. Ja mam wielu znajomych co maj± jeszcze sprzêty nówki sztuki wysy³ane w paczkach z USA w latach 80-tych i tylko testowo sprawdzane a do dzi¶ nigdy nie u¿ywane wiêc jakby co to nic mnie nie zdziwi :D
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2011-11-01, 19:51   


Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
senior napisa³/a:
Robert tak z ciekawo¶ci siê zapytam: jaki to rocznik? Bo wygl±dem to zaje¿d¿a retrem

Bardzo m³ody model pistoletu ,na rynku amerykañskim pokaza³ siê chyba w zesz³ym roku. Ca³y czas mo¿na go tam dostaæ a u nas w kraju pokaza³o siê (chyba) tylko te 20szt. By³y w zestawie z Sata KLC ,które "rozprowadzi³" (z tego co pisa³) kolega Projekter. A pistolet ten to: na bazie korpusu Sata jet 3000 osadzono g³owice z ostatniego modelu Sata jet90 o symbolu BS. Uwa¿am ¿e jest to najbardziej udana g³owica jaka by³a w tym modelu tj. Sata jet90. Dlatego zosta³a w tym nowym Sata jet90-2.
Co do rzeczywistej warto¶ci siê nie wypowiem poniewa¿ to nie ja go sprzedaje ale w cenie w jakiej jest wystawiona mo¿na kupiæ te¿ inne modele i to bardziej znane ;) Wiadomo ¿e na nowym pistolecie zawsze siê traci jak chce siê go odsprzedaæ zaraz po kupnie ;)
Pozdrawiam! :spoko:
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Og³oszenia » Rodzaj og³oszenia » Sprzedam

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania