Szukaj FAQ Album

co jest grane??
administracja spi???
26%
 26%  [ 7 ]
w nosie juz ma te forum??
23%
 23%  [ 6 ]
wszystko jest ok jak byc powinno!!!
50%
 50%  [ 13 ]
Głosowań: 26
Wszystkich Głosów: 26

Autor Wiadomość
gugun 
Wysłany: 2012-01-16, 19:29   jest tu ktos??

hallo panowie jest tu ktos odpowiedzialny za te forum???jest komu posprzatac ostatni kilkudniowy konflikt??bo chyba nie??samowolka totalna widac sie zrobila!! 2 moderatorow od aero a od reszty??? przemo ma dni ze wchodzi ma postoje ze nie,reszty tu widac nie bylo juz kilka miesiecy lacznie z administracja!!!co tu jest grane co???

zed
Wysłany: 2012-01-16, 20:24   

kryzys ;)

DrCruel
Wysłany: 2012-01-17, 10:53   

Witam, no ja się bardzo cieszę, że się taki wątek pojawił ze strony użytkowników bo ja wychodzę z założenia, że zbyt duży nadzór nie jest szczęśliwym rozwiązaniem. Przykładem może być gigantyczne forum "elektroda" gdzie za chwilę zaczną upominać za brak przecinków (jeżeli już tego nie robią).
Jeżeli jednak są takie głosy aby zwiększyć nadzór na Lakierowanku i są chętni do takiej pracy to nie widzę problemu. Trzeba jednak pamiętać, że moderator to ktoś, komu już pewnych rzeczy nie wypada robić (pisać) a inne wręcz są wymagane. Trzeba umieć to pogodzić i przy tym nie stracić swojej wiarygodności, reputacji itd. To nie może być ktoś kto TYLKO umie naciskać na przycisk USUŃ, ZBANUJ itp

Co proponujecie? Casting, wybory czy jeszcze coś innego?

A może jakieś propozycje odnośnie samego forum? Nie wszystko jest możliwe ale może coś się da usprawnić.

gugun 
Wysłany: 2012-01-17, 11:08   

nie chodzi tu o zbyt duzy nadzor panie kolego ;) ale mysle ze miales okazje poczytac ile dni czasem potrafi sie tu "bałagan" ciagnac??? i to w ostatnim czasie nie był pierwszy przypadek.na dział o aerografi przypada 2 moderatorów a jesli chodzi o reszte to jedyna osoba co tu czasem zaglada jest przemo ale to o wiele za mało bo z profesjonalnego wczesniej forum robi sie bałagan i nowi "ludzie" szukajac informacji natykaja sie na same off/y i kłutnie czego nie powinno byc na tego typu "dość popularnym" forum.pozdrawiam

Lackdoctor 
Wysłany: 2012-01-17, 11:25   

gugun,

Proszę o mianowanie Guguna na moderatora.
Niemam innych propozycji.
Pozdrawiam.

No chyba że jeszcze mister Projekter :tak:

DrCruel
Wysłany: 2012-01-17, 11:39   

gugun napisał/a:
mysle ze miales okazje poczytac ile dni czasem potrafi sie tu "bałagan" ciagnac???

Zgadzam się, nie wszystko da się upilnować ale jak się da to lepiej przerwać w odpowiednim momencie bo później robi się mega zadyma, tak jak ta ostatnia. Ja nie zawsze mogę tu być więc chętnie zlecę tę pracę ;) Był czas, że było tu więcej kłótni i wtedy kilka osób podjęło się tego zadania a później się uspokoiło... ale jak najbardziej jestem za aktywnymi moderatorami.

gugun 
Wysłany: 2012-01-17, 12:17   

DrCruel napisał/a:
Zgadzam się, nie wszystko da się upilnować ale jak się da to lepiej przerwać w odpowiednim momencie bo później robi się mega zadyma, tak jak ta ostatnia. Ja nie zawsze mogę tu być więc chętnie zlecę tę pracę Był czas, że było tu więcej kłótni i wtedy kilka osób podjęło się tego zadania a później się uspokoiło... ale jak najbardziej jestem za aktywnymi moderatorami
no jak widac forum sie rozwija a co za tym idzie coraz wiecej zdan,pogladow i balaganu...i dlatego założylem ten temat i myslalem ze zainteresowanie bedzie wieksze,tymardziej teraz jak wszyscy moga sie wypowiedzic i można wspolnie ustalic co zmienic żeby było lepiej...jak sa klutnie to nickow nie brakuje co musza dodać swoje 5 groszy a teraz wszyscy chowaja glowe w piasek jak gdyby niby nic...
Lackdoctor napisał/a:
Pozdrawiam.
a co do tego to dziekuje Krzysiek za poparcie,ale jesli miałbym być po czesci odpowiedzialny za te forum to chciałbym zeby inni sie na ten temat wypowiedzieli za lub przeciw,lub tez dali swoije propozycje.pozdrawiam

PROJEKTER
Wysłany: 2012-01-17, 12:41   

Lackdoctor napisał/a:
gugun,

Pozdrawiam.

No chyba że jeszcze mister Projekter :tak:

Ja ... to bym bez namysłu wciskał BAN ^^ ...

Moderator to człowiek który musi mieć mnóstwo zdrowego rozsądku i ogromne pokładu tolerancji, a przy tym niewyobrażalną dla mnie cierpliwość do tłumaczenia spraw oczywistych. .... Doskonale Krzysiu wiesz jak się to kończy gdy moderator się pogubi w tym do czego jest powołany. :tak: ... Ja wolę być tam gdzie jestem ... na miejscu krytyka wszystkiego co nieprofesjonalne i nie legalne w tej branży. :spoko:

Nawet gigantyczne pokłady wiedzy zawodowej nie są wystarczającą rekomendacją na tak odpowiedzialne stanowisko. Moderator musi głęboko schować własne poglądy i przekonania żeby dać się wypowiedzieć innym. Jak to gość z nory musi siedzieć cicho gdy się krytykuje to co on sam robi ... jak to gość z ASO też musi się przymknąć gdy ktoś chwali norę albo dziadowskie rozwiązania ... Przymnknąć własne preferencje i tak pokierować dyskusją żeby było w niej coraz więcej treści merytorycznej, a coraz mniej indywidualnych opinii ...

Kto z was czuje się na siłach tak postępować ? :/

------------------------------------------------------------------------------------------

Jeżeli @gugn uważasz że umiesz zachować dystans ... to z pewnością wiedzy i doświadczenia zawodowego masz dość żeby takie stanowisko objąć.

Głosuje ZA .... jeden warunek ... @senior, @lakckdoktor, @projekter, @modular ... dwu tygodniowy zakaz pisania i wielkie czerwone ostrzeżenia za ten chlew w temacie o epoksydzie :spoko:

@gugun na moderatora ... tylko pierwszą decyzją pokaż kolego że masz jaja :D

Lackdoctor 
Wysłany: 2012-01-17, 12:55   

PROJEKTER napisał/a:
dwu tygodniowy zakaz pisania

Dokładnie, hehe.
Najlepiej zakaz pisania w temacie o ... epoksydzie.

A tak w sumie wszyscy wiemy o co chodzi.
O osobę @Guguna na moderatora.

Jest, często jest, lubi napisać i doradzic bez zbędnych emocji.

Jestem za,, nawet za cenę wakacji w tropikach 2 tyg all inclusive z Robertem :spoko: :spoko:

Nokia 
Wysłany: 2012-01-17, 15:31   
:)

Jestem za. Gugun jest czesto i widze go na tym stanowisku. :spoko:
Bo ogołnie z tego co widac administracja nic tu prawie nie działa, temat o epoxie został zamkniety gdy temat sie urwał i zszedł na inny trop... Nie zebym miał komu cos za złe, no ale fajnie by było gdyby był ktos na czasie z patrzeniem co sie dzieje w tematach :)

Lackdoctor 
Wysłany: 2012-01-17, 15:34   

PROJEKTER napisał/a:
@lakckdoktor, @projekter, @modular ...

