Szukaj FAQ Album




co jest grane??
administracja spi???
26%
 26%  [ 7 ]
w nosie juz ma te forum??
23%
 23%  [ 6 ]
wszystko jest ok jak byc powinno!!!
50%
 50%  [ 13 ]
G³osowañ: 26
Wszystkich G³osów: 26

Autor Wiadomo¶æ
gugun 
Wys³any: 2012-01-16, 19:29   jest tu ktos??



Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
hallo panowie jest tu ktos odpowiedzialny za te forum???jest komu posprzatac ostatni kilkudniowy konflikt??bo chyba nie??samowolka totalna widac sie zrobila!! 2 moderatorow od aero a od reszty??? przemo ma dni ze wchodzi ma postoje ze nie,reszty tu widac nie bylo juz kilka miesiecy lacznie z administracja!!!co tu jest grane co???
 
 

zed
Wys³any: 2012-01-16, 20:24   

Posty: 328
kryzys ;)
_________________
Inteligentni ludzie s± czêsto zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spêdzaæ czas z idiotami
 

DrCruel
Wys³any: 2012-01-17, 10:53   


Posty: 418
Witam, no ja siê bardzo cieszê, ¿e siê taki w±tek pojawi³ ze strony u¿ytkowników bo ja wychodzê z za³o¿enia, ¿e zbyt du¿y nadzór nie jest szczê¶liwym rozwi±zaniem. Przyk³adem mo¿e byæ gigantyczne forum "elektroda" gdzie za chwilê zaczn± upominaæ za brak przecinków (je¿eli ju¿ tego nie robi±).
Je¿eli jednak s± takie g³osy aby zwiêkszyæ nadzór na Lakierowanku i s± chêtni do takiej pracy to nie widzê problemu. Trzeba jednak pamiêtaæ, ¿e moderator to kto¶, komu ju¿ pewnych rzeczy nie wypada robiæ (pisaæ) a inne wrêcz s± wymagane. Trzeba umieæ to pogodziæ i przy tym nie straciæ swojej wiarygodno¶ci, reputacji itd. To nie mo¿e byæ kto¶ kto TYLKO umie naciskaæ na przycisk USUÑ, ZBANUJ itp

Co proponujecie? Casting, wybory czy jeszcze co¶ innego?

A mo¿e jakie¶ propozycje odno¶nie samego forum? Nie wszystko jest mo¿liwe ale mo¿e co¶ siê da usprawniæ.
 

gugun 
Wys³any: 2012-01-17, 11:08   



Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
nie chodzi tu o zbyt duzy nadzor panie kolego ;) ale mysle ze miales okazje poczytac ile dni czasem potrafi sie tu "ba³agan" ciagnac??? i to w ostatnim czasie nie by³ pierwszy przypadek.na dzia³ o aerografi przypada 2 moderatorów a jesli chodzi o reszte to jedyna osoba co tu czasem zaglada jest przemo ale to o wiele za ma³o bo z profesjonalnego wczesniej forum robi sie ba³agan i nowi "ludzie" szukajac informacji natykaja sie na same off/y i k³utnie czego nie powinno byc na tego typu "do¶æ popularnym" forum.pozdrawiam
 
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2012-01-17, 11:25   

Posty: 3753
gugun,

Proszê o mianowanie Guguna na moderatora.
Niemam innych propozycji.
Pozdrawiam.

No chyba ¿e jeszcze mister Projekter :tak:
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

DrCruel
Wys³any: 2012-01-17, 11:39   


Posty: 418
gugun napisa³/a:
mysle ze miales okazje poczytac ile dni czasem potrafi sie tu "ba³agan" ciagnac???


