Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
PROJEKTER
Wys³any: 2012-03-30, 20:44   Produkty POLYKAR - testy. posty ma³o zwi±zane z testami
0
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
POLYKAR.PL napisa³/a:
Co do zapowiedzianej niespodzianki dla tera¼niejszych i przysz³ych klientów - serdecznie proszê jeszcze o kilka dni cierpliwo¶ci .
Ze swojej strony my¶la³em , ¿e rozmowy z producentem odbêd± siê szybko i sprawnie - niestety , pomyli³em siê .

Wszystkich , którzy jeszcze nie otrzymali cennika na produkty , a s± nim zainteresowani - proszê o informacjê na PW lub maila . Cennik jest skonstruowany specjalnie dla forumowiczów , ceny na materia³y s± rewelacyjne , a jako¶æ wyrobów , s±dz±c po opiniach testuj±cych mówi sama za siebie .


Czy to jest ju¿ poziom orgazmu ... czy zaczekamy jeszcze chwilê na pe³n± ekstazê ^^ .

@polykar ? generalnie to mi zwisa na czym tam kto robi biznes, generalnie - bo granic± jest jednak robienie z ludzi Pajaców. Cenny specjalnie dla forumowiczów ^^ Jako¶æ mówi sama za siebie :spoko:

Fajnie zacz±³e¶ t± promocjê ... od gratisów dla tych którzy siê tu udzielaj± ... jednak im dalej w las tym wiêcej amatorki ... Idê z tob± kolego o zak³ad, ¿e od dzi¶ za rok, max dwa lata, nikt nie bêdzie pamiêta³ o nazwie Polykar .... wiesz dlaczego ? .... Bo masz ¶mieszne amatorskie logo ... Za chwilê targi we Frankfurcie i znów przybêdzie na rynku tanich niszowych nikomu nie znanych produktów ... pod nazwami BODZI KIT, MOTOCLAR czy ... Polikit. ... kilka osób siê tym pobawi kto¶ co¶ tam napisze na forum ... i kolejna nazwa pojawi siê i zniknie ... tzn. koleje ¶mieszne amatorskie logo ... bo produkt jak to produkt ;) ... Ten sam producent dalej bêdzie go robi³ i rozlewa³ w nowe puszeczki z nowym logo w zale¿no¶ci od tego co tam za nazwa przyjdzie komu do g³owy wieczorem przy piweczku ... i taki to jest teraz ten rzekomo doskonalej jako¶ci produkt Polykar ... Dzi¶ jest ... jutro go nie ma ... ^^ .

Szkoda, ¿e tego nie napisa³e¶ na samym pocz±tku tego tematu o testowaniu czego¶ tam bo teraz nikt z testerów i tak nie wie z której to ma³ej, czy du¿ej fabryczki pochodzi ten kit wype³niacz, czy lakier bezbarwny ... O jako¶æ to zapytaj kolego za rok jak oni zaczn± u¿ywaæ tych produktów jesieni± jak bêdzie la³ deszcz i w takcie gor±cego lata i w kolejn± zimê ... a co najwa¿niejsze jak zaczn± p³aciæ za to czego u¿ywaj± , a nie oceniaæ za free.

1 z³ ró¿nicy w cenie za litr i ju¿ wybór w¶ród produktów No Name pada na inny towar. Wielu ju¿ wchodzi³o na rynek chemii materia³owej z rewelacyjnymi cenami produktów ... nie którzy rozdawali mieszalniki za darmo ... Kilku znanych renomowanych producentów ju¿ da³o cia³a - PROFIX, NOVOL, ...tylko ¿e oni nie udawali ¿e s± tylko logiem. Ich produkty przetestowali lepsi i gorsi lakiernicy .. w kabinach i norach ...bo problemy w lakiernictwie samochodowym ujawniaj± siê bardzo powoli i to co dzi¶ budzi zachwyt za kilka miesiêcy jest ju¿ passe. ;) ... ale Ty kolego o tym doskonale wiesz bo po twoich naciskach na tych co testowali i krytykowali te produkty, widaæ ¿e nie ¿yczysz sobie krytyki ... a niestety nie ka¿dy lakiernik kolego @polykar potrafi wyartyku³owaæ dlaczego dany produkt mu "nie podchodzi". Nie kupuje go i ju¿.

Gratulacje za sposób promocji :spoko: . odwa¿nie i na pewniaka. Brawo.
G³upio jednak ¿e zamiast od samego pocz±tku napisaæ co¶ konkretnego o wytwórcy to jak kiepski handlarz z lat 90 ubieg³ego wieku oferujesz samo ... logo.

Chcia³e¶ opinii o produkcie to napisz kto jest producentem ? ... i pod jakimi nazwami mo¿na jeszcze znale¼æ jego wyroby ... Potem zaoferuj specjaln± cenê dla forumowiczów, a bêdzie z tego orgazm ... Teraz to pajacowanie, a nie testowanie wyrobu, jak za chwilê kto¶ inny dostarczy innym albo tym samym forumowiczom do testów dok³adnie te same produkty w niebieskich opakowaniach z nazw± "KIT MISIA PUCHATKA" ^^ .
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2012-03-30, 21:22   

PROJEKTER napisa³/a:
Czy to jest ju¿ poziom orgazmu ... czy zaczekamy jeszcze chwilê na ekstazê ^^


Po tej wypowiedzi kolego PROJEKTER mogê tylko napisaæ :
"Idea³ siêgn±³ bruku"
Nie wymagam od Ciebie znajomo¶ci literatury polskiej dlatego podpowiem :C.K.N."F.Ch" . Samo przytoczone przeze mnie stwierdzenie jest tylko odniesieniem siê do Twojej , znamienity kolego , odpowiedzi , nie za¶ do intencji poety ( zapewne zaraz zagl±dniesz do wikipedii i zapoznasz siê z interpretacj± wiersza ) . Lekarza nie polecam . W Twoim , szanowny forumowiczu , najlepsze bêdzie czasopismo "Przyjació³ka" . Tam mo¿na znale¼æ porady jak walczyæ z przypad³o¶ciami , na które niew±tpliwie cierpisz . Ego - wybuja³e do granic mo¿liwo¶ci , nie pozwala Ci siê bezkarnie krytykowaæ . Nie znosisz ¿artów , nie umiesz z "przymru¿eniem oka" czytaæ postów . To Twój wybór ale miej baczenie , ¿e Twoje odpowiedzi nie s± wcale ¶mieszne ani ¿artobliwe . Na koniec : podobno jestem pierwszym , który tak otwarcie z Tob± zadar³ :help:

ALE WYBACZ : FORUM TO NIE MIEJSCE NA TAKIE POGAWÊDKI . WIÊC SKOÑCZMY T¡ DYSKUSJÊ :x:
 

jacenty 741
Wys³any: 2012-03-30, 21:30   
0
UP DOWN

Pomóg³: 39 razy
Posty: 1343
Sk±d: Maków Mazowiecki
No nie,nie jeste¶ pierwszym. :nie:
Ale oby¶ by³ pierwszym,który wygra³! :devil:
O to to!!!
 
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2012-03-30, 21:39   

jacenty 741 napisa³/a:
No nie,nie jeste¶ pierwszym. :nie:
Ale oby¶ by³ pierwszym,który wygra³! :devil:
O to to!!!


Ale ja tu jestem nowy Jacku ... mi po prostu nie wypada :x:
 

PROJEKTER
Wys³any: 2012-03-30, 22:00   
0
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
POLYKAR.PL napisa³/a:
To Twój wybór ale miej baczenie , ¿e Twoje odpowiedzi nie s± wcale ¶mieszne ani ¿artobliwe . Na koniec : podobno jestem pierwszym , który tak otwarcie z Tob± zadar³ :help:


:x: No ... Tak mi napisa³e¶, ¿e a¿ mnie zamurowa³o. Nikt nigdy jeszcze w dziejach tego i tamtego forum mi tak nie napisa³ ostro jak TY. Szacun wielki @Poykar.pl :shock: Ty jak wysmarujesz post to zabija celn± ripost± ( Ehhhh ... :D jednak musisz wiêcej czytaæ ... mo¿e przy okazji czego¶ siê nauczysz o lakiernictwie ? ) ... ale to nie forum o wierszykach, i ortografii wiêc wracaj±c do tematu ....

POLYKAR.PL napisa³/a:
ALE WYBACZ : FORUM TO NIE MIEJSCE NA TAKIE POGAWÊDKI . WIÊC SKOÑCZMY T¡ DYSKUSJÊ :x:


i tu spytam ..... ale¿ dlaczego Czesiu ? ... poci±gnijmy temat twoich przebojowych produktów do koñca ! ... Temat "na temat" ... Przez chwilê nie mog³em siê zorientowaæ czy masz lakierowane puszki i poszed³e¶ "na bogato", czy raczej jak wszyscy do tej pory ... tylko tania drukowana etykieta ? ... Obstawiam jednak ¿e to tania etykieta max trzy kolory w offsecie.

£atwo zedrzeæ i zrobiæ nowy produkt jak co¶ marketingowo nie wypali co ? ^^ Zero ryzyka jak siê oka¿e, ¿e zachwyt opad³y, a wady wylaz³y ? ^^

Na koniec dodam kolego, ¿e moje odpowiedzi nie maj± byæ ¶mieszne, ani ¿artobliwe ... tylko rzetelne ... i znaczenie tego s³ówka sprawd¼ sobie w s³owniczku bo ten twój temat testowy ma ju¿ kilka stron i nie ma TU jak na razie niczego na temat formalnej strony tego produktu ... tzn ... odpowiedzi na pro¶ciutkie pytanko ... KTO odpowiada za reklamacje i wady tego towaru jak siê takie pojawi± i ujawni± ... Panie Prawniku ?
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2012-03-30, 22:09   

PROJEKTER napisa³/a:
KTO odpowiada za reklamacje i wady tego towaru jak siê takie pojawi± i ujawni± ... Panie Prawniku ?


Ja , Panie Robercie .
A je¶li prze¶ledzi³by¶ posty to na pewno znalaz³by¶ informacjê o producencie marki POLYKAR - bardzo mnie zabola³o Twoje stwierdzenie
"poci±gnijmy temat twoich przebojowych produktów do koñca ! ... Temat "na temat" ... Przez chwilê nie mog³em siê zorientowaæ czy masz lakierowane puszki i poszed³e¶ "na bogato", czy raczej jak wszyscy do tej pory ... tylko tania drukowana etykiety ? ... Obstawiam ¿e jednak ¿e tania tandetne etykieta" .

Mylisz siê Czesiu ...a dlaczego Czesiu ? tak mi siê jako¶ napisa³o Misiu ....

PS. Na Twoje inwektywy w moim kierunku odpowiem jutro je¶li pozwolisz . Rodzina wzywa do spania , a i z dzieæmi trzeba siê od rana zaj±æ . Pozdrawiam , Czesiu - Misiu .
 

PROJEKTER
Wys³any: 2012-03-30, 23:02   
0
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
Przepraszam ¿e chwilê to trwa³o ... ale staram siê na razie traktowaæ Pan powa¿nie ... wiêc czwarty raz przejrza³em cztery strony tego konkretnego tematu i niestety nie znalaz³em jasnej i precyzyjnje informacji kto jest producentem wyrobów sygnowanych nazw± Polykar ? ... tak na marginesie zamiast odsy³aæ mnie do wertowania tych postów wystarczy³o to napisaæ ;) Sprawdzi³em ... i nie ma !

... ale ¿eby nie by³o ¿e siê czepiam ... sprawdzi³em te¿ w google i po za allegro nie ma za wiele na temat pomarañczowej alternatywy tzn z konkretów nie ma nic ;)

Z pewno¶ci± Pana g³owa jest bardzo cenna i zauwa¿y³em, ¿e rêczy Pan ni± za jako¶æ tych produktów, ale w biznesie niestety wa¿niejsze s± konkrety finansowe. Wpis do ewidencji dzia³alno¶ci gospodarczej to jednak niezbyt twarda gwarancja zwrotu kosztów za szkody wywo³ane przez wadliwe produkty. Tak wiem oczywi¶cie, ¿e s± one doskona³e ... Teraz ! ... ale wpadki zdarzaj± siê nawet najlepszym koncernom.

Dlatego spyta³em o to kto za te produkty odpowiada. Wiemy ju¿ ¿e Pan tego nie produkuje tylko firmuje w³asnym logo. To powszechna dzi¶ praktyka. .... ale niestety zaufania do produktu raczej nie da siê oprzeæ o zabawê w kotka i myszkê.

Dlatego postawiê pytanie szerzej ... Czy który¶ z panów testerów mo¿e umie¶ciæ w tym temacie nazwê i adres producenta tych wyrobów ? Pierwsza strona Karty Charakterystyki i Bezpieczeñstwa Preparatu Chemicznego ... pkt 1.

Czy Pan zdaje sobie sprawê, ¿e obecnie to wygl±da tak ... POLYKAR to firma handlowa z Rzeszowa ( adres niech sobie ju¿ ka¿dy namierza sam ) . Dzia³a na podstawie Wpis do Ewidencji i to dopiero kilka lat ... Oferuje produkty, których nie produkuje wiêc te¿ za nie nie odpowiada, a g³ównym ¼ród³em dystrybucji na ternie kraju jest allegro i jak wnioskuje kilka sklepów w po³udniowej czê¶ci Polski.

Trochê ma³o spektakularne czynniki ¿eby oprzeæ o te produkty renomê w³asnego warztatu i wieloletni± opiniê o jako¶ci ¶wiadczonych w nim us³ug ;) . Do tego przyjrza³em siê niestety tylko foto tych opakowañ i mo¿e nie zauwa¿y³em ... wiêc poproszê kolego @Polykar o odwied¼ na proste pytanie

Czy te produkty s± zgodne z wymogami rozporz±dzenia Rozporz±dzenie Ministra Gospodarki z dnia 16 stycznia 2007 r. Dz.U. 2007 nr 11 poz. 72, a co za tym idzie tak¿e pozosta³ymi aktami prawnymi min. okre¶laj±cymi zawarto¶æ etykiet dla takich wyrobów ? .... etykiet obowi±zuj±cych po 01 stycznia 2010 roku.

