Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
killer
Wys³any: 2012-04-03, 08:20   Honda Accord 2001. Rdza przy nogach kierowcy
0
UP DOWN

Posty: 1
Witam,
Honda Accord 2001.
Niestety nieudany zakup, jednak w miarê mo¿liwo¶ci chcia³bym poje¼dziæ nim min. ok 3-5 lat je¿eli wogóle siê to uda.
Samochód zakupiony 2 miesi±ce temu, okaza³o siê, ¿e ma przy przednim lewym nadokolu mniej wiêcej na wysoko¶ci nóg kierowcy oraz na rancie mocowania klapy baga¿nika (hatchback - oddzielny watek na forum) rozwarstwione fabryczne

uszczelnienia zgrzewów poprzez które woda sobie '³adnie' sp³ywa³a powoduj±c korozjê.

Moje pytanie jakie s± szansê na reanimacjê takiego stanu rzeczy:





Na rysunku zaznaczono miejsce pêkniêtego uszczeleniania (od strony silnika strasznie utrudniony dostêp).

Narazie na szybko zalepi³em dziurê widoczn± na zdjêciach (zrobion± palcem podczas szukania przyczyny przecieku wody do samochodu) klejem do szyb.



Rozumiem, ¿e tutaj w grê wchodzi tylko wyciêcie i wspawanie nowego kawa³ka blachy, o ile jest sens ekonomiczny takiej naprawy.
Czy mo¿e kto¶ poleciæ jaki¶ zak³ad blacharski z Lublina lub okolic który podj±³by siê tego? Zale¿y mi na tym aby w miarê mo¿liwo¶ci opó¼niæ/powstrzymaæ postêpuj±c± korozjê oraz wykonaæ porz±dnie naprawê.

Pytanie jeszcze jakie mog± byæ orientacyjne koszty wykonania takiej naprawy?
 

Dumel19
Wys³any: 2012-04-03, 08:35   
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 397
Sk±d: LKR
du¿o tego nie jest, mój sensei u którego teraz robiê bylby w stanie zrobic to bez problemu, okolice krasnika jesli chodzi o lokalizacje a tak jeszcze bli¿ej lublina to nie wiem. pozdr.
 
 

Nokia 
Wys³any: 2012-04-03, 10:28   
0
UP DOWN
:)


Pomóg³: 8 razy
Posty: 523
Sk±d: Silesia City Center
Nie wiem czy czasem u mariusza steca w urzedowie nie robia blacharki warto zapytac.
Ps. Dumel jestes z krasnika ?
 

Dumel19
Wys³any: 2012-04-03, 14:38   
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 397
Sk±d: LKR
Nokia jestem nawet z urzedowa, i u Mariusza robi±, ale nie tak jak kiedy¶... wiadomo motorsport i wogóle jest tam na najwy¿szym poziomie ale o blacharce to tam niewiele s³ysza³em ostatnio. (mieszkam jakie¶ 800 m od Steców)
sory ze to nie temat na to ale skad Nokia jeste¶ bo na ¶lasku mam rodzine konkretnie w Jaworznie. pozdr.

[ Komentarz dodany przez: Nokia: 2012-04-03, 15:47 ]
Ja z okolic Tychów to jakies 20-30 km od jaworzna :>
Dlatego pyta³em bo w Moniakach mieszka moja wybranka ;)
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Blacharstwo i inne naprawy

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group