Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Russel
Wys³any: 2011-11-30, 00:00   Â¦wie¿ak !! pomocy
0
UP DOWN

Posty: 2
Witam, a wiêc jestem posiadaczem 2 aerografów jestem totalnie zielony w sprawach airbrush wiêc znalaz³em te forum i mam nadzieje, ze ktos mi pomorze. G³ownie chodzi o to, ze probowa³em juz co¶ malowaæ ale nie umiem nawet ustawiæ aby moj aero malowa³ cienk± linie uzywam z³ych farb i zapewne z³ej sprêzarki bo mam tak± star± samoróbkê ( ³aduje powietrze do zbiornika i po czasie gdy juz zbiornik jest pusty samo ³aduje ) chcê pokazaæ tutaj moje aero aby kto¶ mi wyt³umaczy³ co i jak mam zrobiæ aby wszystko sz³o tak jak chce czyli jak ustawiaæ grubo¶æ lini i do czego s³uzy po³owa pokrête³ w tej maszynce jakich farb uzywaæ i czy wgl ten sprzêt jest dobry czy mam co¶ wymienic ; P . aerografy dostalem od przyjaciela z Anglii i sprzet lezy i siê kurzy czas by co¶ nim zrobiæ :

1 maszynka :
Firma : Fraulein
dysza : 0,4 mm
nic innego nie wiem ; p



2 maszynka chyba troche gorsza na jej temat nie wiem nic ;d



no to chyba na tyle ; p . z góry dzieki za pomoc ; )
 

goroo 
Wys³any: 2011-11-30, 00:59   
0
UP DOWN

Posty: 132
Sk±d: Wroc³aw
a wystarczylo poszukac ;) zerknij tu http://lakierowanko.info/viewtopic.php?t=1196
_________________
zak³ad pogrzebowy "RADO¦Æ" - w naszej trumnie wygladasz jak ¿ywy.
 
 

Russel
Wys³any: 2011-11-30, 08:58   
0
UP DOWN

Posty: 2
Czyli moj sprzecik to jednym s³owem tandeta?? ale mimo to chyba da siê co¶ tym zrobic tak? nie sprzedawali by chyba takiego totalnego ch³amu ; d
 

goroo 
Wys³any: 2011-11-30, 17:37   
0
UP DOWN

Posty: 132
Sk±d: Wroc³aw
jesli chcesz sie bawic w aerografie to tym drugim wogole sie nie baw...jest to "aerograf" jednofunkcyjny wiec nie masz mozliwosci dozowania powietrza i farby.

tym pierwszym pewnie cos namalujesz ale tytanem jakosci to on nie jest i tak jak tutaj wielu ludzi pisze o tym podobnych chinczykach - za dlugo nim nie pomalujesz. po paru czyszczeniach pewnie pojdzie do kosza. ale jesli Ci sie spodoba "psikanie" mozesz kupic jakis markowy sprzet...chociazby ten z nizszej polki cenowej...taki za 200-300zl ...ale bedziesz mial pewnosc ze posluzy Ci dlugo a w razie czego problemu z czesciami zamiennymi nie ma.
_________________
zak³ad pogrzebowy "RADO¦Æ" - w naszej trumnie wygladasz jak ¿ywy.
 
 

Erni 
Wys³any: 2011-11-30, 17:45   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 153
da siê, jak najbardziej, przyk³adem jest tutaj kolega maaks, który jedn± ze swoich prac w galerii zrobi³ chinolem i jest baardzo dobra, ale to trzeba umieæ ¿eby takim sprzetem co¶ zmalowaæ, umieæ dobraæ farby konsystencje itp. Choæ jak widzê to w tym pierwszym masz dysze 0,4 wiec byæ mniej podatny na zapychanie dyszy. Jedyna opcja zeby sie dowiedziec to sprawdzic
_________________
"S± dwie rzeczy nieskoñczone - wszech¶wiat i g³upota ludzka, ale co do tego pierwszego nie jestem pewien"-A.E
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Forum Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group