Powiem więcej.
Ich należy zbanować!!!!!!!!!!!!!!!!
Na zawsze ;)

DrCruel
Wysłany: 2012-01-17, 15:38   

nokia92 napisał/a:
Nie zebym miał komu cos za złe, no ale fajnie by było gdyby był ktos na czasie z patrzeniem co sie dzieje w tematach :)

Przyznaję się, nie czytałem bo nie mogłem, nie żebym nie chciał urwać dyskusji ale po fakcie nie będę kasował tematu, niech się co niektórzy wstydzą za swoje wpisy :fiu:

DrCruel
Wysłany: 2012-01-17, 15:41   

PROJEKTER napisał/a:
... Przymnknąć własne preferencje i tak pokierować dyskusją żeby było w niej coraz więcej treści merytorycznej, a coraz mniej indywidualnych opinii ...

Takie rzeczy to tylko w Erze... będzie dobrze jak mod przypilnuje porządku

Nokia 
Wysłany: 2012-01-17, 15:42   

DrCruel napisał/a:
nokia92 napisał/a:
Nie zebym miał komu cos za złe, no ale fajnie by było gdyby był ktos na czasie z patrzeniem co sie dzieje w tematach :)

Przyznaję się, nie czytałem bo nie mogłem, nie żebym nie chciał urwać dyskusji ale po fakcie nie będę kasował tematu, niech się co niektórzy wstydzą za swoje wpisy :fiu:

Co do tego masz absolutną racje.

Lackdoctor 
Wysłany: 2012-01-17, 15:43   

DrCruel napisał/a:
będzie dobrze jak mod przypilnuje porządku

Ja już nie zaśmiecę forum.
Niech będzie fajnie i koleżeńsko. :spoko:

PROJEKTER
Wysłany: 2012-01-17, 15:48   

DrCruel napisał/a:
nokia92 napisał/a:

Słusznie !!! Ja ze swoich postów w tamtym temacie jestem bardzo dumny. :D

Nigdy na tym forum nikt nie dał mi tak wspanialej okazji i pretekstu do szerokiego napisania co myślę na tema gównozjadów i durnych patenciarskich rozwiązań technicznych w wielu poruszanych tu sprawach, oraz szczerego nieskrępowanego wyrażenia opinii na temat @Łysy73 alias @s_t_67, alias @senior i oczywiście @lackdoktora gdy się ujara ziołem i wchodzi na forum ... bo akurat jak się nie ujara, albo nie upije ... to pisze całkiem do rzeczy te posty.

i ... wgóle jestem za otworzeniem tamtego tematu jak mnie znów wkurzy swoją durnotą jakić pajac ... to odrazu się tam przeniesiemy i nie będziemy robić syfu w innych tematach :D

DrCruel
Wysłany: 2012-01-17, 16:32   

@Projekter, ten temat został otworzony w innym celu. Wyluzuj.

SYBORG 
Wysłany: 2012-01-17, 16:52   

ja jestem poczatkujacy ale juz sie troche naczytalem na tym forum i co do rozmow niektorych osob nie bede wchodzic w szczeguly ;] i swojej opini nie bede wyrazac
a popieram kandydature gugun'a na moderatora
pozdro

gugun 
Wysłany: 2012-01-17, 16:56   

dzieki panowie,a po tobie p projekter bym sie najmniej spodziewał... ;) jesli nikt nie ma nic przeciwko to chętnie pomoge w utrzymaniu koleżenskiej atmosfery na forum i posprzatam troche w wolnej chwili,bo jak juz napisales
DrCruel napisał/a:
Ja nie zawsze mogę tu być
wiec mysle że przyda sie ktos do pomocy.a czy to będe ja czy kto inny to niech zdecyduja użytkownicy bo jest wiele innych osób co by sie też nadawały na te stanowisko.

Lackdoctor 
Wysłany: 2012-01-17, 17:08   

gugun napisał/a:
bo jest wiele innych osób co by sie też nadawały na te stanowisko.

Wskaż chociaż jedną z Twoim zapałem.... i nie bądź aż tak skromny.
Jesteś tu autorytetem, co nie znaczy że sie nie mylisz czasem.
Jednak nie myli sie tylko ten co nic nie robi... więc ja tu nie widze nikogo innego.

PROJEKTER
Wysłany: 2012-01-17, 17:09   

gugun napisał/a:
wiec mysle że przyda sie ktos do pomocy.a czy to będe ja czy kto inny to niech zdecyduja użytkownicy bo jest wiele innych osób co by sie też nadawały na te stanowisko.

Tak myślisz ? Np. Kto ?

..................................

O rany ! :shock: Krzysiu .... jaka jednomyślność i to minutę po sobie :D

---------------------------

ale wiesz, że jak @guguś dostanie berło i koronę to lecisz na śmietnik na dwa tygodnie ? :D :D :D

Lackdoctor 
Wysłany: 2012-01-17, 17:17   

PROJEKTER napisał/a:
O rany !

Jeszcze jestem przed... :cool:

Gugun na prezydenta :spoko: :spoko: :spoko: :spoko:

PROJEKTER
Wysłany: 2012-01-17, 17:20   

Trzy głosy chyba mu nie wystarczą. .... Czy wystarczą ? :spoko:

gugun 
Wysłany: 2012-01-17, 17:27   

Lackdoctor napisał/a:
Jeszcze jestem przed...
to wieczorem będzie co sprzątac ;)bo przy waszych zdolnościach to i ten temat będzie trzeba posprzątać ;)
PROJEKTER napisał/a:
Tak myślisz ? Np. Kto ?
musze pomyślec... :D
PROJEKTER napisał/a:
ale wiesz, że jak @guguś dostanie berło i koronę to lecisz na śmietnik na dwa tygodnie ?
prawo nie dziala wstecz ;) teraz to itak to juz nic nie zmieni.wyznacze wszystkim kary :D :D projekter napisze długie opowiadanie na temat reaktywnego i pzp a krzyskowi i seniorowi sie cos wymyśli :D :D :D

[ Dodano: 2012-01-17, 17:30 ]
PROJEKTER napisał/a:
Trzy głosy chyba mu nie wystarczą. .... Czy wystarczą ?
i też dlatego napisałem że chętnie pomoge ale nie chce sie pchać nigdzie na siłe jeśli pózniej maja być jakieś żale...mi osobiscie nie podoba sie sytuacja bo to szkodzi forum i dlatego zalożyłem temat. a tak apropo to 4 panie robercie ;)

Homer S. 
Wysłany: 2012-01-17, 17:42   

Ja też głosuję na gugun-a :spoko: jak Mu się będzie chciało :)

marer 
Wysłany: 2012-01-17, 18:53   

@gugun na moderatora.
Popieram kandydaturę pełną parą.
Podpisuję się pod tym obiema rękami :)

cysio
Wysłany: 2012-01-17, 19:04   

i ja popieram guguna jako moderatora :)

kosior
Wysłany: 2012-01-17, 19:37   

a ja na Guguna nie głosuje bo całkiem niedawno temu nazwał wszystkich piszących w temacie o epoksydzie debilami bez wyjątku wiec nie jest odpowiednio osobą na to stanowisko .

slawciu 
Wysłany: 2012-01-17, 20:06   

a tak w ogóle to jacy są kandydaci na to stanowisko. bo nie za bardzo wiem miedzy kim miałbym wybierać bo narazie to mi wygląda na wybory po rosyjsku.( nie żebym miał coś do gunguna) ale jeden moderator nawet na dział o lakierowaniu to za mało, bo burdel się tu troszku zrobił od jakiegoś czasu.

gugun 
Wysłany: 2012-01-17, 20:28   

kosior napisał/a:
a ja na Guguna nie głosuje bo całkiem niedawno temu nazwał wszystkich piszących w temacie o epoksydzie debilami bez wyjątku wiec nie jest odpowiednio osobą na to stanowisko .
kosiorek a jak mialem to nazwac jak nie po imieniu??jakos nikt sie nie obrazil oprocz ciebie?o to własnie chodzi w tym temacie,ze nie ma komu pilnowac tego forum bo inaczej by nie dochodzilo tu do takich "exscesów" :)
slawciu napisał/a:
a tak w ogóle to jacy są kandydaci na to stanowisko. bo nie za bardzo wiem miedzy kim miałbym wybierać bo narazie to mi wygląda na wybory po rosyjsku
zaproponuj moze kogos??poki co krzysiek zaproponował mnie,a ja jesli mam byc odpowiedzialny czesciowo za forum napisałem ze nie będe sie nigdzie pchał na siłe poki nie poznam opini innych użytkownikow.ja tylko chętnie pomoge ale baba nie jestem i sie nie obraże jeśli moderatorami zostana inne osoby,poprostu lubie forum a zrobił sie bałagan wiec zainterniowałem,byle by bylo komu sprzątac a czy bede to ja czy inne osoby to nie robi różnicy.pozdrawiam

kalbi 
Wysłany: 2012-01-17, 20:28   

gugun, na moda - jestem za

gugun 
Wysłany: 2012-01-17, 20:30   

kalbi napisał/a:
gugun, na moda - jestem za
i wzajemnie tez tu czesto bywasz wiec napewno bys sie przydał ;)

Nokia 
Wysłany: 2012-01-17, 20:44   

gugun napisał/a:
zaproponuj moze kogos??poki co krzysiek zaproponował mnie,a ja jesli mam byc odpowiedzialny czesciowo za forum napisałem ze nie będe sie nigdzie pchał na siłe poki nie poznam opini innych użytkownikow.ja tylko chętnie pomoge ale baba nie jestem i sie nie obraże jeśli moderatorami zostana inne osoby,poprostu lubie forum a zrobił sie bałagan wiec zainterniowałem,byle by bylo komu sprzątac a czy bede to ja czy inne osoby to nie robi różnicy.pozdrawiam

Jestem w stanie podjąc sie tego zadania z gugunem, pisałem do administracji i moja taka jakby ''kandydatura'' została pozytywnie rozpatrzona. le tak jak gugun pisał liczy sie wasze zdanie, obojetnei jakie bedzie to bedzie. A ze lubie to forum to chce pomoc na tyle ile potrafie, skoro administracja jak sama przynała czesto tu nie zaglada :) :spoko:

Dumel19
Wysłany: 2012-01-17, 20:50   

jestem za gugunem :spoko: jeśli chodzi o moderatora, dużo tu bywa i potrafi wytłumaczyć co i jak... oraz potrafi wtrącić trochę humoru na forum.
o panu nokia92 też nie można złego słowa powiedzieć :spoko: . pozdrawiam.

slawciu 
Wysłany: 2012-01-17, 20:59   

skoro mam kogoś wskazać to Homer S., Lackdoctor gungun, dlaczego??
bo są fachowcami i potrafią bez obelg przekazać swoją wiedzę. ja bym tego nie potrafił gdyby ktoś mnie nonstop pytal jak pomalować plastiki w skuterku

kosior
Wysłany: 2012-01-17, 21:01   

gugun napisał/a:
jakos nikt sie nie obrazil oprocz ciebie?

ale ja sie nie obraziłem tylko teksty tego typu świadczą o osobie która je wypisuje, jesli wiekszość jest za to niech tak bedzie. Ktos napewno sie przyda zeby bałaganu nie było .

gugun 
Wysłany: 2012-01-17, 21:13   

kosior napisał/a:
ale ja sie nie obraziłem tylko teksty tego typu świadczą o osobie która je wypisuje
apopatrz na temat co kto wypisywal...i co ???ja probowalem uspokoic sytuacje,zreszta skutecznie:P
slawciu napisał/a:
Homer S., Lackdoctor
tez jestem za
Dumel19 napisał/a:
o panu nokia92 też nie można złego słowa powiedzieć
dokładnie checi ma:D

domin3432
Wysłany: 2012-01-17, 21:14   

to i ja też zagłosuje na gugun, -a

Benos77
Wysłany: 2012-01-17, 21:26   

dla mnie albo gugun albo kalbi...choć gugun jest dużo częściej

Lackdoctor 
Wysłany: 2012-01-17, 21:27   

slawciu napisał/a:
Lackdoctor

Nie, nie :nie:
Ja już byłem i wiem jak to wciąga.
Poza tym jestem spalony :tak:

To nie głosowanie lecz referendum i cicha prośba do administracji aby Guguna szybko wdrożyła w moderowanie.

domin3432
Wysłany: 2012-01-17, 21:29   

gugun, wejdzie w rządy to przerobi forum na "smaki piwosza"

slawciu 
Wysłany: 2012-01-17, 21:31   

ogólnie to chyba na większości forów jest coraz gorsze morale, wszyscy bez większego powodu na siebie najezdzają lub nie piszą w ogóle nic .

berag1 
Wysłany: 2012-01-17, 21:35   

Dawno mnie nie było co nie znaczy że tu nie zaglądam, ale jak bym miał głosować to gugun i kalbi. Z moich obserwacji kolega gugun- jest go pełno wszędzie i chwała mu za to bo coś się dzieje na tym forum natomiast kalbi wchodzi na forum kilka szybkich strzałów-szybkie , treściwe i sensowne wypowiedzi zarówno na tym jak i na forum konkurencyjnym. Takie moje spostrzeżenia ;)

siwy
Wysłany: 2012-01-17, 22:11   

witam jako nowy .szukam opinii o firmie mipa. Chodzi mi o farby wodne. Czekam na wasza opinie z doświadczenia. pozdrawiam :help:

JAROGTS
Wysłany: 2012-01-17, 22:14   

Jestem za użytkownikiem GUGUN

lak 
Wysłany: 2012-01-17, 22:14   

Moim zdaniem to Lacdoctor,ma już dość dobre doświadczenie w temacie.. :tak:

PROJEKTER
Wysłany: 2012-01-17, 22:15   

kosior napisał/a:

Daj spokój ^^ Trochę dystansu. :cool: Awantura w temacie o epoksydzie i reaktywnym to spór starszy niż lód na Antarktydzie między mną, ujaranym ziołem Krzysiem ( bo na trzeźwo to on jest OK ;P ) i tym durniem @Łysy73. / @senior / @st67. Każdy kto tam wszedł dostawał "odłamkami" :D . @guguś napisał prawdę ^^ .... bo patrząc na to z boku ta awantura wygląda jak rozmowa debili. Daj spokój @kosior ;) ...

@gugun na moda :spoko:

[ Dodano: 2012-01-17, 22:16 ]
lak napisał/a:
Moim zdaniem to Lacdoctor,ma już dość dobre doświadczenie w temacie.. :tak:

No kolego @lak ... za 3 sekundy zaproszę Cię do tematu o epoksydzie :D ... są pewne granice z wysuwaniem kandydatur na moda :cool:

[ Dodano: 2012-01-17, 22:18 ]
siwy napisał/a:
witam jako nowy .szukam opinii o firmie mipa. Chodzi mi o farby wodne. Czekam na wasza opinie z doświadczenia. pozdrawiam :help:

Jeżeli chodzi o farby wodne mipa to cieszę się, że też głosujesz na @gugun :spoko:

[ Dodano: 2012-01-17, 22:22 ]
slawciu napisał/a:
skoro mam kogoś wskazać to Homer S., Lackdoctor gungun, dlaczego??
bo są fachowcami i potrafią bez obelg przekazać swoją wiedzę. ja bym tego nie potrafił gdyby ktoś mnie nonstop pytal jak pomalować plastiki w skuterku

@slawciu ... a Ty tu bywasz czasami ? ... czytasz posty - może ? ^^ ^^ ^^ No ... to tyle ^^

lak 
Wysłany: 2012-01-17, 22:39   

PROJEKTER napisał/a:

No kolego @lak ... za 3 sekundy zaproszę Cię do tematu o epoksydzie

No..ale..o cooo..chodzi?? :cool: Aaa..gunnn na moda...!!!!

Lackdoctor 
Wysłany: 2012-01-17, 22:48   

lak napisał/a:
Moim zdaniem to Lacdoctor,ma już dość dobre doświadczenie w temacie..

Lak... mistrz sarkazmu. ^^

[ Dodano: 2012-01-17, 22:51 ]
PROJEKTER napisał/a:
No ... to tyle

Mistrzu,,, nigdy Ci nie dorównam w temacie... obelg.

Gugun nie lubi obelg, więc pomału już klawiaturkę zmieniaj... ^^ ^^ ^^

lak 
Wysłany: 2012-01-17, 23:02   

Kurde!!!Wszyscy tu siedzą,a na sąsiednim forum jakoś tak smutno :/

LAKIEROWANKO Strona Główna » POZOSTAŁE » Administracja

Odpowiedz do tematu