Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
scorpion1236 
Wys³any: 2011-11-22, 14:04   [Szukam/Zakupiê] Materia³y na pracê dyplomow±


Posty: 11
Sk±d: okolice Radomia
Witam, w zwi±zku z tym, ¿e czeka mnie obrona pracy dyplomowej na pocz±tku 2012 roku chcia³em odpowiedni siê wyposa¿yæ w materia³y do napisania tej pracy.
Temat pracy: Wp³yw uszkodzeñ nadwozi samochodów osobowych na mo¿liwo¶ci ich naprawy.
- istniej±ce rozwi±zania nadwozi
- metody napraw uszkodzeñ
- urz±dzenia do naprawy
- istniej±ce trendy

Interesuj± mnie wszelkie materia³y/broszury filmy szkoleniowe stosowane min. w autoryzowanych serwisach, równie¿ materia³y na dvd, fotografie z przeprowadzanych napraw, wszelkie pliki pdf itp. Proszê pisaæ ewentualne oferty, cenê + przesy³ka. Mile widziane wypowiedzi osób pracuj±cych w bran¿y blacharsko-lakierniczej.
 
 

lukasz509
Wys³any: 2011-11-22, 19:32   

Posty: 389
kolego filmików masz pe³no na youtube a fotorelacje z opisami masz na 2 forum starczy umiejeêtnie z tego skorzystæ id¿ do jakiego¶ sklepu z materia³ami lak. i pozbieraj sobie reklamy pistoletów itp. materia³ow i opisów ze zdj masz pe³no na forum.Powodzenia
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2011-11-22, 20:46   

Posty: 3753
scorpion1236,

scorpion1236 napisa³/a:
Mile widziane wypowiedzi osób pracuj±cych w bran¿y blacharsko-lakierniczej.

I takim sposobem przybedzie nam m³ody mgr co pojecie o lakiernictwie ma wziête z netu od osób losowo pracuj±cych lakierniczo.
Czyli wiedza z czarnej dupy wziêta i potem taki ekspert branzy lakierniczo blacharskiej bêdzie opiniotwórczy w prasie i innych mediach.

Ja móg³bym opisaæ ca³o¶æ procesów lakierniczych i wyt³umaczyæ wiêkszo¶æ procesów które w zastosowaniu prawid³owej technologii daj± odpowiedni wynik koñcowy.... i gwarancjê.
Ale nie jestem tu ekspertem a piszac JA... mam na mysli kilku kolegów którzy posiadaj±c wiedzê nawet wiêksz± ni¿ moja, mog± takie informacje dostarczyæ.
Ale czy ktokolwiek bêdzie chcia³ sie podj±æ takiego zadania>>>?????
Ja nie, bo to niczemu nie pos³u¿y. A poza tym nie czujê siê kompetentny do przekazywania takich wiadomo¶ci.
W koñcu jako zwyk³y user z netu ..... mogê napisaæ stek bzdur.
Ale... pokierowaæ mogê w kierunku jedynej kompetentnej osoby na tym forum.
Jesli ta osoba bêdzie zainteresowana takim tematem to masz pracê na 6. :spoko:

Napisz do @Projekter. Tylko tyle Ci mogê poradziæ.
Jest tu na forum..... wystarczy poszukaæ.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

scorpion1236 
Wys³any: 2011-11-24, 13:09   


Posty: 11
Sk±d: okolice Radomia
Pracujê w ASO gdzie jest min. profesjonalny zak³ad blacharsko-lakierniczy gdzie mia³em okazjê poznaæ jak to wszystko dzia³a, zreszt± w sprawie materia³ów poprosi³em promotora.

Temat mo¿na zamkn±æ.
 
 

PROJEKTER
Wys³any: 2011-11-24, 15:42   


Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
No kolego @scorpion1236.... jak jeste¶ z ASO ... to ju¿ nie masz tu wstêpu ^^ koniec z tob± ^^ Giñ ....Giñ ... Szatanie .... Giñ w mêczarniach :D

¯eby tu przetrwaæ ze sztandarem ASO w rêku to trzeba mieæ kohones jak PROJEKTER :D

Napisz na mój e-mail ... dostaniesz kilka moich publikacji i b³ogos³awieñstwo autora do korzystania z tekstu. :spoko:
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

gugun 
Wys³any: 2011-11-24, 16:17   



Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
scorpion1236 napisa³/a:
Pracujê w ASO
pracujesz w aso a pytasz o
scorpion1236 napisa³/a:
istniej±ce rozwi±zania nadwozi
- metody napraw uszkodzeñ
- urz±dzenia do naprawy
- istniej±ce trendy

:rotfl: :rotfl: :rotfl:
 
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2011-11-24, 16:19   

Posty: 3753
PROJEKTER napisa³/a:
Napisz na mój e-mail ... dostaniesz kilka moich publikacji i b³ogos³awieñstwo autora do korzystania z tekstu.

Czyli wcze¶niej dobrze poradzi³em... aso,aso,,,, a kysz... hehe. :spoko:
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2011-11-24, 16:21   

Posty: 3753
gugun,
Kolegê trochê ponios³o.... mo¿e chcia³ siê dowiedzieæ jak siê NIE ROBI... haha.
Kysz,kysz,,, aso,aso... Pozdro.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

gugun 
Wys³any: 2011-11-24, 16:38   



Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
Lackdoctor napisa³/a:
Kolegê trochê ponios³o.... mo¿e chcia³ siê dowiedzieæ jak siê NIE ROBI... haha.
nie wiem co chcial ale zapewne nie jest tam pomocnikiem lakiernika ....no a jak ktos kto "szefuje" w aso szuka pomocy u zwyklych lakiernikow to cos tu nie gra....
 
 

PROJEKTER
Wys³any: 2011-11-24, 20:23   


Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
gugun napisa³/a:
Lackdoctor napisa³/a:
Kolegê trochê ponios³o.... mo¿e chcia³ siê dowiedzieæ jak siê NIE ROBI... haha.
nie wiem co chcial ale zapewne nie jest tam pomocnikiem lakiernika ....no a jak ktos kto "szefuje" w aso szuka pomocy u zwyklych lakiernikow to cos tu nie gra....


Noooo ... nie pochlebiaj tak sobie za bardzo @gugn ... On wszed³ na publiczne forum i zapyta³, czy kto¶ mu mo¿e pomóc ... tzn kto¶ kto wie jak napisaæ pracê magistersk± i jakie materia³y powinny byæ w tym pomocne ... ale jak widzê to niestety ¿aden zwyk³y lakiernik mu jednak w tym nie pomóg³ ;P ... Wiêc co to teraz za specjalistyczne i fachowe komentarze ??? :cool:
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

senior
Wys³any: 2011-11-24, 21:53   

Posty: 415
PROJEKTER napisa³/a:
kto wie jak napisaæ pracê magistersk± i jakie materia³y powinny byæ w tym pomocne ... ale jak widzê to niestety ¿aden zwyk³y lakiernik mu jednak w tym nie pomóg³ ;P
Ale niechêæ {niemoc} pomocy w napisaniu magisterki nie ¶wiadczy o braku fachowo¶ci tutejszych lakierników :)
PROJEKTER napisa³/a:
Wiêc co to teraz za specjalistyczne i fachowe komentarze ??? :cool:
No ale przecie¿ dobrze podpowiadaj±:
Bierze cz³owiek w gar¶æ aparat fotograficzny czy jeszcze lepiej: kamerê, idzie na halê na poszczególne stanowiska i ma wszystko jak na tacy z omówieniem s³ownym w³±cznie.
Chyba ¿e to nie "TO" ASO ;) :D

Powodzenia SKORPIONIE
 

gugun 
Wys³any: 2011-11-25, 10:58   



Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
PROJEKTER napisa³/a:
zn kto¶ kto wie jak napisaæ pracê magistersk± i jakie materia³y powinny byæ w tym pomocne ...
materialy to on wiedzial przeciaz jakie sa pomocne bo sam napisal co potrzebuje...tylko ja tu bardziej wyczuwam niewiedze...bo jak napisac to wie bo juz jedna napisal skoro jest to obrona...a pracujac w aso po co pytac zwyklych lakiernikow jak moze sobie obejsc porozmawiac z ludzmi jak robia i dlaczego tak a nie inaczej...no chyba ze
senior napisa³/a:
to nie "TO" ASO
:D
 
 

PROJEKTER
Wys³any: 2011-11-25, 11:10   


Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
senior napisa³/a:
PROJEKTER napisa³/a:
kto wie jak napisaæ pracê magistersk± i jakie materia³y powinny byæ w tym pomocne ... ale jak widzê to niestety ¿aden zwyk³y lakiernik mu jednak w tym nie pomóg³ ;P
Ale niechêæ {niemoc} pomocy w napisaniu magisterki nie ¶wiadczy o braku fachowo¶ci tutejszych lakierników :)

acha .... ale to, ¿e cz³owiek który zamierza napisaæ tak± pracê pyta o ciekawe materia³y w ka¿dym dostêpnym ¼ródle potencjalnych informacji ... niestety ju¿ go dyskredytuje i robi z niego przyg³upa, a to ¿e jest z ASO to ju¿ wrêcz debila .... ciekawe NIE ? ^^

Zdziwi³bym siê jakby obroni³ t± pracê mia³ tytu³ mgr. i zacz±³ pracowaæ jako lakiernik :shock: Co niby jest tak atrakcyjnego we wdychaniu syfu i absolutnie pewnym zgonie przed 60 rokiem ¿ycia ?

Akurat to czy kto¶, tu jest czy nie jest doskona³ym fachowcem lakiernikiem ma siê nijak do napisania pracy magisterskiej ... to nie licencjat, ¿e mo¿na cenzura±æ d³ugie wypracowania na ogólny temat. Zdjêcia, czy opowie¶ci lakierników, lub blacharzy z ASO czy z nory .... to mo¿e z 10 % tego co jest potrzebne. To tak dla porz±dku dla tych co mieli problemy z matur± ^^

Mnie jednak niezmiennie zadziwia fakt, ¿e co niektórzy z obecnych na forum maj± siê za najlepszych lakierników w Polsce ;P ... a Ja bardzo czêsto odwiedzam renomowane warsztaty ... czasami te¿ nory .... i za cholerê nic .... absolutnie NIC nie potwierdza tego, ¿e w tych norach kryj± siê doskonali specjali¶ci którzy robi± powtarzalnie naprawy w taki sposób ¿ebym móg³ uznaæ ten obraz lakiernictwa w Polsce który mam, za jaki¶ wypaczony.

Raczej jednak w ka¿dym przypadku gdy ogl±dam samochód po naprawie lakierniczej jest on na akceptowalnym poziomie jako¶ci .... ale z mas± ma³ych b³êdów ... gdy do tego obejrzy siê te rozgrzebane w trakcie naprawy ... oraz puszki z u¿ywanymi tam materia³ami ... to finalnie raczej nikt mnie ju¿ nie przekona w takiej lakierni ¿e jest specjalist± i doskona³ym fachowcem.

Garstka z tych których znam to faktycznie fachowcy, przy których czapki z g³ów i g³êboki pok³on. Garstka ... mo¿e z 10 osób w Polsce ... wiêkszo¶æ to jednak ci którzy mo¿e i potrafi± ... i mo¿e wiedz± jak ... tyle tylko, ¿e tak nie robi± ... a TU proszê same b³yszcz±ce gwiazdy lakiernictwa samochodowego ^^ ... do tego ju¿ stopnia, ¿e nawet po dwóch postach z zapytaniem o materia³y do pracy magisterskiej mo¿na ch³opka zmieszaæ z ³ajnem ... :spoko: ... Mój szacun dla was ro¶nie normalnie jak suflet. ^^
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

gugun 
Wys³any: 2011-11-25, 11:38   



Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
PROJEKTER, :D :D :D czy ty nie widzisz jak cie wszyscy podpuszczaja???ktos cos napisze dla jaj zeby tylko poczytac twoje dluuuugie odpowiedzi???jak pada jakies zdanie o aso to wszyscy zamiast robic to zagladaja co chwile tutaj specjalnie dla ciebie zeby zobaczyc czy juz odpisales... :D :D :D przestan znowu zaczynac temat o tym samym i nie badz az taki przewidywalny ;)
PROJEKTER napisa³/a:
mo¿e z 10 osób w Polsce ... wiêkszo¶æ to jednak ci którzy mo¿e i potrafi± ... i mo¿e wiedz± jak ... tyle tylko, ¿e tak nie robi±
to ja jestem 11 i dlatego siedze w dziurze bo "dokladam" do interesu i mimo ze duzo sie kasuje to jeszcze wiecej sie wydaje jak sie jedzie po materialy ;)
 