Po "lakierniczemu" pytaj±c .... Zamkn± mi zak³ad jak znajd± te opakowania ? ... Czy mogê spaæ spokojnie ? ... i proszê o rzetelne konkrety bo to, ¿e kilka tysiêcy lakierni u¿ywa tych produktów od wielu lat ... to jest akurat ¿aden argument w takcie kontroli WIO¦ ;) .


a Czesiu ... bo ma Pan napisy po czesku na swoich etykietkach ( sarkastyczny ¿arcik ^^ )

[ Dodano: 2012-03-31, 00:21 ]
PROSZÊ NIE DZIELIÆ TEMATÓW NA KAWA£KI JAK DOCIEKLIWE PYTANIA NA TEMAT PRODUKTU I JEGO FORMALNEJ OPRAWY STAJ¡ SIÊ NIEWYGODNE !!!

Kolego @Polykar ... twoi testerzy zrobili ci "nied¼wiedzi± przys³ugê" ... jedno klik i z dobrych intencji wysz³o na to ¿e POLYKAR to szwindel :cool:

W temacie o niczym taka pogaducha ma taki sam sens jak pisanie kredom na ¶cianach ^^ .
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

Nokia 
Wys³any: 2012-03-30, 23:06   
0
UP DOWN
:)


Pomóg³: 8 razy
Posty: 523
Sk±d: Silesia City Center
Na WYDZIELONE posty zapraszam tutaj

http://lakierowanko.info/viewtopic.php?t=6034
 

PROJEKTER
Wys³any: 2012-03-30, 23:10   
0
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
Panowie [...] jego maæ MODERATORZY !!! Nie kasujcie postów jak pytam o formaln± stronê tego testowanego produktu ... Teraz przez wasze wyg³upy wychodzi na to ¿e to nie towar tylko jaki¶ szwindel i to na maksa pokrêcony :spoko: O to wam chodzi ?

Jak kolega @Polykar potrafi odpowiedzieæ na konkretne pytania to niech na nie odpowie ... !

Bo jak sami rozumiecie ... miesi±cami bêdziecie czytaæ to tu to tam moj± wersjê prawdy na tema Polykar skoro za puszkê farby za darmo teraz postanowili¶cie wyciszaæ trudne pytania ^^

[ Dodano: 2012-03-31, 00:13 ]
Nokia napisa³/a:
Na WYDZIELONE posty zapraszam tutaj

http://lakierowanko.info/viewtopic.php?t=6034


Z jakiego powodu s± WYDZIELONE ? O CO WAM CHODZI ? sterujemy niewygodnymi faktami ? Temat jest PRODUKTY POLYKAR .... i powinien zawieraæ wszystkie informacje o tych produktach.
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

Siekiera
Wys³any: 2012-03-30, 23:22   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 988
Kolego @Projekter nie to ¿e chcê broniæ Polykara, tylko tak ogólnie chcia³em ciê zapytaæ dlaczego tak naje¿d¿asz na "w³asne marki"? Przecie¿ APP o którym niedawno rozmawiali¶my równie¿ nie produkuje i nie chwali siê te¿ producentem a stawia³e¶ ich ostatnio za wzór. Czym oni siê ró¿ni± od marek typu "Auto Putz" itp - tylko d³u¿sz± histori± i mo¿e zasobno¶ci± portfela.

Je¼dzisz na targi do Frankfurtu to zapewne przypominasz sobie dwa chyba najwiêksze stoiska w pawilonie lakierniczym. To marki Makra i 4CR. Obie marki nie s± markami producentów a jedynie dystrybutorów i jako¶ nikt nie zarzuca im ¿e tego nie s± producentami. Maj± uznanie na wybrednym rynku niemieckim a i próbuj± w innych krajach. Dlaczego polskie firmy nie mog± tego robiæ? Wiadomo ¿e musz± spe³niæ ró¿ne formalno¶ci typu karta bezpieczeñstwa czy odpowiednie opisy puszek ale jak to zrobi± to w ¶wietle prawa odpowiadaj± za produkt wprowadzany do obrotu. Jak im wyjdzie to OK a jak siê noga podwinie to ich strata. Wiele firm na ¶wiecie w ró¿nych bran¿ach tak funkcjonuje a ty to dyskredytujesz. Ja te¿ nie lubiê niektórych firm ale nie dlatego ¿e maj± w³asne marki tylko np. za sposób dzia³ania, politykê cenow±, s³ab± obs³ugê itp i wcale siê nie dziwiê jak kolejne firmy tak postêpuj± bo to jest obrona przed koncernami.
We¼ tak± Satê. Przecie¿ normalna mieszalnia bez uk³adów nie ma szans pohandlowaæ tymi pistoletami wiêc szuka siê czego¶ innego. Proste.

[ Dodano: 2012-03-31, 00:27 ]
PROJEKTER napisa³/a:
Z jakiego powodu s± WYDZIELONE ? O CO WAM CHODZI ? sterujemy niewygodnymi faktami ? Temat jest PRODUKTY POLYKAR .... i powinien zawieraæ wszystkie informacje o tych produktach.


No dobrze mówi. Jak nie ma wycieczek osobistych to nie mo¿na kasowaæ, dzieliæ bo to jest forum i ka¿dy tu mo¿e pisaæ gdzie mu siê chce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A je¿eli s± to mo¿na przecie¿ w danym po¶cie usun±æ tylko to co narusza czyj±¶ godno¶æ osobist±. Kolega @Polykar wchodz±c w taki uk³ad musia³ siê z tym liczyæ ¿e pojawia siê g³osy przeciwne.
 

PROJEKTER
Wys³any: 2012-03-30, 23:40   
0
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
Nie za wzór tylko tylko za przyk³ad firmy która siê bardzo szybko rozwinê³a do poziomu jednego z najwa¿niejszych graczy na rynku. Tak jest i raczej trudno temu zaprzeczaæ bez wzglêdu na sympatie, czy antypatie. Nigdy nie ukrywa³em ze wolê wspó³pracowaæ z du¿ymi stabilnymi i znanymi firmami. APP wyczerpuje ten schemat i by³oby mi mi³o zostaæ ich partnerem przy projektowaniu i budowie lakierni. To oczywista oczywisto¶æ.

"W³asne marki" kolego @siekiera to pole minowe. Tu nie ma zasad. ¯adnych. Dlatego jak siê na rynku pojawia nowy produkt, lub narzêdzie które wychodzi po za regionaln± sprzeda¿ to po za opowiastkami dobrze jest mieæ w³asne zdanie na temat takiego produktu.

Polykar zaproponowa³ test ... OK. Co to daje ? Jaka jest gwarancja ¿e ka¿da kolejna partia produktu utrzyma te same parametry ... czyja gwarancja jak to marka w³asna ? Zastanów siê sam ile pu³apek sztuczek i przekrêtów mo¿na zrobiæ maj±c w³asn± markê ? ... i raczej dobre imiê, honor i uczciwo¶æ handlowa nikogo nie powstrzyma przed takimi wa³kami.

Czytasz test Polykar ? ... Ja przeczyta³em ... i poszpera³em i podzwoni³em i niestety mam wiêcej uwag krytycznych ni¿ pochlebnych ... dlatego siê czepiam ? ;) ... te¿ dlatego ¿e wiele e aspektów jest dla mnie nie jasnych ... a to czy podk³ad schnie, czy nie schnie, a kit szpachlowy siê dobrze szlifuje to w tym przypadku nie ma znaczenia. Dzi¶ jest tak jutro mo¿e bêdzie inaczej ... chyba ¿e dowiem siê do¶æ ¿eby zmieniæ zadnie z negatywnego na pozytywne np ¿e to wyroby znanej i cenionej marki tylko w doskonalej ofercie cenowej tak jak produkty dyskontowe znanych i cenionych producentów. Co w tym dziwnego ¿e chcê to wiedzieæ ? ... i dlaczego to niby jest taka tajemnica skoro to oczywista oczywisto¶æ ¿e Polykar tego nie produkuje tylko drukuje etykietki ?
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2012-03-31, 08:18   

PROJEKTER napisa³/a:
... ale ¿eby nie by³o ¿e siê czepiam ... sprawdzi³em te¿ w google i po za allegro nie ma za wiele na temat pomarañczowej alternatywy tzn z konkretów nie ma nic ;)


Niestety od trzech miesiêcy nie mogê siê doprosiæ firmy z Kielc o skoñczenie prac nad stron± internetow± . Wp³aci³em nieopatrznie zaliczkê i obawiam siê , ¿e po zmianie wykonawcy ju¿ ona do mnie nie wróci ...

PROJEKTER napisa³/a:
Wpis do ewidencji dzia³alno¶ci gospodarczej to jednak niezbyt twarda gwarancja zwrotu kosztów za szkody wywo³ane przez wadliwe produkty.


Jakie zabezpieczenie Pan proponuje ??? Za jako¶æ produktu odpowiada sprzedawca na zasadach opisanych w kodeksie cywilnym - to chyba Pan wie ?

PROJEKTER napisa³/a:
Czy który¶ z panów testerów mo¿e umie¶ciæ w tym temacie nazwê i adres producenta tych wyrobów ? Pierwsza strona Karty Charakterystyki i Bezpieczeñstwa Preparatu Chemicznego ... pkt 1.


Oczywi¶cie , ¿e mogê to zrobiæ , obroñco skrzywdzonych i uci¶nionych - tylko zadaj sobie pytanie : w jakim celu ? Osoby , które testowa³y produkty marki POLYKAR oraz Ci , którzy je kupili otrzymali komplet kart na p³ytach CD lub bezpo¶rednio na e-mail

PROJEKTER napisa³/a:
Oferuje produkty, których nie produkuje wiêc te¿ za nie nie odpowiada


Ty sie chyba lekko min±³ Pan z prawd± ...

PROJEKTER napisa³/a:
Czy te produkty s± zgodne z wymogami rozporz±dzenia Rozporz±dzenie Ministra Gospodarki z dnia 16 stycznia 2007 r. Dz.U. 2007 nr 11 poz. 72, a co za tym idzie tak¿e pozosta³ymi aktami prawnymi min. okre¶laj±cymi zawarto¶æ etykiet dla takich wyrobów ? .... etykiet obowi±zuj±cych po 01 stycznia 2010 roku.


Tak

PROJEKTER napisa³/a:
to jest akurat ¿aden argument w takcie kontroli WIO¦ ;) .


zak³adu nie zamkn± , spaæ mozna spokojnie , a z kontrol± to da³ Pan z grubej rury !
PROJEKTER napisa³/a:
Kolego @Polykar ... twoi testerzy zrobili ci "nied¼wiedzi± przys³ugê" ... jedno klik i z dobrych intencji wysz³o na to ¿e POLYKAR to szwindel :cool:


I znów bezpodstawnie mnie obra¿asz . Pamiêtaj , ¿e stawianie drugiej osoby w z³ym ¶wietle , zarzucanie jej k³amstwa i oszustwa jest w tym kraju zabronione . Napisz jeszcze raz , ¿e jestem oszustem to podejmê inne kroki aby¶ na w³asnej skórze móg³ siê przekonaæ , ¿e taki nadêty balon jak równie¿ podpada pod polskie prawo .
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2012-03-31, 09:04   

PROJEKTER napisa³/a:
Jaka jest gwarancja ¿e ka¿da kolejna partia produktu utrzyma te same parametry ...


Producent utrzymuje stale najwy¿sze normy jako¶ciowe

PROJEKTER napisa³/a:
czyja gwarancja jak to marka w³asna ?


Nie jest to marka w³asna , nazwa POLYKAR jest zastrze¿onym znakiem towarowym producenta . Dosta³em zezwolenie aby jej u¿yæ jako nazwy swojej firmy z dodatkiem liter "pl"

PROJEKTER napisa³/a:
Ja przeczyta³em ... i poszpera³em i podzwoni³em


I czego siê dowiedzia³e¶ ???

PROJEKTER napisa³/a:
chyba ¿e dowiem siê do¶æ ¿eby zmieniæ zadnie z negatywnego na pozytywne np ¿e to wyroby znanej i cenionej marki tylko w doskonalej ofercie cenowej tak jak produkty dyskontowe znanych i cenionych producentów.


A dlaczego mam Ciê ob³askawiaæ podaj±c Ci te dane . Nie jeste¶ , jak to mawiaj± biznesmeni , moim targetem :rotfl:
Ale jak tak koniecznie chcesz wiedzieæ - nie s± to wyroby dyskontowe znanej i cenionej marki ( co masz na my¶li pisz±c - znana i ceniona ? Czy ilo¶æ kasy wy³o¿on± przez koncerny na promocjê marki ? ) .

PROJEKTER napisa³/a:
i dlaczego to niby jest taka tajemnica skoro to oczywista oczywisto¶æ ¿e Polykar tego nie produkuje tylko drukuje etykietki ?


I za to stwierdzenie powiniene¶ dostaæ klapsa w buziê . Mo¿e twoje przero¶niête ego wróci do normalnych rozmiarów i wtedy zrozumiesz kolego , ¿e publiczne zarzucanie komukolwiek k³amstwa podlega ochronie prawnej . Choæ tak po namy¶le stwierdzam , ¿e troszkê w tym nawale pomówieñ i oszczerstw prawdy jest :
POLYKAR tego nie produkuje !!! Pisa³em Ci ju¿ kolego niesympatyczny , ¿e POLYKAR to zastrze¿ony znak towarowy . Firma , która produkuje materia³y sygnowane mark± POLYKAR nazywa siê zupe³nie inaczej .

I na koniec jeszcze jedno . Zarzuci³e¶ mi , ¿e wymagam od osób , które otrzyma³y do testów produkty POLYKAR zamieszczania wy³±cznie pozytywnych opinii . Tutaj jest cytat :
"... ale Ty kolego o tym doskonale wiesz bo po twoich naciskach na tych co testowali i krytykowali te produkty, widaæ ¿e nie ¿yczysz sobie krytyki ..."
To k³amstwo , które obra¿a nie tylko mnie ale wszystkich testuj±cych . Zarzucasz mi jaki¶ spisek ? twierdzisz , ¿e to wszystko farsa ? Mam nadziejê , ¿e pomówieni lakiernicy sami Ci wyja¶ni± jak bardzo sie mylisz ...
 

Mart-Dent
Wys³any: 2012-03-31, 14:28   
0
UP DOWN


Pomóg³: 4 razy
Posty: 178
Nie ³adnie ¿e @PROJEKTER zosta³ zablokowany, bo nikogo a¿ tak bardzo nie obrazi³. Ale co do samego szukania co i jak o firmie polycar to 3sek i http://cms.bkp.cz/
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2012-03-31, 14:39   

Mart-Dent napisa³/a:
Nie ³adnie ¿e @PROJEKTER zosta³ zablokowany, bo nikogo a¿ tak bardzo nie obrazi³. Ale co do samego szukania co i jak o firmie polycar to 3sek i http://cms.bkp.cz/


Nareszcie !!! Wystarczy tylko odrobina chêci :spoko:
Co do blokady u¿ytkownika - podejrzewam , ¿e to jeszcze bardziej go rozw¶cieczy :help:
A co do obra¿enia - PROJEKTER obrazi³ nie tylko mnie oskar¿aj±c o k³amstwo i oszustwo ale tak¿e lakierników testuj±cych produkty pos±dzaj±c ich o zmowê ze mn± w celu zamieszczania wy³±cznie pozytywnych opinii .
I jeszcze jedno - nie ma firmy POLYKAR , jest marka POLYKAR . Firmy to : BKP A.S.oraz POLYKAR.PL .
  
 

gugun 
Wys³any: 2012-03-31, 14:45   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
POLYKAR.PL napisa³/a:
A co do obra¿enia - PROJEKTER obrazi³ nie tylko mnie oskar¿aj±c o k³amstwo i oszustwo ale tak¿e lakierników testuj±cych produkty pos±dzaj±c ich o zmowê ze mn± w celu zamieszczania wy³±cznie pozytywnych opinii .
dokladnie.z du.. wyjete fakty pisane celem... mozna sobie wiele mysle dopisaæ....a wszystko z powodu glupiego orta ;) mysle ze przyda sie Robertowi maly odpoczynek od forum.
 
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2012-03-31, 17:14   

Drodzy forumowicze , chcia³bym wyjasniæ jak ta ca³a afera wygl±da z mojego punktu widzenia . Zaczê³o siê od poprawienia na forum b³êdu ( stylistycznego lub ortograficznego ) jaki pope³ni³ u¿ytkownik PROJEKTER . Nie by³o moim zamiarem jego obra¿enie lub zdyskredytowanie w oczach forumowiczów . Po prostu - niewinny post . Pó¼niej kolega Lakdoctor napisa³ co¶ o problemach medycznych ;) u¿ytkownika PROJEKTER , do których w/w siê odniós³ . Forumowicz Lakdoctor nie odpowiedzia³ - wiêc z szacunkiem , bez obra¿ania nikogo odnios³em siê ja . I posz³o ... Pan Robert zacz±³ atakowaæ mnie personalnie sugeruj±c mi k³amstwa i oszustwa ( chodzi³o o firmê BKP - producenta marki POLYKAR i POLYTMEL ) . Zarzuca³ mi np. , tu cytujê :

"Idê z tob± kolego o zak³ad, ¿e od dzi¶ za rok, max dwa lata, nikt nie bêdzie pamiêta³ o nazwie Polykar .... wiesz dlaczego ? .... Bo masz ¶mieszne amatorskie logo ..."

"tzn. kolejne ¶mieszne amatorskie logo ... bo produkt jak to produkt ;) ... Ten sam producent dalej bêdzie go robi³ i rozlewa³ w nowe puszeczki z nowym logo w zale¿no¶ci od tego co tam za nazwa przyjdzie komu do g³owy wieczorem przy piweczku ... i taki to jest teraz ten rzekomo doskonalej jako¶ci produkt Polykar ... Dzi¶ jest ... jutro go nie ma ... ^^ . "

"Szkoda, ¿e tego nie napisa³e¶ na samym pocz±tku tego tematu o testowaniu czego¶ tam bo teraz nikt z testerów i tak nie wie z której to ma³ej, czy du¿ej fabryczki pochodzi ten kit wype³niacz, czy lakier bezbarwny ..."

"G³upio jednak ¿e zamiast od samego pocz±tku napisaæ co¶ konkretnego o wytwórcy to jak kiepski handlarz z lat 90 ubieg³ego wieku oferujesz samo ... logo."

"Teraz to pajacowanie, a nie testowanie wyrobu, jak za chwilê kto¶ inny dostarczy innym albo tym samym forumowiczom do testów dok³adnie te same produkty w niebieskich opakowaniach z nazw± "KIT MISIA PUCHATKA" ^^ ."

Ale to na pewno ju¿ czytali¶cie ... Firma , której produkty staram siê wprowadziæ na du¿y polski rynek ma ugruntowan± pozycjê . Eksportuje je do Rosji , Niemiec , na Litwê , £otwê , Wêgry no i chce zaprezentowaæ je w Polsce . Czy to ¼le ? Czy to a¿ takie wg PROJEKTERA faux-pas ? Dlaczego mnie obra¿a , dlaczego mam siê t³umaczyæ przed nim co to jest , czy ma wymagane certyfikaty , czy spe³nia normy VOC ?
Drogi Panie Robercie , po przeczytaniu Pana postów jestem naprawdê pod wra¿eniem Pana wiedzy i umiejêtno¶ci . Jednak przekazywanie ich forumowiczom powinno byæ pozbawione chamstwa i agresji .

I dalej cytujê :

"... poci±gnijmy temat twoich przebojowych produktów do koñca ! ... Temat "na temat" ... Przez chwilê nie mog³em siê zorientowaæ czy masz lakierowane puszki i poszed³e¶ "na bogato", czy raczej jak wszyscy do tej pory ... tylko tania drukowana etykieta ? ... Obstawiam jednak ¿e to tania etykieta max trzy kolory w offsecie.

"£atwo zedrzeæ i zrobiæ nowy produkt jak co¶ marketingowo nie wypali co ? ^^ Zero ryzyka jak siê oka¿e, ¿e zachwyt opad³y, a wady wylaz³y ? ^^ "

Po co to ? Jak chcia³ Pan informacjê o produktach wystarczy³o tylko napisaæ na PW lub maila . Na pewno otrzyma³by Pan wszystkie informacje ....
Co ma tutaj za znaczenie etykieta ? Liczy siê to co jest w ¶rodku ... Du¿e koncerny mog± pozwoliæ sobie na piêkne puszki , poniewa¿ zdzieraj± masakryczn± kasê od tych , którzy wyroby tych koncernów kupuj± . Wydaj± ogromne pieni±dze na reklamê - przecie¿ w ostatecznym rozrachunku musz± je odzyskaæ . Nieprawda¿ ? A w ¶rodku .... w puszeczce...to samo co dostaæ mo¿na za po³owê ceny od producenta mniejszego ale wiarygodnego .
Czy jak kupuje Pan jakie¶ artyku³y spo¿ywcze zwraca Pan uwagê na sk³ad czy na logo ? Ja jestem praktyczny , wolê wydaæ mniej pieni±¿ków a kupiæ dok³adnie ten sam produkt , który kosztuje dwa razy mniej . Mo¿e pan jest snobem ? To przepraszam , tacy te¿ s± potrzebni bo drodzy producenci nie mieliby czego szukaæ na rynku ...

Rozpisa³em siê , mo¿e za d³ugo , ale nie wytrzyma³em . Mam ju¿ swoje lata ( kto zna to wie ) , nigdy nie by³em agresywny wobec nikogo ( mo¿e jaki¶ chory jestem ? ) - z wyj±tkiem obrony mojej Rodziny ( to priorytet ) . Ale takiego chamstwa jakie zaprezentowa³ Pan , Panie Robercie - nie zniosê . Dlatego lojalnie uprzedzam Pana - jeszcze jedno oszczerstwo na mój temat a sprawa zakoñczy siê przed s±dem . Liczê , ¿e po skoñczeniu przymusowej pauzy na forum otrzymam od Pana przynajmniej prywatn± wiadomo¶æ z przeprosinami .
Pozdrawiam wszystkich ,
Bogus³aw Sikora
 

baqo 
Wys³any: 2012-03-31, 17:31   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 1553
Sk±d: ko³obrzeg
POLYKAR.PL, mysla³es ¿e przeprowadzaj±c tu reklame swojego nowego produktu bêdziesz zbiera³ same pozytywy . Sam nie wiem co to jest Polykar.pl ,bo ¿adnych informacji faktycznie nie ma i w ¿yciu na oczy nie widzia³em ,a tu próbujesz usadzic kogos z wieloletnia praktyka i wielka wiedz± .

Takich jak Polykar jest wiele ,ale takich jak Projekter jest jeden .
¯ycze powodzenia we wbijaniu sie w i tak juz bardzo ciasny rynek lakierniczy .
 
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2012-03-31, 17:37   

baqo napisa³/a:
POLYKAR.PL, mysla³es ¿e przeprowadzaj±c tu reklame swojego nowego produktu bêdziesz zbiera³ same pozytywy . Sam nie wiem co to jest Polykar.pl ,bo ¿adnych informacji faktycznie nie ma i w ¿yciu na oczy nie widzia³em ,a tu próbujesz usadzic kogos z wieloletnia praktyka i wielka wiedz± .

Takich jak Polykar jest wiele ,ale takich jak Projekter jest jeden .
¯ycze powodzenia we wbijaniu sie w i tak juz bardzo ciasny rynek lakierniczy .


Ale¿ na same pozytywy nie liczy³em . Ale to nie o to chodzi - zauwa¿ drogi kolego , ¿e tu chodzi o wiarygodno¶æ firmy i marki . PROJEKTER przed zasiêgniêciem informacji u ¼ród³a - czyli u mnie - zacz±³ mnie pomawiaæ , dyskredytowaæ w oczach innych nie wiedz±c nic o firmie ani o produkcie . That's not fair - to nie w porz±dku .

A co PROJEKTERA - napisa³em przecie¿ , ¿e podziwiam jego wiedzê , chylê czo³a przed umiejêtno¶ciami , tylko niech je , na rany boskie , potrafi kulturalnie przekazaæ .
A je¶li forumowiczu chcesz zapoznaæ siê przynajmniej z cennikiem POLYKAR proszê o PW lub maila . Strona producenta to : www.bkp.cz

PS. Czytaj±c Twój post zauwa¿y³em , ¿e jeste¶ monoteistyczny . Tylko przyklasn±æ :spoko:
 

baqo 
Wys³any: 2012-03-31, 17:50   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 1553
Sk±d: ko³obrzeg
POLYKAR.PL napisa³/a:
PS. Czytaj±c Twój post zauwa¿y³em , ¿e jeste¶ monoteistyczny . Tylko przyklasn±æ :spoko:
Sprawy jakiego szpachlu u¿yæ ,podk³adu czy lakieru to b³ahostka podczas udzielania porad ,ale w momencie kiedy zapuka PIP ,Sanepid czy Ochrana Srodowiska ,albo i jeszcze Inspektor Budowlany ,wtedy znajd¼ kogo¶ do porady...
Ciekawe do kogo zapukacie???
Obecnie nie mam ¿adnych problemów zwi±zanych z lakierowaniem ,ale sa jeszcze inne sprawy za które tej osobie jestem wdziêczny .
Wielu gara¿owców jeszcze doceni tego cz³owieka ,a póki co kto sie nie zna niech rêka boska ma go w opiece ,bo wszystko jest dobrze do czasu ,a kto nie wierzy niech uwierzy ba sam by³em zaskoczony
 
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2012-03-31, 17:56   

baqo napisa³/a:
POLYKAR.PL napisa³/a:
PS. Czytaj±c Twój post zauwa¿y³em , ¿e jeste¶ monoteistyczny . Tylko przyklasn±æ :spoko:
Sprawy jakiego szpachlu u¿yæ ,podk³adu czy lakieru to b³ahostka podczas udzielania porad ,ale w momencie kiedy zapuka PIP ,Sanepid czy Ochrana Srodowiska ,albo i jeszcze Inspektor Budowlany ,wtedy znajd¼ kogo¶ do porady...
Ciekawe do kogo zapukacie???
Obecnie nie mam ¿adnych problemów zwi±zanych z lakierowaniem ,ale sa jeszcze inne sprawy za które tej osobie jestem wdziêczny .
Wielu gara¿owców jeszcze doceni tego cz³owieka ,a póki co kto sie nie zna niech rêka boska ma go w opiece ,bo wszystko jest dobrze do czasu ,a kto nie wierzy niech uwierzy ba sam by³em zaskoczony


Ale to ju¿ post personalnie nie do mnie . Tak jak pisa³em ceniê Pana Roberta za porady jakie umieszcza na forum , s± fachowe i widaæ , ¿e cz³owiek ma wiedzê - ale nie odnosisz siê kolego do tego co zawar³ w postach skierowanych przeciwko mnie i firmie , któr± reprezentujê .

Na marginesie , ten post odbiega troszkê od tematu - POLYKAR TESTY - a zmierza w kierunku PROJEKTER - jeste¶ wielki ! Nie przeczê , ¿e w swoim fachu jest jak ju¿ wielokrotnie pisa³em , ale sposób odnoszenia siê do innych pozostawia wiele do ¿yczenia ;)
 

Nokia 
Wys³any: 2012-03-31, 18:24   
0
UP DOWN
:)


Pomóg³: 8 razy
Posty: 523
Sk±d: Silesia City Center
baqo napisa³/a:
POLYKAR.PL napisa³/a:
PS. Czytaj±c Twój post zauwa¿y³em , ¿e jeste¶ monoteistyczny . Tylko przyklasn±æ :spoko:
Sprawy jakiego szpachlu u¿yæ ,podk³adu czy lakieru to b³ahostka podczas udzielania porad ,ale w momencie kiedy zapuka PIP ,Sanepid czy Ochrana Srodowiska ,albo i jeszcze Inspektor Budowlany ,wtedy znajd¼ kogo¶ do porady...
Ciekawe do kogo zapukacie???
Obecnie nie mam ¿adnych problemów zwi±zanych z lakierowaniem ,ale sa jeszcze inne sprawy za które tej osobie jestem wdziêczny .
Wielu gara¿owców jeszcze doceni tego cz³owieka ,a póki co kto sie nie zna niech rêka boska ma go w opiece ,bo wszystko jest dobrze do czasu ,a kto nie wierzy niech uwierzy ba sam by³em zaskoczony



A to temat na wypowiedzi o tym jakim specialista jest Robert czy temat na wpowiedzi o produktach polykara ? Je¿eli chcesz o tym podyskutowaæ wal smia³o temat w ot :)
Jezeli macie cos sobie jeszcze do powiedzenia zapraszam na PW


A wiec przypominam Produkty POLYKAR - testy <--- i tego sie trzymajcie.
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2012-04-01, 00:38   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
Z mojej strony powiem ¿e Roberta fantazja ponios³a uwa¿aj±c ¿e za puszkê szpachlu mo¿na na mnie wymusiæ pozytywne pisanie o produktach poddanych do testów.
Testy to s± bardziej wizualizacje oferowanych produktów wraz z opiniami lakierników o ich odczuciach przy zmianie materia³ów i porównywanie jakie mog± (mo¿emy ) opisac na forum.
Mi pasuj± dwie rzeczy.
Jako¶æ tych materia³ów i ich cena (jesli liczymy na naszego kolegê Bogutka) dziêki ominiêciu po¶redników.
Wyobra¼cie sobie ile naprawde kosztuje materia³ w lokalnych mieszalniach jesli odliczymy po¶redników po drodze.
Jak± jako¶æ ma tak naprawdê?

Polykar wygrywa w tym momencie na forum i jest nr1 a jak to siê ma w normalnym cyklu dystrybucji???
To ju¿ nie moja dzia³ka.

Robert... có¿, cz³owiek demolka.
Zaszkodziæ potrafi tak samo jak gów,no owin±c w z³oty papierek i drogo sprzedac, tez potrafi.

Dla mnie taki atak tylko pomóg³ w promocji tych materia³ów, bo ten atak to wynik realnego zagro¿enia dla du¿ych graczy na rynku materia³ów lakierniczych , gdzie kit wciskany do puszek mo¿e nie jest az tak dobry i wiêkszo¶æ jego ceny to zwyk³y marketing.
Dodam ¿e technologicznie prawid³owym jest praca na jednym systemie jak nasz testowany (taki przyk³ad).
Wiêc gdzie tu zgodno¶æ w przypadku app gdzie ka¿dy materia³ z innego miejsca jest lepiony w logo app.
To tylko taki przyk³ad, bo Robert go zapoda³ jako pierwszy.
Dla mnie ten atak to bzdura i osobista niecheæ do Bogutka, który pokaza³ Robertowi jego braki edukacyjne i na dodatek nie pozwoli³ sie zastraszyæ, samemu skutecznie gro¿±c spraw± za oszczerstwa.

Znów sie rozpisa³em>?
Sory.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

PROJEKTER
Wys³any: 2012-04-10, 19:14   
0
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
POLYKAR.PL napisa³/a:
Rozpisa³em siê , mo¿e za d³ugo , ale nie wytrzyma³em . Mam ju¿ swoje lata ( kto zna to wie ) , nigdy nie by³em agresywny wobec nikogo ( mo¿e jaki¶ chory jestem ? ) - z wyj±tkiem obrony mojej Rodziny ( to priorytet ) . Ale takiego chamstwa jakie zaprezentowa³ Pan , Panie Robercie - nie zniosê . Dlatego lojalnie uprzedzam Pana - jeszcze jedno oszczerstwo na mój temat a sprawa zakoñczy siê przed s±dem . Liczê , ¿e po skoñczeniu przymusowej pauzy na forum otrzymam od Pana przynajmniej prywatn± wiadomo¶æ z przeprosinami .
Pozdrawiam wszystkich , Bogus³aw Sikora[/b]


Panie Bogus³awie Sikora moja przymusowa pauza na forum ... czyli nazwijmy sprawê po imieniu ... zakneblowanie mnie na tydzieñ ¿eby uciszyæ k³opotliwe pytania ... w³a¶nie siê skoñczy³o.

Nie mam zamiaru wszczynaæ z Panem pyskówki w internecie bo to to guzik daje. Chcia³bym jednak ¿eby Pan zawsze pamiêta³ o tym ¿e jak produkty Polykar oka¿± siê moim subiektywnym zdaniem totaln± lip±, a mówi±c jêzykiem warsztatowym bêd± "gó wniane" ... to ¿eby Pan spuch³ i siê nad±³ .... to nie istniej taka mo¿liwo¶æ ¿ebym siê zamkn±³ i powstrzyma³ przed ich krytyk±. Tak¿e krytyk± Pana ... osobi¶cie jako importera za styl lub sposób funkcjonowania na rynku Polskim. Produktów za ich jako¶æ, oprawy prawnej i formalnej tej oferty za dziury i nie jasno¶ci jakie tu wysz³y na jaw.

Raczej drogi Panie nie powstrzymaj± mnie przed krytyk± Pan produktów i firmy pochwalne opinie osób które po otrzymaniu od Pan darmowego prezentu realizowa³y nim dzia³ania komercyjne ( us³ugi naprawy samochodów ) i wypowiadaj± siê za to pochlebnie, bo to prosta forma ³apówki ... powtórzê mo¿e dla potrzeb pozwu przeciw mnie .... £APÓWKI podszytej zmow± drogi Panie co umieszczone na publicznym forum jest przejawem wyj±tkowej arogancji z Pana strony.

Drogi Panie ! Od realizacji testów takich produktów których wady u¿ytkowe ujawniæ siê mog± nawet po dwóch, lub trzech latach, s± odpowiednie o¶rodki badawcze, lub szkoleniowe z przygotowan± do tego celu za³og± wykonuj±ca testy zgodnie z obowi±zuj±cymi normami badawczymi PN-EN lub ISO. Pozostali u¿ytkownicy takich towarów to tylko ich nabywcy, o ró¿nym poziomie wiedzy zawodowej i wykszta³cenia. Pozwoli Pan ¿e jednak zachowam sobie prawo g³êbokiej polemiki z wyra¿anymi przez nich nieobiektywnymi opiniami. Takie opinie mog± byæ wiarygodne gdy nie s± wymuszane, a wcze¶niej op³acone.

Pana dzia³ania w tym temacie to zarówno wymuszenie opinii naciskami warunkuj±cymi przes³anie paczki i jednoczesne op³acenie opiniodawców darmowymi podarunkami. Zrobi³ Pan to w ¶wietle reflektorów opinii publicznej co proszê Pan jest ju¿ bezczelne. ... A teraz proszê skierowaæ przeciwko mnie doniesienie za naruszenie dóbr osobistych.

Pisze to Panu panie Sikora dlatego, ¿e do dnia dzisiejszego nie dosta³em od Pan jednego s³owa wyja¶nienia, czy sprostowania w tej sprawie. Nic siê nie zmieni³o w zakresie dostêpnych powszechnie informacji. Jednak pozwala Pan sobie na nazywanie mnie publicznie "chamem" i "nadêtym balonem".

Proszê nie czekaæ na moje przeprosiny, raczej ju¿ na zmasowan±, rzeteln± krytykê. Proszê te¿ mi nie wygra¿aæ s±dem, czy prokuratur± tylko napisaæ wreszcie to doniesienie o przestêpstwie, lub wnie¶æ pozew cywilny przeciwko mnie i moim publicznym wypowiedziom. Mo¿liwe, ¿e przekonam siê na w³asnej skórze, ¿e faktycznie jest Pan objêty zakazem krytyki razem ze swoim produktem pod nazw± Polykar. To bêdzie w tym kraju pierwszy taki przypadek, ale mo¿liwe ¿e si³a i znajomo¶ci jakie Pan posiada mnie zadziwi±. Do tego czasu czyli jakie¶ 10 lat pozwoli Pan, ¿e pozostanê przy swojej opinii na temat oferowanych przez Pana produktów. Opinii której niestety nie stara siê Pan zmieniæ, czy wyprostowaæ tylko utrwala j± Pan wpisuj±c to Tu to tam jaki¶ zaczepny agresywny post.

Panie Sikora ! Mo¿e Pan dalej na publicznych portalach podchodziæ do promocji swoich towarów tak jak teraz zra¿aj±c przeciw sobie specjalistów i osoby znaj±ce t± bran¿ê od dziesiêcioleci. Wynik nie trudno przewidzieæ. Mo¿e Pan te¿ siê chwilê zastanowiæ ... i przestaj±c siê puszyæ, zacz±æ rzetelnie informowaæ o materia³ach chemicznych jakie chce Pan zaoferowaæ specjalist± do prowadzenia napraw lakierniczych. Jak siê nam to nie spodoba drogi Panie to nikt i nic nie zatrzyma fali wyra¿onej wszêdzie krytyki. Proszê o tym ³askawie pamiêtaæ i wiêcej TU na mnie nie tupaæ drogi Panie bo Ja olewam takie pogró¿ki i zapewniam Pana, ¿e potrafiê k±saæ z ogromn± si³±. :tak:


Dwa s³owa o tym forum .... W tym temacie zosta³y edytowane i zmanipulowane zamkniête wcze¶niej posty, oraz wypowiedzi uczestników dyskusji ... Uzupe³niono braki w postach poprzedzaj±cych moje wypowiedzi. Wklejono dane i informacje o które miêdzy innymi toczy³ siê spór. Ta nie spotykana jak dot±d bezczelno¶æ ze strony szeroko rozumianej tu administracji, w mojej ocenie jest niedopuszczalna na ¿adnym forum dyskusyjnym. Takie postêpki pozwalaj± zrobiæ durnia i wariata z ka¿dego kto w chwili prowadzenia wymiany zdañ ma uzasadnione i konkretne pretensje. To dziwne zalogowaæ siê TU na drugi dzieñ, w tym samym temacie i stwierdziæ, ¿e kto¶ w imiê w³asnego interesu do³o¿y³ starañ ¿eby zrobiæ z kogo¶ innego ... idiotê. Có¿ ... nie mam dostêpu do takiego poziomu tego portalu ... nie mogê jak inni cofn±æ czasu i manipulowaæ sobie postami i ich zawarto¶ci± .... To nierówna walka i nie mam w niej ¿adnych szans .... z tego powodu jest to mój ostatni post na tym forum i to raczej na d³ugi, d³ugi czas.

Portal na którym ogranicza siê swobodê wypowiedzi banuj±c za krytykê i niewygodne pytania, a potem manipuluje siê dowolnie tre¶ci± jakiego¶ tematu z pozycji posiadanych uprawnieñ jest grzecznie mówi±c nie wiarygodny ... a mówi±c niegrzecznie ... gówniany i wacka wart ... Na razie nie bêdê w nim uczestniczy³. .... Chêtnie wrócê z posiadan± wiedz± do¶wiadczeniem, rzetelno¶ci± i ostrym tonem wypowiedzi, jak wróci tu mo¿liwo¶æ swobodnego wypowiadania siê bez obawy manipulacji.

Przepraszam, ¿e o¿ywi³em temat który ju¿ dawno "wyzion±³ ducha" :x:
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

gugun 
Wys³any: 2012-04-10, 19:28   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
PROJEKTER napisa³/a:
Dwa s³owa o tym forum .... W tym temacie zosta³y edytowane i zmanipulowane zamkniête wcze¶niej posty, oraz wypowiedzi uczestników dyskusji ... Uzupe³niono braki w postach poprzedzaj±cych moje wypowiedzi. Wklejono dane i informacje o które miêdzy innymi toczy³ siê spór. Ta nie spotykana jak dot±d bezczelno¶æ ze strony szeroko rozumianej tu administracji, w mojej ocenie jest niedopuszczalna na ¿adnym forum dyskusyjnym. Takie postêpki pozwalaj± zrobiæ durnia i wariata z ka¿dego kto w chwili prowadzenia wymiany zdañ ma uzasadnione i konkretne pretensje. To dziwne zalogowaæ siê TU na drugi dzieñ, w tym samym temacie i stwierdziæ, ¿e kto¶ w imiê w³asnego interesu do³o¿y³ starañ ¿eby zrobiæ z kogo¶ innego ... idiotê. Có¿ ... nie mam dostêpu do takiego poziomu tego portalu ... nie mogê jak inni cofn±æ czasu i manipulowaæ sobie postami i ich zawarto¶ci± .... To nierówna walka i nie mam w niej ¿adnych szans .... z tego powodu jest to mój ostatni post na tym forum i to raczej na d³ugi, d³ugi czas.

Portal na którym ogranicza siê swobodê wypowiedzi banuj±c za krytykê i niewygodne pytania, a potem manipuluje siê dowolnie tre¶ci± jakiego¶ tematu z pozycji posiadanych uprawnieñ jest grzecznie mówi±c nie wiarygodny ... a mówi±c niegrzecznie ... gówniany i wacka wart ... Na razie nie bêdê w nim uczestniczy³. .... Chêtnie wrócê z posiadan± wiedz± do¶wiadczeniem, rzetelno¶ci± i ostrym tonem wypowiedzi, jak wróci tu mo¿liwo¶æ swobodnego wypowiadania siê bez obawy manipulacji.

to takie drobne sprostowanie z mojej strony...poprostu do 1 postu zosta³ dodany cennik którego wcze¶niej nie bylo...dlaczego???poniewa¿ p Bogdan sobie tego nie ¿yczyl na tamt± chwile ;) wiêc nie mia³o to na celu robienia z nikogo durnia....zmieni³y siê okoliczno¶ci,zostalem poproszony o zamieszczenie na 1 str. cennika wiec to zrobi³em...i bardzo cie przepraszam szanowny kolego jesli poczules sie urazony,ale jesli w twoim temacie by siê co¶ zmieni³o i chcia³by¶ co¶ dodaæ te¿ bym chêtnie to dla ciebie jak i dla ka¿dego innego zrobi³...wiêc nie rozumiem problemu??/ :tak: to tyle odemnie ;)
 
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2012-04-10, 21:02   

PROJEKTER napisa³/a:
POLYKAR.PL napisa³/a:
Rozpisa³em siê , mo¿e za d³ugo , ale nie wytrzyma³em . Mam ju¿ swoje lata ( kto zna to wie ) , nigdy nie by³em agresywny wobec nikogo ( mo¿e jaki¶ chory jestem ? ) - z wyj±tkiem obrony mojej Rodziny ( to priorytet ) . Ale takiego chamstwa jakie zaprezentowa³ Pan , Panie Robercie - nie zniosê . Dlatego lojalnie uprzedzam Pana - jeszcze jedno oszczerstwo na mój temat a sprawa zakoñczy siê przed s±dem . Liczê , ¿e po skoñczeniu przymusowej pauzy na forum otrzymam od Pana przynajmniej prywatn± wiadomo¶æ z przeprosinami .
Pozdrawiam wszystkich , Bogus³aw Sikora[/b]


Panie Bogus³awie Sikora moja przymusowa pauza na forum ... czyli nazwijmy sprawê po imieniu ... zakneblowanie mnie na tydzieñ ¿eby uciszyæ k³opotliwe pytania ... w³a¶nie siê skoñczy³o.

Nie mam zamiaru wszczynaæ z Panem pyskówki w internecie bo to to guzik daje. Chcia³bym jednak ¿eby Pan zawsze pamiêta³ o tym ¿e jak produkty Polykar oka¿± siê moim subiektywnym zdaniem totaln± lip±, a mówi±c jêzykiem warsztatowym bêd± "gó wniane" ... to ¿eby Pan spuch³ i siê nad±³ .... to nie istniej taka mo¿liwo¶æ ¿ebym siê zamkn±³ i powstrzyma³ przed ich krytyk±. Tak¿e krytyk± Pana ... osobi¶cie jako importera za styl lub sposób funkcjonowania na rynku Polskim. Produktów za ich jako¶æ, oprawy prawnej i formalnej tej oferty za dziury i nie jasno¶ci jakie tu wysz³y na jaw.

Raczej drogi Panie nie powstrzymaj± mnie przed krytyk± Pan produktów i firmy pochwalne opinie osób które po otrzymaniu od Pan darmowego prezentu realizowa³y nim dzia³ania komercyjne ( us³ugi naprawy samochodów ) i wypowiadaj± siê za to pochlebnie, bo to prosta forma ³apówki ... powtórzê mo¿e dla potrzeb pozwu przeciw mnie .... £APÓWKI podszytej zmow± drogi Panie co umieszczone na publicznym forum jest przejawem wyj±tkowej arogancji z Pana strony.

Drogi Panie ! Od realizacji testów takich produktów których wady u¿ytkowe ujawniæ siê mog± nawet po dwóch, lub trzech latach, s± odpowiednie o¶rodki badawcze, lub szkoleniowe z przygotowan± do tego celu za³og± wykonuj±ca testy zgodnie z obowi±zuj±cymi normami badawczymi PN-EN lub ISO. Pozostali u¿ytkownicy takich towarów to tylko ich nabywcy, o ró¿nym poziomie wiedzy zawodowej i wykszta³cenia. Pozwoli Pan ¿e jednak zachowam sobie prawo g³êbokiej polemiki z wyra¿anymi przez nich nieobiektywnymi opiniami. Takie opinie mog± byæ wiarygodne gdy nie s± wymuszane, a wcze¶niej op³acone.

Pana dzia³ania w tym temacie to zarówno wymuszenie opinii naciskami warunkuj±cymi przes³anie paczki i jednoczesne op³acenie opiniodawców darmowymi podarunkami. Zrobi³ Pan to w ¶wietle reflektorów opinii publicznej co proszê Pan jest ju¿ bezczelne. ... A teraz proszê skierowaæ przeciwko mnie doniesienie za naruszenie dóbr osobistych.

Pisze to Panu panie Sikora dlatego, ¿e do dnia dzisiejszego nie dosta³em od Pan jednego s³owa wyja¶nienia, czy sprostowania w tej sprawie. Nic siê nie zmieni³o w zakresie dostêpnych powszechnie informacji. Jednak pozwala Pan sobie na nazywanie mnie publicznie "chamem" i "nadêtym balonem".

Proszê nie czekaæ na moje przeprosiny, raczej ju¿ na zmasowan±, rzeteln± krytykê. Proszê te¿ mi nie wygra¿aæ s±dem, czy prokuratur± tylko napisaæ wreszcie to doniesienie o przestêpstwie, lub wnie¶æ pozew cywilny przeciwko mnie i moim publicznym wypowiedziom. Mo¿liwe, ¿e przekonam siê na w³asnej skórze, ¿e faktycznie jest Pan objêty zakazem krytyki razem ze swoim produktem pod nazw± Polykar. To bêdzie w tym kraju pierwszy taki przypadek, ale mo¿liwe ¿e si³a i znajomo¶ci jakie Pan posiada mnie zadziwi±. Do tego czasu czyli jakie¶ 10 lat pozwoli Pan, ¿e pozostanê przy swojej opinii na temat oferowanych przez Pana produktów. Opinii której niestety nie stara siê Pan zmieniæ, czy wyprostowaæ tylko utrwala j± Pan wpisuj±c to Tu to tam jaki¶ zaczepny agresywny post.

Panie Sikora ! Mo¿e Pan dalej na publicznych portalach podchodziæ do promocji swoich towarów tak jak teraz zra¿aj±c przeciw sobie specjalistów i osoby znaj±ce t± bran¿ê od dziesiêcioleci. Wynik nie trudno przewidzieæ. Mo¿e Pan te¿ siê chwilê zastanowiæ ... i przestaj±c siê puszyæ, zacz±æ rzetelnie informowaæ o materia³ach chemicznych jakie chce Pan zaoferowaæ specjalist± do prowadzenia napraw lakierniczych. Jak siê nam to nie spodoba drogi Panie to nikt i nic nie zatrzyma fali wyra¿onej wszêdzie krytyki. Proszê o tym ³askawie pamiêtaæ i wiêcej TU na mnie nie tupaæ drogi Panie bo Ja olewam takie pogró¿ki i zapewniam Pana, ¿e potrafiê k±saæ z ogromn± si³±. :tak:


Dwa s³owa o tym forum .... W tym temacie zosta³y edytowane i zmanipulowane zamkniête wcze¶niej posty, oraz wypowiedzi uczestników dyskusji ... Uzupe³niono braki w postach poprzedzaj±cych moje wypowiedzi. Wklejono dane i informacje o które miêdzy innymi toczy³ siê spór. Ta nie spotykana jak dot±d bezczelno¶æ ze strony szeroko rozumianej tu administracji, w mojej ocenie jest niedopuszczalna na ¿adnym forum dyskusyjnym. Takie postêpki pozwalaj± zrobiæ durnia i wariata z ka¿dego kto w chwili prowadzenia wymiany zdañ ma uzasadnione i konkretne pretensje. To dziwne zalogowaæ siê TU na drugi dzieñ, w tym samym temacie i stwierdziæ, ¿e kto¶ w imiê w³asnego interesu do³o¿y³ starañ ¿eby zrobiæ z kogo¶ innego ... idiotê. Có¿ ... nie mam dostêpu do takiego poziomu tego portalu ... nie mogê jak inni cofn±æ czasu i manipulowaæ sobie postami i ich zawarto¶ci± .... To nierówna walka i nie mam w niej ¿adnych szans .... z tego powodu jest to mój ostatni post na tym forum i to raczej na d³ugi, d³ugi czas.

Portal na którym ogranicza siê swobodê wypowiedzi banuj±c za krytykê i niewygodne pytania, a potem manipuluje siê dowolnie tre¶ci± jakiego¶ tematu z pozycji posiadanych uprawnieñ jest grzecznie mówi±c nie wiarygodny ... a mówi±c niegrzecznie ... gówniany i wacka wart ... Na razie nie bêdê w nim uczestniczy³. .... Chêtnie wrócê z posiadan± wiedz± do¶wiadczeniem, rzetelno¶ci± i ostrym tonem wypowiedzi, jak wróci tu mo¿liwo¶æ swobodnego wypowiadania siê bez obawy manipulacji.

Przepraszam, ¿e o¿ywi³em temat który ju¿ dawno "wyzion±³ ducha" :x:




Znów siê zaczê³o ... tak wiêc ad vocem - do Pana Roberta Grzywaczwskiego w szczególno¶ci .

Po pierwsze : skoro musia³ Pan udowodniæ swoj± wy¿szo¶æ na forum , kieruj±c du¿o niepotrzebnych stwierdzeñ do ogó³u u¿ytkowników zamiast napisaæ cokolwiek do mnie , jako swego adwersarza , pragnê Pana poinformowaæ , ¿e jestem w trakcie pisania informacji skierowanej do Pana ( opó¼nionej ze wzglêdu na ¦wiêta ) , któr± przeka¿e Panu Pan Jacek .

Po drugie : nie jest to temat K£ÓTNIA SIKORA - GRZYWACZEWSKI ale temat maj±cy na celu ocenê materia³ów lakierniczych marki POLYKAR . Samo to chyba zobowi±zuje administratora lub moderatorów forum do usuniêcia postu , który zamie¶ci³ Pan , a co ja uczyni³bym niezw³ocznie .

Po trzecie : w trakcie polemiki toczonej na oczach setek ludzi Szanowny Pan pomówi³ , oczerni³ , zdyskredytowa³ , postawi³ w z³ym ¶wietle , zarzuci³ przestêpstwo korupcji oraz oskar¿y³ o oszustwo firmy POLYKAR.PL , producenta BKP A.S. oraz moj± skromn± osobê . A co¶ takiego drogi Panie w cywilizowanym kraju ma swój epilog ...

Po czwarte : Nie posiadam ¿adnych znajomo¶ci , które u³atwi³yby mi wej¶æ w spór z Panem . Sugeruje Pan widzê , ¿e ewentualny spór s±dowy wygram dziêki korupcji ( czyt.znajomo¶ciom ) w wymiarze sprawiedliwo¶ci . Gruby b³±d . Ja ten hipotetyczny spór wygram , poniewa¿ umiem czytaæ i widzê co Szanowny Pan napisa³ - a Pan do dzisiaj jest jak analfabeta . Wielokrotnie podkre¶la³em Pañsk± wiedzê jako wybitn± - ale w temacie , w którym Pan siê zna . Natomiast Pañskie wyobra¿enie o prawie , powiem delikatnie wymaga dokszta³cenia .

Po pi±te : na temat mojej firmy , firmy BKP A.S. oraz marki POLYKAR pisa³em wielokrotnie . Nie chcê siê powtarzaæ . Ale odniosê siê do :
1 . Zarzuca³ mi Pan publicznie , ¿e moim "zakichanym" obowi±zkiem jest udostêpniæ publicznie karty charakterystyki na podstawie art.31 Rozporz±dzenia REACH . Owszem , zgadzam siê . Udostêpni³em literalnie jak mówi Rozporz±dzenie :
Zgodnie z art. 31 rozporz±dzenia REACH dostawca substancji lub preparatu dostarcza odbiorcy kartê charakterystyki, w jêzyku urzêdowym Pañstwa Cz³onkowskiego na terenie którego substancja lub preparat jest wprowadzana do obrotu, sporz±dzon± zgodnie z za³±cznikiem II ...." . Nie zarzuci mi Pan chyba , ¿e tak sie nie sta³o ? Poza tym ca³a dokumentacja dostêpna jest w siedzibie firmy .
2 . Posiadam wszystkie potrzebne dokumenty , aby móc rozprowadzaæ materia³y POLYKAR w Polsce .
3 . Firma BKP AS dzia³a od 1991 roku . Posiada laboratoria , dysponuje specjalistami i co najwa¿niejsze jej wytwarzanie ich produktów jest objête ¶cis³ym rygorem technologicznym - na co firma posiada stosowne certyfikaty . Czy my¶li Pan , ¿e przedsiêbiorstwo dzia³aj±ce ponad 20 lat , w dobie tak ostrej konkurencji , pozwoli³oby sobie na wypuszczanie niesprawdzonych produktów ???
4 . Pan jest najmniej uprawnion± osob± , aby pytaæ o dokumentacjê techniczn± , a ju¿ na pewno o moje umocowanie wobec firmy BKP A.S. Takie sprawy jak wzajemne relacje pomiêdzy producentem i dystrybutorem to naj¶ci¶lej chroniona tajemnica handlowa . To my¶lê Pan zrozumia³ ...
5. Pisze Pan o celowej krytyce produktów , zreszt± pisa³ Pan te¿ o tym wcze¶niej ... Co to znaczyæ ? Nie zna Pan wyrobu , nie wie Pan co to jest i z góry przygotowuje siê Pan na jego krytykê ? To jest co najmniej ....... oj wykropkowa³o mi wypowied¼ ;-)

Na koniec : mia³em zamiar , po rozmowach z Panem Jackiem polubownie rozwi±zaæ nasz spór . Widzê , ¿e trudno bêdzie - ale mimo wszystko spróbujê . Ale te Pañskie has³a o tupaniu nó¿k± , k±saniu z ogromn± si³± ...nie moja liga - ja nie k±sam , ja od razu przegryzam têtnicê ( ¿artowa³em oczywi¶cie ) . Mogê dyskutowaæ ale na pewnym poziomie . Proszê siê zatem niebawem spodziewaæ korespondencji od Pana Jacka ( przepraszam , ¿e w ten sposób ale tak uzgodnili¶my ) . Poczyta Pan , ustosunkuje siê Pan ( bynajmniej nie publicznie ) i w zale¿no¶ci od Pana decyzji ja zastanowiê siê nad dalszymi krokami .
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2012-04-10, 22:32   

Przepraszam forumowiczów , ale nie mog³em siê nie odnie¶æ do poni¿ej wymienionych zarzutów :

"...¿eby uciszyæ k³opotliwe pytania..."

Jakie pytania stawiane przez Pana by³y dla mnie k³opotliwe ? Na jakie nie odpowiedzia³em ? Co zatai³em ? Co Pana , jako specjalistê od projektowania lakierni zobligowa³o , aby stan±æ w obronie biednych lakierników , jak Pan sam okre¶li³ gara¿owców czy szopowców ( nie pamiêtam dok³adnie ) ??? Có¿ Panu szkodzi ich status materialny ? Dla jednych jest ASO , profesjonalny serwis za du¿e pieni±dze , dla innych szopa Pana Józka ... A jako¶æ wykonania us³ugi identyczna :-) . Wiêc gdzie problem ? Skoro ASO i Pan Józek wystawiaj± fakturê ? A nawet gdyby nie ... to problem Pan Józka , nieprawda¿ ?

"...¿e do dnia dzisiejszego nie dosta³em od Pana jednego s³owa wyja¶nienia, czy sprostowania w tej sprawie. Nic siê nie zmieni³o w zakresie dostêpnych powszechnie informacji. Jednak pozwala Pan sobie na nazywanie mnie publicznie "chamem" i "nadêtym balonem"..."

Nigdy nie nazwa³em Pana chamem , okre¶li³em w ten sposób tylko Pana zachowanie , a nadêty balon mia³ uzasadnienie w kontek¶cie zdania , którym pozwoli³em sobie okre¶liæ Pañski profil psychologiczny .

I ju¿ na koniec ... Niech nie ma Pan nadziei , ¿e koresponduje Pan z cz³owiekiem w wieku gimnazjalnym , licealnym lub studenckim - z ca³ym szacunkiem dla w/w . Rozmawia Pan z osob± nieco starsz± , do¶wiadczon± ¿yciowo . Do¶wiadczon± mo¿e nie w zakresie biznesu ( marketingu , PR , zarz±dzania ) , nie w zakresie technologii u¿ywania produktów dla lakiernictwa samochodowego - ale do¶wiadczon± przez lata , nie znosz±c± niczym nie uzasadnionej agresji i chêci zniszczenia adwersarza za nic . Tutaj Pan wystawia sobie ¶wiadectwo i Pan siê odkrywa . Tu nie chodzi o jako¶æ materia³ów - tu chodzi o osobist± Pañsk± ambicjê . Skoro Pan chce , proszê . Ale radzê zaczekaæ na materia³ , który otrzyma Pan od Pana Jacka .

I na koniec - koniecznie prowokuje mnie Pan do wniesienia pozwu . Chcia³bym tego unikn±æ z wielu powodów m.in.takich , ¿e przynios± one wiêcej szkody jak po¿ytku stronom postêpowania jak te¿ administratorom forów , na których toczymy spór . O to Panu chodzi ???
 

PROJEKTER
Wys³any: 2012-04-10, 23:09   
0
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
POLYKAR.PL napisa³/a:
... A co¶ takiego drogi Panie w cywilizowanym kraju ma swój epilog ... Po czwarte : .... Natomiast Pañskie wyobra¿enie o prawie , powiem delikatnie wymaga dokszta³cenia .


Panie ... Przestañ Pan wreszcie be³kotaæ ... tylko we¼ siê Pan ³askawie skup ... napisz w koñcu rzeczowy i czytelny pozew do s±du cywilnego i doniesienie do prokuratury .... a potem zobaczymy jakie Ja mam wyobra¿enia o prawie, wykszta³cenie ... a co najwa¿niejsze do¶wiadczenie w tego typu technicznych sporach o produkt chemiczny bran¿y lakierniczej :tak:

Nic Pan nie wiesz Panie importerze o tym czy mia³em w miêdzy czasie do czynienia z tymi produktami, czy nie mia³em. Nie wiesz cz³owieku kto dosta³ próbki do oceny ... i czy w ogóle je dosta³ ... jakich oficjalnych informacji udzieli³ nam producent i jakie s± ewentualne gdyby oczywi¶cie by³y wyniki testów ;) ... Guzik Pan wiesz ^^ i tyle ^^ ... a Ja nie mam ju¿ pomys³ów co takiego mam Tu, czy Tam napisaæ ¿eby¶ wreszcie cz³owieku z³o¿y³ w S±dzie Rejonowym w Rzeszowie pozew, lub choæby to zawiadomienie do prokuratury ... :spoko:

Pojadê z³o¿ê wyja¶nienia i ... w koñcu trzeba bêdzie powo³aæ na ¶wiadków do przes³uchania w Rzeszowie legalnie dzia³aj±cych przedsiêbiorców testuj±cych w swych legalnych lakierniach te darmowe gratisowe produkty ... Pewnie chêtnie pojad± i wyja¶ni± jak to od lat prowadz± w swoich renomowanych warsztatach takie testy i próby ... i jak to wysoko ceni± produkty Polykar ... pewnie Chêtnie wyja¶ni± ile komu w trakcie ostatniego roku i za jakie materia³y zap³acili i z pewno¶ci± bêd± Pan kochaæ. Có¿ .... gdzie drwa r±bi± ...

^^ Co TY sobie cz³owieku wyobra¿a³e¶ ... co ? W takich sporach nie ma lito¶ci ? Rusz g³ow± i to ucisz ... albo stañ sztorcem i przekonasz siê sam jakie s± konsekwencje bezmy¶lno¶ci w biznesie. Najpierw my¶limy potem dzia³amy. Pisz Pan ten pozew i przestañ ju¿ Tu tupaæ. Panowie lakiernicy zapewne chêtnie stan± w obronie dobrego imienia i produktów Polykar, które z tak± ochot± przetestowali gratis. Gratis ... ulubione s³owo w US. ^^
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2012-04-10, 23:19   

PROJEKTER napisa³/a:
POLYKAR.PL napisa³/a:
... A co¶ takiego drogi Panie w cywilizowanym kraju ma swój epilog ... Po czwarte : .... Natomiast Pañskie wyobra¿enie o prawie , powiem delikatnie wymaga dokszta³cenia .


Panie ... Przestañ Pan wreszcie be³kotaæ ... tylko we¼ siê Pan ³askawie skup ... napisz w koñcu rzeczowy i czytelny pozew do s±du cywilnego i doniesienie do prokuratury .... a potem zobaczymy jakie Ja mam wyobra¿enia o prawie, wykszta³cenie ... a co najwa¿niejsze do¶wiadczenie w tego typu technicznych sporach o produkt chemiczny bran¿y lakierniczej :tak:

Nic Pan nie wiesz Panie importerze o tym czy mia³em w miêdzy czasie do czynienia z tymi produktami, czy nie mia³em. Nie wiesz cz³owieku kto dosta³ próbki do oceny ... i czy w ogóle je dosta³ ... jakich oficjalnych informacji udzieli³ nam producent i jakie s± ewentualne gdyby oczywi¶cie by³y wyniki testów ;) ... Guzik Pan wiesz ^^ i tyle ^^ ... a Ja nie mam ju¿ pomys³ów co takiego mam Tu, czy Tam napisaæ ¿eby¶ wreszcie cz³owieku z³o¿y³ w S±dzie Rejonowym w Rzeszowie pozew, lub choæby to zawiadomienie do prokuratury ... :spoko:

Pojadê z³o¿ê wyja¶nienia i ... w koñcu trzeba bêdzie powo³aæ na ¶wiadków do przes³uchania w Rzeszowie legalnie dzia³aj±cych przedsiêbiorców testuj±cych w swych legalnych lakierniach te darmowe gratisowe produkty ... Pewnie chêtnie pojad± i wyja¶ni± jak to od lat prowadz± w swoich renomowanych warsztatach takie testy i próby ... i jak to wysoko ceni± produkty Polykar ... pewnie Chêtnie wyja¶ni± ile komu w trakcie ostatniego roku i za jakie materia³y zap³acili i z pewno¶ci± bêd± Pan kochaæ. Có¿ .... gdzie drwa r±bi± ...

^^ Co TY sobie cz³owieku wyobra¿a³e¶ ... co ? W takich sporach nie ma lito¶ci ? Rusz g³ow± i to ucisz ... albo stañ sztorcem i przekonasz siê sam jakie s± konsekwencje bezmy¶lno¶ci w biznesie. Najpierw my¶limy potem dzia³amy. Pisz Pan ten pozew i przestañ ju¿ Tu tupaæ. Panowie lakiernicy zapewne chêtnie stan± w obronie dobrego imienia i produktów Polykar, które z tak± ochot± przetestowali gratis. Gratis ... ulubione s³owo w US. ^^


Rozumiem zatem , ¿e droga polubowna nie wchodzi w grê ? Skoro tak , to proszê o odrobinê cierpliwo¶ci i zaprzestanie pieniactwa na forum ( od takich informacji jak powy¿sza s± wiadomo¶ci prywatne lub skierowane na e-mail ) . Niezw³ocznie postaram siê uczyniæ zado¶æ Pañskiej pro¶bie . A tak na marginesie co Pan sobie wyobra¿asz , Panie szanowny ? ¯e Pan jako pozwany bêdziesz bra³ za ¶wiadków nicki internetowe ?
Na pewno bêd± Panu wdziêczni administratorzy forów ... ale to na marginesie ...
A ten gratis - czym Pan usi³uje mi groziæ - to jest legalny - o czym zapewniam przekona siê Pan w s±dzie . I to nie z powództwa cywilnego ...
 

PROJEKTER
Wys³any: 2012-04-11, 08:05   
0
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
POLYKAR.PL napisa³/a:
A ten gratis - czym Pan usi³uje mi groziæ - to jest legalny - o czym zapewniam przekona siê Pan w s±dzie . I to nie z powództwa cywilnego ...


Bêdzie Pan mia³ nie jedn± szansê ¿eby to wyja¶niæ .... zreszt± nie tylko to ^^ ale jeszcze wiele wiele innych spraw i niejasno¶ci ;) ... Koledzy testerzy tak¿e, a w tej wymianie zdañ i tak siê Pan ode mnie ju¿ za du¿o dowiedzia³ ^^ . G³upot± jest zak³adaæ ¿e mo¿na w sporze pozostawaæ w ci±g³ym ataku Panie Bogusiu ... :/ i ¿e ma siê do o ko³a samych przyjació³ rozdaj±cych ca³uski ^^ .

Czekam wiêc z niecierpliwo¶ci± na pozew, lub wezwanie do prokuratury ^^ ... przyjdzie czas na obronê i argumentacjê wtedy przekona siê Pan jakie s± , a jakie nie s± obowi±zki wy³±cznego importera produktów chemicznych :spoko: . I proszê sobie to zapamiêtaæ na resztê ¿ycia .... Raz rozkrêconego ko³a zamachowego nie da siê ju¿ zatrzymaæ ... nawet 20 sprawami w s±dzie ^^ Przekonasz siê Pan. ... i to by³a gro¼ba drogi Panie, a nie to o gratisach. Tamto to publicznie dostêpne fakty. Serdeczne pozdrowionka. :spoko:
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

Mcdevil 
Wys³any: 2012-04-11, 09:29   
0
UP DOWN


Pomóg³: 5 razy
Posty: 166
Sk±d: Leicester
Czytam temat i ja p...lê zatrzetrzewienie podsycane paranoj± :shock:
_________________

 

DrCruel
Wys³any: 2012-04-13, 06:52   
0
UP DOWN


Posty: 418
PROJEKTER napisa³/a:

Dwa s³owa o tym forum .... W tym temacie zosta³y edytowane i zmanipulowane zamkniête wcze¶niej posty, oraz wypowiedzi uczestników dyskusji ... Uzupe³niono braki w postach poprzedzaj±cych moje wypowiedzi. Wklejono dane i informacje o które miêdzy innymi toczy³ siê spór. Ta nie spotykana jak dot±d bezczelno¶æ ze strony szeroko rozumianej tu administracji, w mojej ocenie jest niedopuszczalna na ¿adnym forum dyskusyjnym. Takie postêpki pozwalaj± zrobiæ durnia i wariata z ka¿dego kto w chwili prowadzenia wymiany zdañ ma uzasadnione i konkretne pretensje. To dziwne zalogowaæ siê TU na drugi dzieñ, w tym samym temacie i stwierdziæ, ¿e kto¶ w imiê w³asnego interesu do³o¿y³ starañ ¿eby zrobiæ z kogo¶ innego ... idiotê. Có¿ ... nie mam dostêpu do takiego poziomu tego portalu ... nie mogê jak inni cofn±æ czasu i manipulowaæ sobie postami i ich zawarto¶ci± .... To nierówna walka i nie mam w niej ¿adnych szans .... z tego powodu jest to mój ostatni post na tym forum i to raczej na d³ugi, d³ugi czas.

Portal na którym ogranicza siê swobodê wypowiedzi banuj±c za krytykê i niewygodne pytania, a potem manipuluje siê dowolnie tre¶ci± jakiego¶ tematu z pozycji posiadanych uprawnieñ jest grzecznie mówi±c nie wiarygodny ... a mówi±c niegrzecznie ... gówniany i wacka wart ... Na razie nie bêdê w nim uczestniczy³. .... Chêtnie wrócê z posiadan± wiedz± do¶wiadczeniem, rzetelno¶ci± i ostrym tonem wypowiedzi, jak wróci tu mo¿liwo¶æ swobodnego wypowiadania siê bez obawy manipulacji.


Zgadzam siê, ¿e nie powinno siê zmieniaæ tre¶ci wcze¶niejszych postów bo to wypacza przebieg dyskusji i mo¿e wprowadzaæ w b³±d u¿ytkowników. Nie zmienia to faktu, ¿e moderator ma prawo ingerowaæ w posty w których emocje bior± górê nad zdrowym rozs±dkiem i w ¿aden sposób nie mo¿e to byæ przedstawiane jako ograniczanie swobody wypowiedzi a powinno byæ traktowane jako studzenie emocji i cywilizowanie wypowiedzi. Sam doskonale zdajesz sobie sprawê w jaki sposób czasami prowadzisz dyskusjê, nazwa³bym to stylem prowokacyjnym i nie dziw siê, ¿e w takich sytuacjach wkracza moderator a wtedy z tre¶ci mog± zostaæ poszarpane fragmenty. To jest praktykowane na wielu forach i dziwiê siê ¿e to Ty tutaj zarzucasz nam manipulowanie. Jak sam kiedy¶ napisa³e¶ ten portal jest "jak hyde park" a wiêc wiele tu mo¿na, o wiele wiêcej ni¿ gdzie indziej.


Ponadto, je¿eli chodzi o tre¶æ tego w±tku i sposób promocji przyjêty przez jednego z u¿ytkowników to ja nie widzê w tym nic z³ego. Ka¿dy maj±cy olej w g³owie sam przesiewa informacje które do niego docieraj± i decyduje czy to go przekonuje czy nie. Jedni zapraszaj± na szkolenia, inni w mniej lub bardziej udany sposób sami reklamuj± swoje towary w ró¿nych tematach, jeszcze inni próbuj± umiejêtnie lobbowaæ u tych którzy maj± co¶ do powiedzenia itd. Tego wszystkiego nie sposób unikn±æ bo inaczej trzeba by zamkn±æ forum a póki co nie dajemy mo¿liwo¶ci zamieszczania p³atnych reklam wiêc trzeba siê liczyæ z takimi sytuacjami. Kto¶ kto siê decyduje na tak± próbê promocji robi to na w³asne ryzyko.

Pozdrawiam
Cruel
 

PROJEKTER
Wys³any: 2012-04-13, 09:01   
0
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
DrCruel napisa³/a:
Zgadzam siê, ¿e nie powinno siê zmieniaæ tre¶ci wcze¶niejszych postów bo to wypacza przebieg dyskusji i mo¿e wprowadzaæ w b³±d u¿ytkowników.


Fajnie, ¿e siê z tym zgadzasz :spoko: Ja te¿ to uwa¿am za absolutne ¶wiñstwo. Tym bardziej przykre, ¿e dotyczy twojego portalu :tak:

DrCruel napisa³/a:
[color=yellow]Nie zmienia to faktu, ¿e moderator ma prawo ingerowaæ w posty w których emocje bior± górê nad zdrowym rozs±dkiem i w ¿aden sposób nie mo¿e to byæ przedstawiane jako ograniczanie swobody wypowiedzi a powinno byæ traktowane jako studzenie emocji i cywilizowanie wypowiedzi.


I tu siê nie zgadzamy ... ¯aden Moderator czy Administrator nie ma prawa ingerowaæ w tre¶æ postu bo to autoryzowane wypowiedzi :tak: ... niech sobie dopisze swój !

Gdy na jakim¶ innym forum internetowym kolego @DrCruel kto¶ zaingeruje odgórnie w tre¶æ mojego postu zmieniaj±c jego sens, albo zrobi to z postami moich przedmówców uzupe³niaj±c je o tre¶ci których brak wywo³uje awanturê ... to zapewniam ciê, ¿e zareaguje tak samo. Uznam takie forum za gó wno warte. Moderatorzy mog± skasowaæ ka¿dy post, jak tylko maj± na to ochotê, mog± czytelnie umie¶ciæ swoj± uwagê, lub komentarz ... mo¿e s³uszny mo¿e nie, to ju¿ sprawa wtórna i nie zmieniaj±ca niczego w sensie tematu, co najwy¿ej go porz±dkuj±ca ... ale wybacz kolego administratorze nie zmienia siê nigdy tre¶ci zamkniêtych postów po ich opublikowaniu. S³owa pad³y i nie bawimy siê w H.G.Wellsa cofaj±c czas do ty³u !

Zwracam ci uwagê, ¿e dyskusja na forum traci sens nawet wtedy jak w regulaminowym czasie kto¶ dodaje trzy zdania do swojego postu, po tym jak inny uczestnik ju¿ siê do tego odniós³. Po kilku dniach kolego administratorze, to ju¿ zwyk³a bezczelna i arogancka manipulacja ! :tak:

Twój post jak na razie pokazuje tylko, ¿e nie wiesz o co chodzi ... lub udajesz ¿e nie wiesz.
Zrób jak tam sobie chcesz i t³umacz to od dowolnej strony ... to twój portal ;) Nie mam jednak ¿adnych w±tpliwo¶ci, ka¿dy kto ma co¶ do powiedzenia na temat techniczny, czy formalny, zaprotestuje i nie zgodzi siê na tak± arogancjê i bezczelno¶æ.

Z dostêpnych rozwi±zañ mam :

1. Krytykê tego portalu za takie zwyczaje ... co ju¿ zrobi³em :tak:
2. Wycofanie siê z wszystkich merytorycznych dyskusji ... co ju¿ zrobi³em :tak:
3. Odpierania bezczelnych ataków, na moje nicki lub osobê ... a¿ do zbanowania .... co zrobiê jak komu¶ to przyjdzie do g³owy w dowolnym temacie ... !

Je¿eli @DrCruel chcia³e¶ stan±æ w obronie moderatora w³asnego forum to przyjmuje do wiadomo¶ci co napisa³e¶ ... Zapozna³em siê ! .... Przykro mi, ¿e nie dostrzegasz sedna problemu i tego co siê sta³o ... oraz nowego zwyczaju na tym portalu. Oczywi¶cie wiem, ¿e to nie twoje ¶wiadome decyzje tylko przerost w³adzy i brak wyobra¼ni ( mo¿e do¶wiadczenia delikatniej pisz±c ) jednego z moderatorów ( ban za k³opotliwe pytania merytoryczne + zmiana tre¶ci postów bez odpowiedniego komentarza ).

Tylko widzisz @DrCruel ... nie ³apiê po twojej wypowiedzi ... Czy TY bronisz i pochwalasz te nowe zwyczaje i praktyki na tym forum ? ... Czy tak jak JA uwa¿asz je za ordynarne manipulacje ... ale jednak rozmywasz problem miêdzy zdaniami, ¿eby go uciszyæ ?
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2012-04-13, 09:20   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
PROJEKTER napisa³/a:
¿e dyskusja na forum traci sens nawet wtedy jak w regulaminowym czasie kto¶ dodaje trzy zdania do swojego postu,


Robert, przecie¿ sam tak masz w zwyczaju robiæ.
Wiêc to broñ obosieczna.

Ale nie zabierajmy sobie czasu, pozdrawiam.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

gugun 
Wys³any: 2012-04-13, 10:19   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
Przesadzacie troche...
zosta³o dodane innymi literami i jasno napisane "testy trwaja..." wiec idzie sie domyslec ze zosta³ wpis dodany...faktycznie moglem dopisaæ date dla tych mniej inteligentnych :D bo naprawde ciê¿ko sie domy¶leæ... :rotfl:
szukasz kolego dziury w ca³ym,naprawde...
temat nale¿y to u¿ytkownika "POLYKAR.PL" postanowilismy przeprowadziæ testy wiêc za³ozyli¶my temat i zbierali¶my chêtnych,w miedzy czasie miala powstaæ strona www na której mialy siê znale¶æ wszystkie potrzebne informacje,jeszcze zanim materia³y zostan± wys³ane...jednak firma co ma ja zrobiæ wziela zaliczke i leci w kulki co nie jest niczyja win±..
wiec polykar napisa³ ze je¶li kto¶ jest zainteresowany oprocz testujacych materialami ma pisaæ do niego na pw gdzie uzyska wszystkie informacje...i nadal czekali¶my na strone... a¿ wkoncu strony jak nie by³o tak nie ma wiec w zwi±zku z twoim czepialstwem i pytaniami innych k. polykar zamiescil cennik na 3 str. co by³o malo widoczne i nie na miejscu wiec poprosil mnie czy moglbym go dodaæ do tematu ¿eby bylo to bardziej czytelne... i tu pytanie,dlaczego mia³em siê nie zgodziæ???
na forum te¿ jest kilka twoich publikacji,starych i nowych...je¶li by sie co¶ zmieni³o i poprosi³ by¶ mnie o to ¿ebym co¶ poprawil czy doda³ do tematu zeby nie wprowadzac uzytkownikow w b³±d te¿ bym to zrobi³...
przyk³adowo: kiedy¶ modularny kosztowa³ 10k teraz kosztuje 100k ;)
ja nie widze w tym nic nadzwyczajnego ze przenios³em cennik z 3strony do 1 posta na pro¶be polykara. tyle w temacie
 
 

PROJEKTER
Wys³any: 2012-04-13, 12:55   
0
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
gugun napisa³/a:
.... na forum te¿ jest kilka twoich publikacji,starych i nowych...je¶li by sie co¶ zmieni³o i poprosi³ by¶ mnie o to ¿ebym co¶ poprawil czy doda³ do tematu zeby nie wprowadzac uzytkownikow w b³±d te¿ bym to zrobi³... przyk³adowo: kiedy¶ modularny kosztowa³ 10k teraz kosztuje 100k ;)


Wtedy ka¿dy kto skomentowa³ mój post po tym jak go napisa³em i odniós³ siê do tej ceny powinien ciê za tak± zmianê rozszarpaæ ! Nikt inteligentny nie obra¿a siê za to ¿e z czasem zmieni³y siê zasady lub czyje¶ pogl±dy ... gorzej jak zaczniesz manipulowaæ postami i ich tre¶ci± i z amatora który kilka lat wcze¶niej pyta³ co to reaktywny, lub jaki pistolet za 100 z³ zrobisz specjalistê z 20 letnim do¶wiadczeniem. ;) Gugun ? Ja w to nie wchodzê. To zwyk³a manipulacja ! To ju¿ nie forum dyskusyjne tylko ... prywatny folwark.

gugun napisa³/a:
... ja nie widze w tym nic nadzwyczajnego ze przenios³em cennik z 3strony do 1 posta na pro¶be polykara. tyle w temacie


Tym gorzej dla Ciebie bo jeste¶ Tu moderatorem. Szkoda, ¿e nie widzisz w tym nic z³ego Jeszcze gorzej ¿e tego bronisz. Mo¿e komu¶ to nie przeszkadza ... Mnie takie oszustwa z kapelusza irytuj± ... bo nie wyobra¿am sobie tu w przysz³o¶ci pieniæ siê za to, ¿e TY lub twój przyjaciel napiszesz techniczne bzdety i k³amstwa, Ja bêdê to prostowa³ przez dwie strony postów .... a jak zrozumiesz w jakiej czarnej dupie by³e¶ to maj±c w³adzê Moderatora wrócisz do swojego postu i go poprawisz !!! :tak:

Tak zrobi³e¶ w tym temacie ! ... i ¶lepy jeste¶ jak tego nie widzisz. A poniewa¿ tobie to nie przeszkadza to Ja nie ma zamiaru pisaæ tu wiêcej merytorycznych postów, najwy¿ej docinki. Ciekawe czym stanie siê to forum jak ka¿dy moderator zaczniesz sobie dowolnie mieszaæ w archiwum ? :x:

[ Dodano: 2012-04-13, 14:06 ]
Lackdoctor napisa³/a:
PROJEKTER napisa³/a:
¿e dyskusja na forum traci sens nawet wtedy jak w regulaminowym czasie kto¶ dodaje trzy zdania do swojego postu,


Robert, przecie¿ sam tak masz w zwyczaju robiæ.
Wiêc to broñ obosieczna.


Tak to znaczy JAK ? ... Zmieniam ca³kowicie tre¶æ postu po twojej wypowiedzi ???

Nawet jak w szybkiej wymianie postów tak siê stanie, ¿e jest dodane jeszcze jedno zdanie to masz czas ¿eby siê do tego ustosunkowaæ w temacie :tak: ... Wiêc nie sp³aszczaj problemu jak nie dostrzegasz o co chodzi ... albo napisz ... PROJEKTER mam to w dupie niech moderatorzy zmieniaj± sobie co chc± i kiedy chc± ... Trochê wyobra¼ni kolego @lackdoktor i zrozumiesz do czego to doprowadzi ! ... co dalej Kto¶ zacznie publikowaæ to co inni pisz± na PW ???

Tobie i @gugn to nie przeszkadza ... a mnie akurat zajeb i¶cie to przeszkadza ... do tego stopnia ¿e uznajê takie forum za "gó wno warte".
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

Asiaskujaf 
Wys³any: 2012-04-13, 14:36   
+2
UP DOWN

Posty: 2
Sk±d: kujafy i pomoze
Panie polykar, dej pan karte harak...haraktrerystryki po naszemu, bo muj hopok nie bardzo ucuny, a traktor soltysowi obiecal obielic- i tego... nie wi jak wiela hartera dac na skopke tego prezroczystego co to pan mu w gratisie sprezentowol za reklame na ...no tu gdzie pise...No wies pan .Jo pise z komputery proboszczowej.
MUJ PROBOSZCZ GADA - NIE LENKAJTA SIE I ZAWIEZCIE JEZUSOWI noto mu wie¿e i daje na tace pu³ emerytury nosze na plebanie kie³basy jak po ¶winiobiciu jaja albo ciasto jak dobre upieke a jak zbierali na pomnik ojca ¶niêtego to¿em wzie³a z Prowidêta 3998,52 z³ i¿em zanies³a a jak chodzi po kolêdzie tosie staranie p¿ygotowuje ; czesze w³osy podmywam sie wyd³ubuje brud spod paznokciuw zak³adam najlepszom kiecke i czekakam nañ klenczonc wedle progu a curka mu otwiera dzwi wtedy jago ca³uje w renke i zapraszam na pokoje tomie zaw¿dy chwali ¿emie w niebie wynagrodzom.I pozwolel dobrodziej mi pisac.
Acha, inie kszycta na mojego chopoka bo to dusza chopok ino za duzo chlo i casami gupoty wypisuje.A tero jak zesta go na zieluno odznaczeli to juz nawet somsiadum "szczensc boze" nie godo...
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2012-04-13, 14:44   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
Asiaskujaf,
Hahhahahahhahaha.
Brawo.
Czy mogê daæ punkta?
Czy lepiej klapsa na go³± pupê?

[ Dodano: 2012-04-13, 15:48 ]
PROJEKTER napisa³/a:
Zmieniam ca³kowicie tre¶æ postu po twojej wypowiedzi ???

Nie ca³kowicie, ale sens zostawa³ wypaczony.
Ale nie rañmy siê wzajemnie, bo szkoda czasu.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

przemo1972 
Wys³any: 2012-04-13, 15:26   
-3
UP DOWN


Pomóg³: 11 razy
Posty: 551
Sk±d: SC
DrCruel napisa³/a:
Nie zmienia to faktu, ¿e moderator ma prawo ingerowaæ w posty w których emocje bior± górê nad zdrowym rozs±dkiem i w ¿aden sposób nie mo¿e to byæ przedstawiane jako ograniczanie swobody wypowiedzi a powinno byæ traktowane jako studzenie emocji i cywilizowanie wypowiedzi.


Moderator ma prawo usunac post, natomiast nie ma prawa go edytowac!Co najwyzej wykropkowac przeklenstwa :D Na forum panuje arogancja moderatorow i prywata!
W zwiazku z zaistniala sytuacja rezygnuje z funkcji moderatora i prosze o usuniecie mojego konta.
_________________
Wyrywanie chwastow
 

Asiaskujaf 
Wys³any: 2012-04-13, 16:05   
0
UP DOWN

Posty: 2
Sk±d: kujafy i pomoze
Lackdoctor napisa³/a:
Czy lepiej klapsa na go³± pupê?

Niech se pan doktur kobite poklepie, a w moja dupecke to ino causka
 

lukas
Wys³any: 2012-04-13, 16:24   
0
UP DOWN


Pomóg³: 5 razy
Posty: 339
Skoro w tym temacie pojawi³a siê taka dyskusja OT to czy moderator mo¿e j± wydzieliæ i przenie¶æ do innego w±tku? Pytam bo mam wra¿enie ¿e to siê niektórym nie spodoba a normalne, ¿e na forach tak siê robi. Po co wiêc jest moderator?
Widzê, ¿e kolega @przemo1972, obrazi³ siê a ja jako¶ nie widzia³em kolegi od dawna ¿eby kolega co¶ tu dzia³a³ np jak lecia³y wyzwiska i rodzinne wycieczki. Bez urazy ale ja to tak rozumiem, mam zielony kolor to co¶ robiê, ¿e siê to nie wszystkim podoba - normalne.
 

gugun 
Wys³any: 2012-04-13, 16:38   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
:help: :help: :help: czy wy jeste¶cie wszyscy normalni :!: :?: doro¶li ludzie z was a zachowujecie sie jak nie sprawni umys³owo :!: a¿ ¿al tego czytaæ...
bo Projekter dosta³ warna i afera wielka...nikt mnie nie uprzedzi³ o jego nietykalno¶ci...
nie wiedzia³em ¿e mo¿e wyzywaæ sobie wszyskich jak chce i kiedy chce,my¶la³em ¿e chodzi o to zeby panowala tu normalna atmosfera i bylo miejsce dla wszystkich...
tak wiêc przepraszam wszystkich bardzo...
zrobili¶cie wielka afere o dodanie cennika...no ja cenzura....

przemo1972 napisa³/a:
Na forum panuje arogancja moderatorow i prywata!

a tobie o co??

Asiaskujaf napisa³/a:
Panie polykar, dej pan karte harak...haraktrerystryki po naszemu, bo muj hopok nie bardzo ucuny, a traktor soltysowi obiecal obielic- i tego... nie wi jak wiela hartera dac na skopke tego prezroczystego co to pan mu w gratisie sprezentowol za reklame na ...no tu gdzie pise...No wies pan .Jo pise z komputery proboszczowej.
MUJ PROBOSZCZ GADA - NIE LENKAJTA SIE I ZAWIEZCIE JEZUSOWI noto mu wie¿e i daje na tace pu³ emerytury nosze na plebanie kie³basy jak po ¶winiobiciu jaja albo ciasto jak dobre upieke a jak zbierali na pomnik ojca ¶niêtego to¿em wzie³a z Prowidêta 3998,52 z³ i¿em zanies³a a jak chodzi po kolêdzie tosie staranie p¿ygotowuje ; czesze w³osy podmywam sie wyd³ubuje brud spod paznokciuw zak³adam najlepszom kiecke i czekakam nañ klenczonc wedle progu a curka mu otwiera dzwi wtedy jago ca³uje w renke i zapraszam na pokoje tomie zaw¿dy chwali ¿emie w niebie wynagrodzom.I pozwolel dobrodziej mi pisac.
Acha, inie kszycta na mojego chopoka bo to dusza chopok ino za duzo chlo i casami gupoty wypisuje.A tero jak zesta go na zieluno odznaczeli to juz nawet somsiadum "szczensc boze" nie godo...

tego to ju¿ nie skomentuje...brak slów poprostu :tak: nie wiem jak mam nazwaæ takiego idiote co boi siê chocia¿ swojego nicku u¿yæ ¿eby siê wypowiedzieæ.... :?:
wiem... chcia³e¶ zab³ysn±æ...my¶le ¿e ka¿dy siê u¶mia³ :?:
jeszcze raz przepraszam wszystkich ze wziêlem sobie do serca ¿eby tu bylo milo i przyjemnie, zamiast siedzieæ po 3-4h dziennie porz±tkowaæ tematy,czytaæ wasze wypociny i prosiæ sie administracji ¿eby jako¶ usprawniæ forum mog³em to poprostu olaæ,wróciæ sobie z 3-4h wcze¶niej do domu i spêdziæ tenj czas z rodzin±...
wiêc je¶li moja obecno¶æ wam siê tu te¿ nie podoba to mo¿ecie mnie te¿ st±d wywaliæ...
niech zapanuje era saty,duponta i têpienia amatorów na lakierowanku
ja tam robie sobie urlop wtedy a wy siê yebcie ile chcecie,mo¿e wejdzie kto¶ za pó³ roku i posprz±ta po was...
to tyle :/
 
 

malarz
Wys³any: 2012-04-13, 16:46   
+1
UP DOWN

Pomóg³: 6 razy
Posty: 206
Sk±d: Bieszczady
Nie czêsto tu zagl±dam ale pamiêtam awantury sprzed kilku lat i uwa¿am, ¿e teraz jest zdecydowanie lepiej. Jak komu¶ hormony bij± po ³bie to musi byæ upominany i zgadzam siê z koleg± @gugun
 

DrCruel
Wys³any: 2012-04-13, 17:27   
0
UP DOWN


Posty: 418
PROJEKTER napisa³/a:
DrCruel napisa³/a:
[color=yellow]Nie zmienia to faktu, ¿e moderator ma prawo ingerowaæ w posty w których emocje bior± górê nad zdrowym rozs±dkiem i w ¿aden sposób nie mo¿e to byæ przedstawiane jako ograniczanie swobody wypowiedzi a powinno byæ traktowane jako studzenie emocji i cywilizowanie wypowiedzi.


I tu siê nie zgadzamy ... ¯aden Moderator czy Administrator nie ma prawa ingerowaæ w tre¶æ postu bo to autoryzowane wypowiedzi :tak: ... niech sobie dopisze swój !



No to siê nie zgadzamy.

Co zrobi³by¶ kolego @Projekter jako administrator forum o np. modularnych warsztatach gdybym pojawi³ siê tam i w ka¿dym temacie wyzywa³ pozosta³ych u¿ytkowników od prostaków, stodolarzy itp bo nie posiadaj± jeszcze warsztatu za kilkaset PLN-ów.
 

DrCruel
Wys³any: 2012-04-13, 17:56   
0
UP DOWN


Posty: 418
Asiaskujaf napisa³/a:
Panie polykar, dej pan karte harak...haraktrerystryki po naszemu, bo muj hopok nie bardzo ucuny, a traktor soltysowi obiecal obielic- i tego... nie wi jak wiela hartera dac na skopke tego prezroczystego co to pan mu w gratisie sprezentowol za reklame na ...no tu gdzie pise...No wies pan .Jo pise z komputery proboszczowej.
MUJ PROBOSZCZ GADA - NIE LENKAJTA SIE I ZAWIEZCIE JEZUSOWI noto mu wie¿e i daje na tace pu³ emerytury nosze na plebanie kie³basy jak po ¶winiobiciu jaja albo ciasto jak dobre upieke a jak zbierali na pomnik ojca ¶niêtego to¿em wzie³a z Prowidêta 3998,52 z³ i¿em zanies³a a jak chodzi po kolêdzie tosie staranie p¿ygotowuje ; czesze w³osy podmywam sie wyd³ubuje brud spod paznokciuw zak³adam najlepszom kiecke i czekakam nañ klenczonc wedle progu a curka mu otwiera dzwi wtedy jago ca³uje w renke i zapraszam na pokoje tomie zaw¿dy chwali ¿emie w niebie wynagrodzom.I pozwolel dobrodziej mi pisac.
Acha, inie kszycta na mojego chopoka bo to dusza chopok ino za duzo chlo i casami gupoty wypisuje.A tero jak zesta go na zieluno odznaczeli to juz nawet somsiadum "szczensc boze" nie godo...


Jak nie wywalaæ takich postów jak kto¶ ewidentnie robi celowo chamówê a ¿eby zatrzeæ ¶lady to korzysta z serwera w USA?

Nie s±dzê, ¿e chcia³o siê to robiæ osobie nie zainteresowanej tematem :nie:
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2012-04-13, 18:03   

A wszystko przez chêæ zaproponowania produktów POLYKAR na internetowym forum ... Co siê kur... dzieje ??? :paw:
  
 

Siekiera
Wys³any: 2012-04-13, 18:06   
+1
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 988
Panowie czy wy nie widzicie ¿e to celowe dzia³anie, ¿eby zepsuæ tu atmosferê i umniejszyæ warto¶æ tego forum :>
Nie b±d¼cie frajerami i nie dawajcie siê wkrêcaæ w takie niekoñcz±ce siê dyskusje o niczym. Po mojemu to jest prowokacja :evil:

Zapomnia³em dopisaæ ¿e prowokatorem jest Projekter ;P
 

gugun 
Wys³any: 2012-04-13, 18:11   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
POLYKAR.PL napisa³/a:
A wszystko przez chêæ zareklamowania produktów POLYKAR na internetowym forum ... Co siê kur... dzieje ???
widzisz.. bym wiedzial ¿e tak wyjdzie i bedzie tyle z³o¶ci wogóle bym nie proponowa³ jakichkolwiek testów... za³o¿y³ by¶ temat gdzie trzeba i bys by³ chroniony jak to ostatnio zosta³o napisane...a tak?? mimo ¿e masz chlopie naprawde dobry asortyment w dobrej cenie to wysz³a mala antyreklama:/ ale na pocieszenie napisze ci ¿e ja chetnie bede sie u ciebie zaopatrywa³:)
  
 
 

gugun 
Wys³any: 2012-04-13, 18:12   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
Siekiera napisa³/a:
Zapomnia³em dopisaæ ¿e prowokatorem jest Projekter
to lepiej nic nie dopisuj:) bo za chwile bedzie afera:)
 
 

baqo 
Wys³any: 2012-04-13, 18:36   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 1553
Sk±d: ko³obrzeg
Asiaskujaf napisa³/a:
Panie polykar, dej pan karte harak...haraktrerystryki po naszemu, bo muj hopok nie bardzo ucuny, a traktor soltysowi obiecal obielic- i tego... nie wi jak wiela hartera dac na skopke tego prezroczystego co to pan mu w gratisie sprezentowol za reklame na
Karty charakterystyk subst. niebezpiecznych do czego innego s³u¿± ,a do hartera sa dane techniczne . @Polykar napisz co zawieraj± te pierwsze i do czego s± niezbêdne na legalnej lakierni .Mo¿e co niektórzy wie wiedz± o co zamieszanie ,bo porozdawaæ za darmo dzieciom lizaki to nic wielkiego ,ale ...
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Off Topic

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group