Szukaj FAQ Album



Otwarty przez: Tech 2008-07-17, 11:04
Autor Wiadomo¶æ
grzechu13
Wys³any: 2007-11-23, 12:24   problem z aerografem..pomo¿cie
0
UP DOWN

Posty: 9
witam, przy czyszcze aerografu wypad mi z niego spust i ten bolec za nim co jest. i problem w tym ze nie wiem jak go teraz w³o¿yæ ¿eby dzia³a³ jka wczesniej :/ ten bolec pod spustem ma byc do ty³u odchylony czy do przodu czy w dó³ mo¿e?mog³by ktos pokazaæ na zdjeciu jak to ma wygl±dac lub napisac?
aha, moj aerograf to profi.
z gory dziekuje za pomoc
 

rbfm 
Wys³any: 2007-11-23, 16:59   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
moze napisz na jakies forum gdzie siedzi wrozka. skad mamy wiedziec jaki masz aero ?
 

ante
Wys³any: 2007-11-23, 19:46   
0
UP DOWN

Posty: 19
przeciez napisal, ze jego aerograf to profi... zreszta jak anrazie wszystkie aerografy jakie widzialem maja taka sama budowe jezlei chodzi o spust a te bolec to pewnie ta czesc supstu ktora dociska zawor... jezeli o to chodzi to powinno byc skierowane w dol opierajac sie na zaworze.
_________________
www.antepainting.boo.pl
 

Grandi 
Wys³any: 2007-11-23, 21:09   
0
UP DOWN

Posty: 36
zasadniczo to jest tylko jedna opcja w³o¿enia tego bolca wiêc na logikê nie powiniene¶ mieæ z tym problemu :wink:
 
 

rbfm 
Wys³any: 2007-11-24, 11:58   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
Cytat:
przeciez napisal, ze jego aerograf to profi


LOL

profi to jakis producent czy model :D ?
 

Sylwia 
Wys³any: 2007-11-24, 12:57   
0
UP DOWN

Pomog³a: 1 raz
Posty: 83
Je¶li dobrze kojarzê Profi, to jaka¶ podróbka Iwaty. Zeskanowa³am schemat Iwaty, mo¿e to w jaki¶ sposób pomo¿e
 
 

ante
Wys³any: 2007-11-24, 15:38   
0
UP DOWN

Posty: 19
wpisz sobie chocby w googlach aerograf profi i zobaczysz co Ci wyskoczy... zreszta zapytal o spust ktory w akzdym aerografie dzial na tej samej zasadzie a Ty na sile musisz pokazac jakim jestes cfaniakiem i nie mozesz nic sprawdzic i odpowiedziec mu normlanie na pytanie tylko probwac byc zabawnym.
_________________
www.antepainting.boo.pl
 

grzechu13
Wys³any: 2007-11-24, 17:07   
0
UP DOWN

Posty: 9
wielkie dzieki, napewno jakos sobieporadze, tylko wole widzeic jak on ma tam wejsc bo cos mi tam nie pasi a nie chcia³em go na si³e wciskaæ... a profi to faktycznie podróba iwaty:) a rbfm faktycznie nie jestes ani zabawny ani mi nie pomagasz wiec o co ci chodzi :shock: ?

pzdr
 

rbfm 
Wys³any: 2007-11-24, 18:10   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
ante napisa³/a:
wpisz sobie chocby w googlach aerograf profi i zobaczysz co Ci wyskoczy... zreszta zapytal o spust ktory w akzdym aerografie dzial na tej samej zasadzie a Ty na sile musisz pokazac jakim jestes cfaniakiem i nie mozesz nic sprawdzic i odpowiedziec mu normlanie na pytanie tylko probwac byc zabawnym.


to jest forum profesjonalistow czy dzieciakow z podstawowki ?
jak nie umie zadac precyzyjnie pytania, to ma odpowiedzi jakie ma. gdyby chociaz pokazal ten aerograf, to dostalby ode mnie odpowiedz. wybacz ale zebym musial wlazic na gógle i szukac co tez kolega ma a sprzet...... a skoro profi to taki fajny aero ze dziala jak wiekszosc produktow to tymbardziej conajmniej nie na miejscu zadal pytanie. niedlugo zaczna sie pytania na tym forum w stylu "ile jest 2+2?"

a tak w ogole to masz pozdro od ravela :P

[ Dodano: 2007-11-24, 18:12 ]
Cytat:
rbfm faktycznie nie jestes ani zabawny ani mi nie pomagasz wiec o co ci chodzi



spoko, sa tacy ktorym pomagam. ale to sa profesjonalisci a nie dzieciaki.
 

grzechu13
Wys³any: 2007-11-24, 21:44   
0
UP DOWN

Posty: 9
hmmm,
jeden. dzieciakiem nie jestem, nie wywy¿szam sie i tym podobne ale nie chodze juz do podstawówki ale na polibude.

dwa. "lakierowanko.info lakiernictwo samochodowe dla profesjonalistów i amatorów" nie wiem czy czytam bez zrozumienia, ale chodzi chyba oto ze mog± tu zadawac pytania nawet osoby ca³kiem zielone. czyz nie mam racji??

trzy. pytanie zada³em precyzjinie jak sie tylko da³o. napisa³em jaki mam aerograf i w czym tkwi problem. a zdjecie samego aerografu nie wiem w czym mia³o by pomóc, skoro jak juz ktos wczesniej zauwa¿y³ spusty sa raczej podobnie zbudowane w wiekszosci aero.

cztery. skad wogole pomys³a na to ze jestem dzieciakiem? nie zna mnie Pan wiec w czym problem? czy pomagac nalezy tylko tym ktorzy s± pro? czy ci ktorzy jeszcze zaczynaja swoj± przygode z lakierowaniem nie mog± liczyc na zadn± pomoc??
to by by³o chyba wszystko.
pzdr
aha, wiem ile to jest dwa razy dwa.
 

ante
Wys³any: 2007-11-24, 22:03   
0
UP DOWN

Posty: 19
yyy do kogo te pozdrowienia ? i kto to ravel ? :P
_________________
www.antepainting.boo.pl
 

rbfm 
Wys³any: 2007-11-25, 08:36   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
ante napisa³/a:
yyy do kogo te pozdrowienia ? i kto to ravel ? :P


twoj kolega z krakowa :P taki 'lekko' wydziarany :D

[ Dodano: 2007-11-25, 08:38 ]
grzechu13 napisa³/a:
hmmm,
jeden. dzieciakiem nie jestem, nie wywy¿szam sie i tym podobne ale nie chodze juz do podstawówki ale na polibude.


czlowieku nie placz juz. skoro chodzisz na polibude to nosisz jakies oznaki inteligencji. dlatego dziwie sie ze nie potrafisz zlozyc do kupy aero. koncze ten temat bo sie znizam do jakiegos dziwnie niskiego poziomu.
 

grzechu13
Wys³any: 2007-11-25, 10:42   
0
UP DOWN

Posty: 9
poto jest forum zeby zadawaæ pytania, jak sie na nie ma zmiaru odpowiadac to poco pisac
pozdrawiam mimo wszystko :)
 

airbrush 
Wys³any: 2007-11-25, 16:44   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 84
Ty rbfm je¶li z ciebie jest taki profesjonalista to poka¿ w galerii na co Ciê staæ, wku...± mnie tacy m±draliñscy jak ty którzy widz± problem w ka¿dym nie do koñca dobrze sformu³owanym po¶cie. :evil:
_________________
Airbrush i'ts my life!!!
 

aeroarte 
Wys³any: 2007-11-25, 17:00   
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 110
Sk±d: Starachowice
Zgadzam sie w pe³ni z Tob± Airbrush - go¶ciu jest mocno zaczepny.
 

rbfm 
Wys³any: 2007-11-25, 17:56   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
moze i jestem zaczepny, ale przynajmniej pisze konkrety. nie pokaze nic w galerii bo aero to nie moja dzialka.
 

airbrush 
Wys³any: 2007-11-26, 11:16   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 84
Je¶li aerograf to nie twoja dziedzina to po co zabierasz na ten temat zdanie, wychodzi na to ¿e to ty jeste¶ cytuje "dzieciak z podstawówki" (bez obrazy dla dzieciaków z podstawówki :mrgreen: )
Amen........
_________________
Airbrush i'ts my life!!!
 

rbfm 
Wys³any: 2007-11-26, 11:21   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
trzeba rysowac zeby miec i uzywac aerograf? jak jestes dociekliwy to chetnie pokaze ci kolekcje wpylek robionych aerografem. i co ?
 

airbrush 
Wys³any: 2007-11-26, 11:28   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 84
Powiem Ci ¿e z przyjemno¶ci± zobacze twoje prace :D
Przepraszam mo¿e mnie troche ponios³o bo wiadomo "nie ka¿dy musi byæ rajdowcem oby prowadziæ samochód "
czy jako¶ tak :mrgreen:
_________________
Airbrush i'ts my life!!!
 

rbfm 
Wys³any: 2007-11-26, 11:54   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
airbrush napisa³/a:
Powiem Ci ¿e z przyjemno¶ci± zobacze twoje prace :D


przeciez napisalem ze nie mam zadnych prac
 

airbrush 
Wys³any: 2007-11-26, 12:47   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 84
rbfm napisa³/a:
jak jestes dociekliwy to chetnie pokaze ci kolekcje wpylek robionych aerografem. i co ?

A wiec nie zrozumia³em co masz na my¶li pisz±c ¿e poka¿esz mi kilka wpylek.
_________________
Airbrush i'ts my life!!!
 

rbfm 
Wys³any: 2007-11-26, 13:19   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
airbrush napisa³/a:
A wiec nie zrozumia³em co masz na my¶li pisz±c ¿e poka¿esz mi kilka wpylek.


zdarza sie. ja tez czasem czegos nie rozumiem.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Forum Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group