 

senior
Wys³any: 2011-11-27, 11:28   

Posty: 415
Ano w pewnym sensie Panie PROJEKTER masz racjê z t± niesamowit± mas± geniuszy - lecz w wielu przypadkach tylko SAMOZWAÑCÓW. Tutaj trzeba siê z tym zgodziæ bo tak jest. Baaaa co wiêcej czêsto jest tak ¿e im wiêkszy syf tym wiêksze ego z podparciem ¿e "nie ka¿dy zrobi bez warunków i bez narzêdzi" - to niby prawda ale wcale nie musi to byæ g³ówny powód wywy¿szania siê - nie mo¿e to byæ powód jedyny.
Tutaj mo¿na o tym siê rozpisywaæ ale wed³ug mnie nie ma sensu bo tylko siê naklika a efektów z tego i tak nie bêdzie.
Mo¿na tylko dodaæ ¿e wed³ug mnie -i tego co zaobserwowa³em- geniusze samozwañcy nie zawsze a nawet najczê¶ciej nie s±dz± i nie mówi± tak o sobie dlatego ¿e s± g³upi i zarozumiali tylko dlatego ¿e porównuj±c swoje prace do innych im znanych wyci±gaj± ³atwo takie wnioski z tego co tylko widaæ go³ym okiem a tym bardziej je¶li robi± w gorszych w³a¶nie warunkach i gorszymi narzêdziami, oraz nie maj± pojêcia ile nie wiedz± o lakiernictwie, materia³ach i technologii.
Najzwyczajniej na ¶wiecie nie s± ¶wiadomi ile jeszcze nie wiedz±, czego nie potrafi± i czego nie maj±.....
Ale tak by³o, jest i pewnie jeszcze bêdzie po wsze czasy - chocia¿ ostre nagonki kontroli do¶æ mocno to pomniejsz±. Nigdy ca³kiem nie zlikwiduj± ale co¶ tam pomniejsz±.
Cytat:
same b³yszcz±ce gwiazdy lakiernictwa samochodowego ^^ ... do tego ju¿ stopnia, ¿e nawet po dwóch postach z zapytaniem o materia³y do pracy magisterskiej mo¿na ch³opka zmieszaæ z ³ajnem
Tutaj przesadzasz i ¶mia³o mogê siê podpisaæ pod tym co napisa³ powy¿ej GUGUN.
Jeste¶ niesamowicie spiêty.... :) Proponujê wypadzik na miasto w jakim¶ doborowym towarzystwie i powrót do domu dopiero po pe³nym wyluzowaniu i odreagowaniu - np. po 2-3 dniach :D ;)
A wtedy jak w pe³ni wyluzowany i odstresowany wejdziesz ponownie na ten temat to zobaczysz w 2 odpowiedzi w tym temacie konkretn± odpowied¼:
Lackdoctor napisa³/a:
Ale... pokierowaæ mogê w kierunku jedynej kompetentnej osoby na tym forum.
Jesli ta osoba bêdzie zainteresowana takim tematem to masz pracê na 6. :spoko:

Napisz do @Projekter. Tylko tyle Ci mogê poradziæ.
Jest tu na forum..... wystarczy poszukaæ.
I gdzie tu mieszanie z ³ajnem? ;)
Ja nie widzê
Inne ¿arty to ¿arty ale odpowied¼ szybka i konkretna by³a na samym pocz±tku - chyba ¿e siê z ni± nie zgadzasz - ale wtedy ujmiesz sam sobie a o to z tego co czyta³em Twoje posty Ciê za nic nie podejrzewam :D :fiu:
Wiêcej luzu........... :spoko:
Pozdro
 

PROJEKTER
Wys³any: 2011-11-27, 18:17   


Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
senior napisa³/a:
Wiêcej luzu........... :spoko:


Tylko po co ? ^^ ... to nie Facebook.

gugun napisa³/a:
PROJEKTER, :D :D :D czy ty nie widzisz jak cie wszyscy podpuszczaja???ktos cos napisze dla jaj zeby tylko poczytac twoje dluuuugie odpowiedzi???jak pada jakies zdanie o aso to wszyscy zamiast robic to zagladaja co chwile tutaj specjalnie dla ciebie zeby zobaczyc czy juz odpisales... :D :D :D przestan znowu zaczynac temat o tym samym i nie badz az taki przewidywalny ;)
PROJEKTER napisa³/a:
mo¿e z 10 osób w Polsce ... wiêkszo¶æ to jednak ci którzy mo¿e i potrafi± ... i mo¿e wiedz± jak ... tyle tylko, ¿e tak nie robi±
to ja jestem 11 i dlatego siedze w dziurze bo "dokladam" do interesu i mimo ze duzo sie kasuje to jeszcze wiecej sie wydaje jak sie jedzie po materialy ;)


A Ty @gugn znowu sobie bez powodu pochlebiasz ^^

Absolutnie mo¿esz mnie podpuszczaæ w takie tematy. Nawet napiesze ci ¿e bardzo bym sobie tego ¿yczy³ :spoko: .

Ja zawsze z ogromn± frajd± i przyjemno¶ci± odpisuj± ... M±drze na m±drze pytanie w m±drych tematach i m±drze, ale ju¿ bardzo z³o¶liwie w innych tematach ^^ . Zawsze jednak ( w takich jak Ty to nazywasz PODPUCHACH ... :cool: ) prêdzej, czy pó¼niej komu¶ puszcza samokontrola i nagle ... mamy w postach pe³ny obraz durnoty, wie¶niactwa, braku wykszta³cenia, nie wspominaj±c ju¿ o tym, ¿e powolutku z ukrycia wy³azi te¿ z takiego "raptuska" nie ukrywany ju¿ pod zas³on±, bardzo mizerny poziom wiedzy zawodowej o lakiernictwie .... Nie wierzsz ? .... Przeczytaj sobie dowolnie wybrany ostry i agresywny temat z moim udzia³em na tym forum :tak: Dowolnie wybrany ! ^^

Potem zastanów siê kto w takich awanturach zyskuje kto traci ? .... Poczytaj moje wszystkie z³o¶liwe posty z wyzwiskami ... i zwróæ uwagê ¿e obok mieszania, durnia z b³otem zawsze w tre¶ci s± konkretne merytoryczne informacje ;) ... taki trick :D

Nigdy nie uda³oby mi siê przekazaæ nikomu tylu cennych i wa¿nych informacji ... zadziwiaj±cych dla tzw. "ogó³u" i czêsto szokuj±cych ... ale zawsze rzetelnych i prawdziwych ... gdyby jaki¶ przyg³up po drugiej stronie ³±cza, nie zademonstrowa³ mitów i dziecinnej wiedzy na omawianego zagadnienia ;) ... a do tego nie stan±³ w ich obronie z uporem os³a ^^ powtarzaj±c jakie¶ kolokwializmy i podania ludowe. Nawet w tych lu¼nych tematach, przy ostrzejszej wymianie zdañ natychmiast wy³azi na wierzch kto zna zagadnienie na temat którego siê m±druje. a kto tylko o tym co¶ tam s³ysza³ i wyrobi³ sobie pogl±d.

Tak¿e jak mo¿esz @gugn ... to nie odpuszczaj z tymi podpuchami :D ... Wal ¶mia³o jedn± po drugiej i bij siê ze mn± w obronie w³asnego stanowiska :spoko: . Wybacz tylko jak nie z³apiê tematu bo niestety wbrew pozorom (choæ te¿ tego ¿a³ujê :tak: ) ... ale nie jestem wszystkowiedz±cy :roll: . Dlatego pisze posty tylko w tych tematach w których demonstruj±c kontr tezê ma absolutn± pewno¶æ, ¿e mogê udowodniæ wszytko co napisze ... Inaczej nie piszê ... i z ASO jest dok³adnie tak samo.

Mamy w Polsce .... nory.... warsztaty i ASO .... Nora jest na dnie tej struktury, ASO na szczycie :cool: ... Tysi±c zdañ na tym forum na temat syfu w ASO i tego jacy tam pracuj± popaprañcy, ale ... nikogo z ASO. ¯adnej opinii z wnêtrza takiego obiektu ... Ciekawe co ? ^^

Dlatego rozumiesz chyba, ¿e olewam ka¿d± dyletanck± opinie w temacie, gdy wypowiada j± osoba nie maj±ca ¿adnej rzetelnej wiedzy ! Tak jak w sprawie lakieru, pistoletu, kabiny, kosztów budowy, formalno¶ci, przepisów prawa, czy ... ASO. Dyletant to tylko m±druj±cy siê burak ze ¶mieszn± opini± ^^ . ¦wiat jest pe³ny takich m±drusiów ... jedni uwa¿aj± siê za lekarzy inni za mechaników samochodowych jeszcze inni za speców od budowlanki ... Wspólna cecha ... to brak wykszta³cenia, czy choæby zawodowego do¶wiadczenia w kwestiach ^^ o których mówi± czy pisz± ...