Zgadzam siê, nie wszystko da siê upilnowaæ ale jak siê da to lepiej przerwaæ w odpowiednim momencie bo pó¼niej robi siê mega zadyma, tak jak ta ostatnia. Ja nie zawsze mogê tu byæ wiêc chêtnie zlecê tê pracê ;) By³ czas, ¿e by³o tu wiêcej k³ótni i wtedy kilka osób podjê³o siê tego zadania a pó¼niej siê uspokoi³o... ale jak najbardziej jestem za aktywnymi moderatorami.
 

gugun 
Wys³any: 2012-01-17, 12:17   



Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
DrCruel napisa³/a:
Zgadzam siê, nie wszystko da siê upilnowaæ ale jak siê da to lepiej przerwaæ w odpowiednim momencie bo pó¼niej robi siê mega zadyma, tak jak ta ostatnia. Ja nie zawsze mogê tu byæ wiêc chêtnie zlecê tê pracê By³ czas, ¿e by³o tu wiêcej k³ótni i wtedy kilka osób podjê³o siê tego zadania a pó¼niej siê uspokoi³o... ale jak najbardziej jestem za aktywnymi moderatorami
no jak widac forum sie rozwija a co za tym idzie coraz wiecej zdan,pogladow i balaganu...i dlatego za³o¿ylem ten temat i myslalem ze zainteresowanie bedzie wieksze,tymardziej teraz jak wszyscy moga sie wypowiedzic i mo¿na wspolnie ustalic co zmienic ¿eby by³o lepiej...jak sa klutnie to nickow nie brakuje co musza dodaæ swoje 5 groszy a teraz wszyscy chowaja glowe w piasek jak gdyby niby nic...
Lackdoctor napisa³/a:
Proszê o mianowanie Guguna na moderatora.
Niemam innych propozycji.
Pozdrawiam.
a co do tego to dziekuje Krzysiek za poparcie,ale jesli mia³bym byæ po czesci odpowiedzialny za te forum to chcia³bym zeby inni sie na ten temat wypowiedzieli za lub przeciw,lub tez dali swoije propozycje.pozdrawiam
 
 

PROJEKTER
Wys³any: 2012-01-17, 12:41   


Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
Lackdoctor napisa³/a:
gugun,

Proszê o mianowanie Guguna na moderatora.
Niemam innych propozycji.
Pozdrawiam.

No chyba ¿e jeszcze mister Projekter :tak:


Ja ... to bym bez namys³u wciska³ BAN ^^ ...

Moderator to cz³owiek który musi mieæ mnóstwo zdrowego rozs±dku i ogromne pok³adu tolerancji, a przy tym niewyobra¿aln± dla mnie cierpliwo¶æ do t³umaczenia spraw oczywistych. .... Doskonale Krzysiu wiesz jak siê to koñczy gdy moderator siê pogubi w tym do czego jest powo³any. :tak: ... Ja wolê byæ tam gdzie jestem ... na miejscu krytyka wszystkiego co nieprofesjonalne i nie legalne w tej bran¿y. :spoko:

Nawet gigantyczne pok³ady wiedzy zawodowej nie s± wystarczaj±c± rekomendacj± na tak odpowiedzialne stanowisko. Moderator musi g³êboko schowaæ w³asne pogl±dy i przekonania ¿eby daæ siê wypowiedzieæ innym. Jak to go¶æ z nory musi siedzieæ cicho gdy siê krytykuje to co on sam robi ... jak to go¶æ z ASO te¿ musi siê przymkn±æ gdy kto¶ chwali norê albo dziadowskie rozwi±zania ... Przymnkn±æ w³asne preferencje i tak pokierowaæ dyskusj± ¿eby by³o w niej coraz wiêcej tre¶ci merytorycznej, a coraz mniej indywidualnych opinii ...

Kto z was czuje siê na si³ach tak postêpowaæ ? :/

------------------------------------------------------------------------------------------

Je¿eli @gugn uwa¿asz ¿e umiesz zachowaæ dystans ... to z pewno¶ci± wiedzy i do¶wiadczenia zawodowego masz do¶æ ¿eby takie stanowisko obj±æ.

G³osuje ZA .... jeden warunek ... @senior, @lakckdoktor, @projekter, @modular ... dwu tygodniowy zakaz pisania i wielkie czerwone ostrze¿enia za ten chlew w temacie o epoksydzie :spoko:

@gugun na moderatora ... tylko pierwsz± decyzj± poka¿ kolego ¿e masz jaja :D
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2012-01-17, 12:55   

Posty: 3753
PROJEKTER napisa³/a:
dwu tygodniowy zakaz pisania

Dok³adnie, hehe.
Najlepiej zakaz pisania w temacie o ... epoksydzie.

A tak w sumie wszyscy wiemy o co chodzi.
O osobê @Guguna na moderatora.

Jest, czêsto jest, lubi napisaæ i doradzic bez zbêdnych emocji.

Jestem za,, nawet za cenê wakacji w tropikach 2 tyg all inclusive z Robertem :spoko: :spoko:
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

Nokia 
Wys³any: 2012-01-17, 15:31   
:)


Posty: 523
Sk±d: Silesia City Center
Jestem za. Gugun jest czesto i widze go na tym stanowisku. :spoko:
Bo ogo³nie z tego co widac administracja nic tu prawie nie dzia³a, temat o epoxie zosta³ zamkniety gdy temat sie urwa³ i zszed³ na inny trop... Nie zebym mia³ komu cos za z³e, no ale fajnie by by³o gdyby by³ ktos na czasie z patrzeniem co sie dzieje w tematach :)
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2012-01-17, 15:34   

Posty: 3753
PROJEKTER napisa³/a:
@lakckdoktor, @projekter, @modular ...

Powiem wiêcej.
Ich nale¿y zbanowaæ!!!!!!!!!!!!!!!!
Na zawsze ;)
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

DrCruel
Wys³any: 2012-01-17, 15:38   


Posty: 418
nokia92 napisa³/a:
Nie zebym mia³ komu cos za z³e, no ale fajnie by by³o gdyby by³ ktos na czasie z patrzeniem co sie dzieje w tematach :)


Przyznajê siê, nie czyta³em bo nie mog³em, nie ¿ebym nie chcia³ urwaæ dyskusji ale po fakcie nie bêdê kasowa³ tematu, niech siê co niektórzy wstydz± za swoje wpisy :fiu:
 

DrCruel
Wys³any: 2012-01-17, 15:41   


Posty: 418
PROJEKTER napisa³/a:
... Przymnkn±æ w³asne preferencje i tak pokierowaæ dyskusj± ¿eby by³o w niej coraz wiêcej tre¶ci merytorycznej, a coraz mniej indywidualnych opinii ...


Takie rzeczy to tylko w Erze... bêdzie dobrze jak mod przypilnuje porz±dku
 

Nokia 
Wys³any: 2012-01-17, 15:42   
:)


Posty: 523
Sk±d: Silesia City Center
DrCruel napisa³/a:
nokia92 napisa³/a:
Nie zebym mia³ komu cos za z³e, no ale fajnie by by³o gdyby by³ ktos na czasie z patrzeniem co sie dzieje w tematach :)


Przyznajê siê, nie czyta³em bo nie mog³em, nie ¿ebym nie chcia³ urwaæ dyskusji ale po fakcie nie bêdê kasowa³ tematu, niech siê co niektórzy wstydz± za swoje wpisy :fiu:


Co do tego masz absolutn± racje.
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2012-01-17, 15:43   

Posty: 3753
DrCruel napisa³/a:
bêdzie dobrze jak mod przypilnuje porz±dku


Ja ju¿ nie za¶miecê forum.
Niech bêdzie fajnie i kole¿eñsko. :spoko:
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

PROJEKTER
Wys³any: 2012-01-17, 15:48   


Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
DrCruel napisa³/a:
nokia92 napisa³/a:
Nie zebym mia³ komu cos za z³e, no ale fajnie by by³o gdyby by³ ktos na czasie z patrzeniem co sie dzieje w tematach :)


Przyznajê siê, nie czyta³em bo nie mog³em, nie ¿ebym nie chcia³ urwaæ dyskusji ale po fakcie nie bêdê kasowa³ tematu, niech siê co niektórzy wstydz± za swoje wpisy :fiu:


S³usznie !!! Ja ze swoich postów w tamtym temacie jestem bardzo dumny. :D

Nigdy na tym forum nikt nie da³ mi tak wspanialej okazji i pretekstu do szerokiego napisania co my¶lê na tema gównozjadów i durnych patenciarskich rozwi±zañ technicznych w wielu poruszanych tu sprawach, oraz szczerego nieskrêpowanego wyra¿enia opinii na temat @£ysy73 alias @s_t_67, alias @senior i oczywi¶cie @lackdoktora gdy siê ujara zio³em i wchodzi na forum ... bo akurat jak siê nie ujara, albo nie upije ... to pisze ca³kiem do rzeczy te posty.

i ... wgóle jestem za otworzeniem tamtego tematu jak mnie znów wkurzy swoj± durnot± jakiæ pajac ... to odrazu siê tam przeniesiemy i nie bêdziemy robiæ syfu w innych tematach :D
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

DrCruel
Wys³any: 2012-01-17, 16:32   


Posty: 418
@Projekter, ten temat zosta³ otworzony w innym celu. Wyluzuj.
 

SYBORG 
Wys³any: 2012-01-17, 16:52   

Posty: 53
Sk±d: cz-wa /Konopiska
ja jestem poczatkujacy ale juz sie troche naczytalem na tym forum i co do rozmow niektorych osob nie bede wchodzic w szczeguly ;] i swojej opini nie bede wyrazac
a popieram kandydature gugun'a na moderatora
pozdro
 

gugun 
Wys³any: 2012-01-17, 16:56   



Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
dzieki panowie,a po tobie p projekter bym sie najmniej spodziewa³... ;) jesli nikt nie ma nic przeciwko to chêtnie pomoge w utrzymaniu kole¿enskiej atmosfery na forum i posprzatam troche w wolnej chwili,bo jak juz napisales
DrCruel napisa³/a:
Ja nie zawsze mogê tu byæ
wiec mysle ¿e przyda sie ktos do pomocy.a czy to bêde ja czy kto inny to niech zdecyduja u¿ytkownicy bo jest wiele innych osób co by sie te¿ nadawa³y na te stanowisko.
 
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2012-01-17, 17:08   

Posty: 3753
gugun napisa³/a:
bo jest wiele innych osób co by sie te¿ nadawa³y na te stanowisko.

Wska¿ chocia¿ jedn± z Twoim zapa³em.... i nie b±d¼ a¿ tak skromny.
Jeste¶ tu autorytetem, co nie znaczy ¿e sie nie mylisz czasem.
Jednak nie myli sie tylko ten co nic nie robi... wiêc ja tu nie widze nikogo innego.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

PROJEKTER
Wys³any: 2012-01-17, 17:09   


Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
gugun napisa³/a:
wiec mysle ¿e przyda sie ktos do pomocy.a czy to bêde ja czy kto inny to niech zdecyduja u¿ytkownicy bo jest wiele innych osób co by sie te¿ nadawa³y na te stanowisko.


Tak my¶lisz ? Np. Kto ?

..................................

O rany ! :shock: Krzysiu .... jaka jednomy¶lno¶æ i to minutê po sobie :D

---------------------------

ale wiesz, ¿e jak @gugu¶ dostanie ber³o i koronê to lecisz na ¶mietnik na dwa tygodnie ? :D :D :D
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
  
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2012-01-17, 17:17   

Posty: 3753
PROJEKTER napisa³/a:
O rany !

Jeszcze jestem przed... :cool:

Gugun na prezydenta :spoko: :spoko: :spoko: :spoko:
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

PROJEKTER
Wys³any: 2012-01-17, 17:20   


Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
Trzy g³osy chyba mu nie wystarcz±. .... Czy wystarcz± ? :spoko:
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

gugun 
Wys³any: 2012-01-17, 17:27   



Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
Lackdoctor napisa³/a:
Jeszcze jestem przed...
to wieczorem bêdzie co sprz±tac ;)bo przy waszych zdolno¶ciach to i ten temat bêdzie trzeba posprz±taæ ;)
PROJEKTER napisa³/a:
Tak my¶lisz ? Np. Kto ?
musze pomy¶lec... :D
PROJEKTER napisa³/a:
ale wiesz, ¿e jak @gugu¶ dostanie ber³o i koronê to lecisz na ¶mietnik na dwa tygodnie ?
prawo nie dziala wstecz ;) teraz to itak to juz nic nie zmieni.wyznacze wszystkim kary :D :D projekter napisze d³ugie opowiadanie na temat reaktywnego i pzp a krzyskowi i seniorowi sie cos wymy¶li :D :D :D

[ Dodano: 2012-01-17, 17:30 ]
PROJEKTER napisa³/a:
Trzy g³osy chyba mu nie wystarcz±. .... Czy wystarcz± ?
i te¿ dlatego napisa³em ¿e chêtnie pomoge ale nie chce sie pchaæ nigdzie na si³e je¶li pózniej maja byæ jakie¶ ¿ale...mi osobiscie nie podoba sie sytuacja bo to szkodzi forum i dlatego zalo¿y³em temat. a tak apropo to 4 panie robercie ;)
 
 

Homer S. 
Wys³any: 2012-01-17, 17:42   


Posty: 861
Ja te¿ g³osujê na gugun-a :spoko: jak Mu siê bêdzie chcia³o :)
_________________

 

marer 
Wys³any: 2012-01-17, 18:53   

Posty: 285
Sk±d: Podkarpacie
@gugun na moderatora.
Popieram kandydaturê pe³n± par±.
Podpisujê siê pod tym obiema rêkami :)
 
 

cysio
Wys³any: 2012-01-17, 19:04   

Posty: 50
Sk±d: Brzeg
i ja popieram guguna jako moderatora :)
 

kosior
Wys³any: 2012-01-17, 19:37   


Posty: 102
a ja na Guguna nie g³osuje bo ca³kiem niedawno temu nazwa³ wszystkich pisz±cych w temacie o epoksydzie debilami bez wyj±tku wiec nie jest odpowiednio osob± na to stanowisko .
_________________

 

slawciu 
Wys³any: 2012-01-17, 20:06   

Posty: 259
Sk±d: Kielce
a tak w ogóle to jacy s± kandydaci na to stanowisko. bo nie za bardzo wiem miedzy kim mia³bym wybieraæ bo narazie to mi wygl±da na wybory po rosyjsku.( nie ¿ebym mia³ co¶ do gunguna) ale jeden moderator nawet na dzia³ o lakierowaniu to za ma³o, bo burdel siê tu troszku zrobi³ od jakiego¶ czasu.
 

gugun 
Wys³any: 2012-01-17, 20:28   



Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
kosior napisa³/a:
a ja na Guguna nie g³osuje bo ca³kiem niedawno temu nazwa³ wszystkich pisz±cych w temacie o epoksydzie debilami bez wyj±tku wiec nie jest odpowiednio osob± na to stanowisko .
kosiorek a jak mialem to nazwac jak nie po imieniu??jakos nikt sie nie obrazil oprocz ciebie?o to w³asnie chodzi w tym temacie,ze nie ma komu pilnowac tego forum bo inaczej by nie dochodzilo tu do takich "exscesów" :)
slawciu napisa³/a:
a tak w ogóle to jacy s± kandydaci na to stanowisko. bo nie za bardzo wiem miedzy kim mia³bym wybieraæ bo narazie to mi wygl±da na wybory po rosyjsku
zaproponuj moze kogos??poki co krzysiek zaproponowa³ mnie,a ja jesli mam byc odpowiedzialny czesciowo za forum napisa³em ze nie bêde sie nigdzie pcha³ na si³e poki nie poznam opini innych u¿ytkownikow.ja tylko chêtnie pomoge ale baba nie jestem i sie nie obra¿e je¶li moderatorami zostana inne osoby,poprostu lubie forum a zrobi³ sie ba³agan wiec zainterniowa³em,byle by bylo komu sprz±tac a czy bede to ja czy inne osoby to nie robi ró¿nicy.pozdrawiam
 
 

kalbi 
Wys³any: 2012-01-17, 20:28   

Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
gugun, na moda - jestem za
_________________

 
 

gugun 
Wys³any: 2012-01-17, 20:30   



Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
kalbi napisa³/a:
gugun, na moda - jestem za
i wzajemnie tez tu czesto bywasz wiec napewno bys sie przyda³ ;)
 
 

Nokia 
Wys³any: 2012-01-17, 20:44   
:)


Posty: 523
Sk±d: Silesia City Center
gugun napisa³/a:
zaproponuj moze kogos??poki co krzysiek zaproponowa³ mnie,a ja jesli mam byc odpowiedzialny czesciowo za forum napisa³em ze nie bêde sie nigdzie pcha³ na si³e poki nie poznam opini innych u¿ytkownikow.ja tylko chêtnie pomoge ale baba nie jestem i sie nie obra¿e je¶li moderatorami zostana inne osoby,poprostu lubie forum a zrobi³ sie ba³agan wiec zainterniowa³em,byle by bylo komu sprz±tac a czy bede to ja czy inne osoby to nie robi ró¿nicy.pozdrawiam


Jestem w stanie podj±c sie tego zadania z gugunem, pisa³em do administracji i moja taka jakby ''kandydatura'' zosta³a pozytywnie rozpatrzona. le tak jak gugun pisa³ liczy sie wasze zdanie, obojetnei jakie bedzie to bedzie. A ze lubie to forum to chce pomoc na tyle ile potrafie, skoro administracja jak sama przyna³a czesto tu nie zaglada :) :spoko:
 

Dumel19
Wys³any: 2012-01-17, 20:50   

Posty: 397
Sk±d: LKR
jestem za gugunem :spoko: je¶li chodzi o moderatora, du¿o tu bywa i potrafi wyt³umaczyæ co i jak... oraz potrafi wtr±ciæ trochê humoru na forum.
o panu nokia92 te¿ nie mo¿na z³ego s³owa powiedzieæ :spoko: . pozdrawiam.
 
 

slawciu 
Wys³any: 2012-01-17, 20:59   

Posty: 259
Sk±d: Kielce
skoro mam kogo¶ wskazaæ to Homer S., Lackdoctor gungun, dlaczego??
bo s± fachowcami i potrafi± bez obelg przekazaæ swoj± wiedzê. ja bym tego nie potrafi³ gdyby kto¶ mnie nonstop pytal jak pomalowaæ plastiki w skuterku
 

kosior
Wys³any: 2012-01-17, 21:01   


Posty: 102
gugun napisa³/a:
jakos nikt sie nie obrazil oprocz ciebie?

ale ja sie nie obrazi³em tylko teksty tego typu ¶wiadcz± o osobie która je wypisuje, jesli wiekszo¶æ jest za to niech tak bedzie. Ktos napewno sie przyda zeby ba³aganu nie by³o .
_________________

 

gugun 
Wys³any: 2012-01-17, 21:13   



Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
kosior napisa³/a:
ale ja sie nie obrazi³em tylko teksty tego typu ¶wiadcz± o osobie która je wypisuje
apopatrz na temat co kto wypisywal...i co ???ja probowalem uspokoic sytuacje,zreszta skutecznie:P
slawciu napisa³/a:
Homer S., Lackdoctor
tez jestem za
Dumel19 napisa³/a:
o panu nokia92 te¿ nie mo¿na z³ego s³owa powiedzieæ
dok³adnie checi ma:D
 
 

domin3432
Wys³any: 2012-01-17, 21:14   

Posty: 138
to i ja te¿ zag³osuje na gugun, -a
 

Benos77
Wys³any: 2012-01-17, 21:26   

Posty: 133
Sk±d: Szczecin
dla mnie albo gugun albo kalbi...choæ gugun jest du¿o czê¶ciej
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2012-01-17, 21:27   

Posty: 3753
slawciu napisa³/a:
Lackdoctor

Nie, nie :nie:
Ja ju¿ by³em i wiem jak to wci±ga.
Poza tym jestem spalony :tak:

To nie g³osowanie lecz referendum i cicha pro¶ba do administracji aby Guguna szybko wdro¿y³a w moderowanie.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

domin3432
Wys³any: 2012-01-17, 21:29   

Posty: 138
gugun, wejdzie w rz±dy to przerobi forum na "smaki piwosza"
 

slawciu 
Wys³any: 2012-01-17, 21:31   

Posty: 259
Sk±d: Kielce
ogólnie to chyba na wiêkszo¶ci forów jest coraz gorsze morale, wszyscy bez wiêkszego powodu na siebie najezdzaj± lub nie pisz± w ogóle nic .
 

berag1 
Wys³any: 2012-01-17, 21:35   


Posty: 266
Dawno mnie nie by³o co nie znaczy ¿e tu nie zagl±dam, ale jak bym mia³ g³osowaæ to gugun i kalbi. Z moich obserwacji kolega gugun- jest go pe³no wszêdzie i chwa³a mu za to bo co¶ siê dzieje na tym forum natomiast kalbi wchodzi na forum kilka szybkich strza³ów-szybkie , tre¶ciwe i sensowne wypowiedzi zarówno na tym jak i na forum konkurencyjnym. Takie moje spostrze¿enia ;)
 
 

siwy
Wys³any: 2012-01-17, 22:11   

Posty: 1
witam jako nowy .szukam opinii o firmie mipa. Chodzi mi o farby wodne. Czekam na wasza opinie z do¶wiadczenia. pozdrawiam :help:
  
 

JAROGTS
Wys³any: 2012-01-17, 22:14   

Posty: 169
Sk±d: Bia³ystok
Jestem za u¿ytkownikiem GUGUN
 

lak 
Wys³any: 2012-01-17, 22:14   

Posty: 223
Moim zdaniem to Lacdoctor,ma ju¿ do¶æ dobre do¶wiadczenie w temacie.. :tak:
 

PROJEKTER
Wys³any: 2012-01-17, 22:15   


Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
kosior napisa³/a:
a ja na Guguna nie g³osuje bo ca³kiem niedawno temu nazwa³ wszystkich pisz±cych w temacie o epoksydzie debilami bez wyj±tku wiec nie jest odpowiednio osob± na to stanowisko .


Daj spokój ^^ Trochê dystansu. :cool: Awantura w temacie o epoksydzie i reaktywnym to spór starszy ni¿ lód na Antarktydzie miêdzy mn±, ujaranym zio³em Krzysiem ( bo na trze¼wo to on jest OK ;P ) i tym durniem @£ysy73. / @senior / @st67. Ka¿dy kto tam wszed³ dostawa³ "od³amkami" :D . @gugu¶ napisa³ prawdê ^^ .... bo patrz±c na to z boku ta awantura wygl±da jak rozmowa debili. Daj spokój @kosior ;) ...

@gugun na moda :spoko:

[ Dodano: 2012-01-17, 22:16 ]
lak napisa³/a:
Moim zdaniem to Lacdoctor,ma ju¿ do¶æ dobre do¶wiadczenie w temacie.. :tak:


No kolego @lak ... za 3 sekundy zaproszê Ciê do tematu o epoksydzie :D ... s± pewne granice z wysuwaniem kandydatur na moda :cool:

[ Dodano: 2012-01-17, 22:18 ]
siwy napisa³/a:
witam jako nowy .szukam opinii o firmie mipa. Chodzi mi o farby wodne. Czekam na wasza opinie z do¶wiadczenia. pozdrawiam :help:


Je¿eli chodzi o farby wodne mipa to cieszê siê, ¿e te¿ g³osujesz na @gugun :spoko:

[ Dodano: 2012-01-17, 22:22 ]
slawciu napisa³/a:
skoro mam kogo¶ wskazaæ to Homer S., Lackdoctor gungun, dlaczego??
bo s± fachowcami i potrafi± bez obelg przekazaæ swoj± wiedzê. ja bym tego nie potrafi³ gdyby kto¶ mnie nonstop pytal jak pomalowaæ plastiki w skuterku


@slawciu ... a Ty tu bywasz czasami ? ... czytasz posty - mo¿e ? ^^ ^^ ^^ No ... to tyle ^^
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

lak 
Wys³any: 2012-01-17, 22:39   

Posty: 223
PROJEKTER napisa³/a:

No kolego @lak ... za 3 sekundy zaproszê Ciê do tematu o epoksydzie

No..ale..o cooo..chodzi?? :cool: Aaa..gunnn na moda...!!!!
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2012-01-17, 22:48   

Posty: 3753
lak napisa³/a:
Moim zdaniem to Lacdoctor,ma ju¿ do¶æ dobre do¶wiadczenie w temacie..

Lak... mistrz sarkazmu. ^^

[ Dodano: 2012-01-17, 22:51 ]
PROJEKTER napisa³/a:
No ... to tyle

Mistrzu,,, nigdy Ci nie dorównam w temacie... obelg.

Gugun nie lubi obelg, wiêc poma³u ju¿ klawiaturkê zmieniaj... ^^ ^^ ^^
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

lak 
Wys³any: 2012-01-17, 23:02   

Posty: 223
Kurde!!!Wszyscy tu siedz±,a na s±siednim forum jako¶ tak smutno :/
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Administracja

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group