Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
bogdan3010
Wys³any: 2012-04-04, 22:17   z³a naprawa lakiernika rdza
0
UP DOWN

Posty: 9
Sk±d: Stanomino/Koszalin
Witam. W listopadzie odda³em auto do lakiernika poniewa¿ zobaczy³em na nadkolu kilka plamek rdzy(nie purchli) za zrobienie tej rdzy z pomalowaniem wzi±³ 350z³ w marcu zmienia³em opony i zauwa¿y³em ¿e rdzy jest tyle samo albo jeszcze wiêcej ni¿ przed napraw± . Jak s±dzicie? jest szansa na reklamacje?moim zdaniem to partactwo ¿e tak szybko rdza wysz³a
 

lak 
Wys³any: 2012-04-04, 22:36   
0
UP DOWN

Posty: 223
Po co zmienia³e¶ opony?Tak by tej rdzy nie by³o.
 

Benos77
Wys³any: 2012-04-04, 22:43   
0
UP DOWN

Posty: 133
Sk±d: Szczecin
lak napisa³/a:
Po co zmienia³e¶ opony?Tak by tej rdzy nie by³o.
:spoko:
 

Dumel19
Wys³any: 2012-04-04, 22:53   
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 397
Sk±d: LKR
walka z rdz± to tak jak by¶my chcieli vódke przepiæ... poprostu sie nie zawsze da ;)
 
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2012-04-04, 23:05   Re: z³a naprawa lakiernika rdza

bogdan3010 napisa³/a:
Witam. W listopadzie odda³em auto do lakiernika poniewa¿ zobaczy³em na nadkolu kilka plamek rdzy(nie purchli) za zrobienie tej rdzy z pomalowaniem wzi±³ 350z³ w marcu zmienia³em opony i zauwa¿y³em ¿e rdzy jest tyle samo albo jeszcze wiêcej ni¿ przed napraw± . Jak s±dzicie? jest szansa na reklamacje?moim zdaniem to partactwo ¿e tak szybko rdza wysz³a


Widzê , ¿e jestem pierwszy do pomocy :-) . Wg przepisów czas, przez jaki mo¿emy zg³osiæ niezgodno¶æ z umow±, to zwykle dwa lata. Czas liczony jest od momentu zawarcia umowy. Aby nie utraciæ swych praw, klient musi powiadomiæ sprzedawcê o niezgodno¶ci w ci±gu dwóch miesiêcy od jej wykrycia. Je¶li zostanie ona uznana, mo¿na za¿±daæ naprawy.
To tak na szybko . Poczytaj jeszcze to : http://www.eporady24.pl/r...,4,47,2268.html
Pó¼no jest i nie chce mi siê dalej grzebaæ - ale jutro jak znajdê czas popatrzê w aktualne przepisy . Moim jednak zdaniem - ¶mia³o do us³ugodawcy i reklamuj us³ugê .
 

gugun 
Wys³any: 2012-04-05, 10:47   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
POLYKAR.PL napisa³/a:
¶mia³o do us³ugodawcy i reklamuj us³ugê .

dok³adnie,mysle ze nie bedzie robil afery o 1 element tylko ci go poprawi.ja bym bynajmniej tak zrobi³...a tobie proponuje nie z "ryjem" tylko grzecznie jechaæ z browarem i pogadaæ,ewentualnie ugadaæ sie ze pokryjesz jakie¶ tam koszty materia³u pare groszy...chociaz pewnie nie bedzie itak chcial.to wtedy mimo wszystko na koniec jak±¶ "flache" dobr± zanie¶æ. to tyle od nas,kazdy czlowiek jest inny wiec trzeba jechac i gadac a nie na forum wypisywac bo mysle ze problemu nie bedzie ;)
 
 

chudson
Wys³any: 2012-04-05, 22:31   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 213
Jaki browar, jaka flacha ? Reklamacja siê nale¿y i nie trzeba o ni± prosiæ czy za³atwiaæ procentami.
Co innego ,ze grzecznie rozmawiaæ trzeba od samego pocz±tku,bo nawet cz³owiek sk³onny naprawiæ rzeczy jak sie z mord± do niego wyskoczy to na z³o¶æ mo¿e odmówiæ reklamacji ;)
 

lak 
Wys³any: 2012-04-06, 05:16   
0
UP DOWN

Posty: 223
Flache to chyba lakierus powinien postawiæ!
A nie klient. :tak:
 

kalbi 
Wys³any: 2012-04-06, 06:40   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
bogdan3010 napisa³/a:
jest szansa na reklamacje?
wg mnie nie ma szansy
_________________

 
 

chudson
Wys³any: 2012-04-06, 09:38   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 213
Dlaczego ma nie byæ szansy ?

A tak przy okazji dosta³e¶ rachunek za wykonan± pracê ? Czy robota by³a "bez vatu" ??
 

gugun 
Wys³any: 2012-04-06, 10:23   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
kalbi napisa³/a:
wg mnie nie ma szansy
wg mnie te¿,chyba ¿e zagada normalnie z usmiechem i sie dogada..chyba ze z pa³a wpadnij, jak siê wystraszy to mo¿e zrobi tym razem dobrze :D
 
 

Dumel19
Wys³any: 2012-04-06, 13:53   
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 397
Sk±d: LKR
no no ja te¿ nie by³bym po pewnym czasie czy ten element nie by³ skrobany czy prostowany raz jeszcze u kogo¶ innego a ze zepsu³ to ja bym mia³ poprawiaæ...ale jakby¶ np. do mnie z flaszk± przyszed³ to w ci±gu 2 dni mia³by¶ zrobione :D
 
 

Maaniak 
Wys³any: 2012-09-01, 02:34   
0
UP DOWN


Posty: 8
I co uda³o siê co¶ wywalczyæ? napisa³by¶ tak w ogóle co to za lakiernik, ¿eby przestrzec.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Blacharstwo i inne naprawy

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group