Dla ciebie @gugn i dla ka¿dego, kto tu napisa³ choæ jedno zdanie o ASO te obiekty to zagadka. Nic o nich nie wiesz. :cool: NIC !

Teraz mo¿esz mnie podpu¶ciæ ... Dawaj ! :D
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

senior
Wys³any: 2011-11-27, 21:23   

Posty: 415
PROJEKTER napisa³/a:
senior napisa³/a:
Wiêcej luzu........... :spoko:


Tylko po co ? ^^ ... to nie Facebook.
Niby tak...........
Ale i nie kolonia karna o zaostrzonym rygorze z jednoosobowymi celami wykutymi w jaskiniach URALU :D :D
:spoko:
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2011-11-27, 21:45   

Posty: 3753
senior,

Sprawa jest bardzo prosta.
Chodzi o bycie w necie a nie o odgrzewanie starych kotletów (czyt. postów)
Wiadomym jest ¿e NIKT za free w necie nie bêdzie siedzia³ i pisa³ z ch³opaczkami o pistoletach za gruba kasê i innym markowym sprzecie.
Takie dzia³ania to ukryty cel i wbijanie do pustych g³ów po setki razy.. sata,sata,sata,sata, iwata,iwata,iwata,iwata, rupes,festo,bla,bla,bla, kabina,promiennik (ale markowy nie z marketu) i takie inne pro.
Jak ci ktos wbija takie rzeczy na co dzieñ i jeszcze w wielkiej awanturze robi z ciebie durnia g³upka i idiote bo masz jeden element do lakierowania i sico ci sie wydaje odpowiednie... to jaki jest tego cel????
Marketing w czystym wydaniu, robienie rynku dla zbytu drogiego markowego sprzetu.

My tego nie widzimy, kilku z nas zakupi³o te markowe sprzety, kilkunastu jest aktywnych userów co sie wypowiada, kilkudziesiêciu dziennie jest takich co widac ze sie logowali na forum jednym czy drugim.
Ale ukrytym celem sa te tysiace userów zarejstrowanych na forach - sprawdzcie sobie ilu nas jest.
Do tego pozycjonowanie tematów w google o które osobiscie dba pewien admin forum aby te tematy by³y na samej górze, jako pierwsze w wynikach google.
I czego sie mozna dowiedziec wpisujac np pistolet lakierniczy w google???
Ze sata , tylko sata, sata to królowa sico to syf a jego posiadanie to debilizna i durnota i czarna dupa itd...
Wiecie ilu ludzi codziennie szuka w google wiadomosci o tym czego w naszej dziedzinie nie wiedz±?
Tysi±ce. I te tysi±ce ludzi ma wbijane do g³owy ¿e tylko sata, iwata, sata, sata, sata.
Sico sie psuje, nie lakieruje, sata jest bezawaryjna.
Jak ktos napisze ¿e jego sie zepsu³a to okazuje siê ¿e... jest pierwszy i jedyny i zapewne to wynik niew³asciwej eksploatacji bo saty nie psuj± sie WCALE :rotfl: :rotfl:

Do tego potrzeba k³utni, wielkich wojen.
Wtedy o pozycjonowanie i dotarcie informacji o super produktach Robert nie musi sie martwiæ i jego praca i czas po¶wiêcony w necie jest sowicie wynagrodzony a wielcy dostawcy tego swiata widz± po obrotach ¿e takie dzia³ania przynosza efekty wiêksze od spodziewanych.

Dzieki temu... sata trafia pod strzechy :spoko: :spoko: :spoko:
Do dziupli,nor i bez ró¿nicy gdzie, byle siê sprzeda³a.

A kiedy¶, nie tak dawno, markowe sprzêty to by³ rynek tylko aso - 90%, reszta to pojedyñcze sztuki tu i tam spotykane a najwiêcej to starsze modele z wtórnego obiegu.

Prawda Robercie????
Ka¿dy orze jak mo¿e i nic mi do Twojej pracy.
Tak to widzê i niczym tego nie zmienisz a na wymiane pogl±dów ze mna i wysokie noty u szefostwa raczej nie licz..
Mi³ego klikania i prostowania na swoja modê tego co niechcacy tkna³em.

No i bym zapomnia³ o edycji emotkowej postu po jego napisaniu (jak to masz w zwyczaju robiæ...)
Tyle ¿e sam musisz je porozmieszczaæ, bo mi to wisi.
:roll: :rotfl: :devil: :> :nie: ;P :fiu: :sciana: :blee: :/ :shock: :spoko: :cool: :x: ^^ :D ;) :)
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

gugun 
Wys³any: 2011-11-28, 11:30   



Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
:sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana:
PROJEKTER napisa³/a:
eraz mo¿esz mnie podpu¶ciæ ... Dawaj !
 
 

gugun 
Wys³any: 2011-11-28, 13:00   



Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
PROJEKTER, napisz :D jeszcze ^^ cos ;P ciekawego :blee: poki :devil: mam przerwe bo sie nudze :D :cool: :spoko: ^^
 
 

PROJEKTER
Wys³any: 2011-11-28, 15:12   


Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
Sorry ... ale niestety Ja nie mam ca³ego wolnego ... roku ^^
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

gugun 
Wys³any: 2011-11-28, 15:20   



Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
robota to glupota.... ^^ picie to jest zycie... ;P
 
 

gugun 
Wys³any: 2011-11-29, 13:13   



Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
Lackdoctor napisa³/a:
Wiadomym jest ¿e NIKT za free w necie nie bêdzie siedzia³ i pisa³ z ch³opaczkami o pistoletach za gruba kasê i innym markowym sprzecie.
Takie dzia³ania to ukryty cel i wbijanie do pustych g³ów po setki razy.. sata,sata,sata,sata, iwata,iwata,iwata,iwata, rupes,festo,bla,bla,bla, kabina,promiennik (ale markowy nie z marketu) i takie inne pro.
Jak ci ktos wbija takie rzeczy na co dzieñ i jeszcze w wielkiej awanturze robi z ciebie durnia g³upka i idiote bo masz jeden element do lakierowania i sico ci sie wydaje odpowiednie... to jaki jest tego cel????
Marketing w czystym wydaniu, robienie rynku dla zbytu drogiego markowego sprzetu.

My tego nie widzimy, kilku z nas zakupi³o te markowe sprzety, kilkunastu jest aktywnych userów co sie wypowiada, kilkudziesiêciu dziennie jest takich co widac ze sie logowali na forum jednym czy drugim.
Ale ukrytym celem sa te tysiace userów zarejstrowanych na forach - sprawdzcie sobie ilu nas jest.
Do tego pozycjonowanie tematów w google o które osobiscie dba pewien admin forum aby te tematy by³y na samej górze, jako pierwsze w wynikach google.
I czego sie mozna dowiedziec wpisujac np pistolet lakierniczy w google???
Ze sata , tylko sata, sata to królowa sico to syf a jego posiadanie to debilizna i durnota i czarna dupa itd...
Wiecie ilu ludzi codziennie szuka w google wiadomosci o tym czego w naszej dziedzinie nie wiedz±?
Tysi±ce. I te tysi±ce ludzi ma wbijane do g³owy ¿e tylko sata, iwata, sata, sata, sata.
Sico sie psuje, nie lakieruje, sata jest bezawaryjna.
Jak ktos napisze ¿e jego sie zepsu³a to okazuje siê ¿e... jest pierwszy i jedyny i zapewne to wynik niew³asciwej eksploatacji bo saty nie psuj± sie WCALE

Do tego potrzeba k³utni, wielkich wojen.
Wtedy o pozycjonowanie i dotarcie informacji o super produktach Robert nie musi sie martwiæ i jego praca i czas po¶wiêcony w necie jest sowicie wynagrodzony a wielcy dostawcy tego swiata widz± po obrotach ¿e takie dzia³ania przynosza efekty wiêksze od spodziewanych.
czyli to ze k projekter sprzedaje sie i czerpie korzysci wzamian za promowanie chociazby saty????bo nie do konca rozumiem :D :D :D a z twojego postu wlasnie to wynika...
 
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2011-11-29, 14:04   

Posty: 3753
gugun napisa³/a:
a z twojego postu wlasnie to wynika...


Daj Robertowi och³on±æ, zebraæ si³y, sprawa musi siê zakurzyæ z lekka aby juz tak klarownie nie by³o widaæ ca³okszta³tu jego poczynañ.
Wtedy to nas za uszy i nosy wytarga i wtr±ci w czarn± otch³añ wielkiej dupy (a kysz - siedzieæ w dupie projektera to chyba ¶rednia przyjemno¶æ)

Poma³u ju¿ zaczyna, ale pomyli³y mu siê fora.
Zauwa¿ ¿e on chodzi tam gdzie mo¿e w kogo¶ pozaczepiaæ...

Gratis emotki dla Roberta aby se porozk³ada³ gdzie chce... :tak: :nie: ;P ^^ :shock: :help: :x:
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

PROJEKTER
Wys³any: 2011-11-29, 17:21   


Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
Lackdoctor napisa³/a:
Poma³u ju¿ zaczyna, ale pomyli³y mu siê fora.
Zauwa¿ ¿e on chodzi tam gdzie mo¿e w kogo¶ pozaczepiaæ...


To ciut nie precyzyjne jest ... @Projekter oprócz tego forum i tamtego jest jeszcze na trzech innych :spoko: I nie czepia siê od tak poprostu tylko wy³ania selektywnie z grona Usherów tylko - Durniów zawodowych ... a potem u¿ywaj±c ok 10 % zasobów posiadanej wiedzy i do¶wiadczenia sprawia sobie frajdê lej±c takiego durnia, a¿ do krwi. Zdarzy siê ¿e Dureñ jest sprytny i wtedy zmusza mnie do siêgniêcia po 20 a w porywach nawet 25 % tej wiedzy któr± mam ¿eby go "anihilowaæ". To rzadkie przypadki ale tez sprawiaj± mi przyjemno¶æ :D ... Zupe³nie mi to dynda czy ma taki, czy inny nick i czy jest na tym, czy na tamtym czy na innym forum ^^ Dureñ to zawsze "cel" nawet jak ma czasami tytu³ moderatora ... ale to ju¿ Krzysiu znasz sam z autopsji :spoko:

Natomiast twój wywód Krzysiu o tym ¿e kierujê jak±¶ wielk± mroczn± machin± tajnego lobby konkretnych producentów jest .... bardzo pochlebny. Dziêki, Dziêki. Wiedzia³em ¿e mnie podziwiasz, ale ¿e pomy¶la³e¶ o mnie jak o cz³owieku z takim wp³ywem na rynek wyposa¿enia to przyznam, jestem zadziwiony. Ale dziêki, dziêki wielki :D Jak Ja bym chcia³ ¿eby to by³a prawda :roll:

Ale nic straconego ... W zasadzie to bardzo ciê proszê tak po przyjacielsku ... ¿eby¶ rozg³asza³ gdzie tylko mo¿na tak± informacjê. Ja ci podrzucê na PW co jaki¶ czas jak±¶ konkretn± firme do pormocji i odpalê z 10 % prowizji ^^ .... TY - Krzysiu ? ... Wiesz ile by¶my zgarnêli kasy jakbym tak zadzwoni³ do dystrybutora DeVilbisa ... albo do kogo¶ od SICO ^^ WOW ... rzeka pieniêdzy :D
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2011-11-29, 17:59   

Posty: 3753
PROJEKTER napisa³/a:
Wiedzia³em ¿e mnie podziwiasz,

Tylko bez wazeliny proszê.

Ja jestem szczery,,, a mo¿e wolisz fa³szywych przyjació³???
W innym temacie da³em przyk³ad,,, podoba Ci sie taki uk³ad jak z tamtego tematu?

A co do
PROJEKTER napisa³/a:
Natomiast twój wywód Krzysiu o tym ¿e kierujê jak±¶ wielk± mroczn± machin± tajnego lobby konkretnych producentów jest .... bardzo pochlebny.

to dobrze wiesz ze mam racjê, bo od kogo bym to wiedzia³.

Je¶li jest tak jak napisa³e¶ i masz taki wp³yw na rynek w polsce to tylko pogratulowaæ.

Moim zdaniem nie k³ama³e¶ i wprowadzi³e¶ saty pod strzechy.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Og³oszenia » Rodzaj og³oszenia » Sprzedam

Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime