Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: DrCruel 2014-05-11, 13:52
Autor Wiadomo¶æ
POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2012-05-31, 20:39   

Cytat:
kogo??niby czego??


bo moze czytaj±c ostatnie posty zmieni± zdanie :-)
 

gugun 
Wys³any: 2012-05-31, 20:45   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
itak nie za³api± bo na forum 70% to tepaki:)nie obra¿aj±c nikogo:)
 
 

jacenty 741
Wys³any: 2012-05-31, 20:50   
0
UP DOWN

Pomóg³: 39 razy
Posty: 1343
Sk±d: Maków Mazowiecki
Gugun,Ty jeste¶ tutaj od pisania m±drych rzeczy,i pilnowania porz±dku,oraz przestrzegania regulaminu,wiêc mo¿e siê nie rozpêdzaj za mocno z takimi tekstami!Kochasz siê w polykarze-Twoja sprawa,ale nie traktuj tych,którzy maj± inne zdanie jak upo¶ledzonych !!!
 
 

Chali68
Wys³any: 2012-05-31, 21:03   
0
UP DOWN

Posty: 247
Ale jaja!
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2012-05-31, 21:56   

Cytat:
Ale jaja!


W sumie @Chali68 masz racjê ... To mój w±tek , za³o¿ony za zgod± administracji forum , nie chcia³bym aby znów przerodzi³ siê w ja³ow± dyskusjê ... pe³n± inwektyw i k³amstw oraz niedomówieñ .
Nie jest to arogancka promocja ... jak s±dz± niektórzy . To legalne dzia³anie za zgod± w³a¶cicieli przestrzeni internetowej jak± jest forum . Mo¿e siê podobaæ lub nie - ale to my¶lê prywatna ocena ka¿dego u¿ytkownika . Co do wpisów dokonanych przez firmê BKP ... nie chcia³bym aby wzbudza³y one jakiekolwiek kontrowersje . Osoba , z któr± wspó³pracujê zna kilka jêzyków , niestety polski w zakresie tylko komunikatywnym . Ja rozmawiam z ni± w jêzyku polskim ( tak mi najwygodniej ) , rosyjskim oraz angielskim . Sugerowa³em wpisy w jêzyku angielskim na forum . Czy to dobrze , czy ¼le , ¿e wpis taki zosta³ umieszczony - oceñcie proszê sami . Ja takich informacji nie chcia³em ujawniaæ poniewa¿ uwa¿am , ¿e s± to sprawy wewn±trz firmowe , które nie powinny trafiaæ do zewnêtrznych odbiorców . To jest tylko , zaznaczam i wy³±cznie moje zdanie. Firma zrobi³a inaczej .

Dlatego jeszcze raz proszê , cytuj±c kolegê Krzysia - doktorka :

"Skoro zeszli¶my z tematu testów i jako¶ci produktów polykar, to mo¿e powróæmy do tego tematu.
Proponujê aby ka¿dy z testerów materia³ów wypowiedzia³ siê na temat tych produktów pisz±c prawdê i dystansuj±c siê do tego co napisa³ pod wp³ywem chwili,, testuj±c je.
Mo¿e dopiszmy swoje przemy¶lenia i uwagi te pisane poza forum, te mniej oficjalne" .

Naprawdê proszê , jak to uj±³ @Lackdoctor : pisanie prawdy :-) . Zreszt± w momencie otwierania w±tku równie¿ nie prosi³em o nic wiêcej .

Pozdrowienia dla wszystkich :spoko:

PS. A kolegê @gugun proszê o danie sobie na wstrzymanie . Z ca³ym szacunkiem dla Ciebie - niektóre wpisy by³y niepotrzebne :-(
 

Benos77
Wys³any: 2012-05-31, 22:27   
0
UP DOWN

Posty: 133
Sk±d: Szczecin
POLYKAR.PL napisa³/a:
"Skoro zeszli¶my z tematu testów i jako¶ci produktów polykar, to mo¿e powróæmy do tego tematu.

Skoro nie ma wpisów od d³u¿szego czasu w temacie testów to mo¿e znaczy ¿e ten temat siê po prostu naturalnie wyczerpa³...
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2012-05-31, 22:32   

Benos77 napisa³/a:
POLYKAR.PL napisa³/a:
"Skoro zeszli¶my z tematu testów i jako¶ci produktów polykar, to mo¿e powróæmy do tego tematu.

Skoro nie ma wpisów od d³u¿szego czasu w temacie testów to mo¿e znaczy ¿e ten temat siê po prostu naturalnie wyczerpa³...


kolego @benos77 , mój wpis dotyczy pro¶by @Lackdoctora ... nie jest moim wymys³em . A w kwestii wyczerpania ... raczej nie . Ostatni wpis @bkpgroup to chyba cisza przed burz± :-)
 

Siekiera
Wys³any: 2012-05-31, 22:36   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 988
Mo¿e mnie o¶wiecicie co powinienem za³apaæ :evil: bo poczu³em siê jak jeden z 70%
 

gugun 
Wys³any: 2012-05-31, 23:43   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
POLYKAR.PL napisa³/a:
A kolegê @gugun proszê o danie sobie na wstrzymanie
SPOXIK ja ju¿ milcze;)
 
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2012-05-31, 23:51   

gugun napisa³/a:
SPOXIK ja ju¿ milcze;)


to nie milcz i zastosuj siê kolego do mojej i kolegi @lackdoctor pro¶by , aby rzetelnie i prawdziwie opisaæ produkty . Mo¿e jako moderator wp³yñ na inne osoby , aby to uczyni³y . Widaæ wpisy na "gor±co" mog± byæ fa³szywe ... ale to trzeba wyja¶niæ do koñca .
 

Dementor
Wys³any: 2012-05-31, 23:55   
0
UP DOWN


Posty: 364
Nie siedzê w tym temacie od pocz±tku ale pobie¿na lektura nasuwa mi jeden wniosek - nie wierzê, ¿e doczekacie siê rzetelnej opinii :nie:
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2012-06-01, 00:12   

Dementor napisa³/a:
Nie siedzê w tym temacie od pocz±tku ale pobie¿na lektura nasuwa mi jeden wniosek - nie wierzê, ¿e doczekacie siê rzetelnej opinii :nie:


Po czym wnosisz ?
 

Dementor
Wys³any: 2012-06-01, 00:37   
0
UP DOWN


Posty: 364
Tak mi siê wydaje, ¿e ci co dostali próbki nie chc± ci robiæ publicznie przykro¶ci i krêc± jak mogê ¿eby nie napisaæ prawdziwej opinii.
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2012-06-01, 01:43   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
Dementor napisa³/a:

Tak mi siê wydaje, ¿e ci co dostali próbki nie chc± ci robiæ publicznie przykro¶ci i krêc± jak mogê ¿eby nie napisaæ prawdziwej opinii.

Dlatego napisa³em aby na ch³odno opisaæ wra¿enia z testów.

Projekter napisa³ o dyszy która jest zalecana w karcie technicznej i ma mieæ 1,4 - 1,6 przy cisnieniu ... hmmm,,, to niestety odstaje od mo¿liwo¶ci mojego sprzêtu i dystansuj±c siê od g³upot wypisanych w karcie technicznej szpachlówek ( przypomne ,,, obróbka i przygotowanie powierzchni od P40 P60... :sciana: ), nie przej±³em siê zbytnio opisem zaleceñ dla lakieru bezbarwnego.
Co nie zmienia faktu ¿e ma bardzo du¿e tendencje do gazowania i ma³e do rozlewania siê.
Ponoæ po czasie siê rozlewa... to mnie nie krêci i nie zachêca.

gugun napisa³/a:
bo na forum 70% to tepaki:)nie obra¿aj±c nikogo:)


Tym tekstem podsumowa³e¶ siebie.
Sory, ale taka promocja polykaru w wykonaniu takiego xxxxxxxxxxxxxx to pora¿ka.
Nikt z 70% têpaków nie kupi ju¿ tych produktów, bo ja bym tak siê w³a¶nie zachowa³.

Rozmowa z Tob± nie prowadzi do nik±d, wiêc olewam merytorykê :rotfl: jak± nam tu serwujesz.
^^ ^^ ^^

Szkoda polykara, bo naprawdê stara³em siê nie pisaæ tzw. mojej prawdy o tym materiale, ale przez podjazdy gugusia jako¶ mi nie zale¿y na prawdzie oficjalnej.

W sumie od strony podszewki znam sytuacjê materia³ów polykar które maj± branie (maj± branie??? ) w mieszalniach ale nie mi o tym pisaæ.

Forum w wykonaniu gugusia zaczyna przypominaæ cyrk i nie bêdê jedn± z ma³pek gugusiowych.

Co najlepsze, Nokia, wbrew temu co s±dzi o nim gugus, jest moderatorem na poziomie z dystansem do sytuacji a nie instytucj± opiniotwórcz± ... jak to ma ostatnio w zwyczaju gugu¶ czyniæ.

Jedyny m±dry tego forum, mo¿e ma³o lubiany, ale jednak bardzo opiniotwórczy... powiedzia³ o produktach polykar .... niech Bogutek ma, niech mu idzie,,,,, nie psujmy mu interesu.

Ja jestem tu tylko zwyk³ym nickiem, jednak nie obra¿am innych (chyba ¿e piêta mnie zacznie uciskaæ :> ) i moja opinia niech nie bêdzie jak±¶ miarodajn±.
Nie kupiê polykara, nie kupiê te¿ innych metkowanych przez dystrybutorów.. bo to tylko biznes i nikt nie ma na my¶li dobra odbiorcy, lecz zasobno¶æ w³asnej kieszeni.
Prze¶ciganie siê w dostosowywaniu jako¶ci do ceny z naciskiem na cenê, prowadzi donik±d.
Dlatego lepiej zachowaæ pewien pu³ap cenowy i nie stosowaæ praktyki .. im tañsze tym lepsze.

PS.
Polykar nie jest najtañszy i wcale tu do niego nie pijê.

Gdyby zrobiæ ranking materia³ów pod wzglêdem ceny i jako¶ci to.... lepiej w tym temacie go nie róbmy.

Przecie¿ tu sprzedajemy polykar, wiêc niech tak zostanie.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2012-06-01, 07:21   

Lackdoctor napisa³/a:
dystansuj±c siê od g³upot wypisanych w karcie technicznej szpachlówek ( przypomne ,,, obróbka i przygotowanie powierzchni od P40 P60... :sciana: ), nie przej±³em siê zbytnio opisem zaleceñ dla lakieru bezbarwnego.


Czytam , czytam , czytam i oczom nie wierzê .
Krzysztof , karta , co zosta³o ju¿ napisane jest przet³umaczona z orygina³u . Owszem , znajduj± siê tam takie wpisy ale te¿ takie :
np.w przypadku UNIVERSAL - Szlifowanie na sucho rozpocz±æ papierem ¶ciernym P80 a zakoñczyæ papierem ¶ciernym P150 – P180 .
METALIK - Szlifowanie na sucho rozpocz±æ papierem ¶ciernym P80 i zakoñczyæ papierem ¶ciernym P120 – P150.

Ale zupe³nie niepotrzebnie o tym piszesz . W czasie , kiedy próbowa³e¶ pracowaæ na materia³ach POLYKAR ani razu do karty nie zagl±dn±³e¶ , a mimo wszystko wiedzia³e¶ jak ich u¿yæ i by³e¶ ( przynajmniej wtedy ) zadowolony z efektu .

Lackdoctor napisa³/a:
Szkoda polykara, bo naprawdê stara³em siê nie pisaæ tzw. mojej prawdy o tym materiale, ale przez podjazdy gugusia jako¶ mi nie zale¿y na prawdzie oficjalnej.


To ju¿ mnie zamurowa³o . Co to jest prawda oficjalna ??? Czy kiedykolwiek sugerowa³em Ci b±d¼ zmusza³em do pisania opinii wy³±cznie pozytywnych ??? Zale¿a³o mi na tym , aby osoby , którym przekaza³em materia³ wypowiedzia³y siê rzetelnie co do produktów .... Czyli Twoje Krzysztof wpisy na forum s± k³amstwem ???
To napisz przynajmniej dlaczego tak robi³e¶ ???
Normalnie w szoku jestem .
Co chcia³e¶ przez to pokazaæ ???

No chyba , ¿e Twój nocny post jest znów pisany pod wp³ywem emocji ( a godzina wpisu na to wskazuje ) i nie ma nic wspólnego z rzeczywisto¶cia ???

Co do @guguna , nie popieram jego wczorajszego zachowania . Wiem , ¿e wiele osób mog³o poczuæ siê ura¿onych . Zapewniam , ¿e ja nie mam z tym nic wspólnego .

[ Dodano: 2012-06-01, 07:24 ]
Dementor napisa³/a:
Tak mi siê wydaje, ¿e ci co dostali próbki nie chc± ci robiæ publicznie przykro¶ci i krêc± jak mogê ¿eby nie napisaæ prawdziwej opinii.


Z tych co dostali próbki widze , ¿e jedynie kolega @Lackdoctor ma emocjonalnie rozdart± ja¼ñ przez firmê POLYKAR . Miota sie , miota ... zamiast napisaæ tak jak jest . Próbki dosta³o jeszcze kilka osób i ¿adna nie wypowiada siê w dniu dzisiejszym bo widocznie to co mieli napisaæ , zgodnie z prawd± napisali .

[ Dodano: 2012-06-01, 07:37 ]
Lackdoctor napisa³/a:
Przecie¿ tu sprzedajemy polykar, wiêc niech tak zostanie.


Krzysztof to nie bazar :-) . Tu nikt niczego nie sprzedaje ... zachêca tylko do zakupu :-)
 

Dementor
Wys³any: 2012-06-01, 09:24   
0
UP DOWN


Posty: 364
ups... czy¿bym mia³ racjê :x:
 

jacenty 741
Wys³any: 2012-06-01, 09:32   
0
UP DOWN

Pomóg³: 39 razy
Posty: 1343
Sk±d: Maków Mazowiecki
Ja swoje opinie przekaza³em ju¿ wcze¶niej,teraz có¿ mogê dodaæ,skoro materia³ siê wyczerpa³ ju¿ dawno (a wraz z nim wyczerpuje siê temat...przynajmniej powinien).Jedno pasuje drugie nie bardzo,trzecie zupe³nie...Czy jak kupisz niesmaczn± bu³kê w sklepie,idziesz tam na drugi dzieñ,i pojutrze,bo mo¿e ju¿ robi± dobre,albo mo¿e dzisiaj posmakuje z czym¶ inny?Nie,by³a niesmaczna,i z tak± opini± ominiesz ten sklep nastêpnym razem szukaj±c nowego lepszego albo starego sprawdzonego.
¦lizn±³em siê na bezbarwnym,bo nie widzia³em jeszcze tak gazuj±cego w zaciekach,a te siê zdarzaj±,zw³aszcza testuj±c co¶ nowego.Pewnie da siê wypracowaæ technikê lakierowania bez batów (na pewno!!! :D ),ale po co ryzykowaæ bia³± plamê w miejscu zacieku i ponownie lakierowanie,skoro w 90% wystarczy usun±æ zaciek i wypolerowaæ.I nie mo¿ecie napisaæ,¿e to produkt tylko dla profesjonalistów,którzy nie robi± zacieków,bo inaczej nie by³o by tutaj Was i Waszego produktu,tylko by¶cie molestowali kierowników serwisów i ASO (dra¿liwe s³owo :x: ).Mniej do¶wiadczonym zdarzy siê zrobiæ zaciek,a ten lakier wybacza o wiele mniej,ni¿ inne.
Podk³ad w kolorze czarnym :ci±gle nie to,co szare,ciê¿ki do szlifowania i ..ci±gle szukam,ciê¿ko z czarnym,nie tylko Polykarowi.
Szpachle naprawdê s± dobre,to trzeba przyznaæ:³atwo siê nak³adaj±,w miarê szybko schn±,³atwo szlifuj± bez zapychania papieru i nie zostawiaj± dziurek.Co chcieæ wiêcej?Nic.Albo chcieæ :¿eby pozosta³e produkty by³y równie dobre i przyjazne u¿ytkownikowi,by móg³ zdecydowaæ siê na stosowanie ca³ej linii przy naprawie,bo temat kanapek z produktów ró¿nych producentów jest znany i s³usznie krytykowany.
A jak na razie...Nawet na ch³odno niewiele mogê zmieniæ w swojej opinii.
Amen.
 
 

gugun 
Wys³any: 2012-06-01, 10:41   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
POLYKAR.PL napisa³/a:
Co do @guguna , nie popieram jego wczorajszego zachowania . Wiem , ¿e wiele osób mog³o poczuæ siê ura¿onych . Zapewniam , ¿e ja nie mam z tym nic wspólnego .
jednak my¶le ¿e ¿adna normalna osoba...ale naprawde cz³owiekowi siê nie chce czytaæ tematu,i poma³u ju¿ ca³ego forum... same dorosle osoby a zachowuj± siê jak dzieci....pasuje to pasuje nie to nie...a jak czytam 1 go¶cia to ju¿ ca³kiem nie wiem czy mam do czynienia z normalnym cz³owiekiem...najpierw pisze jedno,za chwile zmienia zdanie bo siê obrazi³...zaraz jeszcze zacznie swoje screny wklejaæ z priw bo to tak potrafi,i czy to jest normalne??drugi pisze co¶ czego nikt nie rozumie mimo ¿e po polsku...i tak mogê wymieniaæ i wymieniaæ..mo¿e z tym 70% troche przesadzi³em ale naprawde ten temat to ¿al.pl. na pocz±tku by³ materia³ by³y testy jednym cos sie podoba³o 2gim nie i ok bo o to w temacie chodzi³o,¿eby w jakikolwiek sposób zaprezentowaæ nikomu nie znane materia³y...a aktualnie toczy siê spór ju¿ miedzynarodowy,uwaga bo jeszcze prezydent sie tym zainteresuje i wybuchnie wojna :D jeden przez drugiego normalnie :sciana:
 
 

PROJEKTER
Wys³any: 2012-06-01, 11:38   
0
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
Panowie Polykar i bkpgropu. Króciutkie szkolenie :

Witam. Jestem przedstawicielem producenta materia³ów chemicznych dla bran¿y lakierniczej. Firma PROJEKTER ze 100 % kapita³em polskim.

Zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej www.proj.pl. Od 1998 roku produkujemy kity szpachlowe grunty i wype³niacze natryskowe oraz szereg materia³ów uzupe³niaj±cych dla renomowanych koncernów chemicznych i znanych, cenionych dystrybutorów tañszych, prostszych serii dla ni¿szego segmentu rynku. Jako producent z w³asnym laboratorium mamy mo¿liwo¶æ opracowania praktycznie ka¿dego materia³u i wdro¿enia go do produkcji.

Na pocz±tek jedno z naszych najwiêkszych osi±gniêæ ... flagowy produktu z opatentowan± formu³a chmiczn±, dystansuj±cy materia³y wielu znanych i renomowanych koncernów chemicznych. Opracowali¶my go po wnikliwej analizie potrzeb lakierników zajmuj±cych siê refinishem. Grunto-wype³niacz wodorozcieñczalny W-Filler 1030 to rewolucja technologiczna w tej bran¿y. W ka¿dej naprawie lakierniczej pojazdów osobowych zachodzi³a do tej pory konieczno¶æ stosowania kilku produktów o ró¿nej strukturze i w³a¶ciwo¶ciach fizykochemicznych. Materia³ 1030 zamyka ten rozdzia³ w historii lakiernictwa pojazdowego. W-Filler 1030 to produkt wodorozcieñczalny spe³niaj±cy najsurowsze wymogi dla zawarto¶ci LZO w mieszaninie gotowej do u¿ytku. Zawarto¶ci 2 % LZO w mieszaninie stawia nasz produkt na pierwszym miejscu w ¶ród produktów lakierniczych i podnosi poprzeczkê dla sformu³owania - "Materia³ ekologiczny"

Filer 1030 :

Spoiwo poliuretanowe modyfikowane wod±.
Materia³ klasy 1K.
Skuteczno¶æ wype³nienia do 350 um
Doskona³y grunt izoluj±cy w przypadku pojawienia siê problemow w trakcie realizacji naprawy po reakcji chemicznej u¿ytych materia³ów.
Grunt antykorozyjny na stal, ¿eliwo aluminium, i blachy ocynkowane
Inchibitor korozji - doskonale wi±¿e i zatrzymuje ogniska korozji po wypalikowaniu go na oczyszczone w¿ery i zastêpuje komiczno¶æ stosowania gruntów reaktywnych.
Nie nadaje siê jedynie do aplikacji na stal kwasow±, chrom i metale szlachetne.
Mo¿e byæ u¿ywany jako wype³niacz miêdzy pow³okowy zamiast znanych, typowych wype³niaczy akrylowych 2K.

Uwaga ! doskona³y grunt na tworzy sztuczne w tym tak¿e ABS. Niweluje napiêcie powierzchniowe tworzyw sztucznych, nie wymaga stosowania PZP. Wype³nia strukturê tworzyw umo¿liwiaj±c uzyskiwanie idealnie g³adkich pow³oki dekoracyjnych.
Produkt 1030 mo¿e byæ pokrywany bazami konwencjonalnymi z rozcieñczalnikiem organicznymi, oraz ka¿dym rodzajem bazy wodorozcieñczalnej. Pokrywalny ka¿dym rodzajem lakieru, ka¿dym wype³niaczem i gruntem. Gêsta sieæ powi±zañ spoiwa nie przepuszcza wilgoci i aktywnych substancji chemicznych wg³±b pow³oki.

Materia³ gruntuj±cy WF 1030 mo¿e byæ pokrywany poliestrowymi i akrylowymi kitami szpachlowymi do grubo¶ci wype³nienia nawet 8 mm przy stosowaniu unikalnej szpachli Soft 9020 z wype³niaczem syntetycznym z naszego sytemu. ) Eliminuje to Konieczno¶æ stosowania grunto wype³niaczy epoksydowych

Produkt mo¿e byæ przechowywany w zbiorniku pistoletu natryskowego zachowuj±c zdolno¶æ do aplikacji nawet przez piêæ dni. Nie zawiera utwardzacza chemicznego.
Twardo¶æ do obróbki ¶ciernej ustal wykonawca naprawy steruj±c czasem suszenia pow³oki od 5 do 20 minut w promienniku IR.
Rodzaj wykoñczenia ... grunt, czy wype³niacz, ustala wykonawca naprawy dodaj±c do produktu 1030 aktywator A406 w proporcjach + 10 % + 20% + 30%.

Produkt nie ¶cieka w trakcie aplikacji i bezpo¶rednio po niej. Nie ma tendencji do gazowania. Zalecana dysza materia³owa do aplikacji pneumatycznej aparatem klasy HVLP 1,4 mm ( lub odpowiednikiem ) i aparatem klasy LVLP lub HP 1,3 mm ( lub odpowiednikiem ) Zaleca siê nanosiæ trzy warstwy w odstêpach 5 minut je¿eli temperatura otoczenia nie spada poni¿ej 15 st C. W ni¿szych temperaturach nale¿y wyd³u¿yæ czas miêdzy odparowania. Polecamy szczególnie stosownie aparatu natryskowego AccuSpray firmy 3M ze zbiornikami PPS ze wzglêdu na konstrukcjê korpusu z tworzywa sztucznego. W przypadku innych aparatów natryskowych nale¿y sprawdziæ, czy producent dostosowa³ je do pracy z materia³ami wodorozcieñczalnymi.

Dostêpny w kolorze bia³ym, szarym, niebieskim i czerwonym z mo¿liwo¶ci± ³±czenia.
Jedyna wad± tego materia³u jest to ¿e nie wystêpuje on w wersji m/m.


Oczywi¶cie zdajê sobie sprawê ¿e macie Panowie mnóstwo wnikliwych i szczegó³owych pytañ technicznych na który chêtnie odpowiem. Z góry informujê ze przed wprowadzeniem produktu do obrotu handlowego testowany on by³ w kilku o¶rodkach badawczych i dysponujemy wynikami tych badañ z którymi mo¿ecie siê zapoznaæ na naszej stronie internetowej. Prawdopodobnie najbardziej zainteresuj± Pañstwa najbardziej informacja o tym jak to mo¿liwe, ¿e uda³o siê stworzyæ tak wszechstronny i uniwersalny produkt ? . Odpowiem na wszytki pytania, a w dalszej czê¶ci tematu wklejê film obrazuj±cy zalety produktu WF 1030 jako gruntu, niezale¿nie jako wype³niacza, oraz jako podk³adu na tworzywa sztuczne i .... izolatora.

Zapraszam na nasz± stronê internetow± sk±d pobraæ mo¿na karty techniczne, szeroki i wnikliwy opis technologiczny oraz Karty Charakterystyki. Dysponujemy tak¿e ma³ymi opakowaniami tego produktu o pojemno¶ci 200 ml je¿eli który¶ z Panów mia³by ochotê osobistego sprawdzenia jego zalet. W razie konieczno¶ci mo¿liwa jest te¿ szersza prezentacja innych prze³omowych materia³ów tej serii je¿eli zaprosicie nas Pañstwo do swoich lakierni w warsztatach, czy nawet hobbystycznych gara¿ach.

Jak w ka¿dym przypadku cena produktu to aspekt tak samo wa¿ny jak jego zalety technologiczne. Bior±c pod uwagê rewolucyjno¶æ tego rozwi±zania, oraz wszystkie jego zalety by³oby niepolityczne gdyby jego cena detaliczna by³a niska i odzwierciedla³a tylko koszt produkcji. Zapewniam jednak, ¿e zadowoleni u¿ytkownicy mog± liczyæ na spore rabaty.


Tyle z marzeñ o produkcie doskona³ym ... szkoda, ¿e nie istnieje ^^

Marzenia, marzeniami, a proza ¿ycia jest taka :

Dementor napisa³/a:
Tak mi siê wydaje, ¿e ci co dostali próbki nie chc± ci robiæ publicznie przykro¶ci i krêc± jak mogê ¿eby nie napisaæ prawdziwej opinii.


Trzeba jednak przewidywaæ jak kierunek mo¿e przybraæ nachalna promocja ;) ... jak siê zaczyna agresywnie na internetowym forum ... bez zaplecza technicznego ... bez strony www z informacjami technicznymi ... zastawia siê tajemnic± handlow± w kwestiach informacyjnych o producencie i jego pozycji ... odsy³a na bambus zadaj±cych wnikliwe pytania ... czyli do kart technicznych ... kart fatalnie i amatorsko opracowanych ... straszy s±dem ... rozrabia na drugim forum .... a gdy siê ju¿ wzywa siê na pomoc kawaleriê, to ta przybywa, bez amunicji ( konkretów ) ...to nie mo¿na raczej liczyæ na serduszka i ca³uski.

Tak to jest ... jak siê têpi krytykê zamiast siê do niej ustosunkowaæ, wywala kogo¶ z forum za to, ¿e zacz±³ natarczywie dopytywaæ siê o szczegó³y ... generalnie traktuje siê tych co "przeciw" za pustaków, na koniec sugeruje, ¿e to nie temat "kupujcie i bez cenzura" tylko "testujcie ale bez krytyki " ... choæ w pierwszym po¶cie wisi cennik, a dystrybutor pisze post ... zamówienia kierujcie na mój e-mail.. Jak nic strona handlowa dystrybutora na forum dyskusyjnym, które z natury rzeczy tego nie toleruje w ca³ej sieci w ka¿dej bran¿y. Jedno z pewno¶ci± siê uda³o. Uda³o siê wpisaæ do historii forum jako przyk³ad dla innych dystrybutorów sprzêtu, czy materia³ów czego robiæ absolutnie nie wolno. To pierwszy taki przypadek jaki widzê na internetowych forach. Piêæ lat pisze posty i przyznam, ¿e nie znajduje odpowiednika dla tego co tu siê dzieje :shock: .

Za du¿o tu tego "olewania". ¯ó³ta kartka w atmosferze EURO2012. :tak:

To pierwszy taki przypadek jaki widzê na internetowych forach. Piêæ lat pisze posty i przyznam, ¿e nie znajduje odpowiednika dla tego co tu siê dzieje :shock: .

Dlatego w³a¶nie sobie przypomnia³em, ¿e .... jestem przecie¿ nabzdyczony na to forum :x:
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

gugun 
Wys³any: 2012-06-01, 12:34   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
PROJEKTER napisa³/a:
Dlatego w³a¶nie sobie przypomnia³em, ¿e .... jestem przecie¿ nabzdyczony na to forum
przestañ siê nabzdyczaæ ju¿ bo cie dopisze u góry...¿e ten siê nabzdycza ten to ten tamto ;) " i jak tu pracowaæ w takich waunkach" ;) poprostu temat poszed³ troche za daleko,celem mia³o byæ przybli¿enie u¿ytkownik± nowych materia³ów,oraz "demonstracja" materia³u w dobrej cenie oraz poddanie go ocenie innych...je¶li odpowiada cena i jako¶c "kupuje dalej i polecam" nie odpowiada jako¶æ i cena nie kupuje i pisze "mi nie odpowiada bo..." przy okazji kilka fotek ¿eby inni "mogli popatrzeæ" i zapoznaæ siê z materia³em,poznaæ opinie innych kolegów po fachu i ewentualnie sobie spróbowaæ,czy te¿ wprowadziæ do swoich norek :)
temat jak widaæ zaszed³ dalej ni¿ mo¿na by³o sie tego spodziewaæ,zrobi³ siê syf,bajzel,jedna wielka awantura "miedzynarodowa" :D
i teraz kto ma racje..?? wg mnie racja le¿y w po³owie...z jednej strony faktycznie,oprócz testów i dostepno¶ci materia³u dla ka¿dego ¿adnych konkretnych "technicznych"informacji na jego temat...ale z drugiej strony szkoda mi te¿ troche tej drugiej strony bo sprzedawca w mieszalni nie musi znaæ procesu produkcji ka¿dego materia³u,a p Bogdan jakby nie patrzeæ materia³ tylko sprowadza i sprzedaje,nie produkuje tego...id±c do sklepu po buty nie pytasz sprzedawcy jak one s± robione bo sk±d on ma to wiedzieæ skoro to tylko sprzedaje??? no i w zwi±zku z awantur± p[ojawi³ siê kto¶ z wiedz± na temat produktu tylko jeden ma³y szczegó³-kulej±cy jêzyk... :) wiêc tak zle tak niedobrze :D proponuje wiêc skonczyæ ta jazde,je¶li kto¶ ma co¶ do dodania na temat produktów,niech pisze...mo¿e jeszcze kto¶ ma rozdwojenie jazni?? ^^ je¶li s± jakie¶ pytania to pytaæ niech siê czechy produkuj± z odpowiedzi± skoro ju¿ tu s± :tak: a polykar niech tlumaczy tak ¿eby wszystko bylo dla wszystkich zrozumiale...to tyle w temacie z mojej strony
 
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2012-06-01, 13:05   

I znów stek k³amstw , oszczerstw i niedomówieñ ... Mam powolutku do¶æ ...
Odpowied¼ @projektera przekracza znów granice dobrego smaku i rozs±dku . Owszem pierwsza czê¶æ postu jest wspania³a i ¿yczy³bym sobie takiego produktu w ofercie BKP Group ale .....

Kiedy rozpoczyna³em promocjê produktów na forum ( za zezwoleniem admina i moderatorów ) kolega @projekter w niewybredny sposób zarzuca³ mi , ¿e jestem oszustem , produkty s± przeze mnie etykietowane , maj± ¶mieszne amatorskie logo , promocja na forum jest wynikiem zmowy miêdzy mn± a jednym z moderatorów etc.etc. Kiedy wszystko „do spodu” zosta³o wyja¶nione przysz³a kolej na dyskredytowanie wyrobów , marki i firmy produkcyjnej . To chyba ka¿dy mo¿e sprawdziæ przegl±daj±c archiwalne wpisy .

PROJEKTER napisa³/a:
Trzeba jednak przewidywaæ jak kierunek mo¿e przybraæ nachalna promocja


Kolega @Lackdoctor jako jedyny zmieni³ zadanie ( Bóg raczy wiedzieæ z jakiego powodu ) od czasu testowania produktów do ostatnich wpisów na forum . Mo¿e szkolenie , mo¿e nag³e ol¶nienie , mo¿e dodatkowy impuls ... Nie wiem ... Koledzy @jacenty 741 oraz @kamilbusko od razu napisali , które materia³y im "nie le¿±" a które ¶wietnie siê spisuj± . Reszta testuj±cych oraz tych , którzy zakupili produkty s± zadowoleni z ich u¿ywania . I super . Jak rozpoczyna³em przygodê na forum prosi³em wyra¼nie o rzetelne opinie . Pojawi³y siê ró¿ne i o to w³a¶nie chodzi³o . Nie przypuszcza³em i nie mog³em przewidzieæ tego , ¿e jeden z testerów zrobi mi kawa³ i zamie¶ci peany na cze¶æ Polykara , które po dwóch miesi±cach odwo³a , kwituj±c to , ¿e by³a to prawda oficjalna . Tak Ci siê odwidzia³o kolego czy co ? Bo nie rozumiem .

PROJEKTER napisa³/a:
jak siê zaczyna agresywnie na internetowym forum ... bez zaplecza technicznego ... bez strony www z informacjami technicznymi ... zastawia siê tajemnic± handlow± w kwestiach informacyjnych o producencie i jego pozycji ... odsy³a na bambus zadaj±cych wnikliwe pytania ... czyli do kart technicznych ... kart fatalnie i amatorsko opracowanych ... straszy s±dem ... rozrabia na drugim forum ....


Znów stara ¶piewka ... kto by³ agresywny forumowicze mog± zobaczyæ czytaj±c wcze¶niejsze , Twoje kolego posty . O stronie www ju¿ wielokrotnie pisa³em - ty tez nie zaliczasz ¿adnych wpadek czy obsuw w swojej dzia³alno¶ci ? Nikogo , jak to nazywasz "na bambus" - swoj± drog± ciekawe okre¶lenie - nie wysy³a³em . Karty techniczne zosta³y rzetelnie przet³umaczone z jêzyka czeskiego na polski i jak masz kolego w±tpliwo¶ci co do zawartych w nich danych , je¶li poczuwasz siê obroñc± uci¶nionych i skrzywdzonych , skontaktuj siê z producentem i zasugeruj zmiany . Ja nie mam sobie nic do zarzucenia - udostêpni³em karty w jêzyku polskim zgodnie z ich wzorem w jêzyku czeskim . Co do s±du - poczytaj sobie wpisy z marca i kwietnia ... oceñ je , wg stanu Twojej wiedzy o firmach i produktach w tamtym czasie i tre¶ci± twoich wpisów .

PROJEKTER napisa³/a:
jak siê têpi krytykê zamiast siê do niej ustosunkowaæ, wywala kogo¶ z forum za to, ¿e zacz±³ natarczywie dopytywaæ siê o szczegó³y ... generalnie traktuje siê tych co "przeciw" za pustaków, na koniec sugeruje, ¿e to nie temat "kupujcie i bez cenzura" tylko "testujcie ale bez krytyki " ... choæ w pierwszym po¶cie wisi cennik, a dystrybutor pisze post ... zamówienia kierujcie na mój e-mail.


Krytyki nie têpi³em , nie têpiê i robiæ tego nie zamierzam . Traktujê j± raczej jako naukê , bo dziêki niej mo¿na poprawiaæ b³êdy jakie siê pope³nia . Skoro post Twój skierowany by³ do mnie ad personam odpowiadam , ¿e nikogo z forum nie wywala³em , nie ¿±da³em podjêcia takich dzia³añ ani ich nie sugerowa³em . Wiêc kolejne k³amstwo . Tak jak to "testujcie bez krytyki" - gdzie to szanowny kolego wyczyta³e¶ ? Proszê równie¿ o wskazanie literalnie mojego posta w którym napisa³em : zamówienia kierujcie na mój e-mail .... nie ma takiego .... kolejna ¶ciema .

PROJEKTER napisa³/a:
Piêæ lat pisze posty


Je¶li lata 2009 do 2012 daj± piêæ lat ... to gratuluje nowatorskiego podej¶cia do matematyki :spoko:

PROJEKTER napisa³/a:
To pierwszy taki przypadek jaki widzê na internetowych forach. Piêæ lat pisze posty i przyznam, ¿e nie znajduje odpowiednika dla tego co tu siê dzieje :shock: .


I tu nareszcie siê zgadzamy - ja te¿ nie !
 

DrCruel
Wys³any: 2012-06-01, 13:59   
0
UP DOWN


Posty: 418
W zwi±zku z tym, ¿e wszystkim ³±cznie z za³o¿ycielem, temat który mia³ byæ informacyjny zacz±³ odbijaæ siê czkawk±, my¶lê ¿e czas pomy¶leæ o zamkniêciu.
Chcia³bym potwierdziæ, ¿e kolega POLYKAR.PL, zapyta³ mnie na pocz±tku czy by³aby mo¿liwo¶æ umieszczenia reklamy na forum. Na to siê nie zgodzi³em ale je¶li chodzi o w±tek informacyjny o produktach to nie mia³em nic przeciwko. Oczywi¶cie kolega POLYKAR.PL, robi³ to na w³asne ryzyko. Czy jest z tej decyzji zadowolony, nie wiem.

Je¿eli kto¶ chcia³by jeszcze co¶ wyja¶niæ, dopowiedzieæ przed zamkniêciem to proszê na PW.
 

gugun 
Wys³any: 2012-06-01, 14:10   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
DrCruel napisa³/a:
Je¿eli kto¶ chcia³by jeszcze co¶ wyja¶niæ, dopowiedzieæ przed zamkniêciem to proszê na PW.

ja ju¿ nie:) znalaz³em sobie inne hobby :D
 
 

Siekiera
Wys³any: 2012-06-01, 15:11   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 988
No ja chcê zabraæ g³os,
Bo pojawi³a siê pewna sugestia na privie, albo mo¿e interpretacja posta pisanego przez cz³owieka z BKP ¿e oni produkuj± towar dla Novola, Trotona i Ranala.
Te¿ tak zrozumieli¶cie tego posta:

bkpgroup napisa³/a:
Uruchomili¶my w Czechach jako pierwsza kitu poliestrowej. Nasze laboratorium nie musi kopiowaæ konkurencyjnych produktów, posiadamy w³asne wzory i technologie. Nasze uszczelnienia przeznaczone s± do produkcji ¿ywicy z Bayer (mo¿na zgodziæ siê, ¿e lepiej ¿ywica nie jest w Europie, w tym S³owenia, Turcja, czy nawet Francji czy Belgii). Bardzo dobrze znane linie produktowe Novol, Troton, Ranal ... i bardziej cieszymy siê, ¿e w Polsce mamy ju¿ kilka du¿ych odbiorców przemys³owych. Ale chwalenie siê ¶mierdzi ;)
 

Benos77
Wys³any: 2012-06-01, 17:36   
0
UP DOWN

Posty: 133
Sk±d: Szczecin
Siekiera napisa³/a:
Bo pojawi³a siê pewna sugestia na privie, albo mo¿e interpretacja posta pisanego przez cz³owieka z BKP ¿e oni produkuj± towar dla Novola, Trotona i Ranala.
Te¿ tak zrozumieli¶cie tego posta:

Podobnie to zrozumia³em... Niestety jestem jednym z 70%...wiêc to mo¿e znaczyæ wszystko ;)
 

Siekiera
Wys³any: 2012-06-01, 17:50   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 988
My¶lê, ¿e pewnie kto¶ z Novola zabierze w tej sprawie g³os dlatego admin do tego czasu nie powinien zamykaæ tematu.
 

gugun 
Wys³any: 2012-06-01, 17:56   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
Benos77 napisa³/a:
Niestety jestem jednym z 70%...wiêc to mo¿e znaczyæ wszystko
ja tego nie powiedzialem
 
 

PROJEKTER
Wys³any: 2012-06-01, 20:34   
0
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
POLYKAR.PL napisa³/a:
I znów stek k³amstw , oszczerstw i niedomówieñ ... Mam powolutku do¶æ ... Odpowied¼ @projektera przekracza znów granice dobrego smaku i rozs±dku. ....
Naprawdê ? ...

POLYKAR.PL napisa³/a:
Kiedy rozpoczyna³em promocjê produktów na forum ( za zezwoleniem admina i moderatorów ) kolega @projekter w niewybredny sposób zarzuca³ mi , ¿e jestem oszustem , produkty s± przeze mnie etykietowane, maj± ¶mieszne amatorskie logo , promocja na forum jest wynikiem zmowy miêdzy mn± a jednym z moderatorów etc.etc. Kiedy wszystko „do spodu” zosta³o wyja¶nione przysz³a kolej na dyskredytowanie wyrobów , marki i firmy produkcyjnej . To chyba ka¿dy mo¿e sprawdziæ przegl±daj±c archiwalne wpisy .

Hmmm ... uporz±dkujmy :

Wpada kole¶ znik±d ... pisze ¿e gównokomu do tego kim jest i sk±d, oraz kto produkuje to co on sprzedaje :shock: ... pierwsze wra¿enie ... oszust i oszo³om ! Nikt nie wie sk±d te produkty nie ma kart na forum nie ma informacji technicznej nie ma strony www nie ma informacji wprowadzaj±cej ... jest wielkie "G". Takich firm etykietuj±cych produkty jest w Polsce kilkana¶cie ... pro¶ciutki wniosek ... zdupywypad³a kolejna taka "firma w teczce".
Takie piorunuj±ce wra¿enie ze¶ Pan tu zrobi³ pierwszymi postami ^^

Nie ma ¿adnych, najmniejszych, nawet w±tpliwo¶ci, ¿e promocja produktów Polykar na tym forum to zmowa @Polykara z jednym z moderatorów i trzeba byæ maksymalnym przymu³em ¿eby tego nie widzieæ. Kiedy wszytko wysz³o na jaw to zabra³em siê za analizê techniczn± i dalej jedna wpadka goni drug±. Najpierw ¶mieszne karty techniczne potem przybywa tych niezadowolonych z testów organoleptycznych ... wreszcie przybywa kawaleria i nadal kiepsko ... nic o produktach nic o producencie ... po za permanentnym... CHCETA CU¦ WIEDZIEÆ TO SE NAPISZTA DO CZECH !

Na koniec dotknê tzw. "zezwolenia administratora" ... bo wychodzi na to, ¿e jak ju¿ administrator zabra³ g³os w temacie to raczej uzna³ ... ¿e nie na to wyda³ zgodê ^^ . Podsumujê to ... cytuj±c klasyka :

POLYKAR.PL napisa³/a:
To chyba ka¿dy mo¿e sprawdziæ przegl±daj±c archiwalne wpisy .
... i jeszcze to ....

POLYKAR.PL napisa³/a:
Karty techniczne zosta³y rzetelnie przet³umaczone z jêzyka czeskiego na polski i jak masz kolego w±tpliwo¶ci co do zawartych w nich danych , je¶li poczuwasz siê obroñc± uci¶nionych i skrzywdzonych , skontaktuj siê z producentem i zasugeruj zmiany. Ja nie mam sobie nic do zarzucenia - udostêpni³em karty w jêzyku polskim zgodnie z ich wzorem w jêzyku czeskim.

To musisz siê Pan teraz ³askawie zdecydowaæ. Albo firma Polykar jest generalnym przedstawicielem czeskiego producenta BKP na polskim rynku i wtedy Panie Bogutek wystawiaj Pan dupskodo lania zagówniane amatorskie, nierzetelne i miejscami absurdalne karty techniczne w jêzyku Polskim ... albo Polykar nie jest umocowanym formalnie przedstawicielem ... tylko samozwañczym ... a wtedy ... Przepraszam sklep Polykar za te wszystkie uwagi ... Tylko po jak± cholerê Ja z Panem gadam na ten temat. :x:

Jest tu jaki¶ formalny przedstawiciel producenta firmy BPK do lania po dupie za amatorszczyznê zademonstrowan± w kartach technicznych ??? halo halo ... Bo widzi Pan ... to nie jest tak ¿e jak "bita ¶mietana z wanili±" to mój produkt i proszê li¿emy, Oj jaki dobry i s³odziutki .... a jak gówno to ju¿ nie Ja tylko producent i wtedy siê cofamy do okopów za z góry ustalone pozycje.

POLYKAR.PL napisa³/a:
Proszê równie¿ o wskazanie literalnie mojego posta w którym napisa³em : zamówienia kierujcie na mój e-mail .... nie ma takiego .... kolejna ¶ciema .

¦ciema jakchój .... ^^ Projekter = pieprzonyk³amca, k³amca i g³upi dureñ bo nie dopisa³ w zarzutach ... kierujcie na PW e-mail i nr telefonu 512 318 512. Projekter Ty debilu przestaæ czytaæ miêdzy wierszami :

POLYKAR.PL napisa³/a:
... Cennik do pobrania na pierwszej stronie tematu . Dodatkowe pytania proszê kierowaæ na PW , e-mail lub telefonicznie pod numer 512 318 512 .

POLYKAR.PL napisa³/a:
Wszystkich zainteresowanych testami materia³ów POLYKAR proszê o zg³oszenia . .... POLYKAR.PL proponuje te¿ ca³± gamê materia³ów INDASA , pasty ¶cierne FARECLA , ta¶my lakiernicze SMART oraz wiele , wiele innych ... proszê o pytania na PW lub e-mail .

POLYKAR.PL napisa³/a:
Wszystkich zainteresowanych otrzymaniem cennika na produkty POLYKAR i POLYTMEL proszê o wiadomo¶ci na PW z podaniem imienia , maila i kontaktowego nr telefonu .

POLYKAR.PL napisa³/a:
W pierwszym po¶cie , który rozpocz±³ w±tek POLYKAR - testy produktów znajduje siê specjalny cennik na materia³y POLYKAR , skonstruowany specjalnie dla forumowiczów . Zapraszam zatem do lektury . :spoko:

POLYKAR.PL napisa³/a:
Dla wszystkich , którzy zamówi± produkty POLYKAR po raz pierwszy - ¶wi±teczny prezent . W dniach 10-24 kwietnia promocja . Na materia³y rabat w wysoko¶ci 10% ( nie dotyczy lakieru bezbarwnego ) - przy zamówieniach minimum 300 z³ netto . Weso³ego Alleluja !!!

POLYKAR.PL napisa³/a:
Ma³e przypomnienie :
1 . w pierwszym po¶cie tematu cennik POLYKAR dla forumowiczów
2 . Do 24 kwietnia promocja na materia³y dla osób kupuj±cych po raz pierwszy - 10% rabatu od cennika na wyroby marki POLYKAR ( nie dotyczy lakieru bezbarwnego )

[ Dodano: 2012-04-11, 23:34 ]
Przepraszam za kolejny post ale zapomnia³em o ma³ym szczególe w poprzednim :-( .
Rabat naliczany jest przy zakupach na minimum 300 z³ netto :spoko:

POLYKAR.PL napisa³/a:
Powtarzam siê .... Do 24 kwietnia promocja na materia³y dla osób kupuj±cych po raz pierwszy - 10% rabatu od cennika na wyroby marki POLYKAR ( nie dotyczy lakieru bezbarwnego ) . Rabat udzielany jest na zakupy od kwoty 300 z³ netto :spoko:

Fakt kolego @Polykar .... powtarzasz siê i powtarzasz i powtarzasz ... Normalnie nazwa³bym to nachalstwem ... nachaln± i agresywn± sprzeda¿± ... ale Ja niestety, nie umiem czytaæ. Ile razy czytam te posty w tym temacie to wychodzi mi bazar z produktami Polykar ... co przeczytam post z wyja¶nieniami napisany przez kolegê Polykar to czytam, ¿e to jednak "techniczne testy produktów" :shock: ... no to Ja ju¿ nie wiem ? .... G³upi pewnie jestem :/ i nie pasujê do tego m±drego tematu, a nawet ca³ego forum ...

Kurde mo¿e Ja faktycznie zwariowa³em i piszê po Duñsku ???? :shock: ... No tak ! Nikt mnie nie rozumie ! Ewidentnie muszê spadaæ. :x:
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2012-06-01, 21:11   

Ty jeste¶ ch³opie "nie halo" widzê ..

.
PROJEKTER napisa³/a:
Proszê równie¿ o wskazanie literalnie mojego posta w którym napisa³em : zamówienia kierujcie na mój e-mail


Prosi³em tylko o to ... a nawet tego nie potrafisz ?

[ Dodano: 2012-06-01, 21:12 ]
PROJEKTER napisa³/a:
G³upi pewnie jestem


masochista ?

[ Dodano: 2012-06-01, 21:13 ]
PROJEKTER napisa³/a:
Tylko po jak± cholerê Ja z Panem gadam na ten temat.


sam nie wiem , zastanawiam siê .... ale nie nie wiem ... bez bicia siê przyznajê ...

[ Dodano: 2012-06-01, 21:17 ]
PROJEKTER napisa³/a:
Wpada kole¶ znik±d ... pisze ¿e gównokomu do tego kim jest i sk±d, oraz kto produkuje to co on sprzedaje :shock: ... pierwsze wra¿enie ... oszust i oszo³om ! Nikt nie wie sk±d te produkty nie ma kart na forum nie ma informacji technicznej nie ma strony www nie ma informacji wprowadzaj±cej ... jest wielkie "G". Takich firm etykietuj±cych produkty jest w Polsce kilkana¶cie ... pro¶ciutki wniosek ... zdupywypad³a kolejna taka "firma w teczce".
Takie piorunuj±ce wra¿enie ze¶ Pan tu zrobi³ pierwszymi postami ^^

Nie ma ¿adnych, najmniejszych, nawet w±tpliwo¶ci, ¿e promocja produktów Polykar na tym forum to zmowa @Polykara z jednym z moderatorów i trzeba byæ maksymalnym przymu³em ¿eby tego nie widzieæ. Kiedy wszytko wysz³o na jaw to zabra³em siê za analizê techniczn± i dalej jedna wpadka goni drug±. Najpierw ¶mieszne karty techniczne potem przybywa tych niezadowolonych z testów organoleptycznych ... wreszcie przybywa kawaleria i nadal kiepsko ... nic o produktach nic o producencie ... po za permanentnym... CHCETA CU¦ WIEDZIEÆ TO SE NAPISZTA DO CZECH !


znam dobrego lekarza , kole¿anka , mogê poleciæ ... przypad³o¶æ znana , do wyleczenia trudna ale mo¿liwa ....analiza techniczna w Twoim wydaniu jest g .... warta , bo produktu nawet nie pow±cha³e¶ kolego , nie mówi±c o analizie organoleptycznej bo nie poliza³e¶ go kolego ... jak chcesz NAPISZ DO CZECH - tak w³a¶nie napisa³e¶ i do tego siê zastosuj .
Bo wszystko inne co piszesz to bzdury i k³amstwa .

I'm waiting for you ...

Wypisuj±c na forach swoje pseudonaukowe opinie na ka¿dy mozliwy temat , psujesz klimat kolego ... Zaw³aszczasz publiczn± przestrzeñ wy³±cznie dla siebie i dla swoich przemy¶leñ . Zastanów siê ....

Nie uzurpujê sobie prawa do twierdzenia , ¿e POLYKAR to najlepsze materia³y na ¶wiecie . Od czasu kiedy wprowadzi³em je do obrotu mam jednak opinie na ich temat . I wg nich s± to jako¶ciowo dobre materia³y , których stosowanie nie zagra¿a w ¿adnym stopniu prawid³owo¶ci wykonania naprawy . Po prostu dobry towar w dobrej cenie . I to wiem jako handlowiec . Za¶ dywagacje na temat technologii materia³owej i kwestii technologicznych , jak równie¿ odpowiedzi na pytanie : nadtlenkiem jakiej substancji jest utwardzacz do poliestru - zostawiam chemikom . Niech siê oni martwi± . Mnie do prowadzenia dzia³alno¶ci gospodarczej jest to niepotrzebne .
Stwierdzenie w formie zarzutu , który zosta³ postawiony , ¿e w tym temacie idzie o sprzeda¿ móg³bym pomin±æ ale wyja¶niam . Tak idzie o sprzeda¿ , tak jak idzie o sprzeda¿ wszystkim firmom dzia³aj±cym na rynku . Zarówno du¿ym , ¶rednim i malutkim . Pod przykrywk± tego d±¿enia do pieni±dza kryj± siê szkolenia dla lakierników , zakrapiane imprezy dla dystrybutorów , pikniki dla gawiedzi , czarny PR – czyli niby anonimowe opluwanie wyrobów konkurencji ( nie mówiê teraz o naszych tutaj dyskusjach – dla informacji ) , souveniry ró¿nej warto¶ci dla osób w jaki¶ sposób pomagaj±cych producentowi czy importerowi w³a¶nie celem zwiêkszenia sprzeda¿y . Idzie o sprzeda¿ tak¿e Tobie kolego @projekter , który d±¿ysz przecie¿ do tego aby jak najwiêcej osób zdecydowa³o siê zostawienie du¿ych pieniêdzy w Twojej firmie . Aby wszyscy lakiernicy lub ci , którzy siê za nich uwa¿aj± przeszli wreszcie na du¿e , w pe³ni legalne , wyposa¿one na maksa warsztaty . I nie ma w tym nic z³ego – przeciwnie – dzia³alno¶æ taka jest chwalebna i w pe³ni j± popieram . Zazdroszczê Ci bo robisz to chyba bardzo dobrze . Pomimo tego, ¿e na stronie internetowej oprócz e-maila i numeru telefonu komórkowego nie ma ¿adnych innych informacji o firmie . A chêtnych przecie¿ nie brakuje , mam nadziejê , nie brakuje ...
 

novolek
Wys³any: 2012-06-01, 21:51   
0
UP DOWN

Posty: 24
Witam.
W zwi±zku z pojawiaj±cymi siê pytaniami, chcia³bym poinformowaæ wszystkich zainteresowanych, ¿e firma Novol jest producentem chemii lakierniczej i nie kupuje produktów lakierniczych w firmie BKP S.A.

Pozdrawiam.
 

Nokia 
Wys³any: 2012-06-01, 21:52   
0
UP DOWN
:)


Pomóg³: 8 razy
Posty: 523
Sk±d: Silesia City Center
By³y produkty, by³y testy, s± opinie i to by by³o na tyle.
Temat zostaje zamkniêty.
Dziêkujê.
 

gugun 
Wys³any: 2013-01-25, 11:45   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
;)
 
 

Siekiera
Wys³any: 2013-01-25, 15:39   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 988
Nie prowokuj :nie:
 

gugun 
Wys³any: 2013-01-25, 16:46   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
Siekiera napisa³/a:
Nie prowokuj
chcieliscie ruchu na forum to macie ^^ a tak na powaznie to zostalem poproszony o otwarcie tematu to go otwarlem ;)
 
 

teac27 
Wys³any: 2013-01-27, 11:06   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 155
Sk±d: podkarpacie
heheh :D :sciana: :x: Polykar dalej funkcjonuje ? :)
_________________

 
 

Siekiera
Wys³any: 2013-01-27, 16:47   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 988
Jeste¶ z podkarpacia i nie wiesz :shock:
 

gugun 
Wys³any: 2013-01-27, 16:51   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
z tego co ja wiem to funkcjonuje i to coraz lepiej ;) malo tego ale na czasie wprowadza nowe produkty,ale nie bede nic tu gadal bo nie wiem czy toczasem nie tajemnica? niech sie polykarek chwali ;)
 
 

zeniTh 
Wys³any: 2013-01-27, 17:13   
0
UP DOWN

Posty: 64
Sk±d: RSR
firma funkcjonuje i chyba ma siê dobrze, nawet mnie kiedy¶ odwiedzi³ osob¶cie i dostarczy³ materia³y ;)
co tam jakie nowe produkty ? :D

od siebie polecam podk³ad akrylowy od Polykara. zdecydwanie lepszy ni¿ podk³ad profixa którego wcze¶niej u¿ywa³em, trochê barziej rzadki, fajnie siê wyciera po wyschniêciu
ogólniemateria³y polykar mnie pozytywnie zaskakuj± i dobr± cenê maj± ;D

pozdrawiam
  
 
 

Siekiera
Wys³any: 2013-01-27, 17:17   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 988
No to moja teoria ¿e tañsze marki bêd± teraz umacniaæ swoj± pozyjcjê sprawdza siê ;)
 

SYBORG 
Wys³any: 2013-01-27, 19:41   
0
UP DOWN

Posty: 53
Sk±d: cz-wa /Konopiska
ja tak samo duzy plus na materialy polykar i w tej chwili przerzucilem sie tylko na nie
a takto coraz czesciej slysze juz o produktach polykar ;]
 

lakierok 
Wys³any: 2013-01-27, 19:58   
0
UP DOWN

Pomóg³: 9 razy
Posty: 423
Sk±d: Okolice
SYBORG napisa³/a:
ja tak samo duzy plus na materialy polykar i w tej chwili przerzucilem sie tylko na nie
a takto coraz czesciej slysze juz o produktach polykar ;]


A tam w Konopiskach kto¶ jest dystrybutorem Polykara o ile siê nie mylê ? wiesz kto to ?

pozd.
 

cysio
Wys³any: 2013-01-27, 23:42   
0
UP DOWN

Posty: 50
Sk±d: Brzeg
Panowie która ze szpachli Polykara na pierwsze rozdanie w przypadku wgniotów po gradobiciu? Elementy to oczywi¶cie g³ownie maska i dach. Lepiej najpierw alu i potem wykonczyc uniwersalem czy moze najpierw wlokno a potem uniwersal? Dysponuje takze soft plus.
 

zeniTh 
Wys³any: 2013-01-27, 23:47   
0
UP DOWN

Posty: 64
Sk±d: RSR
ja bym da³ najpierw alu i wykoñczy³ finexem
 
 

gugun 
Wys³any: 2013-01-28, 01:27   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
a ja bym uzyl samej alu ;)
 
 

SYBORG 
Wys³any: 2013-01-28, 20:53   
0
UP DOWN

Posty: 53
Sk±d: cz-wa /Konopiska
tak wiem kto ma dystrybucje w Konopiskach
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2013-02-15, 18:58   Kolejna firma u¿ywaj±ca materia³y POLYkar - co¶ nowego

Mi³o mi poinformowaæ , ¿e materia³y POLYkar zaczê³y byæ stosowane w firmie Tunig-Plast znajduj±cej siê w woj.mazowieckim , w miejscowo¶ci Wielgolas Brzeziñski . Dok³adne informacje na stronie www.tuningplast.prv.pl . Poni¿ej , na zdjêciach próbki z tego co oferuje firma Tuning-Plast .
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2013-02-15, 20:15   Re: Kolejna firma u¿ywaj±ca materia³y POLYkar - co¶ nowego

POLYKAR.PL napisa³/a:
Mi³o mi poinformowaæ , ¿e materia³y POLYkar zaczê³y byæ stosowane w firmie Tunig-Plast znajduj±cej siê w woj.mazowieckim , w miejscowo¶ci Wielgolas Brzeziñski . Dok³adne informacje na stronie www.tuningplast.prv.pl . Poni¿ej , na zdjêciach próbki z tego co oferuje firma Tuning-Plast .


Okazuje siê , ¿e materia³y POLYkar mo¿na bez zastrze¿eñ u¿yæ równie¿ do upiêkszenia Lambo Gallardo :) .
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2013-02-15, 21:15   

W za³±czniku Lambo Gallardo :)
 

YAMAHER
Wys³any: 2013-02-15, 22:06   
0
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 1975
A to co widze ze kopia bedzie :D ???

Aventadorek ³adniejszy :) za pare lat buduje replike ;)
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2013-02-15, 22:13   

YAMAHER napisa³/a:
A to co widze ze kopia bedzie :D ???


zobacz na www.tuningplast.prv.pl , bo widzê , ¿e mieszasz , nie widz±c o co chodzi

YAMAHER napisa³/a:
Aventadorek ³adniejszy :) za pare lat buduje replike ;)


chcia³bym do¿yæ ... ale nie wiem czy siê uda :(
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Technologia i materia³y

Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime